Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Gość samiuśka Kaska
samotny29on Tak dokładnie były mąż choć jeszcze rozwodu nie ma ale już od kilku miesięcy jestem sama z córcia. Tak Staram się być dobrą mamą mam nadzieje że choć to mi się na razie udaje mam tylko ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
no dobra będę na dziś kończył, troszkę już od monitorka troi się w oczach, jutro postaram się podejrzeć co u Was słychać. Miłego wieczoru i słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Dobranoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Pora rozpocząć kolejny dzień.Zapewne będzie wyglądał podobnie jak każdy.Narazie z nutką optymizmu która z godziny na godzinę będzie się wypalała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
o to i tak u Sooonii poprawa bo choć nad ranem optymizmu troszeczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Dowcipne.Staram sie nie być ponurakiem 24h na dobe ale czasem bywa cieżko.Z resztą chyba sie już przyzwyczaiłam do tego jak jest.Każdy dzien taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragmatvievdw
f frgtw4rg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
Są na świecie ludzie, którzy przez całe życie będą samotni. Trzeba sie pogodzić z tym, że nie kazdemu jest pisane bycie z kimś. Życie w samotności nie jest takie złe. Ma swoje dobre strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Powiedz choć jeden pozytyw.. z resztą każdy lubi co innego.Są osoby dla których samotnośc to nic strasznego.Ja niestety do nich nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
pozytyw a proszę Cię bardzo: - nie jesteś za nikogo odpowiedzialna - nie musisz liczyć się z czyimiś humorami - masz całe mieszkanie tylko dla siebie - nie musisz się z nikim niczym dzielić - robisz to co chcesz i kiedy chcesz - itd... mogę wiecej , ale po co? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooonia
Bez urazy ale skoro tak myslisz to musisz mieć "niezły" charakter, typ osoby która poprostu traktuje partnera tylko jako kolejny problem na głowie niczm pasożyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsza samotność niż toksyczny związek. Przecież wystarczy, ze się czymś zajmiesz i nie będziesz nad sobą rozczulać. Dobrze, ze to nie boli tak jak głowa np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonia
Rozczulanie a poprostu poczucie ze jest sie neiszczęśliwym to różnica. Nikt kto czuje sie samotny, kogo dusza cierpi nie siedzi a fotelu i na siłe nie szuka problemów tylko po to zeby sobie pomarudzić..UWIERZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
Nie piszę tego z własnego doświadczenia. Wystarczy poczytać tematy tych osób, które cierpią bedąc w zwiazkach. Poczytaj sobie jak zyją te wszystkie zdradzane, niedoceniane, opuszczone, bite, molestowane psychicznie i fizycznie itp. Może gdyby nie były takie zdesperowane przed ucieczką od samotnosci, wybrałyby właśnie samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Nie mów,że to wina desperacji.Czasem poprostu sie nie udaje.Nie mnie oceniać co gorsze.Każdy podejmuje decyzje, obdarza zaufaniem drugą osobę nigdy nie wiesz jak bedzie wygladała relacja w przyszłości, gdyby tak było świat byłby za piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym jest poczucie bycia nieszczęśliwym jeśli nie myśleniem, czyli rozczulaniem się nad sobą? Zacznij mysłeć o czymś innym i poczucie odejdzie. I nie muszę wierzyć, bo pisze z autopsji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
Chyba Cię rozumiem. Ale pamietaj nic na siłę, obserwując swoje otoczenie dochodzę do wniosku, że niektórym osobom wyszłoby na zdrowie życie w samotności. Mówi się, że to co nam pisane nie minie nas. Miej oczy szeroko otwarte ..... 🌻 niech Ci się poszczęści. DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Więc sie nad sobą rozczulam.Niech będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
A jakże- dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
ten kto wymienił te plusy samotności niech się nie obrazi, ale to egoizm jakiś. A ja chcę znosić czyjeś humory, dzielić się tym co mam, niech mi się kręci ktoś po domu jeśli nam obojgu by na sobie zależało. Nawet jak by to był tylko pokój z kuchnią, ale z osobą którą pokocham a ona mnie mogę się tak gnieść do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny29on
Pozdrawiam Sooonię i życzę dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny dobrzenapisane a te plusy to takie racjonalizowanie:) zalozylam se profil na randkach ale cos zarno to wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotni tak wczesnie chodza spac??? ja w sumei tez ide zaraz tylko dokoncze ogladac m jak m:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonia
Dziękuję bardzo. A ja cierpie na bezsenność..chodze spac po 1 :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia tonei tak zle mysle ze gorsze jest jak sie czlowiek w srodku nocy udzi np 2-5 i zasnac nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
wiem... ale najgorzej jest zasypiać w smutku.Nie wiem czemu najgorzej jest zawsze wieczorami.Ostatnio prawie codziennie płacze aż serce mnie ściska. Rano wstaje jakby już na starcie przygaszona, staram sie uśmiechnąć..jakby zmusić organizm do tego aby go nałądować pozytywną energią..ale nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
Jaki człowiek musi być straszny żeby nie dało sie go pokochać ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonia
i kolejny samotny dzien spedzony w 4 ścianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama i samotna
to jeszcze nic. Najgorszy będzie weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia wiecej wiary w siebie , ludzi i los zbaczysz ze wkrotce szczescie sie do Cieie usmiechnie badz czujna i mysl pozytywnie 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×