Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość saskia25
Albo Teczowy music box i Dyskoteka pana Jacka. potem jak juz bylam nastolatka lubilam Rower Blazeja i Teleexpres junior oraz 30ton. te chipsy byly fajne. o roznych ksztaltach- sombrero, tacos, o smaku hot doga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha haha haha
pamietam Rower Błazeja :) nie pamietam o czym to bylo ale pamietam :) I pamietam, ze mialam czarne lakierki ktore zakladalam do bialych skarpetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha haha haha
a pamietacie serial "po drugiej stronie lustra"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem z 87 i wlasciwie pamietam prawie wszystko co wymieniliscie :D w nocy gadalam sobie z moim facetem i cholernie zalujemy ze nasze dzieci beda wychowywac sie wsrod elektroniki, komputerow i bajek co to bajek za bardzo nie przypominaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,teraz jest kanałów z bajkami pełno,i co z tego jak co chwilę trzeba (przynajmniej ja) przełączać na inny program bo pełno w bajkach przemocy :O Jak my byliśmy mali to mniej bajek było ale każda z jakimś przesłaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie witam wszystkich :) Tez zaluje ze moje dzieci nie beda ogladay w Tv Bouliego, Muminkow itp. dlatego wlasnie zbieram te bajki na plytach jak tylko sa dolaczone do jakiejs gazety. No i oczywiscie bede im czytala...tylko wiecie....ciekawe jak to bedzie jak pojda do szkoly. Chcialabym zeby moje dzieci mialy takie towarzystwo jakie ja mialam...teraz dzieci tylko szpanuja co kto ma, a nie tym kto jaki jest...oby nasze dzieci trafily na fajnych przyjaciol i oby mialy przyjaciol takich prawdziwych bo teraz coraz trudniej o takich. Wyscigi szczurow wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka z Wrzoswiska
Izabelka może nasze dzieci będą miały to szczęście z naszymi "bajkami", myślę, że nie wszystkie odejdą do lamusa, zważ ile niektóre bajki mają lat i jeszcze są doceniane w telwizji:) A co do przyjaciół to masz rację, ale mam nadzieję, że trafią na wartościowych ludzi, zawsze są wyjątki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem dziewczyny. Mam zajęcia (studiuję w systemie e-lerning) i nie mogę za bardzo pisać. Ale cały czas Was czytam. Z ogromną przyjemnością oczywiście. I miło mi, że pamiętacie o mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam.:) Dzięki za cierpliwość. Studia e-lerning to studia przez Internet. Wykłady są o określonych godzinach (trwają po 45 minut), potem jest 30 min. na pracę samodzielną (to znaczy trzeba zrobić zadania, które przysyłają po wykładach) a na koniec jest czat z wykładowcą (ponad godzina). Na jeden moduł (tzn. przedmiot) składa się mniej-więcej 9 takich wykładów. Po tym wszystkim pisze się tzw. sprawdzian (taka praca zaliczeniowa do 12 stron) na koniec (jak się zaliczy sprawdzian) jest egzamin, na który muszę jechać do Krakowa (egzaminy są dwa razy w roku). Koszt nie jest duży, bo 350 zł za miesiąc. Po 3 latach (a można i więcej - zależy jak się dysponuje czasem i na ile przedmiotów naraz się zapiszesz: tu jest dowolność) otrzymuje dyplom Wyższej Szkoły Biznesu w Warszawie.:) Dobrze wytłumaczyłam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne. Tym bardziej, że nie trzeba się z domu ruszać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka z Wrzoswiska
Wejda faktycznie ciekawe:) A na koniec jakaś praca dyplomowa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, praca licencjacka. A później uzupełniające, w tym samym systemie. Ale chyba OT robimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka tez tak mysle :) jakie szczescie ze mnie natchnelo i zlaozylam ten topik :) normalnie chociaz raz w zyciu zrobilam cos naprawde madrego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca2222
słuchajcie a ja zapraszam na www.zabawkiprogresywne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Wam, że brakuje mi pisania na forum. Trzy lata byłam moderatorem na innym forum i bardzo się zżyłam z tamtymi ludźmi. A że było to forum erotyczne - to wychodząc za mąż musiałam zrezygnować z tej "zaszczytnej" funkcji i pisania tam w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki pomysł: póki narazie nikt nic nie pisze - napiszcie parę zdań o sobie: skąd jesteście, czym się zajmujecie i takie tam... Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na imie Izabela, mam 26, jestem z Wielkopolski, pracuje z seniorami :) i we wrzesniu wychodze za maz za mojego ukochanego, ktorego poznalam 4 lata temu przez internet i ktory mieszka na drugim koncu Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×