Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Ojojoj ja pamiętam właśnie te kulki-nazywąły sie klik-klaki czy jakos tak :) szał na Spice Girls :) Moja koleznka kochała się w Bartku Wronie z Just 5 :D Później Ricky Martin i Titanic :D a na dworze poczywiscie skakanie w gume i jakies bazy,zabawy w policjantow i zlodziei.A gy? Mario to bylo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka-jakbym odtawiłą taką szopke z krzykami w sklepie to bym dostała wpier*** .Moj brat (starszy) zrobił to tylko raz i jego historia od dziecka byłą dla mnie przestrogą :D :D :D a pamiętacie Święta? Mandarynki z Pewexu i ananas w puszce? Pamiętam jak mi chrzestna przysłała z Usa lalkę Barbie oryginalną :) pełnia szczęścia :D ale poźniej jej skracałam włosy az do łysiny i straciła swój urok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez moja Barbi upiekszalam nozyczkami hehe :) a jak dostalam lalke barbie , ktorej zginaly sie rece - od cioci z Austri to mowie wam...:) alez to byla radosc. No i co do tych wrzaskow w sklepie i nie tylko. Rodzice krzykneli na nas pozadnie i byl spokoj, to samow szkole. Teraz jak nauczyciel krzyknie to ojej....karygodne! Albo rodzic jak podniesie glos - no cos okropnego. a jednak wyroslismy na pozadnych ludzi :)a teraz dzieciaki coz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogladal ktos "domek na prerii"? jak ja uwielbialam ten serial. Chetnie bym go teraz obejrzala ale nie mam jak :( a kochalam go jak zaden inny film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel wesolego diabla mam na plycie :) Az sie lza w oku kreci ehhhhh A jak bylam starsza to ogladalam Herkulesa i Xene :) A ogladal ktos "Klub filipa"? albo "Klub Pana Rysia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie kojarze za bardzo tego diabla piszczalki, woec z jego powodów nie mialam bezsennych nocy, ale Buki z muminków sie balam. http://www.youtube.com/watch?v=pZcjyTjPyR0 Ale cos mi sie kojarzy, ze w jednym odcinku sie okazalo, ze ta Buka przychodzila, bo byla bardzo samotna i chciala do ludzi (tudziez tych stworków z pyskami hipopotamów). CHyba, ze sobie sama to wymyslilam, zeby sie uspokoic, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy 1987 - dobrze pamietasz :) buka przychodzila do ludzi bo czula sie samotna, niestety wszystko wokol niej zamarzalo...biedna ta buka. Uwielbialam Muminki :) A pamietacie bajki Disneya? Piotrus Pan, Mala Syrenka, Kopciuszek, Spiaca krolewna heh:) to bylo cos, a teraz tylko bija sie i bija, ja moim dzieciom bede pokazywala bajki mojego dziecinstwa, aprzede wszystkim bede im czytala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Izabelka:) Wiesz, ja tańczę tak jak czuję, niekonicznie tak jak powinno się tańczyć Lambadę, tak jak w tym teledysku;) Dzięki, że mi odpowiedziałaś, myślałam, że nikt mnie tu nie zauważa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kulki na sznurku nazywały się chyba riki-tiki :P Pamiętam jeszcze krzyżówkę 13-latków... a szczególnie, bo brałam w niej udział :D hiihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hercules i xena
to były hiciory. pamiętam, jak z kuzynka się w to bawiłam. i rzucałyśmy takimi kółkami jak miała xena. i jeszcze lubiłam oglądać "tata a marcin powiedział". pamiętacie to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam krzyzowke 13-latkow, tam byla dusia i...nie pamietam :) "13-latki, 13-latki to ja i Ty to wlasnie my, posluchaj ojca posluchaj matki, wez sie do gry a wygrasz ty" fajny byl ten program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA rocznik 87 ....
pamietacie teleranek i 5,10,15 i Pana Tik Taka? ja do dzis pamietam ta piosenke "Ja jestem Pan Tik Tak ten zegar to mój znak TAK TAK TAK to Pan Tik Tak a to jest jego znak" heehheh i pierwsza w moim zyciu anime GENERAŁ DAIMOS (taki młody przystojny chłopak ktory "dowodził" takim wielkim robotem zawsze autem wjezdzal do tego robota i walczył z wrogami)jeszcze przed czarodziejkami z ksiezyca...o Boże jak ja sie kochałam w głownym rysunkowym bochaterze...az mi sie po nocach sniło ze jestem z planety BAM i mam skrzydła;d hahahahaha (bo oczywiscie głowna bohaerka w ktorej on był zakochany byla z Bamu) na poczatku to bylo takie lajtowe ze puszczali na TVP1 alobo TVP2 (nie pamietam teraz) w dzien pozniej zmienili kanał na POLONIE i godzine bo im dalej w las tym coraz bardziej dla doroslych a na koniec przestali to puszczac....ale beczalam....razem z kuzynką dzwonilysmy do TV pytac kiedy wznowią...ja sie jej wyzalilam a ona dala mi numer do telewizji;d potem tak dlugo plakalam ze az moi rodzice dzwonili po kolei...ale nie wznowili emisji...ale zobaczylam koniec;d duzo czasu minelo (bo ja wtedy chyba mialam z 6 albo cos kolo 7 lat) czyli jakies 15-16 lat ale jak powiedzialam na poczatku znajomosci mojemu narzeczonemu,ze nie obejrzalam do konca to mi odrazu sciagnal.... i jeszcze pamietam...moja milosc z przedszkola...chyba mial rafał na imie (ale pewna nie jestem ale cos mi sie to imie kojarzy) na baliku przedszkolnym był przebrany za ZORRO a ja za KRÓLOWA SNIEGU mialam biala sukienke z dziwnego polprzeźropczystego materialu w biale drobne kropki (przerobiona z sukni ślubnej mojej mamy- ktora sobie sama uszyla na slub koscielny i bardzi jej nie lubiła o dziwo na slub cywilny miala zupelnie inna sukienke o niebo ladniejsza) a tata mi wyciał z kartonu korone na środku z gwiazda(jakbym normalnie wladca ZSRR była hahahhaha)...do konca zycia nie zapomne tego baliku...ta gwiazda mi sie zginala sukienka drapala rajstopy zjezdzaly i caly czas ryczec mi sie chcialo (kazdy wtedy i chlopaki i dziewczynki ktorzy nosili rajtuzki-tak sie je nazywalo hehehe mial krok w kolanach tak zjezdzaly) do tego w przedszkolu byla taka dziewczyna ktorej nie lubilam co sie przebrala za panne mloda i mi tego Rafała chciala poderwac...ale on sie nie dał;d;d hahahaaha i jeszcze pamietam lezakowanie...tak z nim na lezakowaniu gadalam (i on mi pod "koldre" zagladał bo najpierw mi jakis głupot nawkrecał ze mam zabe w poscieli a ja sie balam) ze to byl ostatni raz jak mielismy lezaki obok siebie...jak nam te lezaki przestawily przedszkolanki to oboje ryczelismy.... i jeszcze pamietam to juz w podstawowce bylo...jak sie udzielalam w takiech rzeczach jak kosciół hehehehe....i przed Bozym Narodzeniem na mszy dla dzieci mielismy na srodku takie przedstawienie ktos był Matką Boską, ktoś Józefem a ja byłam jednym z 3 króli i jako jedyny król miałam miecz....tata mi z dykty wyciał a ja ryczałam ze nie jest w kolorze "MIECZOWYM" to mi owinał go folia aluminiową i gitara była...ale potem sie okazało ze ten miecz przez tą folie taki mało KRÓLOWY jest i znowu ryk...hehehehehe To byly czasy... I pamietam jak dostałam pierwszy raz wpier* za to ze nowe lakierki zniszczyłam w dniu kiedy je dostałam bo łaziłam z kolegami po drzewach i ta odpowiedz do ojca "To po coś mi lakierki kupiliscie trzeba było drzewowe butki kupic" hehehhe...chyba Tydzien nie moglam siadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA rocznik 87 ....
ijeszcze to z Tata a Marcin Powiedział "Tata a Tata marcina powiedział..." hehehehehehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×