Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaa11111111111
topik genialny poprostu !!!!!!!!!!!!!!!!! pamietacie takie tenisówki co miały z boku zameczek ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa11111111111
mama o i k czuje jakbys była mna piszesz wszystko to co pamietam jestem rocznik 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa11111111111
pamietacie kaskade do picia w szklanej litrowej butelce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->aaaaaaaaaaaaaaaa111111111111-ja też 84 ;):P Kaskady nie pamiętam,pamiętam Olimpię ;) dwulitrową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visions of
kilka stron wczesniej ktos pusal ze siostra wbijala w podeszwy w obcasy pinezki w lakierkach zeby glosniej stukaly, przypomnialo mi sie jak z dziewczynami wkladalysmy kamienie w plastiki w obcasy zeby stukaly jak u doroslych kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visions of
dziewczyny a pamnietacie sukienki tzw ciazowki???????na nie tez byl szal ale nigdy mam mi nie kupila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakierki to chyba
miala kazda dziewcznka hehe i te mini spodniczki obciske z gumka :) ale bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
a ja zgniatalam puszki noga tak ze sie przyczepialy do butow i tak chodzilam, niby obcasy ;D hehehe mloda i glupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozemy prosić głosiki ;)bo mi coś ostatnio nie przybywa,za wszystkie oczywiście gorąco dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a pamietacie
ja d spodniczek zakladalo sie skarpetki? nawet na rajstopy hehe :) do tego albo lakirki albo obojetnie jakie buty :) a leginsy mialam fioletowe z lalka barbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
a jeszcze cos, pamietacie skarpetki sciagane? im bardziej sie sciagaly tym lepiej, i takie sukienki/tuniki z frędzelkami, z nadrukiem np myszki miki, syrenki ariel etc. albo film smacznego telewizorku, bylismy na tym w kinie i sie potem balam w nocy ze telewizor mnie zeżre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visions of
ahahha ale super faktycznie tez puszki zgniatalysmy zeby pozniej niby buty stukaly :D i skarpety frociane sciagane , mialam biale, teraz moda znow na nie wraca bynajmniej tutaj w stanach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas były szalenie popularne landrynki hey,o różnych smakach a szczególnie mleczne,potem draże białe,albo w liceum bajaderkami się zażerałyśmy :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
o i buty Szlezingery (zaleznie od stoiska na ryneczku pisane Schleringer, Szlazinger, Szlizenger i inne kombinacje) getry narciarki, nienawidzilam ich bo mi spadaly z tylka i byly luzniejsze niz zwykle getry. jakos w 1998 weszly w mode takie leginsy z czterema paskami, trzeba bylo miec wersje dluga i krotka, na w-f, inaczej byles nikim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visions of
o rzeczywiscie getry na wf z pasami pamietam :D a buty Vans ?? pamietacie?? tez S...cos tam nie kojarze jejku dziewczyny ale to yly czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17nastkaaaa
ale moda na flanelowe koszule w kratkę wraca, bynajmniej w stanach :) i skarpetki frotki też mam, w paski róznokolorowe :) a pamiętacie jak mama krochmaliła pościel krochmalem z mąki ziemniaczanej(teraz jest ługa)??? pamiętam brała potem w chusteczkę taki niebieski proszek i się krochmaliło :) a jak się ubrudziłeś(ubranie) to musiałeś w brudnym do końca dni chodzić(teraz to dzieci od razu przebieraja w czyściutkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visions of
a pisal ktos moze o wielkim szale na plecaki skajaki albo skorzane??? takie czarne, jeny to bylo moje marzenie zeby taki miec ale drogie byly, w koncu kiedys na gwiazdke dostalam w prezencie od rodzicow, prawdziwy skorzany :D kolezanka mi zazdroscila ze ma skajak a ja skorzaka :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
to taki granatowe buty z bialymi podeszwami i bokami i napis na boku byl vans.. nie wiem czy zrozumialas o co mo biega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i byly kreotkie bluzki
z fredzlami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu aż łezka się w oku zakręciła jak przeczytałam ten temacik;) Dzieciństwo to dla mnie przede wszystkim THE KELLY FAMILY!!! byłam anty BB czy SG liczył sie tylko Padzik i Angelo :D Cały mój pokój wyglądał jak kapliczka poświęcona ich osobą :) Oczywiście karteczki z notesika później te do segregatora...tamagoczi dostałam 16 w jednym za czerwony pasek:D Komplecik dzwony i żakiecik z gumowego materiału z wykończeniem z takiego futerka w krowi motyw:D koturny a później drewniaki:D Jak już byłam trochę starsza to pamiętam w soboty zawsze leciało Roswell w kręgu tajemnic a później Asy z klasy w klasie były dwa obozy za Max'em i Michael'em:D Pamiętam oranżadę na miejscu w białej budzie boże nic tak wspaniale nie smakowało jak ona albo lody apacz za 60gr!:P a pamiętacie te obroże na szyje co jak tatuaż wyglądały??;P i bransoletki własnoręcznie robione z muliny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie Kalendarz Szalonego Małolata? Miała ich siedem. Pamiętam jak któregoś roku Pani w księgarni powiedziała, że prawdopodobnie wycofali ten kalendarz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam tatuaże z Kaczora Donalda :) Taki był co wyglądał jak szew na skórze :) 2.50 kiedyś kosztował :) Bawiłam się w Czarodziejkę z Księżyca i Power Rengers :P Czasy fajne Jak się prosiło mamę by dała 1 zł na loda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×