Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

pierwsza bajka z pierwszego linku który przed chwilą wysłałam była moją ulubioną :) Mama mówiła że nie dało się mnie od telewizora odkleić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnicze Złote Miasta, to była mądra i fajna bajka. Dr. Slump-takie jakieś dziwne to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uwielbiam ten topik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ;) Gwiazduniaaa, te bajki raczej mój młodszy brat oglądał, bo niektóre kojarzę, czasem z nim oglądałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy najlepsze bajki na swiecie, a nie takie byle jakie jak teraz....tylko sie morduja i nie wiaodmo co robia. A my bylismy git dzieciakami :) Np. ja lubilam chodzic do sz. podstawowej a dzisiejsze dzieci nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
skoro jestesmy przy bajkach to ja uwielbialam obok disneya bajki Hannah Barbera, do dzis mam kasety vhs ze zbiorami tych bajek, stare scooby doo, flinstonowie, kot Tip Top, pelno tego bylo i dostarczaly niesamowitych wrazen, poszukam ich chyba dzis w necie :) a kacze opowiesci do tej pory lubie ogladac, sa odcinki na youtube, uwielbialam robokwaka i sie w nim kochalam buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się przypomniał Garfield i Tom i Jerry .. do tej pory można spotkać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasia
no moje drogie... a która pamięta fotostory??? ja wierzyłam, że to prawdziwe historie i zazdrościłam tych wszystkich romansów, zdrad, knucia przeciwko miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
hahaha fotostory taaak a pamietacie jak w bravo girl byly takie gadzety typu termometr milosci, sprawdz jak bardzo on Cie kocha, przylozcie palce do termometru i jak zmieni kolor to znaczy ze super milosc jest etc!! albo w bravo taki wisiorek serduszko i do srodka mozna bylo wlozyc zdjecie swojego ulubionego artysty i to sie nosilo na szyi, polowa podstawowki miala bartka wrone a druga nicka cartera albo jak rodzice pozwalali prenumerowac bravo i swiat wiedzy (do tej pory go mam w segregatorach) ale bravo girl sie kupowalo po kryjomu bo bylo takie wyuzdane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasia
ja na komunię dostałam wspominany już zestaw: kalkulator, długopis i zegarek oraz czekoladę :) jak ktoś dostał rower to było na bogato. sukienkę komunijną szyła mi sąsiadka, a druga zrobiła biały sweterek na drutach. hitem były białe lakierki z czubem i giga kokardą, zapinane w kostce na paseczek pamiętacie? wszystkie "komunistki" miały identyczne te butki. a rower dostałam później po siostrze, nazywał się gil. bawiliście się w węża? kręciło się w kółko trzymając przy ziemi skakankę, inne dzieci przeskakiwały, kto skusił - kręcił skakanką. - dzień dobry królu lulu - dzień dobry dzieci śmieci, gdzieście były, coście robiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasia
jeszcze mi się przypomniało, jak byłam u dziadków na wsi gdzie jedna rodzina miała telewizor i wszyscy się zlatywali na santa barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, Świat Wiedzy!!! Dwa pierwsze numery strasznie trudno było dostać (któryś tam był z segregatorem). Potem zrobili coś podobnego, chyba "Życie świata" sie nazywało, było też coś do zbierania o zjawiskach paranormalnych, dla dzieci był Wally, a potem jeszcze "Wielka Encyklopedia Polonica". A propos encyklopedii: swego czasu na komunię dużo dostawało Encyklopedię Larousse'a. Popularne były jeszcze takie ksiażki o zwierzętach, cienkie, chyba A4, ze zdjęciami, zielona okładka, tytułu niestety nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wszyscy nosili wszytskie wisiorki z bravo i bravo girl :) dodatkowo sie kupwalo gazety bo tam byly blyszczyki, cienie do powiek itp a pamietacie gazete Twist?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wally'ego to mam do tej pory 6 segregatorów :-P no i twista oczywiście kupowałam bo fajne były dodatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło Fortuny z Wojciechem Pijanowskim i Magdą Masny :) Jakoś wieczorem chyba było, bo zawsze w łóżku oglądałam. Nie wiem, czy "Dynastię" można nazwać filmem dla dorosłych, ale podglądałam, co się tam dzieje. Pamiętam, że nie mogłam też pojąć, dlaczego w czołówce "Było sobie życie" dziewczyna przytula się do chłopaka i są nadzy;) http://www.youtube.com/watch?v=D_w3Ym0PRBg&feature=PlayList&p=88806E25A21EDFFA&index=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubiłam "Było sobie życie".:) Chociaż chyba jeszcze wtedy nie za bardzo rozumiałam przesłanie tej bajki.:) Koło fortuny oglądało się całymi rodzinami. Pierwszy polski teleturniej, gdzie można było wygrać pieniądze. A pierwszy film dla dorosłych jaki oglądałam to "Wiem, że na imię mi Steven". Nie pamiętam o czym był, ale tytuł wrył mi się w pamięć jak rzadko co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość way to blue
Kojarzycie taką bajkę, pamiętam tylko, że leciała w niedzielę, była o rodzinie wiewiórek, która została rozdzielone przez pożar lub wyrąb lasu? pamietacie tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czar par :-D piosenka od 1:14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×