Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość o jacieieieieieiei
podchody byly super, najlepiej po lace po deszczu, w starych stodolach, karteckzi tez , byly zapachowe, to byly piekne czaasyyyyyyyyyy zal ze nie wroca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
kurcze ale mi sie ckliwie zrobilo........tak "bylo sobie zycie" , kolo fortuny w skupieniu, gumy kaczor donald z historyjkami, kaskada do picia, gumy turbo, i prazynki w szkolnym sklpeiku a najlepsza byla oranzada w woreczkach i ze slomka a zbieraliscie puszki po napojach?? fanta, sprite, taka czarna nie pamietam z jakiego napoju...ale nie byl dobry, limon pamietacie jeszcze >????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi radosc sprawilas
dzieki, za "Sare - mala ksiezniczke" kocham te bajke :) chcialam miec takie ladne sukienki jak ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
sara mala ksiezniczka obowiazkowo ! tik tak , no i ten ciufcia , nauka angielskiego z muzzym a ta bajke o tych skrzatach pamietam tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
no i lista przeboi "30 ton " lista lista,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boski topik, calego dokladnie nie przeczytalam, ale nadrabiam. Jestem rocznik 82. Pamietam to co Wy i jeszcze rozne "raz dwa trzy Baba Jaga patrzy", gre w "2 ognie" i taki program, nie moge sobie dokladnie przypomniec. O takich jakby 2och kosmitach, ludkach w skafandrach, jeden pomaranczowy, drugi chyba niebieski. Jeden byl chyba Sigma ale moge przekrecic. Zawsze ogladalam w skupieniu chociaz niewiele rozumialam :D Pamietam "bazy" na drzewach i gdzie sie dalo i....tunele dla chomikow w piakownicy :D Biedne zwierzaki.... :P Pol Krolestwa zeby te czasy wrocily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
pamietam jeszcze leciala Savanah , podgladalam bardzo sorry ze tak na raty ale tak mi sie przypomina , wiecie co.....poczulam sie staro :( a mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem "Pi i Sigma" :D podpowiedzial mi moj chlopak, tez 82 :P no, Mala Ksiezniczka, ale ja bardziej chorowalam na Emilke jej lalke, w sumie zapoczatkowala moja kolekcje takich wlasnie lalek....i moja ukochana bajka o takich dwoch niedzwiadkach, jeden bialy, drugi brazowy...aaaa, nie pamietam tytulu, zaraz sobie przypomne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 i czuję, że młodnieję z każdą sekundą, tyle bajek, ile obejrzałam, odkąd zaczął sie wątek, to już dawno nie obejrzałam, a hurtem-chyba nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani! nie mam czasu z Wami dziś posiedzieć ale nie gniewajcie się jesli poprosze o głosiki i zmykam do wyrka bo jestem wymordowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
bajki z rzutnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zbieralam brawo i tez wycinalam texty piosenek pamietam jak z kuzynkaa marzylysmy o kelly familly enrique iglesias ze niby do nas przyjezdzaja itp. ahahaha pamietam jak kiedys sobie pomyslalam ja to mamie zazdroszcze boo jakos nie chciala mi dac drobnych na coss na slodycze chyba i mowie jej tak: jak bede dorosla jak bede miala swoje pieniadze kupie sobie cala reklamowke slodyczy i usiade na ławce i zjem a mama w smiech dzis jestem doroslaaa nawet o takiej rzeczy nie pomyslalam pamietam tez czasy sobotaaa disco poloo niedziela disco relax a moja ciocia z wujkiem tanczyli w pokoju:P\ pamietam bazyy chowanie sie zbieranie jakis roznych rzeczy pamietam jak rovilismy namioty z kocy i spinaczy zabawy na trzepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
a pamietacie taka smieszna zabawe.........hm w takie lisciki ze sie pisalo np "kto" co robi gdzie z kim itp juz nie pamietam, potem jak kazdy napisal zaginalo sie i podawalo sie dalej, z takich ulozonych historyjek byly niezle jaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Leśna rodzina dzięki :-D Nie uważacie że piękne są wszystkie piosenki z Tych bajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
kurde a ja myslalam ze to tylko ja zkuzynka robilam takie namioty z kocy i spinaczy....ze to tylko nasz pomysl hihi a to wiedze globalny patent i taki program o dzieciach Zoom czy cos rzucam tylko hasla a noz sobie kto s przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Lesna rodzina - cala piosenke o dziwo pamietam, zreszta Sare tez :) I oczywiscie pamietam 30 ton - lista lista, lista przebojow :) hehe ale super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
a serial z Korkim, jak sie nazywal ??????????, beverly hills 90210, i ten taki serial "mlodziezowy:" lecial w sobote "piekne lata" czy cos, i sosboty z disneyem, zawsze jakies filmy lecialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moda na sukces naadal trwala............. pamietam tez jak nosilam zdjecie enrigue iglesiasa w portfelu chodzenie po koledzie przebieranie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xazui, proooszę :) A mi coś sie kołacze po głowie taki program popołudniowy dla dzieci, tylko nie wiem, jak sie nazywał: "co jak"? W każdym razie była taka konkurencja, że dzieci wkładały dłonie przez taki otwór i musiałby powiedzieć, co to za przedmiot, którego dotykają (nie widziały go).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pamietam korkiegoooo cudowne lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dawniej były normalne filmy i programy dla dzieci/młodzieży,teatr tv, a teraz co? Hannah Montana wytapetowana jak 30-sto latka :o i inne bezwartościowe bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam do takiej jakby kostki go wkladlyy a pamietacie czar par randka w ciemnoo w to tez bawilismy sie na podworku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×