Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość A pamietacie taki film
pamietacie taki film "Ośla skórka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam... jak się kiedyś ze swoim pierwszym chłopakiem umawialiśmy na spotkania na 8. rano (on twierdził, że na 9. to za późno). Pamiętam... Na szaberek chodziliśmy na słoneczniki i na wiśnie do sąsiada. Pyszne były! Teraz już nie ma tamtych działek, bo na ich miejscu stoi hipermarket. Pamiętam... Latem kupowałam pyszne lody: "sopelki" i "pingwiny". Nie ma już teraz takich lodów. Pamiętam... Pierwszą gumę do skakania miałam z gumki od majtek, kupionej na metry. Później dostałam taką kolorową. Zabierało się ją do szkoły i grało na boisku. Najczęściej w "piątki-dziesiątki" i w "raz, dwa, trzy". A w "skok wzwyż" grali z nami chłopcy. Pamiętam... jak mój A. pytał się mnie "o chodzenie". Dwie godziny nie mógł tego z siebie wydusić, chociaż ja oczywiście wiedziałam o co chodzi. Pamiętam ten ból brzucha, kiedy usłyszałam upragnione: "chcesz ze mną chodzić?". I ta moja bezgraniczna radość, że mam chłopaka!:) Pamiętam... Zabawy w "pytanie-zadanie", w "raz, dwa, trzy, baba jaga patrzy" to bawiliśmy się jeszcze czasem jako stare konie.:) Pamiętam... tą radość, kiedy mama pozwoliła spać pod namiotem pod blokiem. Mój A. mieszkał na parterze, więc dzięki przedłużaczowi mieliśmy w namiocie lampkę i magnetofon. Całymi nocami graliśmy w karty a on mnie karmił jogurtami, które jego Tato przywoził z Niemiec... Czasem się zastanawiam jak to się stało, że zniszczyliśmy taką piękną miłość... Ciekawe czy on to wszystko pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 87
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zgadzam się najlepszy Naja 👄 Wczoraj nie mogłam zasnąć bo cały czas po głowie mi się tłukły te bajki i wszystko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wejda dokładnie to samo robiłam w namiocie,tyle że my jedliśmy żelki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejda pisz więcej, super się czyta:) A te randki na 8 rano - super:D Ja nie mogę pisać, jestem w pracy:( Ehhh Ja dziś idę się bawić, może dj puści "Lambadę"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być dzieckiem
;) tak ;D ;* :((( ;)) :-) :P :O :)*** :{}>>>:S) :@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 - też pamiętam ten serial o matce z córką, brazylijska telenowela, nie pamiętam tytułu... Ale z tego co sobie przypominam - te aktorki to były naprawdę matka i córka podobno:) A telenowela "Posłaniec szczęścia"? Piękna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Naja o Boże kocham Cię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być dzieckiem
:@ :%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklsifhslflso
Źle się wkleił link, myślę, że chodzi o serial ,,Po prostu miłość" z 1997 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 87
a przypomniał mi sie peruwiański chyba serial "LUZMARIA" inaczej Lusesita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Naja cały dzień go szukałam wczoraj,ale udało się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Paloma cyrkówka też była :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Naja 👄 Te małe książeczki poczytaj mi mamo,Tytus Romek i Atomek,cudowne.Szkoda że już ich nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xazui - małam taki elemenetarz jak z tego filmiku, do szkoły poszłam w 1995 roku, ktoś skomentowała, że też miał taki elementarz, a szkołę rozpoczynał w roku 90, a teraz co roku inny program:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aż mi się coś dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lilka ja też miałam taki po siostrze,pózniej inne dzieciaki w rodzinie miały po nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane a ogladalyscie
taka telenowele "Marimar"? ale ja uwielbialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×