Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość
Ta z piłą to w kolory hali hali coś tam się pali :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo dokladnie HALI HALI...COS TAM SIE PALI:) BOSKIE to byloo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czarodziejkach z ksiezyca na pewno ktoss juz wspominal:) poprostu wyłam jak nie moglass obejrzec:) i zółwie ninja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge...
a ja pamietam jeszcze, jak mama kupiła ptasie mleczko (wtedy to rarytas) to dzieliła wszystkim po równo co do kosteczki!! było nas troje! :D i nigdy nie zapomnę smaku PTYSIA w dużych szklanych butelkach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge...
ooo takkkkk!! Mari Mar to właśnie ta sama co grała Rosalinde jak już wcześniej pisałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge...
a ten jej ukochany jaki przystojny!! jejjjjku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Natalia Oreiro jako "zbuntowany Anioł"?to już w ogóle moja faworytka ;) mogli by to puścić znowu ;) miałam jej kasetę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do łożeczka, "dobranoc, pchły na noc, karaluchy pod poduchy, a szczypawki do zabawki" ;) i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Możecie mi powiedzieć jak wyglądało kiedyś opakowanie od ptasiego mleczka?Bo mi sie kojarzy takie zielone i jakieś ptaszki siedzące w gniazdku narysowane.Dobrze kojarze?Jak mamy się pytam to nie pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze Brzydulkę musze dooglądać jak mam okazję i też idę nuny ;) dobranoc,miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciaoo babeczki ja juz po brzyduli:) do jutraa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Motyle Skrzydło-ja nie pamiętam,jak pomyślę o ptasim mleczku to mi się kojarzy to klasyczne wedlowskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui---> Ty to chyba czytasz w moich myślach, wszystko o czym piszesz pasuje też do moich wspomnień :) może jesteśmy w tym samym wieku? Dziewczyny nie pędźcie tak z tym topikiem, bo potem dwie godziny muszę czytać zaległości :D:D:D Tak ten program to był " Co i Jak" pamiętam, że na koniec było pytanie do telewidzów i wysyłało się odpowiedzi na kartkach pocztowych (teraz tylko maile :( ) na adres TVP ul. J.P Woronicza 17 00-950 Warszawa. Adres zapamiętałam dokładnie, bo wysyłałam ciągle te kartki :D:D:D Kto pamięta taki program co prowadził Bogusław Kaczyński dla dzieci? Też zawsze był konkurs, rysunki się wysyłało i raz wygrałam główną nagrodę, książkę o "Brzydkim Kaczątku". Mam ją do dziś z dedykacją od p. Bogusława. Wiecie jaką byłam gwiazdą w szkole, przecież każdy oglądał, szybciej w szkole się dowiedziałam o wygranej niż zdążyli mnie powiadomić z tv :D Kto pamięta "Sondę"? http://www.youtube.com/watch?v=BHmdcsWqMYg Patrzcie! Pamiętałam ten odcinek i zawsze mi się przypomina jak wrzucam jakiś film na dvd a teraz w końcu go znalazłam!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=1IBDrpelOfI&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=4qiTYM7UO4c http://www.youtube.com/watch?v=X9rQa5k_k8M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaaaa
pamiętacie zabawy ze skakanką? na tip topy, parasolki, małe, duże słoniowe itd... ;p zabijanie chrabąszczy paletkami do tenisa ;d Zabawę w orzeszka, w sowę, w państwa miasta, kopanie wielkich dołów w piaskownicy i robienie domków :D Pamiętam jak wychodziliśmy z bratem o 7 żeby wykopać jak najgłębszy dół przed zachodem słońca :D pamiętam amerykańskie resoraki, roboty chodzące na grube baterie, skerety w zakopae w piasku, karteczki te malutkie oraz te do segregatora :) ...najpierw były wyblakłe, później bardziej jaskrawe, trzepak, dzwonienie domofonem po sąsiadach: "kupi pani kangura? kangur to zwierze futerkowe o wymiarach 6 na 6. no kupi pani kangura?" :D ja pikollle ;d pamiętam łażenie po drzewach, robienie baz, grzebanie w dziuplach, jedzenie owoców z drzewa morwy ;d Kradnięcie wycieraczek, zamiana wycieraczek, dzwonienie na policję z dziwnymi żartami że sąsiad zgwałcił sąsiadke - to było durne, ale śmieszne ;d, wchodzenie na dach szkoły po rynnie i drabinie, kradzież jabłek i gruszek z drzewek na terenie szkoły i spierdzielanie przed psem i woźnym - to była jazda ;d lizaki lodowe ( wydawana na nie fortuna - 50 gr) :D, guma do skakania, kreda oczywiście, foremki do piasu,robienie miękkiego piachu po odcedzeniu w sitku kamieni i dosypaniu suchego ;D... Wygibasy na drabince, robienie kiełbachy na trzepaku. Obsypywanie się obierkami od ziemniaków w śmietniku przed Baltoną ;D, Mario Bros na Nintendo, tetris, zabijanie kaczek, latających telarzyków bronią plastikową podłączoną do telewizora ;d kanapki z masłem i cukrem ;D listy do mikołaja :-), huśtanie "Do podbidy", "pobite gaaaaaaaaary" :D. Oklepywnie młodszych, pyskatych z innego osiedla. ooo, lany poniedziałek - całe osiedla z wiadrami. Przecież to były dosłownie wojny na wodę, a teraz? ktoś z naszeg rocznika rzuci bombką dla sentymentu... pałki lodowe, donaldy i inne gumy z historyjkami ;) rowery bmx'y ;d z koszykiem -szpan na dzielni ;p granie w "kamyczek kamyczek do mnie", "pomidor", "sowę", "tak, nie za krzaczkiem" , w kraty na chodniku, jedzienie piasku, picie wody z kałuży, zrywanie kwiatów z ogródka sąsiadki. Siedzenie do późna (po dobranocce) na drabinkach ;d, zrywanie wiśni, podsadzanie do drzewa, robienie "koszyczka" z rąk ;d , siedzenie na kocu, wyciąganie barbi na koc, zabawa w dom, w mamę, tatę, wożenie na ramie roweru ;d podróże do "Francji", "Ameryki", dokąd się chciało. Dość, poryczałam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nintendo to bylo cos
ale by sobie w to dzisiaj pograla :) Albo bym sobie postrzelala do kaczek :) pamietam jak dostalam gre to rodzice tez grali hehe... a jak dostalam "dorala" ale byl szpan na osiedlu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy nawet w nocy dajecie czadu :):):):) Dzień dobry wszystkim! kasiulkaaaaaaa>>>> nie płakusiaj, nie trzeba :) Prawie wszystko pamiętam z tego, co napisałaś :) Jeszcze mi się w nocy przypomniały krzyżówki "Jolki" z herbatą w szklance i "Od przedszkola do Opola" :) Dzięki, dobre kobiety za ten "Co i Jak", wydawało mi się, że coś z tą zbitką, ale mi przypomniałyście na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhtdjgkkiulhl
Ja uwielbiałam jak pani Magda Jasny coś rysowała lub lepiła z plasteliny. To było świetne, później sama robiłam takie cuda wzorując się na niej. Pamiętacie serial ,,Wow"? O takiej latającej, świecącej, kolczastej kulce? Damięcki tam chyba grał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonkii
Tak to były wspaniałe czasy :) Pamiętam to jak dziś. Pozdrawiam wszystkie 20stolatki http://www.afrodytaspa.pl - najlepsze podwarszawskie spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhtdjgkkiulhl
Serial Arabella :) Albo Pierścień i róża i ta Gburia Furia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Wam życzę i miłej sb, przed kompem wyląduję pewnie znowu dopiero w niedzielę, bo "jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×