Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość
Pamiętam :-D ale czy tego przypadkiem nie było w tik taku.Tik takowa łamigłowa.Kurcze sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xazui nie nie to bylo cos innegooo cholerka tez mam na koncu jezykaa mam to przed oczami jak wkladali rece i macali co tam moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawy w sklep tez bywaly czestoo w dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
bylo bylo cos takiego , ze wkladano rece obracali przedmiot , ale jak to sie zwalo tak "cudowne lata" o i alf jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbuntowany anioll tez na pewnoo kojarzycie chodzi mi po glowie serial cos mi swita matka z corka jakos one obie byly w ciazy chybaa i matka podmienila dzieci .. cos takiegooo i pamietam ze ta glowna bohaterka zawsze miala taki ladne sweterki,,blizniaki,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Splówki jeszcze były z długopisów(to w szkole) I z takiej rośliny o ile się nie mylę trującej chyba, arcydzięgiel,takie rurki.Ale ja mieszkałam na zadupiu więc może u was nie było :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość way to blue
Jaśłi "Lesna rodzina" to była odpowiedź na moje pytanie o bajkę o rozdzielonych wiewiórkach...to niestety nie to. A tu..reklama wafelka kukuruku, nadziewanego kokainą ;) http://www.youtube.com/watch?v=5SfIbssASD8&feature=quicklist Z bajek oglądąłam jeszcze Beavis&Butthead, oczywiście nic nie rozumiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
truskawkowe studio , film "siedem zyczen" z tym kotem ?? "przyjaciele wesolego diabla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly byly te spluwy masz racje te rurkii trujace ale co tam my jarzebine w nie i dawaj.................. :) az milo sie n serduchu zrobiloo zjezdzalismy tez w zimie na detcee to byla jazdaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TikLe i Tiko uwielbiałam,zaraz po szkole to leciało,bossssssskie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
way to blue>>> nie nie, to nie miała być odpowiedź ;) Ale dziś już mi się coś widziało gdzieś, muszę pomyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacieieieieieiei
kukuruku no, i batoniki serenada, ech ale sie rozmarzylam serial "doogie howser" :gimnastyka buzi i jezyka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge...
a mi sie przypomniała :niewolnica Izaura" :D:D:D zbuntowany anioł to nawet ostatnio leciał ale kiedyś były modne seriale brazylijskie, jeden za drugim sie oglądało MANUELA!!! HEHEHEHE :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Truskawkowe studio fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziliscie na scholki? do kosciola albo pamietacie rysowanie rozancaaa i pozniej ksiadz sprawdzal ile sie razy bylooo na nabozenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A pamiętacie taki serial Stellina i Antonella chyba ta sama aktorka grała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja chodziłam na Scholę,pózniej widziałam jak ksiądz obmacuje koleżankę... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I przestałam chodzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Wam nie swita tak ten serial sie nazywal kojarze tylko matke i corke i obie w ciazy byly i matka chyba podmienila dziecko to tez jakis brazylijski, portugalksi ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge...
ja jeszcze pamietam ROSALINDE, ona miała piekne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge...
a na OAZE która chodziła?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzis pamietam szkolne imprezyy przeboj bajlando baby girl czy jakos tak ..it fantastic... :P pamietam jak byly wolne piosenki stojacych wszytskich pod scianaaa i aisha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak gralismy w taka zabawe siedzielismy na ławce jedna osoba stala i cos tam wymyslala i pilka tez byla... i wiem ze na koncu kurczee mam tylko przecwity mowiaa sie cos tak cos tam pali sie i sie wyrzucalo pilke za siebie i sie bieglo do przodu jakies kroki odliczala ta osoba lapiaca z tylu pilke i pozniej musiala rzucic tej drugiej osobie do koszta zrobionyc tak wiecie z rak ale na mieszalam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×