Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość
Kogel-mogel i cukierki iryski pychota :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Ja nie mogę :D coś mi się pomieszało z tym poprzednim postem :D:D:D nie ten link!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znalazłam sposób na oszukanie troszkę w tym głosowaniu i mogę głosować kilka razy dziennie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Wasz temat, dziewczyny, tylko nie bardzo mam czas pisać.. ale jako 27-latka pamiętam to wszystko, aż się łezka w oku kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,bardzo dużo brakuje,ja tam nie bardzo chcę oszukiwać,staram się zachęceć ludzi do odwiedzania profilu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
klik na pokoik!!!!! o poczcie zapomnialam na smierc az mi sie cos zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przeprowadzę akcję wśród znajomych Mamo!!! A liczy się ogólna liczba głosów czy dziennie ile jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najahaje2 "zaraz przeprowadzę akcję wśród znajomych Mamo!!! A liczy się ogólna liczba głosów czy dziennie ile jest?" dziękuję ogromnie :D liczy się ogólna liczba głosów które zdobędzie się do 10 stycznia 2010 roku.Tak więc osoby które wczesniej rozpoczęły konkurs mają większe szanse.mi trudno jest nadrobić do tych ich 2000 głosów na dzień dzisiejszy ale walczę,a dzięki Wam mam coraz większe szanse,za co jestem ogromnie wdzięczna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich stalych bywalcow tego topiku :0 Wlasnie wrocilam z nauk dla rodzicow chrzestnych...ehhh zaraz poczytam co napisaliscie, ale sledzilam caly czas topik bedac w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to bardzo mi miło że spotkałam się z takim Waszym poparciem,nie wiecie ile już pukam i pukam żeby ktoś zagłosował,nie każdy chce,na NK znajomi po kilkoro głosuje tylko.Bo punktów nie przybywa kiedy ich o to proszę za wiele. Dzięki dzięki dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najahaje2 - taka zolta suszarke ktorej zdjecie wskleilas, mam do dzisiaj hehe i dziala!!! hula hop tez mam to samo, ktore tata mi kupil gdy mialam nie pamietam ok. 10 lat :) nadal nim sobie krece i dzieki temu mam ladna talie :) potrafie krecic nawet 2-3 godizny ogladajac jakis film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam głosik :) a te suszarkę tez miałam ... ale już nie wiem co się z nia stało ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję,normalnie siedzę przed kompem i prawie tańczę :D jak kolejne głosiki wskakują ;) mojej mamie też do niedawna taka suszarka działała,tylko że niebieska była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastik fantastikkk
no ja tez pamietam prace technike i robienie jedzenia, my zawsze robilysmy frytki haha a taka telnowela "zycie jak poker"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastik fantastikkk
a pamietacie byl taki deserek w ksztalcie serduszka taki czekoladowo mleczny smak w plastkiwoym pudelku , nie wiem barbie albo cos kolo tego, takimi lyzeczkami sie to jadlo albo tez byly takie skarpetki, podkolanowki co sie zwijaly na kostce, biale , czarne modnie bylo jak wystawaly z trzewikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastik fantastikkk
szampom do wlsowo w zielonym opakowaniu, widealsasum itd wasch & go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, spokojnie, jeszcze tylko jakieś 1540 głosów :):):) damy radę!!!!! Ja pamiętam jak robiłyśmy na technice szaliki, szyłyśmy sukienki, haftowałyśmy... to były fajne zajęcia, w ogóle szkoła była fajna! Akademie, szkolne dyskoteki :D, wielki pęd na stołówkę na dużej przerwie. Jak była plastyka i ktoś zapomniał farb czy pędzli to chodziło się pożyczać na świetlicę, każdy był chętny żeby iść i zawsze było "a może X iść ze mną?", bo obowiązkowo chodziło się dwójkami z najlepszą koleżanką z klasy, nawet do toalety chodziłyśmy dwójkami :D:D:D A pamiętacie dyżurnych i te opaski na ramię z napisem "dyżurny", każdy z dumą je nosił i nawet na zastępstwo za dyżurnego każdy chętnie się zgłaszał... chodziło się po wodę na początku lekcji i wycierało tablicę itd. to był prestiż!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w podstawowce byla jeszcze tzw. przerwa na mleko :) pilo sie cieple mlleczko lub herbatke :) Ja zawsze pilam mleczko :) i kazdy na przerwie obowiazkowo jadl drugie sniadanie cyzli kanapki albo drozdzowki kupione w szkolnym sklepiku, a nie jak teraz nastolatki nic nie jedza. Lubilam jeszcze jesc andruty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tam Izabelko wolałam kochiwać w realnych chłopakach z krwi i kości i byłam bardzo kochliwym stworzeniem ;) No,brakuje sporo punktów ale myślę że z Waszą pomocą mi się uda ;) A tak w ogóle to mam prośbę,przez weekend raczej nie będę mogła wejść-czy ktoś mógłby raz na jakiś czas wrzucić w obieg mojego linka? ;) bardzo byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastik fantastikkk
ja podkochiwalam sie w backstreet boysach haha, east 17 no i w Just 5 "kolorowe sny" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×