Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gatek

TELENOWELE!!!!!!!!

Polecane posty

Ale śmiesznie wyglądało,jak zakonnice schodziły po drabinie.Jakby pensjonariuszki się wymykały.:D dr Helena,mówiła że się wystraszyła Marty.każdy by się jej wystraszył,w szczególności jak przewraca oczami i robi takie dziwne miny.:O Jak Wam się podobała kreacja pani doktor?Mnie wcale.Różowiutki kolor i to wdzianko z motylkami :D Zachowanie Renato budzi u mnie niesmak.:O A Sandra?Czy ona rzeczywiście jest taka głupia czy tylko udaje?Tym swoim zachowaniem,wiele ryzykuje.Odnoszę wrażenie,ze Greg całkiem poważnie mówił,ze może ją nawet zabić. Dawno pisałam,że okrada firmę. Thelma wreszcie odważyła się powiedzieć matce prawdę.Co to za małżeństwo bez miłości? Merlinamujer divina--->jeżeli się znamy,to tylko z tego forum.Tylko tutaj bywam.:) Miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak śmieszne to było:). Nie podobała mi się różowa bluzka Heleny, ładniej byłoby jej w jakiejś sukience. Renato jest bezszczelny, Isabel i Livia powinny go zostawić. Greg będzie miał kłopoty, Marcia powie Tide ,że okrada firmę. Sandra jest cwana, traktuje go jak zabawkę, która spełnia jej zachcianki. Marta jest szalona, nic ją nie powstrzyma przed osiągnięciem celu, dlaczego Aleks żyje z taką kobietą, nie rozwiedzie się z nią. Miłego dnia.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa...Marta zapłaci za adwokata :D Ale ta Sandra jest bezczelna!Szkoda słów:O Ciekawe,co będzie z Kelly?Czy urodzi dziecko?Jej ojciec ma kłopoty finansowe.Patrzeć,jak Marcie "wyparują"pieniądze:D Oglądasz filmy o 22.00?Dzisiaj była 1 część "Madame".I kto gra główna role?Viki z "Sekretów urody".:) Dobrej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś oglądałam Madam:), to jest ta sama aktorka z serialu Sekrety urody, wzruszająca była historia kobiety, którą los doświadczył ciężko. Marta chce dowiedzieć się kto adoptował Klarę, próbuje przekupić pielęgniarkę. Kelly będzie chciała urodzić dziecko, Weronika jak wcześniej mówiłam za dużo dała jej wolności, wiadomo było,że to się skończy kłopotami. Dobrej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra już 2 raz dostała po pysku od Carmen.:D Należało się jej. Ta siostra przełożona mnie wkurza.Ona jest sadystką.Tak dręczyć biedną Lavinię.:( A reszta siostrzyczek(tzn.trzy) się zbuntowała.I poszły na koncert.:) Tonia poirytowana...coś takiego:D Powoli się wyjaśnia sprawa Clary.To dopiero będzie,jak prawda wyjdzie na jaw.:) Dzisiaj o 22.00 była pierwsza część filmu" Adua i Giulia - historia pewnej przyjaźni" .I znowu występuje Viki.Z kim jest związana?Z Cezarym,tak jak w "Sekretach urody".:D Piękne te filmy włoskie są.:) Oglądałaś "Ponad chmurami"?A wczoraj,na "Madame",oczy mi zwilgotniały😭 Spokojnej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam Ponad chmurami :), podobał mi się, było o nauczycielce , która sprzeciwiła się siostrze przełożonej sadystce. Tonia miała humory, ciekawe czy Silvo z nią wytrzyma. Siostra przełożona jest fanatyczką, pewnie sama ma coś na sumieniu. Helena wie, że nie ukryje prawdy, boi się stracić Klarę. Spokojnej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie Olivia z Leo się pocałowali!👄 ❤️ Tak długo na to czekałam.:) Teraz nich pogna Alicję i będzie OK.🌻 Tak,dr Helena jest zalękniona.:( Boi się.a prawda jest coraz bliżej.:) Jutro pierwsza rozprawa. Ale ten Ivan jest niziutki.Taki karzełek:O Ile lat ma Kelly?Chyba 17-cie,nie?Ale Fred ma zgryzotę.:( A ta Giselle "idzie"w ślady Kelly.:( Ciekawe,co z tego wszystkiego wyniknie... Gabi zdrowa,wszyscy się cieszą...Tylko anemię ma.:( Coś pewnie "wyskoczy"jak będą badać krew,w tym kierunku. dobrej nocy.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelly nie wie , że Fred jest synem ogrodnika.:) Bira zakochał się w terapeutce, podobała mi się jego rozmowa, docenił jej pomoc w jego leczeniu. Oliwia i Leo to ładna para. Niedługo będzie nowa telenowela Droga do Indii , jak się skończą Na kartach życia. Dobrej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj będzie rozprawa.A ja myślałam,że dadzą w piątek.:) Już dawno miałam pisać,że mi się bardzo nie podoba Filip.Ani z urody,a tym bardziej z zachowania.Jedyny jego atut:jest wysoki. No,ciekawe to będzie,jak się dowiedzą,kim jest Fred.:( Ciekawe też,jak Greg wytłumaczy panu Tide swoją kreatywną księgowość? Myślisz,że lekarka odwzajemni uczucie do Biry?Wątpię w to.:O A romans miedzy kuzynostwem kwitnie(marina i Rafaelo).Jakoś w głowie mi się to nie chce pomieścić.Takie bliskie pokrewieństwo...:O Zobaczmy,co to będzie ta "Droga do Indii".Czy będzie się to dało oglądać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Alex jest wyjątkowo uparty.:O Carmen pojechała do wróżki.:) Ciekawe,co jej powie? (wróżka) Zapowiada się nieźle ten nowy serial.I widzę paru "znajomych" :D Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavinia tęskni za synem, myślę ,że jego ojcem jest doktor Diogo. Telma i Jorge nareszcie pocałują się.:) Ta nowa telenowela może być ciekawa. Miłego wieczoru.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie oglądałam.:( Muszę nadrobić w niedzielę.:) Ja już dawno kombinowałam,że to musi być syn dr Diogo.Ciekawe,czy się dowie i jak zareaguje na taką wiadomość.:) I co na to powie dr Helena.Może ją zostawi,a będzie z Lavinią i z synem? Pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co będzie jak się Tide z Tonią spiknie?:D Nie tylko ja mam takie odczucia,że może do tego dojść.:) Czyżby Winicjusz był zazdrosny o Sabrinę?Przecież też ma nowy obiekt zainteresowań.Jakoś nie lubi Sergio.:( Jutro będzie "wesoło",jak rodzice Kelly pójdą się przedstawić "dziadkowi"Freda.:O Ależ Konstancja była wściekła na Thelmę.A jak popatrzyła na Jorge kiedy przyjechali.Simona już coś przeczuwa.Dogaduje Jorge...Oj,będzie się działo:D A ta Alicja to taka prostaczka.:O nic ją nie interesuje prócz zakupów.Zachować się nie umie.Leo powinien zakończyć to wszystko jak najszybciej.:) W nowym serialu będzie dużo egzotyki.:) Premiera 31 maja.:) Dobrej nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diogo domyśli się,że ten mały chłopiec jest jego synem.:) Marta śmiała się jak idiotka, gdy usłyszała, że Kelly jest w ciąży z synem ogrodnika. Oliwia i Leo spotkali się w pięknym miejscu , zielona góra wyglądała romantycznie jak w bajce, w tle cudowne widoki. Telma i Jorge będą razem. Tonia zrobiła duże wrażenie na Tide, nie wie ,że jest kochanką Silva. Spokojnej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Merlinamujer pod moim starym nickiem. Marketa przepraszam, że po takim czasie, ale miałam zakręcone tygodnie przy nowym forum, które rozkręcamy :) http://lastelenovelas.mojeforum.net/ Widocznie tutaj w jakimś temacie Cię widziałam, może nawet pisałyśmy do siebie, bo czasami wpadam do tematu starych dobrych telenowel lub innych o telenowelach. Na kartach życia oglądam od początku i teraz to jedyna telenowela w telewizji, która oglądam. Moi ulubieńcy to Thelma i Jorge. :) I im najbardziej kibicuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę na serial.Później się odezwę.:) Miłego oglądania.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo nie chce być z Alice, proponuje Oliwii wyjazd do Sao Paulo.:) Marta pewnie nie dostanie pieniędzy, bo szwagier ma kłopoty na giełdzie. Greg jest zły na Marcię, że powiedziała Tide , że okrada firmę. Wczoraj nie przetłumaczyli dialogu na końcu, jak Gizele prosiła mamę o pomoc. Miłego dnia 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie dotarłam na topik :D Nieraz tak bywa.:) Dobrze,że Marcia dała mu w twarz!Za takie słowa! Ciekawe,czy by jej oddał,czy by się odważył,gdyby nie wszedł Silvio.Po takim kimś można się wszystkiego spodziewać.:O Audyt powinien być dawno wprowadzony,a nie dopiero teraz.:( No,Giselle doprowadziła się do skrajnego stanu.:( Rodzice nie powinni być tacy delikatni stosunku do niej.Było ją ostro wziąć do leczenia,czy by się jej to podobało,czy nie! Fakt,zapomnieli tłumaczyć końcówki odcinka.Mam nadzieję,że dzisiaj obędzie się bez niespodzianek.:) Dobrze Leo powiedział Alicji.Zresztą,to cała prawda.Zastanawia się,czy z nią być. Ten ślub Thelmy z Jorge,piękny.Nie oglądałam całego,tylko kawałek.Resztę obejrzę wieczorem.Ale Sandra podglądała:D Chyba perukę ma głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gizele będzie leczyła się , Helena i Diogo mówią dziewczynie,że powinna ratować swoje życie. Renato rozśmieszył mnie , cieszył się ze swojej erekcji, pójdzie do Izabel i pochwali się, że jest mężczyzną.:) Oliwia wyglądała ładnie w niebieskiej sukience. Tide rozmawia z Jorgem o Gregu, prosi go, żeby nic nie mówił Carmen. Miłego wieczoru.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greg przegrany.Jeszcze go Sandra okradła.Mało tego-trzyma go w garści.:D Co to będzie,jak się Carmen o wszystkim dowie? Marta szuka sojuszniczki w osobie dr Heleny.:O A Diogo drąży... Przyjemnego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia wyrzuciła z domu Renato, miała dosyć jego bezszczelności. Marcia dostaje kwiaty od Silvia, on nie będzie chyba z Tonią, nie wytrzymał z taką artystką.:) Greg doigra się, Carmen odkryje prawdę. Marta jest bezduszna, Helena wie do czego jest zdolna, dlatego chroni Klarę. Miłego weekendu.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renato--->tak cwaniakował,ze wcale się,nie dziwię,ze go to spotkało.Zresztą...bardzo zasłużenie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice jest wściekła na Oliwię, będzie groziła jej nożem. Marta zachowywała się jak obłąkana gdy czuła obecność Nandy, obwinia ją o wszystko, córka tłucze lustro. Lavinia nareszcie mówi Diogo,że ma syna.:) Helena zwierza się Gregowi, że boi się stracić córkę, on ją pociesza, całują się. Aleks ma żal do Oliwii, że jest po stronie Leo. Marcia i Silvo spotykają się często, dobrze czują się w swoim towarzystwie, może będzie miłość. Livia postanawia zrobić porządek w swoim życiu, nie chce być z Renato. Dobrej nocy.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×