Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

Jestem na 20 stronie- niestety później dokończe. Ja mam garnek stare konto www.garnek.pl/dzastus tzn stare jak stare- terazniejsze, mialam zakladac nowe specjalnie dla przepisow ale bede dodawalam jednak tam wiec jak macie ochote to tam zerkajcie :) Helthy jak dodasz tam jakies foto to daj linka jak sie nazywasz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domku, strasznie mnie boli glowa, tak za okiem, a w dotyku czuje jakby ropuch mi przylozyl przez sen hah nie wiem czy to zatoki po przeziebieniu czy co, nigdy tak nie mialam nic to ide si epoloc na godzinke a pozniej robie faszerowane ziemniaczki (serem i szczypiorkiem) mmm z coleslawem na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justyska:)swietnie wygladasz:)ja nie bede dodawala tam zdjec,daj maila to Ci wysle:)dania wygladaja przepysznie,dodaja weny do takiego gotowania Kalina-nic tak nie poprawia humoru jak nowa fryzura czy ciuch,w krotkich byloby Ci tez dobrze:)ja mam ochote na rude wlosy ale moj facet powiedzial ze spoko,tylko spie na podlodze........i tak zrobie co chce:P strasznie zimno na dworze brrrr,naszla mnie ochota na cos slodkiego i pozwolilam sobie na pol twixa do kawy,zastanawiam sie co przyrzadzic na kolacje,podpatrze cos u Justyski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam jakis zachecajacych fotek mobilizujacych mnie do cwiczen!ustawie sobie na tapecie,bede patrzec na takie zgrabne cialko i dazyc zeby miec takie na lato jak wyskocze w bikini:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy woma proboje wyslac linki ale nie pozwala mi - spam niby zobacz czesc daily workouts na stronie wuwuwu :p bodyrock kropka tv ja robie te treningi czasem i sa super a dziewczyna ma figurke mmm hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po faszerowanych ziemniaczkach zaraz jade do kina znowu sie najem hah na razie paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już pewnie sobie smacznie wszystkie śpicie, a ja dopiero po obiedzie i wlaśnie skończyłam WAS czytać. Ania to mogą być zatoki tak jak mówisz- miałam to samo bolało zwlaszcza jak szybko zmienialam miejsce na ktore patrzyłam ale ogólnie bolało prawie bez przerwy, kilka inhalacji i minie- takich po 20 minut z miętą albo innymi ziołkami. Dziś na obiad zrobiłam tą kaszę, do tego miałam 5 malutkich kuleczek mięsa pieczonych w piekarniku, odrobina sosu pieczeniowego z torebki (ale odrobina), to posypałam natką pietruszki, posiekaną papryką świeżą i zrobiłam salatkę pomidor+szczypior, dodam na garnek :) Tam jeszcze nie ma wiele przepisów, bo sama pomysłów tez nie mam i nie zawsze strzelam fotki. Co poza tym hmmmmmm .................ja kosmetyki bardzo zmieniam, puder używam w kamieniu Loreala, krem też, tusz też, do włosow często garnier więc chyba nie ma się czym chwalić- z tego co wyczytałam wszystko testowane na zwierzętach. Ostatnio w sumie mam lekką manię na kupowanie kosmetykow naturalnych, takich organic :P one niezbyt ładnie pachną, ale zaczynam coś zmieniać. Perfumy używam też różne- uwiebiam DIOR ADDICT 2. Śliczny i delikatny. Jeśli chodzi o żele pod prysznic i mydełka to kupuje w Bath & Body Works, ale tam sama chemia w składzie, cudownie i długo jednak pachną i są MEGA wydajne. Uciekam dodać parę foto na garnek, a co potem jeszcze nie wiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justyska :) no ja jutro wieczorem jade na zakupy to kupie cos na zatoki teraz powoli sie bede zbierac spac bo padnieta jestem :) do jutra paaaaaaaaaaa a jutro w nocy ropuch bedzie pracowal - w sobote tez, wiec ja bede do rana na necie siedziec haha i szukac info do egzaminow :( no nic pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że w Polsce było coś typu ibuprom zatoki itd, ale ja zwykle robię inhalacje, naturalnie i pomaga :) jak nie pomaga to wtedy ibuprom, ale czasmai trzymalo mnie to pare dni, jak raz sie to ma to lubi wracac :/ niestety ja wlaśnie prawie skończyłam robic zupke z przepisu oczywiście Toski z tych polóweczek zielonego takiego suchego groszku :) jest troche fajnych przepisow, ale nadal wiele skladników mi brakuje. Muszę kupić olej rzepakowy- podobno bardzo zdrowy i w wiekszosci przepisow gdzie nie ma oliwy z oliwek jest ten olej heh. Poza tym kupie kiełki sojowe jak znajde, mleko ryzowe lub sojowe, syrop klonowy i krzaczek bazylii :P nie wiem co wiecej, to co zwykle. Musze wybrac ptzepisy na tydzien i zrobic porzadne zkaupy bo najczesciej robimy w sobote a w tygodniu to jak cos braknie lub swiezy szczypior czy salate. ......... chce zdecydowac co mnij wiecej mam zamiar jesc zeby nie kupowac wszystkich warzyw jakie mi w rece wpadna poprostu heh rano jakiś jogurt z otrebami do tego upieke gofra, bo zostalo mi 4 z czasów niezdrowego odzywiania, takie gotowe zamrazane heh. Takze dla mnie 1 maly, dla meza 3 :) Lece wylaczyc zupke i............. sama nie wiem chyba sie wczesniej spac poloze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac, że znalazlam zasady w mojej ksiazce jednak- dokladnie to co podałas, ale ja nie bede sie do tego stosowała- poprostu bede robila wiecej jej przepisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska hej ja sie staram stoswac jak najbardziej, ale czasm jest ciezko - wiec wole stosowac te zasady tak na zdrowy rozum, po prostu nie jesc swinstw (taa jak np woczoraj zelki i popcor plus col light szok), jesc male ilosci i czesto, pic duzo wody ( oczym czasem zapominam) roznie to bywa ale na pewno moge szczerze przyznac, ze jem duzo zdrowiej niz np rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)wstalam zla jak osa,dostalam okres,drazni mnie wszystko.Do tego jestem niewyspana bo do 2 w nocy klocilam sie z moim facetem😠 wczoraj na kolacje zjadlam (po 20)sledzia po cygansku,taka salatke w sosie pomidorowym i do tego mala kromka(bialego pieczywa bo nie mialam ciemnego).Ale co najlepsze moj facet pytal sie czy nie mam ochoty na kfc???ja ze absolutnie nie i zeby zapamietal sobie,ze jem zdrowo,kiedys w weekend sie skusze,nie mowie ze nigdy.Poszlismy wiec do sklepu i kupilam ta salatke bo naprawde nie wiedzialam co. Na dzisiejsze sniadanie mam owsianke z dodatkiem otrebow,musze poszukac jakis pomyslow bo jem w kolko to samo:o Ania-weszlam na ta stronke,jak dla mnie ta laska jest zbyt umiesniona i chce znalezc jakis ideal blizszy moim mozliwoscia;)czyli nie bedzie to tez jakas modelka 175 z dlugimi nogami.Jak jakas znajde to wkleje:) Justyska jak chcesz moje fotki to juz pisalam,ze moge wyslac Ci na maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma nic gorszego niz klotnia w nocy bo nie dosc ,ze pozniej ciezko zasnac, nastepnego dnia czlowiek zmeczony i ogolnie nastroj zepsuty ja mam ostatnio ochote na jakies jedzonko fajne, ale nie wiem jakie ogolnie jakies doly lapie - chyba przez ta pogode - najgorszy czas dla mnie - zero slonca, na zmiane deszcze i snieg z deszczem, wiatr straszny (mieszkam nad morzem polnocnym) wiec ogolnie pogoda nie sprzyja humorowi chyba dlatego sobie dalam na razie spokoj z dieta - bo nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj.... czytam i dochodze do wniosku HEALTHY ze ja tez wlasciwie jem to samo bo kompletnie nie mam pomyslow,jak cosik znajdziesz to daj znac...............co do facetow to ja z moim mialam "powazna" rozmowe,w sobote....M , mnie pyta czy chce kebaba!!!!!! no wiec ja mu na to ze nie i po raz senty mu tlumaczylam dlaczego...............i tak juz ponad rok to trwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Od środy nie miałam w buzi nic słodkiego (w środę było kino i średni popcorn jedynie), ale robiąc wczoraj zakupy w reserved dostałam dwie czekolady z żórawina i chrupkami, przyszłam do domu głęboko je schowałam, ale ciągle o nich myślę hehe i wszystko było by oke gdyby nie fakt, że zrobiłam sobie dwie male grzaneczki z chleba tostowego oscypka i pieczonej szynki… Moje wczorajsze menu to: śniadanie owsianka, II śniadanie bułka z ziarnami z salcesonem(uwielbiam) żółtym serem i kiszonym ogórkiem, na obiad miałam pieczoną rybę (pieczona dietetycznie) jogurt naturalny z rucolą i czerwona papryką, a dzisiaj owsianka z Żórawina i dwa plasterki żółtego sera, zakupiłam sobie marsa;) ale schowałam hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina moj ropuch juz sie nauczyl, ze nie ma sensu mnie pytac czy cos chce, chyba ,ze sama zaproponuje, ze chce pizze ale kebaby/burgery/frytki itp itp nie wchodza w rachube, chociaz on sam w sumie juz teraz takich rzeczy nie je - bo nie chce sam hah jesli ma ochote na burgera to sobie go kupuje na lunch jak ja jestem w pracy, wiec mnie to nie przeszkadza sam zapch itp na mnie nie dziala, juz sie odzwyczailam, ale nie lubie jak on je takis swinstwa no nic jego organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania -mam dosyc tej zimy,wczoraj juz myslalam jak bardzo chce wskoczyc w moje balerinki,ubrac sie lzej:omozna depresji dostac a u nas zima ma byc jeszcze dluuuuugo😭 Kalina-wciaz powtarzam,ze nie chce kanapek itd,ze probuje sie odzywiac zdrowo.........ale nie dziewie sie,ze on to wpuszcza jednym uchem a wypuszcza drugim,bo tyle razy skladalam sobie jakies obietnice i nic z tego nie wychodzilo.Mam nadzieje,ze po dlugim czasie zauwazy jak realizuje swoje cele,poszukam pomyslow i wrzuce je tutaj.Na sniadania jem praktycznie caly czas to samo,dzis owsianke zjadlam bez smaku ale to przez ta chandre alko-tez mialam wczoraj rybke pieczona dietetycznie,a ze slodkosci zjadlam pol twixa i koste czekolady,musialam cos zjesc takiego,poniewaz przed okresem nie moge sie powstrzymac Ogolnie musze cos dodac do menu bo jem chyba malo,potem robie sie glodna wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam o tyle dobrze, że mój nie jada takich rzeczy jak pizze maki kfc no chyba ze do restauracji na jakąś kolacje idziemy to wtedy poza domem zje;) czasami udawało mi się go namówić na tego typu jedzenie, ale w większości przypadków słyszałam, jak chcesz to ja mogę potowarzyszyć wtedy momentalnie mi się już nie chciało;) On nawet poprkornu w kinie nie jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez głodna robie się wieczorem gdzieś koło 20-21 jak do liceum chodziłam to potrafiłam nawet o 24 zjeść 4 kanapki;) częściej imprezowałam więcej w maku przebywałam z 3-4 razy w tygodniu do tego pączki jak chodziłam na wagary jak teraz sobie to przypomnę to źle mi sie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam docys tej ponurej pogody, owszem jest chlodno - tak plust 3-5 ale to mi ie przeszkadza - bardziej permanentny brak slonca, chyba nawet na solarium sie wybiore naladowac baterie sloneczne hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alco to g=fajnie masz z facetem :) moj ropuch nakupuje zelek i popcornu w kinie a potem mu sie robi za slodko/slono, zanim sie jeszcze film zacznie i ja musze po nim dojadac hah ale ogolnie mnie to zwisa i powiewa czy ktos przy mnie je, czy nie jesli mam ochote na jakies smieciowe jedzenie to po prostu to jem chociac wiem ze nie powinnam musze zmienic strategie hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taką pogodę to odechciewa mi się wszystkiego wiecznie mi zimno z pracy prosto do domu a potem z domu już wychodzić ochoty nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alko-moj tez nie lubi taki rzeczy,ani slodyczy,chipsow,popcorn zje troche jak zrobie albo w kinie(ale to doslownie 2 garscie),nie lubi kfc,maka wczystko sporadycznie.Lubi warzywa,kanapki musi miec zawsze idealne,nie zje z sama szynka,koniecznie musi byc pomidorek,ogoreczek itp... szukam tych pomyslow ale sa dziwne,jesli to nie musli,owsianka,tosty.Jutro robie omlet z szynka,troche sera...cos tam wrzuce;) zaparzylam sobie kawke,moze sie obudze bo nie widze na oczy,do tego boli mnie brzuch😭wezme jeszcze deprim sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale uwielbia tosty!!!!i zawsze mnie zmusza ale sprobuj z tym serkiem,kochanie zjedz jednego....ja nie przepadam za tostami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy ja moge tosty jesc i jesc mmm jeszcze najlepiej jak ser jest ostry, do tego w srodek troche papryki i tabasco i pycha a do omletu wrzuc groszek zielony, albo cebulke i pieczarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy woman mój tez uwielbia tosty potrafi zjeść nawet 8 a kanapki to najchętniej by z samym żółtym serem jadł Kiedyś jego mama opowiadała jak siedzieli przy stole wielkanocnym a mój nic nie jadł tylko się rozglądał w końcu ciocia się pyta, co mu nałożyć a on na to a macie ser :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieczarki najpierw odrobinke posmazam (bez tluszczu) tak doslownie z minute, zeby puscily sok wtedy myk do omletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×