Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

8 piw ja myslałam,ze z 4 hehehe Dobra Kobitki ja uciekam do domu :D ale wczesniej z koleżanką do galerii :P Do poniedziałku chyba,ze w weekend uda mi sie neta zainstalować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja stwierdzilam, ze moge zrezygnowac z wielu przyjemnosc w zyciu ale z piwka nie zamierzam :p a co do palenia to piwko nie zmienia nic, czasem nagle mam ochote zapalic bo cos mi sie przypomni itp, ale piwo na to nie ma wplywu :) no i nie chucherko - kawal baby ze mnie jeste teraz :p a co Healthy przestalas calkiem piwkowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije bardzo malo,wogole nie mam ochoty ani na wino ani na piwo,sa momenty ze jak wypije to mi posmakuje i pije kolejne ale wczesniej to nie bylo wekeendu bez %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_0307
healthy pije tylko i wylacznie piwko, nic innego mi nie smakuje :( a piwo to nawet bezalkoholowe sobie czasem kupuje bo po prostu uwielbiam smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie tylko porzadne %%%%%piwko:Djak bylam siksa,poczatkujaca pijoczka to pilam z kolezankami jakies karpackie mocne 9%czujecie jaka mialam faze po 1?teraz jak juz ochote to wypije tyskie albo desperadosa czy redsa zjadlam kawalek kurczaczka z surowka,bez ziemniakow bo zjem druga polowke wczorajszego twixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ja po śniadaniu- gofr wieloziarnisty z piekarnika i do tego jogurt z bananem i otrebami pszennymi- dobre to było :) Jeśli brak pomysłów- tak jak było u mnie to zerkajcie na ten mój garnek/dzastus - cos tam bede codziennie dodawała, ale wiadomo niewiele. Malo tez pomysłów tam na śniadania, raczej na obiady. Staram sie teraz rozpracowywac ksiazke i przepisy- liste pomalu robie i jutro zakupy :) Ania czy ten syrop z agawy czy tam cos mozna zastepowac tym klonowym bo wolalabym narazie kupic 1?????? Dziś w pracy kanapla z bialym serkiem i pomidorem oraz jogurcik mały, a później zupka o której pisałam. Jeśli chcecie cos wysylac to moj mail jest dzastus23@yahoo.com :) no to do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justyska syrop klonowy jak najbardziej zamiast agawy, to samo z miodem i stevia ja kupilam agave bo akurat byla w sklepie :) ide robic kolacje dla malzonka ropucha :p paaaaaaaa bede zagladac cala noc dzisiaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm.......siedzielismy i ogladalismy film,zjadlam troche popcornu i 2 chipsy:p,potem moj kochany robil tosty,mowie a co mi tam,zjadlam chociaz nie byl jakis rewelacyjny.Z piwa zrezygnowalam wiec nie jest zle:) Bylismy na zakupach,kupilam musli typu crunchy,ma wiecej cukru od tego naturalnego ale za to jest pyszne,tez mi sie cos smacznego na sniadanko nalezy,a co:)takze jutro z mlekim sobie wsune,aha sa tez w nim suszone owoce mniam mniam:) caly dzien sie fatalnie czulam,bolal mnie brzuch,bylo mi zimno:(ide wziac goracy prysznic i lulam:)dobranoc ania-na ktorym piwku jestes?bo ja mam 2 desperadosy ale spoko jutro je opracuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja piwko numer 3 dopiero co otworzylam siedze sobie na facebooku i slucham muzy na youtube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie sie dziewczyny opija hehe ja nie pije narazie przerwa. Zjadłam moją zupkę z groszku- pyszna była..... jeszcze na jutro mi została :) Healthy zdjęcia za chwilę pooglądam :) U nas pada już 6 dzień- to jest nienormalne- 1 raz w Kalifornii od 3,5 roku widze coś takiego. Już nawet gdzieniegdzie ludzi trzeba ewakuować. A dziś mam dużo pracy- potrzebne mi menu na cały tydzień- coś tam wczoraj wybieralam ale nie wiem jeszcze dokąłdnie. JAk znajde chwilke to podam Wam jakieś przepisy na śniadanka. Narazie odpoczywam :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!! ja wlasnie zjadlam grachamke z szyneczka,żoltym serem,i rzodkiewka,chcialam jeszcze wkroic sobie ogoreczka zielonego ale przeczytalam zupelnie przypadkiem ze nie powinno sie jesc ogorka rano..........matko czlowiek caly czas sie czegos nowego dowiaduje..... Jak dziewczyny zaczal sie wekeend??? ania----pewnie jeszcze spi hihihihihi..... Moja familia zarzyczyla sobie dzisiaj gołąbki!!!! farsz juz zrobilam,reszta pozniej,no i skoro zaczal sie wekeend postanowilam zaszalec i tez zjesc ,z sosem pomidorowym ...........a co tam....ja wczoraj o 21 bylam juz w lozku,rodzinka po raz 100 ogladala Supermena!!!!! ilez mozna,wiec ja sie zbuntowalam i zostawilam ich............i dzisiaj jestem mega wypoczeta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie powinno sie jesc ogorka rano." ciemnogród :D :D :D rano to nie powinno się jeść szyneczki bo mięso jest ciężko strawne :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.......czy mnie osiwecilo......ha ja jakrano zjem szyneczke to toleruje ja bardzo dobrze!!!! natomiast jak zjem wieczorem czuje sie fatalnie....wiec to indiwidualna sprawa...... A sugerowanie mi "braku wyksztalcenia " jest chyba nie na miejscu ,bo g...o o mnie wiesz..... przepraszam dziewczyny ale teraz to mam na pewno niestrawnosc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:)na sniadanie mialam musli z mlekiem,zero pomyslu reszte posilkow,obiadu itd.Od kiedy szynka jest ciezkostrawna? Awesome zanim zaczniesz udzielac sie o zdrowej zywnosci,zajrzyj do slownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hEALTHY........sluchaj ja doszlam do wniosku ze musze sobie robic taki calotygodniowy plan co do menii,bo ja tez w sumie jem ciagle to samo........bede robila duze zakupy na caly tydzien i zrobie sobie jadlospis,dzisiaj wieczorkiem nie ma mojego M i chyba wezme sie za to.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze poszperac w jakis przepisach dzisiaj,na obiad mam barszcz z kielbasa:onie bardzo,moze piers z surowka?kurde nie mam pojecia,chce mi sie czegos innego.Nie wiem co bedziemy robic dzis wieczorem,nasi znajomi ida na impreze karnawalowa.Bedziemy siedziec chyba,moze na jakas kolacje sie wybierzemy? ide sprzatac a potem umowilam sie z przyjaciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzatam ratami;)teraz zrobilam sobie przetwe na kawe,na obiad zrobie sobie makaron,spaghetti al dente ale jeszcze nie wiem z czym.Brzuch mnie boli nadal,chandra nie przeszla.Zastanawiam sie czy nie kupic ksiazki pt."jestem tym,co jesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem co zjem na obiad,troche zaszaleje a przespis prosty jak drut i szybko.Makaron na patelnie,odrobina masla,przyprawy,ja dodaje wegete i pietruszke,jajko,szynka w paseczki i troche startego sera.Znalazlam taki przepis z tunczykiem ale to zrobie jak bedzie moj luby i zjem razem z nim:)kurde wezcie no kopnijcie mnie w cztery litery,mam tyle sprzatania a siedze na necie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten makaron z patelni ja sobie robie bardzo czesto,i roznie,zalezy na co mam ochote.............dobreeeee A ksiazka o ktorej piszesz jest bardzo dobra,i POLECAM.... No teraz ja zmykam ogarnac chalupe,moi na zawodach wiec mam "pole do popisu" ......przez wekeend moze zajze z kawka,co porabiacie,jakos jak jestem w domu nie mysle o necie,ale tak sie z wami fajnie pisze ze na pewno zajze............kurcze moze ja sie od was uzalenilam? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie zerwalamz skoro swit ok 20 minut tem hah nic to musze sie uczyc a nie moge sie zebrac, moze okna umyje hmmm ide cos zjesc i potem zobacze ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo syta po tym makaronie,dodalam jeszcze troche smietany do niego i wyszedl pyszny.Wogole nie mam ochoty na smieciowe jedzenie,bylam u kolezanki i staralam sie ja namowic na zdrowe odzywianie ale jak jej powiedzialam co jem to powiedziala bleeeeeee wiec dalam sobie spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, moge sie do Was przyłączyć?:) Ja od wczoraj jestem na zdrowym jedzonku, wczesniej było kilka diet ale słabe rezultaty. Kupiłam sobie ksiażke "Jestes tym co jesz. Ksiązka kucharska", fajne oprzepisy tam sa:) Zdrowe i dosyc wyszukane:P Ogolnie to chce schudnac okolo 8 kg jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta ogolnie to tez nie umiem sobie odmowic alkoholu:P dzisiaj sie piwka napije wczoraj winko chlapnelam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musialam 4 piwka dokupic :) wiec na wieczor mam 7 hah cholera jeszcze nie zaczelam sie uczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja wlasnie sie pokolcilam z facetem,mam te 2 desperadosy ale chyba dokupie jeszcze:)ale mnie wkur......... nawet nie mam ochoty jesc przez niego,zjadlam dzis tylko 2 posilki bo nie chcialo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy nie przejmuj sie :( to tylko facet - nie mozemy zbyt duzo od nich wymagac :p bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×