Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

tego omleta moze zrobie na kolacje bo juz mam ochote na niego:p chandra mi nie przechodzi,wszystko mnie wkurza:oczym moge sobie polepszyc humor?kawe wypilam,na obiad mam kurczaka,ziemniaki,wczoraj kupilam nowa surowke.Zjem 2 male ziemniaczki,miesko i duuuzo surowki:)znalazlam tez wczoraj fajne jablka,nienawidze takich z miekka skorka i naoliwionych blee,mimo ze zbyt twardych nie moge jesc bo mam wrazliwe dziasla ale kroje sobie na male kawaleczki.Znalazlam przepis na takie ciasteczka http://smaker.pl/przepisy/sniadania/przepis/bananowe-ciastka-musli,29759 wygladaja ciekawie,nie probowalam jeszcze,ciekawe czy by wyszly takie jak na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ dziewczyny ale robicie smaki.....ja mam na obiad dzisiaj kasze kuskus z warzywami na patelni,a familja dostanie ryz,w ogole moja rodzinka to "ryżomani" .... Ja tez musze sobie obierac ze skorki i kroic jablka,tak mi sie porobilo z zabkami,ze na owoce reaguja bolem........... ania ----jestem ostra przeciwniczka solarium!!!!!!!!!!!!!!!! ale jak masz wpasc w depresje to morze idz sie zrelaksowac....ja jak mam chandre ide do kosmetyczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina ja tez za solarium nie przepadam ostatnio bylam z rok temu hah ale traktuje to jako doladowanie sloneczne - tak 2 razy do roku, opalenizny mi to nie daje ale jestem w lepszym humorze :) a te placki z kabanosem tez sa fajne hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac,ze ja rowniez jestem przeciwniczka solarium.Nie rozumiem jak widze dziewczyne strzaskana na heban co ona w tym widzi,mezczyzn tez jest sporo ktorzy uwazaja,ze wygladaja atrakcyjnie.Opalenizna juz dawno wyszla z mody,wiedza o tym juz prawie wszystkie kobiety na calym swiecie tylko jakos do polek nie moze to dotrzec,rozumiem Ania ze masz na mysli jeden wypad,sama mam na to ochote ale mam jasna karnacje,duzo pieprzykow:( zobaczcie to zdjecie hahahaha http://c.wrzuta.pl/wi18903/b8cdbe4d000d7bf7478928c2/0/doda%20i%20solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie mam zamiaru sie trzaskac na heban :p tu w okolicy angielskie dziewczyny tez chodza albo pomaranczowe albo zjarane na ciemny braz - zalosne lubie opalenizne, ale taka naturalna, z wakacji :) wtedy skora wyglada lsniaco i jest naprawde ladna, ale wszystko z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ciasteczka bananowe sa super - ja podobne robie :)z platkow owsianych, bananow i masla orzechowego, do tego rodzynki posiekane suszone morele pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah sorry lece do domku na lunch - bialka na toscie - tradycyjnie plus moze troche kokosa takiego fajnego swiezego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeezu !!!!! ania !!!!!! skad ty bierzesz te fotki!!!!!!!!!!!!!!!! masakra jakas.............jeezuu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha zjarana Doda ;) tez jestem na NIE jesli chodzi o solarium ;) wlasnie zjadłam buleczke z serkiem i ogorkiem kiszonym do tego serek wiejski z rucola ;) a o 16 spadam do domu juz sie doczekac nie moge :D bo w pracy nuuudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah ja jestem specjalistka w wyszukiwaniu glupich fotek :p no jeszcze niecale poltorej godzinki i weekend :) pozniej posprzatac, robie kolacje, wyszykowac ropucha do pracy (ubrac go, nakarmic i zeba umyc), zakupy, kapiel i relaks do pozna przy piwku i telewizji dla kretynow - trzeba sie czasem odmozdzyc :p taki jest plan na wieczor hah a jutro nauka buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I śliniaczek, bo jak się ubrudzi to trzeba będzie przebierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam od razu pieluszke duzy chlopak jest - nocnik mu dam :p ale same wiecie jak to z facetem - jak z dzieckiem hah :p ten sam poziom emocjonalny i intelektualny co srednio rozwiniety 3 latek ale co bysmy bez facetow zrobily hah kto by mi pajaki w domu zabijal i wbijal gwozdzie w sciany :) zreszta musimy miec kogos komu mozemy robic awantury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zraz sie zabieram za kromke pelnoziarnistego chlebka z lyzeczka serka wiejskiego i lyzeczka mektaru z agawy (jak miod tylko nie tak gesty i mniej kcal - jeden z naturalnych slodzikow w clean eating ) no ale sie czas wlecze jezuuuuuuu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_0307 myślałam, że to tylko mi sie dzisiaj tak czas wlecze ;) gdyby nie jutrzejszy egzamin na rano bym gdzieś zabalowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtez bym chetnie pobalowala :) ale ostatnio nie bardzo mam pieniadze, niestety mieszkam kawalek od miasta wiec za same taksowki place fortune :( plus musze sie uczyc jutro a nakacu to tak nie bardzo ale kilka piwek wieczorem wypije :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...........ale planyyyyy,a ja nie wiem co bedziemy robic,tzn dzisiaj na pewno wieczor w domu z dziecmi,ale moze jutro cos wymyslimy....w sumie dawno nigdzie nie bylismy,ale wiecie jak to jest po calym tygodniu pracy..............nie chce sie sie..........ania tylko nam sie nie upij jjjjj hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobra zawodniczka jestes ;) ja nawet po kilku piwkach na następny dzień nie dam rady się uczyc ;) ale mam wrodzone lenistwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam upij ja jestem naczelnym menelem kafeterii na piatek i sobote (oczywiscie nie zawsze) kupuje sobie czasem zgrzewke 15 piw :) wiec wychodzi 1 wieczor 7 i jeden 8 - ale one sa 440 ml i do tego 3.2 procenta wiec slabe :p ale tez mniej kalorii maja jak np tyskie 500 ml ma 220 kcal to carlsberg 500 ml ma 160 - wiec przy kilku piwach jest juz spora roznica kalorii jej przczytalam co napisalam i wyszlam na wiekszego zyla niz w rzeczywistosci jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah ...........przy mnie na pewno,bo ja w ogole nie pije........ Ale co tam,nic sie nie przejmuj,po ciezkim tyg pracy masz prawo...alr jezuuuuuu 8 piw w jeden wieczor??? gdzie ty je wlewasz chucherko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×