Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

jak bylam mlodsza to musialam mamie sciemniac a teraz facetowi,kurde potem jeszcze przed dzieckiem bede musiala:)jak bylam mala a moja mama kupowala sobie kolejna pare butow albo torebke(wiem juz po kim to mam)to tez bylam oburzona bo mnie nic nie kupila:D czytam sobie ten topic "szczescie w rozmiarze xs",nie moge z autorki topicu,nie wiem czy smiac sie czy plakac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety plakac i to rzewnie...............to jest chore!!!!!!!! I nie macie pojecia jak sie boje zeby ktorejs z moich corek nie przychodzily takie "glupoty" do glowy............w ogole boje sie ,i dlatego staram sie robic to co robie i uczyc ich zdrowego zywienia i nie tylko zeby,kiedys w przyszlosci mialy na tyle rozumu i swiadomosci ,aby nie wpasc w ta ciezko chorbe.............jak slysze anoreksja albo bulimia,to sie normalnie wzdrygam.............tak bym chciala byc na tyle "wladna" zeby dziewczyny mnie sluchaly ......ale jak wiecie to w zyciu roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz czytajac to ,zdaje sobie sprawe ze bardzo ciezko jest takiej osobie pomoc,bo przeciez ona naprawde uwaza ze to co robi jest normalne............dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możecie podac link do tego posta to tez przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Kalina bo mnie mama tez zawsze mowila zeby jesc wszystko tylko mniej,ja niestety wymyslalam przerozne diety ale od anoreksji czy bulimi daleko to bylo,najgorsze ze gazety i media kreuja CHUDOSC nie szczuple tylko chude!!(teraz moze juz niby mniej)ale sorry kazdy podnieca sie anja rubik,zrobila swiatowa kariere ale czy ona jest waszym zdaniem idealem?moze jest ladna ale wyglada jak szkapa,moj facet mowi,ze jakbym tak wygladala to bym go nie podniecala i nie kochalby sie ze mna,dla mnie ona jest szkieletem http://c.wrzuta.pl/wi2142/3d2ec38b0002e72549fc8777/0/anja%20rubik http://www.pudelek.pl/artykul/21941/najlepiej_ubrane_gwiazdy_2009_glosuj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj ja wpisalam w wyszukiwarce ,i mi samo wyskoczylo,ale nawet nie wiem czy my czytamy to samo.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W twoim stylu jest wywiad z keglicką przy jej wzroście a mysle,ze z 180 albo 175 ma to waży 52 kg no kurcze gdzie to tylko kości przykryte skórą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak uwazam,jak mozna w gazecie na jednej stronie podawac przepyszne przepisy,a przewracasz kartke a tam jak schudnac??? Oj mowie wam czeka mnie chyba jeszcze sporo pracy z moimi dziewczynami................a propos tematu to ja jednak czytalam cos innego,ale juz dolaczam do was...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze, że dwa kilo tygodniowo no wariatka normalnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY a prosze mi podpowiedziec po co tym biedactwom ocet jablkowy,..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta panna nikt ma nie rowno pod sufitem:opisze o kompulsach,za chwile glodowka do konca miesiaca,potem,ze polegla:ow glowie sie nie miesci.Poczytajcie sobie,nie jest tego wiele,zobaczcie ile ludzi zwraca jej uwage,jaka jej glupota jest przyciagajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy mnie akurat anja rubik sie podoba :) ja zawsze lubilam bardzo szczuply wyglad, ale nie jestem zwolenniczka jakis chorych diet po 500 kcal sa po prostu dziewczyny, ktore naturalnie sa bardzo szczuple i malo jedza ale w momenci kiedy dziewczyna z masywna budowa postanawia wygladac jak szczupla modelka to zaczyna sie problem, niestety budowy sie nie zmieni no jeszcze poltorej godziny i lunch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka dieta gdzie podstawą jest własnie ocet jabłkowy, w ciagu dnia trzeba wypic chyba 2 czy 3 szklani, to musi strasznie organizm niszczyc ale czytalam kiedys,ze to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie wieze ze mozna byc tak glupia................mnie sie wydaje ze to byla tzw "prowokacja",no bo jak "to wytlumaczyc" jejku.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze alko ale ja nadal nie rozumiem co dziala,co ten ocet robi??? nie chcesz ci sie jesc,wyprozniasz sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a panna nikt, to naprawde powinna sobie poczytac to co napisala, bo dziewczyna ma jakies rozdwojenie jazni przy takim podejsciu to juz niedlygo wyladuje na oddziale leczenia zaburzen jedzenia ale skoro chce - niby jest "dorosla" i wszystko wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina ocet jablkowy - taki naturalny, ktory mozna kupic tylko w kilku miejscach - a i nie taki ze sklepu jak pija 15letnie idiotki pozwala organizmowi zmniejszyc wchlanianie tluszczow w potraw, jest tak naprawde zdrowy w malych ilosciach ale tak jak mowie, nie jest to zwykly ocet z jablek no nic to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze ten ocet moze naprawde zniszczyc zoladek jak bedzie sie go pilo tyle ile pija te malolaty,rozciencza sie lyzle tego octu na szklanke wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy no dokladnie odrobinke tego octu, a te malolaty to pewnie z gwinta chlaja :p wogole zalamac sie mozna co one jedza - np 5 dniowa dieta - woda i salata albo czarna kawa, cola light i jajka no przeciez im organizmy powysiadaja przed 30 ale one wiedza lepiej, nie ma co nawet im tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gwinta chlaja heheheh:D:D:D dobre zeby chociaz te 5 dni wytrzymaly,max.3 a potem nie wiedza czym sie zapchac ale od jutra znow zaczna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie , malolaty za przeproszeniem wpie...rzaja seler i popijaja woda przez 3 dni az im sie slabo robi a potem nie wytrzymuja i robia wycieczke krajoznawcza do mcdnalda/burgerkinga/budy z kebabem po czym znowu nastpenego dnia to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny coz mozna od nich wymagac skoro jak pija ten nieszczesny ocet,to nie maja szarych komorek biedactwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak czlowiek im dobrze radzi....one sa madrzejsze,pisze ze w d... maja czyjes zdanie zjadlam mala porcje spaghetti,bylo przepyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co na kolacje zrobic hmmm albo makaron z tunczykiem i groszkiem albo kurczaka z ziemniakiem i surowka albo makaron z sosikiem pomidorowym kurcze musi to byc cos szybkiego bo dzisiaj nie bede miec czasu na albo ryz z stanie dlugo przy garach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×