Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie:-) Znowu zima za oknem,mozna sie wsciec:-( Zjadlam wlasnie jajecznice,2kromki chlebka z ziarnami,na obiad przygotowalam kurczaka w jarzynach,i do tego nasze ulubione brokuly... Melduje ze wczoraj zjedlismy ostatni zapas bialego makaronu,i bialego cukru:-D......teraz wszystko juz mamy brazowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka z baranówki
znacie dobry przepis na sałatkę z tuńczykiem ;) ?? strasznie mnie naszła ochota na cos takiego a nie mam dobrego przepisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka z tunczykiem Makaron,ja daje brazowy,ser feta,tunczyk,bardzo duzo bazyli i majonez....ja daje jogurt naturalny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ---ryz,tunczyk,kukurydza,mandarynki(ja tez lubie z ananasem) sol,piepsz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze :-)ryz,tunczyk,i wszystko co masz konserwowe......sol.pieprz,majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie rozne,salatek z tunczykiem jest mnostwo,sama tez mozesz cos wykombinowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka z baranówki
nie cierpie majonezu serka fety i nie zjem ryby z ananasem :(z mandarynką tym bardziej:( miałam na myśli coś bardziej jak pomidor sałata albo groszek konserwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka z baranówki
to ze wszystkim konserwowym mi najbardziej odpowiada ;) jak kukurydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tak: -ryz -tunczyk -jajko -cebulka -ogorek konserwowy -troche groszku lub kukurydzy -pieprz i jakas wloszczyzna w zaleznosci jaka mam ale wczoraj mialam nie zdrowy dzien:(siostra mojego chlopaka przyleciala ze stanow i wiadomo jakie bylo jedzenie...dzis to samo bo dostalismy walowe w postaci pierogow,golabkow,jakas pieczen... dobrze,ze ide dzis na aerobic:) Justyska -ja tez krem robilam pierwszy raz i tak na szybko,pozniej pomyslalam wlasnie o marchewce i innych warzywach,uzylam tylko pieprzu,mam mnostwo przypraw ale boje sie ich czasami uzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy:-),i jak na aerobiku? Bo ja uwielbiam:-) Po obiadku jestem,ryz brazowy,kurczak w jarzynach i grzybach,brokuly...po pracy jade po rybke na jutro,my z m kupimy sobie lososoa,a dzieciaki nie lubia to im moze dorsza...albo sole,nie wiem zobacze co bedzie swieze...... Teraz pije kawke.....rzeszowianka z baranowki zrobila mi smaka z tynczykiem i zrobie dzisiaj na kolacje salatke:kuskus,cebula,tunczyk,czerwona fasola,ogorek kiszony,majonez,pieprz kejenski,ostra papryka albo chilii..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....i tak to jest jak sie nie czyta tego co sie pisze:-D Oczywiscie mialo byc łososia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska---a co ty dalas do tej salaty z zurawina? I czy ty tam dalas zurawine suszona? I mam pytanie----chcialabym zrobic jakis sosik,taki co to miesko,albo ryba w tym lezy przed pieczeniem,i pozniej razem z tym sosem,albo marynata jak kto woli wklada sie do piekarnika..............i pytanie:potrzebuje przepisu na sos(marynate) slodki,miodowy,karmelowy? Jak ktos ma cos ciekawego to napiszcie:-) Z gory dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina w moich znajomych na garze jest uzytkowniczka "kocurq"- ona robi ciekawe rybki.....co do salatki z tuńczyka ja robie taką jak Ty healthy z kukurydza i daje papryka konserwowa, ale w sumie dawno nie jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladolica panna
bardzo dobra jest też sałatka z tuńczykiem robiona z następujących składników: tuńczyk w sosie własnym kukurydza ananas pokrojony w kostkę majonez czasami dodaję bazylię jest naprawdę smaczna i orzeźwiająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :P ja robie zupę z cukinii "butternut" (maślano orzechowej hmm), z warzywami i zisarnami lnu oraz slonecznika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba przesadziłam ostatnio z orzeszkami w czekoladzie, chipsami i schabowymi w weekend, wracam do starej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justyska:)mialam szlaban na komputer heheh,niestety nie mam sie czym pochwalic,jestem przed okresem i ciagnie mnie do jedzenia:(czuje sie okropnie,wiosna idzie,zamiast czuc sie lekko i pieknie:(wczoraj pojechalismy do marketu,zalozylam wiosenny plaszczyk i baleriny,mialam dosc kozakow,plaszcza czy grubej kurtki!dwa kroki z parkingu a co mi tam....rzucilam mi sie w oczy farba do wlosow,piekny miedziano -zloty kolor,juz mialam ja kupowac ale jak zwykle mam stracha,cale zycie bylam blondynka a tu taka radykalna zmiana,wypilam kawke i uciekam na jakis spacer moze,ogladalam stare zdjecia i powrzucalam na garnek,do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy mnie tez cos wzielo jakos tak na jedzenie ostatnio, tez przytyłam.... wczoraj na kolacje i dzis na snaidanie zjedlismy sobie tosta z serem zoltym i SALAMI... :/ nic nie powiem :P na obiad mamy indyka z wczoraj, do tego zrobilam salatke i gotuje ziemniaki- nic nadzwyczajnego. Ale kupilismy kilka kg pomarańczy, banany, jabłka, warzyw troche, jogurty, musze sie poprawic :P Ja też w sumie niedługo okres dostane i chyba przez to tak.... zwykle tydzien czy 2 przed zaczyna mnie ciagnac do wszystkiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Dzisiaj mam troszke luzniej w pracy,bo ostatnio to byl koszmar:-( Healthy,co do wlosow,to ja zrobilam sobie pasemka,ciemno brazowe-ognisto czerwone:-D.... Hm....ja po sniadanku,wczoraj na obiad mielismy kurczaka w miodzie,brazowy ryz z warzywami,szpinak,salatka z pekinskiej,groszek,wszystko zostalo,wiec mam i na dzisiaj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i dziewczyny! Dzisiaj dzien kobiet,wiec milego "naszego" dnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy,a co do stopki,nie przejmuj sie ,wazne ze nie tyjesz,stoisz w miejscu,a zobaczysz jak sie zrobi cieplej,zaraz sie cos ruszy,czlowiek wiecej ma wtedy ruchu.......... Super fotki na garnku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!Wszystkiego najlepszego:) pospalam sobie dluzej dzis,wstaje cos ugotowac,zrobie jakas zupe. Jak dziewczyny spedzacie dzisiejszy dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj healthy:-) Ja niestety dzisiaj spedze wieczor w domciu:-( Od piatku moj maz jest bardzo chory,z dnia na dzien jest coraz gorzej,a dzisiaj to nawet zostal w lozku,bo nie jest w stanie chodzic,bieze leki,ale zalatwil sie na amen........(to angina:-) ale wiecie jak faceci choruja! Moj mowi ze umiera:-) ) Dziwne,bo jak mnie zlapie grypa to musze isc do pracy,ugotowac obiad,jednym slowem robie wszystko normalnie,no bo kto to za mnie zrobi.......jestem zla bo mam czwarte dziecko w domu,i to jeszcze takie malutkie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zostalam dzis milo zaskoczona:)dostalam kwiaty,truskawki z bita smietana do lozka...takie dni powinny byc czesciej:)obiadu tez dzis nie moge gotowac:)wieczorem idziemy z przyjaciolkami na drinka,robie sie dzis na bostwo:)chce poczuc sie ladnie i kobieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkiego najlepszego dziewczyny :) Ja właśnie po owsiance z owocami: bananem i malinami- całkiem mi posmakowala :) Miłego wieczoru.... My raczej zostajemy w domu, nie wiem czy wspoinałam ale ja też przeziebiona znowuuuuu od tamtej srody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis polarny w tropikach
a ja kocham mięsko najlepiej tatara :) stosował może ktos waz dietę zgodna z grupą krwi ??🌼ciekawa jestem w ilu przypadkach się sprawdza ja mam 0 rh+ i ponoc dlatego tak uwielbiam mięsko najlepiej czerwone z większego zwierza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) Kurcze co tu tak cicho..... Ja od paru dni jestem sama w pracy,mezus dalej chory i wszystkim sama musze sie zajmowac,na nic nie mam czasu:-( Ale zdrowe jedzonko dalek gora:-) Dla mnie jest wygodniej przygotowac cos zdrowego,gotowanego:-) Nie pamietam kiedy ostatnio jadlam cos slodkiego,nie mam kiedy:-) I to jedyny plus......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,i pisalam wczesniej ze mam nowy kolorek na wlosach:-) Nie moge sie jeszcze do niego przyzwyczaic,co przechodze kolo lustra to sie cofam.....:-) No i teraz widac mnie z daleka:-D.......Od lat marzylam o czerwonych wloskach,i nie zaluje...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)bylam dzis na baaaardzo dlugim spacerze w lesie:)tak ze mnie nogi bola....ide ugotowac jakas zupe bo bardzo mi sie chce czegos lekkiego:) mnie kusi rudy bardzo:)ale nie taki mocny,tylko taki wpadajacy w blond,rdzawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×