Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

wiesz co to faktycznie to 50 zl nie robi juz wielkiej roznicy. Myslalam ze to duzo drozsze.Ja normlanie za wizyte place 80/100.wiec za taka pamiatke to nie wiele:) Minia a skad ta dziurka sie wziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam, no i nie jest dobrze. Na usg nie widać jescze ani ciałka żółtego ani zarodka. ciąża na usg wygląda na 5tyg. lekarz karze mi czekać bo może się jescze pojawić zarodek (ja nie mam ani nadziei ani wiary), że się bojawi. mam zrobić dzisiaj beta hcg (tzn. już zrobiłam - czekam na wynik) i za 5 dni kolejna żeby zobaczyc jej przyrost. w związku z tym mam pytania: 1.czy znacie jakiś przpadek coby w 6tc4d od OM nie było nic widać a potem nagle cud? 2.czy w becie mam zwrócić uwagę na liczbę czy przyrost? a może jedno i drugie jest tak samo ważne. już nie mam siły, jestem załamana. jest mi starsznie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa szczerze powiem ze nie rozumiem jak moze byc ciaza bez zarodka...beta faktycznie pokaze co i jak...zobaczysz jaka ma wartosc dzis.i porownasz z wynikiem z nastepnego dnia bo jeden dzien nie wiele da.jesli bedzie przyrost odpowiedni to powinno byc ok...chociaz sama juz nie wiem... Moze Minia bardziej rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu bete masz zrobic za 5 dni...chyba mozna spokojnie na nastepny dzien powtorzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę bardzonowa, u mnie w 5tc nie było nawet pęcherzyka, dlatego tak tu panikowałam o pozamacicznej, ale nie wiem, kiedy zarodek był- w 8 na pewno. Kiedy masz kolejne usg? co do bety to: 1. wynik też ma jakieś tam znaczenie- ja np. przy ciąży obumarłej w 10tc miałam betę tylko 5tys., więc już było pewne, że coś nie tak 2. Przyrost w wypadku wyglądającej ok bety, ale na tym etapie już jest trudniej, bo beta im wyższa tym wolniej rośnie 3. Jesteś pewna, że owulacja się nie przesunęła? Napisz mi to datę ostatniej @, jeśli znasz owulacji, betę dokładnie z jakiego dnia, a ja spróbuję oszacować na dzisiaj wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie pamiętam, czy robiłas betę wcześniej. Znalazłam tylko, że 30dc wyszedł Ci bladzioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia jest cos takiego jak puste jajo płodowe. na usg mam iść 9.08 i ono miałoby być ostateczne ale potem powiedzial, że wiecej a raczej wczesniej bedziemy wiedzieć po becie i jej przyroście, mowił, żeby iść dzisiaj i za 5dni. Minia nie wiem czy owu się nie przesuneła, przesylam Ci linka do kalenarzyka z data ostaniej miesiaczki 12.06 , który stosowałam ale tak jak wam pisłam nie wspłzyłam w dzien owu ani dzien po owu http://piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&review_date=2010-06-12&josMP=30&josML=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi nie wyszło w wklejeniem tego, ostatnią @ 12.06 cykl 30dni krawwienie 5dni, owu 28.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj masz 47dc beta przy owu 14dc byłaby 31700-65380 ale pewnie miałaś przesuniętą owu: 28dc test negatywny 30dc bladzioch czyli beta moim zdaniem max 50 szkoda, że wtedy nie zrobiłas miałybyśmy porównanie 47dc beta wg moich obliczeń mogłaby być 19910-43220 ale nie niżej betę możesz powtórzyć jutro, nie musisz czekać 5dni- normalnie robi się po 48h, ale można już po 24h i oszacować rzeczywiście jest coś takiego jak puste jajo i jeśli odpukać! coś takiego by Ci się trafiło oznacza to, że jest jednak jakaś przyczyna :( mam nadzieję, że owu była przesunięta i dlatego jeszcze nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się skłaniała, że owu miałaś nawet 1.07 skoro 12.07 wyszła ledwo widoczna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja...ja mialam malenki zarodeczek w 6 albo 7 tc...wiec moze faktycznie za wczesnie...no a Minia beta jesli nie ma zarodka czyli jak bardzonowa mowi "puste jajo" jest co wykaze?chyba ujemnie wyjdzie prawda? no i czekamy do tej 20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujemnie nie, ale zbyt niska lub słabo przyrastająca lub malejąca skrótowo: to jest tak, że jajo jest puste u każdej kobiety do 5-6tyg i beta rośnie, w tym czasie pojawia się ciałko żółte. Jeśli się nie pojawi, to organizm może dopiero się zorientować, że coś jest nie tak i beta dopiero wtedy powolutku maleje. Czasami widać dopiero po drugim wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa będę, a zadzwonisz tam czy masz w internecie możliwość sprawdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu a co oznaczaloby, że owu się przesunęła? "ratuje coś" sytuację jak owu byłaby 01.07?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli owu się przesunęła to dzieciątko jest młodsze byłoby około tydzień młodsze. 6t5d liczone jest dla 28dniowych cykli Ty masz 30dniowe, więc jest dopiero jakby 6t3d a że test wyszedł późno to może być nawet 5t6d tak jak pisałam mi blada krecha wyszła 8dni po owu, zazwyczaj 10dni po już wychodzi Ja tak naprawdę nie wiem, kiedy najpóźniej powinien być widoczny zarodek i może ten 6t5d też jest wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedział, że pęcherzyk wyglada na 5tc i na tym etapie jeszcze usg by nic nie pokazało. chyba znowu szukam jakiegoś wyjścia, jakiegoś pocieszenia pomimo iż wiem, ze to nic nie da tak samo było poprzedniio :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa ja poprzednim razem też wiedziałam, że jest źle. Wszyscy mówili, że muszę wierzyć, ale ja czułam gdzieś tam, że skończyło się. Nadzieja jest zawsze, skoro nie znasz terminu owu. Tak czytam, że jeśli przy pęcherzyku powyżej 25mm nie ma zarodka jest źle. A pamiętasz dokładnie wielkość pęcherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa bedziemy napewno co dobety to mysle ze jesli teraz bedzie odpowiednio wysoka to jest dobrze.a jak jutro wzrosnie to juz wogole pozytywnie:) skomplikowane to zachodzenie w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia ciężkie, ciężkie. Gdyby tylko zajście było problemem, a tu ciągle pod górę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie to jest niesprawiedliwe...jak juz sie uda powinno byc z gorki...i latwo utrzymac...i wogle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie rzeczywiście chyba puste jajo :( przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a normy obok na wyniku mialas napisane??bo rozne sa chyba..w kazdym raie co by nie bylo zrob jutro rano ponownie koniecznie.dla swojego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do lekarza przed chwilą i powiedziałam, że wynik bety wsakzuje na 5tc tak jak usg on na to, że dlatego czekamy na drugi wynik z poniedziałku, który ma nam coś więcej powiedzieć, czy jest wzrost czy go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×