Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

witam jak na razie prawie nic nie jadłam teraz gotuje groch tez lubie na jutro kupilam tez piers z kurczaka poza tym jeszcze jeden groch i warzywa na patelnie tyle piszecie o diecie niełaczenia chetnie zjadłabym chlebek z masłem- hehe choc jak byłam w sklepie to nie chciało mi sie go jesc lae kiedy jest sie na niełaczeniu to chyba chudnie sie dlatego, ze je sie mniej, prawda? Dorota 75, co jadlas, ze tak pieknie schudłas? no- co porabiacie? ja wrocilam ze sklepów- tez kupiłam troche ciuszkow- ale juz mniej acha, oczywiscie mam na mysli- exlusyfy- ale naprawde sa tam fajne ciuchy kupiłam sobie czarne spodnie- tym razem sztruxowe, uwielbiam czarne spodnie pod kazda postacia i pare innych rzeczy nowiutki płaszczyk na pewno zmotywuje- ja sobie strzele chyba sukienki z wysyłkowego :D na laTO- mam schudnac i nie ma to tamto czasem wydaje mi sie to juz niemozliwe, innym razem mysle- przeciez wystarczy pomału, po dwa kilo i w koncu bedzie czlowieka ubywac... najwazniejsze to sie nie objadac juz sie zmiercha- sniegu tyle, zeeeee i jeszcze pada- jest cieplutko w domu a na dworze piekny krajobraz, ale chyba powinnam isc odsniezac, albo na spacer ale jak ugotuje sie groch- bedzie juz ciemno- no i dzien znów zlecial juz kilka miesiecy nie mam tv- nie wiem, czemu- pewnie cos przy antenie- nitk mi teraz tego nie poprawi, ale zaczyna mi sie przykrzyc bez głosu dobrze, ze cos na youtube mam, bo inaczej byloby krucho jednak dzis jeszcze zamierzam poprac troche-- a potem prasowanie Dorota- to jak schudlas, co jadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mam ostatnio mało czasu więc tylko was poczytuję :) Witam wszystkie nowe dziewczyny :) barbla ja też mam tak samo jak ty od godziny 23 do 6 nawet armaty mnie nie obudzą Dorota 75 gratuluję spadku wagi !!!! aniaminka ja uwielbiam wszystko w czarnym kolorze czuje się w tym kolorze bardzo dobrze lubię też wrzosowy i śliwkowy ale jak mam wybierać z tych trzech kolorów to i tak wybiorę czarny :) Dziewczyny to ja też się pochwalę swoimi nowymi nabytkami Musiałam wymienić całą swoją szafę ostatnio kupiłam sobie czarna kurtkę krótką na wiosnę czarną krótką spódnice i czarno -białą bluzeczkę Nareszcie lubię chodzić na zakupy :) bo zaczęłam się mieścić w 38/40 a nie jak kiedyś 44/46 kropelko trzymaj się kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja lubie wiecej kolorów, ale czern to jest to szczegolnie ostatnio zauwazam, ze czern to naprawde klasyka i z ubraniem w tym kolorze nie da sie zrobic bledu ale ja ubieram sie kolowo, bo nie lubie, jak ktos chodzi wciaz w tym samych nawet w tej samej kolorystyce wiec ja mam wsyzstko doslownie mam tez rozniaste ubrania byc moze dlatego, ze nie mam super rozmiaru i nie mam wyrobionego stylu mam odlot na punkcie niebieskiego czemu? nie wiem ale ostatnio ten niebieski powinien isc bardziej w ciemniejszy, taki krolewski, kocham granat czern, czern i biel- super polaczenie ale lubie tez trzy kolory- biel czern i czerwony na przyklad albo ciemno niebieski do tego kiedys juz skrecałąm w strone rozu, ale bronie sie przed tym, jak moge- hehe oczywiscie fiolety teraz sa modne, sliwki.. lubie tez ladna ciemna zielen mam sladowe ilosci czerwonego w szafie praktycznie nie mam zoltego i pomaranczowego lubie białe- do jeansow na przyklad no- rozpisalam sie o kolorach rozmiar 38/40 marzenie jasne, ze z takim rozmiarem zakupy musza byc przyjemnoscia ja niestety nie chodze do normalnych sklepow az za tym tesknie kupowałam u puszystek pani- u nas sa ubrania takie nawet nawet, moga byc poza tym teraz ostatnio lumpy- tam sa naprawde fajne rzeczy- dla takich osob jka ja super nawet! i cos z wysylki ale wolałabym miec rozmiar 40/42 i isc do normalnego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaminaka ty to masz tęcze w szafie:) gratuluję odwagi :) ja w ciemniejszych kolorach czuję się swobodnie i pewnie dlatego tylko takie kupuję kiedyś jak byłam ciutkę większa weszłam do sklepu pytam się ekspedientki czy dostanę coś na siebie a ona mi na to Nie u nas mamy Tyko M i S teraz też bym się nie zmieściła w ich ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka? ciekawska wpadłam, bo chciałam zapytac na czym tak dorota1975 zleciała w 5 tygodni..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta 1200 kcal rozłożona na 5 posiłków do tego czerwona herbata zero białego pieczywa makaronu ziemniaków minimum cukru dzisiaj kupiłam pas neopropenowy sprawdzę czy pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorota, a co to za pas? moze zaraz spojrze na allegro no to super u Ciebie zadziałąla ta dieta a teraz na czym jestes? i z ilu kilogramów startowalas- pytam, bo nie masz stopki i juz nie pamietam kto i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
startowałam ze 108 teraz 98 mam nadzieję że pas wspomoże przemianę materii bo z tą przy mojej niedoczynności hashimoto kiepsko może też troszkę ujędrni skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, swietny wynik jesli chcesz miec stopke to o ile pamietam wchodzisz w moje konto, tam, gdzie zaczernialas nika i tam mozna sobie wpisac cos do stopki, jak sie chce trzeba poszukac własnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aniaminko kurcze chyba cierpie na bezsenność ale uwielbiam tą ciszę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI witam nowe koleżanki jakoś tu sie tłoczno w końcu zrobiło Kropelko widze że walczysz z tymi nockami ale samopoczucie juz masz chyba lepsze Animinka w dobrym humorze jestes i tak trzymaj ja też lubie niebieski i mi jako blondynce pasuje ja wogóle lubie sie ubierać Sylwia urzadzanie w toku ale masz fajnie Dorota brawo idziesz jak burza Agula dieta rozdzielna jest moim zdaniem bardzo dobra i przynosi rezultaty tylko ciężko mi jej upilnować ciągle cos połącze nie tak Barbla ziemniaczki z sosikiem mniam .........pycha Ja jestem po weselu wczoraj wieczorem wróciliśmy wytańczyłam sie do rana czyli sportu było do bólu z jedzeniem nie było źle ale tak szczerze mówiąc to przez niedziele i poniedziałek to przegiełam ale te posiadówki u każdego po trochu i każdy stół pełny smakołyków nie ma to jak nasza polska gościnność ale od dziś walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam u mnie na wadze znów ciut mniej, mam nadzieje jutro pozegnac kolejny kilogram ciesze sie troszke troche, bo juz nieraz ten własnie kilogram zegnałam a on wracał, chyba mnie polubił ale na powaznie, to musi sie udac własnie teraz za ktoryms tam razem wiem juz, jakie to trudne chudnac, wiec teraz ciesze sie tym i wiem, ze nie moge pozwolic na ciagłe powroty tłuszczu pije sobie herbatke- cały dzbanek a potem beda serki- jeden wiejski, a drugi danio- moze stety moze niestety tak zaplanowałam wczoraj tez jadłam i serek i pilam manne i na wadze jest mniej, wiec nie ma co przesadzac jak dzis bedzie serkowo- to jutro z checia zjem warzywa wstawaaaac! ja po sniadaniu ide na dwor- co by nie mowic jest pieknie- ale pewnie bede troche odsniezac tez dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Cieszę się aniaminko że masztyle energii i pozytywnego nastawienia .U mnie dzisiaj gorzej strasznie boli mnie głwa z lewej strony z tyłu ucha tabletki nie pomagają a za godzinkę jadę z dzieciakami na spotkanie i nie mam szans żeby to przełożyć ,jakiś totalny koszmartrzymajcie za mnie kciuki pozdrawiam Do wieczorka Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, moze jednak te tableki pomoga za jakis czas faktycznie, nieciekawie nie pamietam, kiedy cos mnie bolało... oby nie zapeszyc nie wiem, czy tryskam energia? hm wiem, ze było gorzej z moja dieta jadłam i nie bylam zadowolona tyłam teraz kontroluje to, co jem i chudne powoli, ale chudne zreszta nawet nie powoli, gdybym utrzymała takie tempo- to byłabym bardzo szczesliwa juz niedlugo bylabym szczupla ale wiem, jak to jest z chudnieciem na pewno bedzie gorzej jednak jesli bede niezłomna to dojde do wymarzonej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja od niedzieli jestem na diecie dukana i efekt taki 4KG mniej od niedzieli mam nadzieję ze jutro pójdzie jeszcze dwa kg do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwile przed wyjsciem na moj...juz konczacy sie rano...maraton nockowy:):):) W koncu jak dozyje to bedzie sukces...z pracy to chyba na czworaka bym wracala...gdyby nie zakladowy autobus:) Przez te nocki to taki plus,,ze wlasciwie prawie nic nie jem.....nie mam sil zeby cokolwiek robic..suróweczka..paluszki rybne....musli na musie jablkowym...to moje dziesiejsze jedzonko jakby 1 kg mniej....ale wlasciwie to na bardzo pusty zoladek kreci mi sie w glowie spadam sie ubrac i w dluga ale jutro mam wolne:) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dawno mnie nie było:) chudniecie trwa...nie mam czasu na szczegoly:) napisze konkrety pozniej....na wadze 104.... :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sukcesy! na tym dukanie fajnie sie jedzie z wagi, hm Duzo zDuza- zaczynalas od 120- kiedy? fajnie Ci idzie, wow jaka diete stosujesz, mam nadzieje, ze napiszesz troche, choc i tak juz myslałam, ze sie nie pojawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam jak feniks z popiołów głowa już nie boli wszystko ok jak tam śledzik u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ja pije kawe o sledziku nic nie wiem Dorota, fajnie, ze glowa przestała bolec do ilu kilogramów zamierzasz schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jasno określonej wagi myślę że rozmiar 42 bardzo by mi odpowiadał ale zobaczymy jak będzie :) ten pas neoropenowy fajnie ujędrnia skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, własnie weszłam na allegro i zobaczylam ten pas to nie jest zaden wibrujacy pas, prawda? tylko taki zwykly pas? okazuje sie, ze mam cos w podobie, z tym, ze jest cienszy, ale mam dwa kupiłam w sklepie za 3 zł- w sklepie po 4 zł kupiłam dwa niebieski, a z drugiej strony taka jakby gumka czarna kiedy to stosujesz napisz, czy to ten, o ktorym mysle, taki niedrogi, na allegro jest za 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×