Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

jak poznasz kogoś nowego i zajmie twój czas wtedy nie będziesz miał kiedy myśleć o byłej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak patrze wstecz na moje poprzednie miłości to jeszcze dużo czasu musi zleciec :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam gadasz! Nie ma co się dołować!Niech nas w dooopke pocałują!Tylko przez serwetkę co byśmy uczulenia nie dostali:D:D:D-żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak się to mówi;D moga nas w dupe pocałować jak sobie twarz umyją :) uparty po prostu jestem :D może niech moja sobie szybko znajdzie kogoś to mi przejdzie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat o zemscie poczytajcie sobie o tym jak laska umowila chłopaka ze swoją dziewczyną.. Meisterstuck:) Jest moją idolką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo no to mamy randkę:D:D:D:D:D coś ty znajdą się inni psychiczni:D:D temat o zemście boski:D ale nie bawie sie w takie rzeczy:) co najwyżej kiedyś mu się odpłace w jakiś inteligentny sposób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...niektórym nawet mycie twarzy nie pomoże:) spoko.pewnie będe Twoim wiernym kompanem:D:D:D chyba za dużo z osłów mamy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic.na dzisiaj kończę swoje "mądrości":D ide w kimono bo padam na pysk ,a rano do pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
witajcie :) ja wczoraj znow poplynełam :) i dzis tez mam zamiar, a co! cos mi sie w koncu nalezy od zycia.. heheh jak tak dalej pojdzie to na odwyku wyladuje... miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a płyń moja droga płyń:P ważne żebyś się nie utopiła:D załóż "rękawki":P a ja nie płynę,wysiadłam z tego kajaka:D:D:D:D i leje na to:P Maciek przez ciebie zapomniałam o życzeniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna gmail!! musze złożyc zeznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Niebanalna jakieś święto dzisiaj masz? Film taki dramat-trochę romantyczny o 14 latce która została zamordowana i tak między ziemią a niebem się znajduje...Nawet łezka mi uciekła raz:) Co do nastroju to dzisiaj mam dużo słabszy niż wczoraj...trochę tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wyrzuty sumienia,bo nie złozyłam życzeń :O a w sumie to nie!nie mam:D:D:D to chyba sobie obejże jak fajny:) ale póki co musze gnić w pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ja dzis znow płyne wiec nic nie obejrze :) w weekendy mialam w zwyczaju ogladac filmy ale ostatnio mnie ciagle w domku nie ma i nawet nie wiem czy teraz leci cos fajnego.. wazko, dasz rade, nie mysl tyle o tym patałachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazko mnie tez wspomnienia nachodza srenio co godzine tak sobie myśle ale nie ma co...czasu nie cofniesz a doszłam do wniosku,ze z tym stanem rzeczy nie wiem czy bym mogła z nim byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakieś takie fale nachodzą...wczoraj już bylo lepiej, wesoła byłam, przedwczoraj tez a dzisiaj sobie uświadomiłam że nigdy go nie zobaczę i smutno...wiem że to minie...po co w ogóle te doły przychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ zobaczysz i to pewnie jeszcze nie raz go zobaczysz.Nigdy nie mów nigdy:P Nie wiadomo co będzie:) Chociaż nie wiem ,czy ja bym chciała spotkać M. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba teraz też bym nie chciała, przecież jest zakochany...o czym miałabym z nim rozmawiać...o tym co ukochanej na prezent kupi? Już sama nie wiem co bym chciała...przytulić się chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
mnie tez ostatnio naszly wspomnienia.. w dniu kobiet.. pomyslalam sobie ze to nie ja dostane od niego wiechec tylko tamta pipa.. no ale coz, zycie toczy sie dalej i trzeba isc przed siebie, nie wolno sie cofac.. jeszcze sie okaze ze te rozstania wyszly nam na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj naszla mnei taka mysl ze super ze sie rozstalismy, jestem mu za to wdzieczna, w koncu otworzylam oczy. Dzsiaj mi się snil i tesknie, wiem tez ze on na pewno o mnie mysli. Ale zastanawiam sie czy czasem nie zrobil krok u do przodu. Czy tylko ja jestem takim tchorzem zeby sobie powiedziec nie warto. Wczoraj czułam się wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
pretaporter, a dzis?? jak sie dzis czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×