Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

czasem to niech cholera wezmie tych facetow. Bez nich zle, ale i z nimi czasem tez zle. Zakochana czytalam sobie nie tak dawno "Kobiety są z Wenus.." i tam jak byk stoi, ze faceci czesto dzilaja na zasadzie sprezynek. Czyli są np. bardzo blisko z kobietą, wszystko uklada sie dobrze i nagle czuja nieprzeparta potrzebe oddalenia sie-tak jakby naciagnąc sprezyne. Trzeba im na to pozwolic. Jesli pozwolisz sie mu tak oddalic, to on wroci -tak wlasnie jak ta puszczona sprezyna. Ponoc tak to u nich wyglada z emocjami. Kobieta jest jak fala. Unosi sie i opada. To pewnie dlatego czasem wpadamy w euforie a drugiego dnia mamy dol jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze to nie jest proste, sama w koncu sie z tym borykam. Bo gdyby nie bylo po drodze tych nieporozumien to pewnie kazda z nas latwiej by czekala. A tak to sie mysli- a moze juz nie kocha, moze chce odejsc na zawsze. Wiem, wiem, wszystko to wiem. Ale kurcze faktycznie trzeba zajac sie sobą i poczekac. Niech nie widza w nas tych nerwow, naciskania. Ja tak robilam wczesniej i zle na tym wyszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna.. nic nie dostalam na poczte.. ;( sluchajcie po tej rozmowie tzn ok 19 wyslalam mu sms: "dziekuje za dzisiejszy telefon, miło ze sie odezwales" to mial byc taki mily sms zeby mu sie milo zrobilo.. nie odpisal.. ale nei oczekiwalam tego.. po prostyu napisalam.. skoro on dzis w koncu zadzwonil, wykonal krok to ja tez moge.. i tym krokiem byl wlasnie ten sms.. nie wiem, pewnie sie uczy.. tak wiec nie przezywam tego tak .. po prostu staram sie myslec pozytywnie :) to pomaga :))) dziekuje wszystkim za mile slowa.. :) niebanalna, odetnij sie faktycznie.. pisz tutaj lepiej bedzie dla Ciebie.. na tel nawet nie zerkaj :) bedzie chcial to sie sam odezwie :)) trzymam za was wszystkich kciuki :) bedzie dobrze kochani :) Oddaje wam troche mojego pozytywnego myslenia i energii :) łapcie :)))) starczy dla kazdego :)) sciskam Was :)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
A tak to sie mysli- a moze juz nie kocha, moze chce odejsc na zawsze. Wiem, wiem, wszystko to wiem. Gerda, bo my kobiety za duzo nad tym wszystkim myslimy.. za duzo analizujemy.. ale takie juz jestesmy.. zamiast przyjac do wiadomosci to wymyslamy sobie rozne scenariusze 1 wydarzenia.. a facet jest prosty jak budowa cepa, jak mowi ze nic mu nei jest to tak jest a my drazymy i drazymy bo uwazamy inaczej.. az wybucha awantura .. i po co? mowie.. zamiast przyjac do wiadomosci to kombinujemy i kombinujemy a potem wychodzimy na tym jak zablocki na mydle. taki ten swiat jest.. tak dziwnie skonstruowany.. i nic nieporadzimy na to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Hej hej:-) poczytalem nadrobilem zaleglosci.A ja wam powiem co dzis mi sie zdarzylo w sumie to na uczelni spedzilem caly dzien i super dzionek mija sobie a tu podchodzi dziewczyna z roku wcale jej nie znam bo na 200 osob ktore sie znalo przed podzieleniem na specjalnosci malo sie pamieta i tak zagadala itp.Rozmawiamy ja kilka dosc fajnych i smiesznych tekstow rzucilem jak to ja:-b A ona czy mam dziewczyne ja mowie ze nie a ona ze dziwi sie bardzo i czy nie wybiore sie z nia na bilard wiec coz umowilismy sie na piatek wieczor;-b chyba z mojej obiecanki ze nie bede sie umawial z dziewczynami innymi niz z ta kolezanka moja nici:-b A co do tekstow to sory bardzo ale ja zawsze rzucam cos na humorek np. - Zmęczona? - Czym?! - Cały dzień chodziłaś mi po głowie I usmiech jest bajerka tez haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pietro, dokaldnie taki tekst uslyszalam kiedys od swojego:-) Fakt mile to nawet bylo, ale potem przeczytalam gdzies w internecie zestaw najczesciej uzywanych zwrotow na podryw:-):-):-) i wiesz tam to bylo i jeszcze np. taki"Twoj ojciec jest chyba zlodziejem. -Czemu? -Bo skradl gwiazdy z nieba i schowal je w Twoich oczach" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ODPISALAM :) niebanalna.. Ty mala cholero!!!!! masz si zastosowac do moich wytycznych!!!!!bo skopie Ci tyłeczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulam Cie zakochana. Nie smutaj. A on wcale nie przestal czuc. On jest facetem. Nie odczuwa tak jak my kobiety. Nie odzywa sie bo moze nie wie co z tym wszystkim zrobic, co powiedziec. Moze jeszcze jest zly na Ciebie. My kobietki od razu bysmy chcialy tą sprawe obgadac, wyjasnic, przedyskutowac, rozwiazac i byloby po sprawie. Ale ONI -FACECI, dzialaja inaczej. On sobie musi pomyslec sam, pobyc sam. Daj mu ten czas. Nie zadreczaj sie. Wcale nie przestal myslec. Tylko Ty o tym nie wiesz. I nawet nie to ze robia to specjalnie, na zlosc. ONI SA INNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
zakochana... PRZYTULAM sluchaj nie mysl tyle o tym.. daj mu za soba zatesknic.. nie odzywaj sie,, wiesz czesto tez radza zeby dac facetowi troche do namyslu aby jak dzwoni czy pisze nie odbierac i nie odpisywac od razu.. zeby zasiac nutke niepewnosci.. a ajk juz odbierzesz to nawet udac baaardzo zajeta.. heheh i dac mu do zrozumienia ze ma zaszczyt ze z Toba rozmawia Hehehehe nie no czasem facetowi trzeba dac porzadnego kopa tak samo jak i nam kobitkom.. naprawde.. zajmij sie soba.. wlacz dobra komedie.. idz na zakupy :) zrob maseczke.. wlacz fajna muzyke i wylacz myselnie.. wiem ze to trudne ale musisz.. nei moze sie od niego uzaleznic.. pokaz mu ze bedac samej umiesz wykorzystac swoj wolny czas.. a on wtedy bardziej doceni czas ktory z Toba spedza.. pokaz mu jaka zajeta jestes.. spotkaj sie z kolezankami.. nie badz ciagle dostepna dla niego.. :) i wtedy dobrze bedzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Nie no ten tekst o tych gwiazdach to slaby jest ja uderzam w nowe ale nie po to by poderwac a jakos atmosfere rozluznic i jest fajnie:-) ej misiaki nie dolujcie sie nie ma co szkoda zdrowia....Kurde ja nie zostawie was na 10 dni jak wy mi tu bedziecie nadal pisac czemu nie odpisuje it...Kochane moje dajcie na luz sobie serio.Kij im w krzyz nie chcieli was to znaczy ze sa jacys poryci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Pietro tak ten tekst o gwiazdach tez mi sie nie podoba:-) Na szczescie tego akurat nie uslyszalam od mojego, tylko czytalam na necie. I masz racje z tym luzem. Za bardzo chcemy A to nie jest dobre. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Pietro przypomnij mi bo nie pamietam.. czy spotykajac sie z ta nowa dziewczyna ona nie prosila Cie o to by ona byla jedyna z ktora sie spotykasz?? co jej wtedy powiedziales?? badz fair wobec niej bo ja skrzywdzisz.. i albo badz wierny tak jak obiecales ablo zakoncz znajomosc zeby nie myslala ze jest jedyna a Ty wtedy bedziesz spotykal sie z innymi.. zranisz ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Kasiu wiem wiem wiem.Ale ja nie wiem co bedzie z ta dziewczyna druga spotkam sie z nia raz w piatek i zobacze jesli bede sie fajnie bawil to nie skrzywdze tamtej bo jakos wybrne z tej sytuacji. Ale z drugiej strony przeciez moge spotykac sie z dwiema tak zobaczyc co i jak a z zadna mnie nic nie laczy.Czy raczej nie wypada?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh stara kopa ze mnie a jak siebie czytam to jakbym 16 lat miała:o a tu w tym roku juz 24 stuknie - matko boska:o kopnijcie mnie w dupsko raz a porządnie. jeśli chodzi o niego to sie zachowuje jak jakas niedopieszczona małolata:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juu...wielkie dzięki:):* zakochana ja również przytulam!i bardzo dobrze zrobiłaś,że nie odpisałaś pączuszku;):Pniech czeka!! pietro-ja myśle,że skoro tamta chciała żebyś z nią był -z tego co pisałeś,chciała być twoją dziewczyną więc...chyba nie wypada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skopać i tak mnie możesz:D przyda się na przyszłość:D:P zakochana ja wcale nie młodsza...a też jak głupia 16:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juu a co do opuszczania,to ja was nigdy nie opuszcze:D za bardzo sie do was przyzwyczaiłam i lubię tu pisać...a problemy zawsze będą.chociaż faktycznie fajnie by było żebyśmy za jakiś czas wszyscy sobie napisali "kurde.jesteśmy szczęsliwi"...mam nadzieje,że tak będzie:) wierze,że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebanalna->:) ja wiem, ze się pisze "pączuszek" przytoczyłam tylko jego wersję tego słowa:P zawsze był cienki z ortografii co mnie urzekło odrazu:) hah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faktycznie:D szczerze mówiąc nawet nie zwróciłam na to uwagi:D:D ze mnie chyba tez analfabeta w takim razie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D humor mi się poprawił;) ide na chwilę do swoich lasek do kuchni, zaraz wracam czytac o nudnych ICP-AES i tym podobnych świństwach:o ale was też będę czytała;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Pietro popieram niebanalna.. jesli cos jej obiecales to badz fair wobec niej :) ejjj a moze niebawem wejdziemy tutaj i naszym jedynym problemem bedzie to co kupic swojej drugiej polowce na urodziny czy walentynki :) fajnie by bylo .. zakochana.. nei martw sie.. mam to samo.. prawei 25 a zachowanie jak 16 jesli chodzi o sprawy uczuciowe heheeheh i kolezanka mi obiecala ze jak zaczne sie dolowac i marudzic to pierdolnie mnie raz a porzadnie patelnia.. taka porzadna patelnia :) io ja was tez zaraz tak pierdykne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
eh stara kopa ze mnie a jak siebie czytam to jakbym 16 lat miała a tu w tym roku juz 24 stuknie - matko boska kopnijcie mnie w dupsko raz a porządnie. jeśli chodzi o niego to sie zachowuje jak jakas niedopieszczona małolata zakochana poprawilas mi tym wpisem humor,, siedze przed kompem i ryjek smioeje sie sam do siebie heghehehe dobre dobre :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana ale się uśmiałam...:P pietro...jak ona chciała z toba być,to nie okłamuj jej...bo wiesz jak to jest...ona chciała być twoją dziewczyną ,a nie jedną z nich:P juu...kop nas codziennie:D dzięki dziewczyny!mi też poprawił mi się humor dzięki wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
NIE WIEM laski musze sie zastanowic bo obie sa cholernie seksowne;-b i dzialaja na mnie na maksa.Oj masakra.wiecie co jest najgorsze ze nie jestem jakim super przystojniakiem ale chyba gadulca mam nie zlego a myslalem ze nie bede po 4 latal pamietal jak sie podrywa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×