Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość że coooo

jak nazwać faceta który obraża sie jak panienka??

Polecane posty

no i co? i oczywiscie piekna:D że cooo, ty facetów na peczki bedziesz miec, a nie sie tam bylym przejmujesz! mlodziutko wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
cytrynowoo - masz śliczne oczy i usmiech, w ogole sprawiasz sympatyczne wrazenie, strasznie fajnie jest Cie zobaczyć :) sun - czekam na rewanż i bardzo dziękuję za komplement.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
Tobie wysłałam pierwszej ;) na o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
aha, a młodziutko wygladam, to fakt :P mówiłam że jestem "małolatą" ;) rocznik 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecino, to Ty sie nawet nie ogladaj za siebie! facetow jak mrowkow i jeszcze wiele przed Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
tak, mam :) kilka postów wyżej napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyslalam ci że cooo no to faktycznie mlodziutka, łeeee, to tym bardziej sie nie przejmuj, jeszcze wielka milosc bez manipulacji cie czeka:d taka mloda:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh wybacz nie zauwazylam, bo w tym samym czasie napisałyśmy, dzięki za komplement - oczy to po tatusiu hihihihi w ogole stwierdzam ze sie super dobralysmy, normalnie Sun musimy zrobic zlot w poznaniu - aaaale kupuj bilet bo masz najdalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
sun - czekam na fotke! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze zlot pieknych dziewczyn musi byc:) że cooo-juz wyslalam!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze Tallah musi wpasc - z Cortina moga sie zgadac - juz ja wam wszystko zaplanuje :D:D:D że cooo - z poznaniem masz super polaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
ale ja nic nie mam w skrzynce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
teraz mam :) no no ale laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
tak,dzieki :) juz mam, napisalam chwile przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to fajnie, przynajmniej wszystkie wiemy jak wygladamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tallah
Ja nie wiem, wiem tylko jak wyglada sun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dalej laski wysylajcie do tallah dobranoc, kurde ale jaja, poznalam fajnego i ŁADNEGO faceta, w dodatku oazalo sie ze mamy wspolnych znajomych:D bede na biezaco informowac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to poznalas? kiedy? przeciez dopiero co mowilas ze zwiazku z tego nie bedzie? sun opowiadaj :> Tallah nie mam Twojego maila, napisz jak bedziesz to chętnie Ci sie pokżę :) ps. pisze z pracy - system nawalil i wszyscy od 13 sie nudzili, dopiero teraz naprawili ale ja juz wszystko zrobilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamten z sylwestra to taki znajomy i tylko sie z nim bawilam (i on mnie zabiera w piatek na obiad) a poznalam w necie takiego, na portalu i okazalo sie ze mamy wspolnych znajomych i zainteresowania, juz wczoraj do mnie dzwonil, spotykam sie z nim jutro lub pojutrze jakos haha, no zobaczymy:D Tak na oko, bardzo fajny facet znalazlam fajna oferte pracy, jutro wysylam cv i musze troszke sie poduczyc, poprzypominac pare rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun Twoje podekscytowanie bije z każdego słowa! Mam nadzieję, że po randce będziesz jeszcze bardziej zachwycona i to z wzajemnością :D Dobrze że widzimy się w przyszłym tygodniu to mi wszystko opowiesz :D Jak tam dziewczynki samopoczucie? Ja dziś lepiej,wczoraj byłam przerażona dziś miałam mało pracy więc ze spokojem uczyłam się nowych rzeczy. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
a moj byly znowu zmienil zdanie.. juz mam to gdzies, niech robi co chce. mam dosc facetow, zdecydowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdaasdass
były to były. po drugie fochy walisz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
przepraszam, jakie fochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że cooo to nie ty walisz fochy tylko on, nie przejmuj sie komentem kogos kto w ogole nie jest w temacie:) a ja mam jakis humor zly dzisiaj, kiepski nastroj, mam dosc juz swojej pracy i chce znalezc wreszcie nowa i mam dosc zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już chce słoneczko i zostawić płaszcze szale i czapki w szafie. Nie martw się Sun - masz ciekawą ofertę na oku, może coś z tego będzie :) że coooo- w związku z czym zmienił zdanie? juz nie chce o Tobie zapominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że coooo
pewnie robię to po raz setny ale - DZIEKUJE WAM DZIEWCZYNY ZE JESTESCIE! mam sie komu wyżalić ;) ano, mój były swierdzil po dłuszej rozmowie, przekonywaniu mnie zebym do niego wrocila (ale oczywiscie na jego warunkach, a jakze) swierdzil że chce jednak utrzymywac ze mna znajomosc, mzoe nie przyjazn ale znajomosc... zapytalam go czy jutro nie zmieni zdania, a on że nie wie co bedzie jutro. a mowia ze to kobieta zmienna jest. a propos bycia kobieta - niby wszystko fajnie, ale ten kobiecy tok myślenia to nawet mnie męczy czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×