Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Goga kupiłam 30 testów owulacyjnych :-p ale żaden mi nie pokaże zw owu bedzie za 3, 4 dni. Powiedzcie mi w którym dniu się starać? W ostatnim cyklu miałam owu w 15 lub 16 dc więc zakładam ze teraz też tak będzie. Cykl był 29 dni. Mysle ze w 10 i 11, może 12. Ola podpowiedz ty jesteś dobra w te wyliczanki :) Ale sie będzie działo w przyszłym mcu , będą same ciąże zobaczycie! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga , dagus zróbcie zdjęcia brzuchów i wklejcie jakiegoś linka. Ja chce zobaczyć :-D agnes jeszcze pewnie nie widać . Marta co u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie 14 czesci za taka cene to super okazja:P i taka sliczna..:) a co do j.... rozmawialam z nim i powiedzialam ze odchodze do mamy, potem tlumaczylam dlaczego.... bylam zaborcza, jak zauwazyl ze nie daje za wygrana powiedzial ze bedzie nas odwiedzal i postara sie jak najszybciej zmienic, potem rozmawial z Ania, przepraszal ja i obiecal ze tata sie zmieni i amusia znowu zechce wrocic do tatusia... i polozyl sie widzialam ze mu ciezko , samej mi n ie bylo latwo wiec przytulilam go, zapytal czy go kocham powiedzialam ze tak ale nie chce byc z nim bo zmienil sie na gorsze, usmiechnal sie i zapytal czy moze mi dac buzialka na dobranoc, powiedzialam ok, ale jak dostalam buziaka tak obudzil sie we mnie chcica i rzucialam sie na niego i.. przytulanki byly takie jakich dawno nie bylo.. blagal po zebym zostala i zgodzilam sie ale zaznaczylam ze ostatni raz, po kolejnym zawodzie odeje bez slowa.. i tak oto sie wszystko wyjasnilo.. wiem ze bedziecie mialy rozne opinie na ten temat ale w koncu go kocham.. a co bedzie, los pokaze jak zawiedzie mnie, odejde i nie wroce!!!!! zmykam spac bo juz pora...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope 30 testów to chyba trzy dziennie będziesz robiła ;) Agnes pościel fajna tylko w cholere droga jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes minimum jakie musisz kupic to 7 elementów: prześcieradło , poszwa na kołdre, poszwa na poduszkę, rozek i wypełnienie kołdry, poduszki i ochraniacz na łóżeczko Moim zdaniem nie ma sensu kupowac tego baldachimu, bo z kim nie rozmawiałam, kto ma male dziecko to kazdy mówi ze baldachim to lipa bo zasłania dziecko i tak go sie w rzeczywistości zawsze ściaga ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .........14.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................18............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................9.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................4............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope co u mnie? nawał pracy i obowiazków. Nie zwolniłam tempa mimo ciaży, a nawet czuje jakbym przyspieszyła. Dlatego nawet nie mam czasu do was zaglądać. ;-( Ale staram sie czytać, a przynajmniej podczytywać. Poza tym to własnie zaczelismy starania o kredyt na mieszkanko. Znalezlismy fajne i zdecydowalismy sie - prawie 51 metrow kw, dwa pokoje, ale trezba troche wyremontowac, chociaz od biedy daly by sie mieszkac. Chce sie przeprowadzic tam jescze przed porodem, bo to co mamy swoje mniejsze teraz to go nie lubie ;-( Tak wiec kredy i remont przed nami. No i pisanie pracy dyplomowej mam przed sobą. Teoretycznie do konca lutego mam oddac, ale sie nie wyrobie i zapewne bede broniła sie z pokaznym brzuszkiem. Tak wogole to zaczal mi sie 5 miesiac, a brzuszek mam malutki. Tylko znajomi ktorzy mnie znaja mowi ze widac ze jestem w ciazu ( chyba po znacznie powiekszonym biuscie heheh ) . A obcy w zyciu by nie skroil sie ze jestem w ciaży, co mnie cieszy, bo moze po ciazy nie bede musial duzo kilogramow zrzucac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope co u mnie? nawał pracy i obowiazków. Nie zwolniłam tempa mimo ciaży, a nawet czuje jakbym przyspieszyła. Dlatego nawet nie mam czasu do was zaglądać. ;-( Ale staram sie czytać, a przynajmniej podczytywać. Poza tym to własnie zaczelismy starania o kredyt na mieszkanko. Znalezlismy fajne i zdecydowalismy sie - prawie 51 metrow kw, dwa pokoje, ale trezba troche wyremontowac, chociaz od biedy daly by sie mieszkac. Chce sie przeprowadzic tam jescze przed porodem, bo to co mamy swoje mniejsze teraz to go nie lubie ;-( Tak wiec kredy i remont przed nami. No i pisanie pracy dyplomowej mam przed sobą. Teoretycznie do konca lutego mam oddac, ale sie nie wyrobie i zapewne bede broniła sie z pokaznym brzuszkiem. Tak wogole to zaczal mi sie 5 miesiac, a brzuszek mam malutki. Tylko znajomi ktorzy mnie znaja mowi ze widac ze jestem w ciazu ( chyba po znacznie powiekszonym biuscie heheh ) . A obcy w zyciu by nie skroil sie ze jestem w ciaży, co mnie cieszy, bo moze po ciazy nie bede musial duzo kilogramow zrzucac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mam nadzieje ze nie bede miec bardzo wielkiego brzucha, bo w lecie chodzic w upale z wielkim brzucholem to lipa. Za tydzien ide na usg, juz sie nie moge doczekac zobaczyć dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow marta ty już 18tydz ależ ten czas leci :) Agnes myślę że Marta ma rację z tymi rzeczami tzn ja jestem tego samego zdania że nie ma sensu kupowac tego aż tak dużo, szkoda kasy i poza tym że ładnie się prezentuje to pożytku z tego żadnego a ja własnie z pazurków wróciłam :) oczywiście jest różowo i się błyszczy ;) u nas dranie w ogóle nie odśnieżają osiedla na parkingu to co się dzieje woła o pomstę do nieba!!! spędziłam dziś na parkowaniu 45min!!! tzn zakopałam się dwa razy i dobrze że akurat dwóch panów było to mnie wypchali_razem zresztą pchaliśmy bo sami nie dali radę..... wkurzyłam się na maksa, później przez 15min jeździłąm i szukałam jakiegoś miejsca na osiedlu, bo oczywiście miejsca niby były ale na bank bym się tam zakopała bo śniegu po łydki, wkurzyłam się okropnie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Agnes komplecik ładny ale nie wiem czy wykorzystasz wszystkie części ;) Banmoa dobrze że zrobiłas pazurki :) a z tym śniegiem to faktyczne masakra :o U mnie dzisiaj słońce świeci i śnieg sie powoli roztapia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę że niedługo Smile powinna się meldowac dziś albo jutro.... nie pamietam dokładnie kiedy wraca :o Goga zdjęcie brzuchatko wrzucaj!!! co wy wszystkie takie niesmiałe czy co ?!;) Beacik co u ciebie? trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jaki śnieg ? U nas 6 stopni na plusie , oczywiście :) Agnes jak dla mnie to drożyzna, ale moze dlatego że ten komplecik to raczej nie moja bajka ;) Małż mnie dzisiaj rozbroił, on mysli że jak się z bzykankiem wbilismy w czas owulki to na 100% będę w ciąży. Naiwniak. Po czym stwierdził że dowiemy się za miesiąc (a juz myślałam że go całkiem dobrze wyedukowałam ) ale on i tak wie swoje. Ma przeczucie. Hope ty jesteś tak zdeterminowana żeby mieć dziewczynkę że strach cokolwiek ci sugerować ;) Powinno dojść do zbliżenia 2-3 dni przed owulką. Tobie test wyszedł pozytywny 15 dc? No nie wiem , ja by spróbowała nawet 13. A może 11 i 13dc rano? Sama nie wiem. Ty musisz zdecydować. A propos planowania płci: koleżanka z pracy mojej siory mówiła że żeby mieć chłopaka to facet podczas stosuku musi gwizdać :) i mówiła to z pełnym przekonaniem ponieważ oni właśnie tak spłodzili syna. Chciałabym to zobaczyć :D Czytałam ostatnio o naukach przedmałżeńskich. I tam właśnie pani katechetka stwierdziła że plemniki warunkujące płeć żeńsko mają witkę pokręconą , a meskie maja witkę prostą i podobno widać to na pierwszym lepszym mikroskopie .Także Hope jutro lecisz do Argosu po mikroskop, potem pensetką wybieracie co trzeba i hola :D Swoja droga czego to ludzie nie wymyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Olka P........................................................... ........... Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .........14.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................18............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................9.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D twój M ma racje, nie ma powodu dla którego miałoby nie wyjść :) teraz trzymam kciuki żeby groszek się u ciebie ładnie meblował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję sobie datę do tabelki, w końcu. STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8...........................ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .........14.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................18............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................9.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................4............................ ...................... Marta to może juz płeć poznasz :) Stawiam na dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na chwilke bo musze uciekac szykowac sie do pracy :/ ola moj maz tez mial takie przeczucie ;) w tym cyklu szczegolnie milego wieczorku i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra, nie przemeczaj się za bardzo w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .........14.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................18............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................14...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................9.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He gdybyś zobaczyła jego minę jak mu powiedziałam że nadal nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman zazroszcze pazurkow moje to masakra... jeszcze 4 nocki i wolne :D dzieki banoman pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie czyli kobieca intuicja to przeszłość? Miłej pracy i dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zdaje się, że Amerie też była bardzo optymistycznie nastawiona ;) co tam małż Ola, najważniejsze to teraz obserwować kotka ;) ja mam od poczatku tego twojego cyklu przeczucie, ze to będzie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś albo jutro @ dostanę, w zasadzie według wcześniejszych obserwacji moich (ilośc dni po bólach na owu) powinnam dostać jutro..... brzuchol i tak mnie już boli od wczoraj i sobie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie powiem żebym jakoś była mocniej pozytywnie nastawiona że tym razem się uda, dla mnie sukcesem jest już fakt że miałam owulke i to w dosyć rozsadnym czasie, a nie jak ostatnio ok 30dc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D racja, ale ja za ciebie jestem optymistycznie nastawiona, tzn jestem nastawiona na SUKCES :) kurczaki może ja też te testy owu se zakupię......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy bedziesz miała nastepną owulkę? Pewnie na początku marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×