Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

A co do tej 30 to już się tak wiekiem strasznie nie przejmuję :) Jeszcze się z 2 wyrobimy przed menopauzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strasz tą menopauzą :) aż tyle to mam nadzieję że czekać nei będziemy i z pierwszym się wszystkie wyrobimy do końca 2010roku już nie ważne czy z bobo na ręku czy jeszcze w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszym na pewno , ale ja już drugie planuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D znowu mnie brzuchol rozbolał :o chyba śmignę już do wyrka bo dosłownie czuję że głowę mam ciepłą! i chyba przeziębienie na prawdę mnie łapie :o dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane dziewuszki poszly lulu a ja wreszcie sie zebralam zeby cos naskrobac;P kobitki ja od zawsze marzylam o dxziecku, przez pewien czas nawet mialam manie nastoletnich matek, ale moje maciezynskie zapepy najbardziej sie skumulowaly przed slubem;) a i tak czekalam 17 miesiecy, wiec prawda jest "co komu pisane"😘 ja bralam pod uwage kazda mozliwosc, jednak mysl o tym ze moge byc ta ktora dzieci miec nie bedzie przerazala mn ie😡 balam sie tego jak ognia!!!!!!!!!!!!!! Ale bedac w takiej sytuacji tez musialabym sie z tym dziewczynki pogodzic, dlatego nie zgadzam sie z Waszym obwinianiem sie za wczesniejsze plany.... Bylo minelo, nie bylyscie gotowe!!! Lepiej dorasnac niz dorastac z przymusu:( A owe czekanie uczy nas pokory, tego czego w dzisiejszych czasach brakuje wielu ludziom, takie jest moje zdanie!!:P Kazdej z Was zycze bycia mama, sobie tez, bowiem w zyciu roznie bywa!! Mam jedynie, ze Pan Bog nie odbierze nam, to co nam dane i nosimy pod sercem, ani tym, ktore o ten dar noszenia pod sercem kolejnego szczescia, pragna z calego serca;) Pochwale sie Wam ze ustalilismy juz date chrztu, bowiem chrzestni sa z daleka wiec musielismy dac zarys naszym planom;) A wiec 10 pazdziernika, jesli Bog da bedziemy chrzcic nasze pierwsze malenstwo:) bedzie to niedziela i podwojne swietowanie, gdyz 11 dzien pozniej wypada nasza 2 rocznica slubu, wiec podwojne swieto;) zmykam ogladac z J film i szoruje do wyrka, bo jutro zmykam do mamy:) czekam na dobre nowinki!!! Majoweczka gratuluje coreczki😍 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej już datę chrztu :) Ola dzięki za zdjęcia, jak tylko dostanę testy to zacznę działać i mam nadzieję że się połapie ;) w zasadzie te dwie krechy są takie same czyli nie może byc jasniejsza ta testowa A ja dziś dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy nie kupić wiesiołka ...... któraś z was kobietki go używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................18............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................15...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................9.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ...................... co by daleko nie szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Szkoda że nie mogę popisać z wami wieczorami. U mnie to jest tak że ja uwielbiam się zajmować dziećmi, trochę też wybawilam, mój M też raczej nie bedzie mieć problemu, wszystko będziemy robić wspólnie pewnie z przewaga wiekszosciowa moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja biorę wiesiolek 2 razy dziennie, ale chyba do 10 dc. Ogólnie to też jest na unormowanie cyklu miesięcznego tak pisze na moim opakowaniu więc napewno nie zaszkodzi. Staranek jeszcze nie było chyba dziś :-o trochę sie boję tego wszystkiego. Znów zaczynam od początku, wy chociaż macie jakiś "staż" Agnes szybko dzialacie, jeszcze dzidzia nie urosła. Ok spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek zakupiłam :) bede brala 3 razy dziennie po tabletce, kupiłam tez termometr rteciowy ;) może znajdę w sobie tyle samodyscypliny i bedę mierzyć (tylko nie bardzo chcę to robic w pochwie :o ) no i rozmawiałam z dziewczynami na naszym bociane i taki żelazy zestaw hormonów kteóre powinnam zrobic przed wizyta to : LH, FSH, testosteron, prolaktyna z mtc, estradiol, TSH no i progesteron, oprocz progesteronu powinno sie je robic miedzy 3-5dc, więc chyba w pon zrobie, TSH nie bede robic bo mam juz to zrobione po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co to zaś wymyślili za kody :/ banmon, widzę że wszystko pójdzie w ruch w tym miesiącu, testy owul.wiesiołek, termometr :) no nieźle, nieźle ja już w domku, ale na17.00 mam już uczniów na korki, więc pewnie zajrzę po 20.00.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo a z czego dajesz korki? też się nad tym zastanawiałam czy nie dawać z biologii i może chemii ale nie mam kursy pedagogicznego więc raczej odpada :o skoro M robi to badanie a hormony znowu mozna zrobic tylko parę dni w cyklu więc nie ma co czekać do następnego bo nie ruszymy z miejsca :o z tempką to nei wiem jak wyjdzie jakos nie widze się codziennie mierzącej temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daję korki z anglika, jestem po filologii :) zawsze jakiś grosz wpadnie, na waciki hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie Beacik wyobrażałam, ze ty jakąś księgową jesteś czy cos w tym stylu, że po prostu w papierkach siedzisz ;) no i też w głowie mam ciebie jako brunetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon, pracuję w biurze ale sprzedaży, a brunetką to jestem faktycznie :P hihihi a Ty czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, mialam pisać że boli mnie podbrzusze co raz bardziej więc pewnie @ przylezie albo jutro, albo w sobotę... Jestem pewna, moja intuicja mi to mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak będzie z twoja @ ;) trzymam kciuki ciagle :) ja jestem przedstawicielem handlowym ;) nie znosze tego co robie i sie w tym nie odnajduje :o ciągle zastanawiam się czy nie zrezygnowac bo po prostu męczę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no fakt, pisałaś że jesteś przedstawicielem, mam dobrą pamięć, ale krótką :P Mało kto ma w życiu to, czego by chciał, niestety, w większości to mamy pod górkę i wiatr w oczy wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos by w tym było :o na razie jestem zdecydowana na 95% że rezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jest tak przerąbane z tą robotą, wszędzie zwolnienia, brak etatów, ogólna masakra. A jak już coś jest to marne 1000zł płacą :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja prawie codziennie przeglądam oferty i na prawdę nic nie ma tzn są ogłoszenia ale na prawdę nie dla mnie i to nie o to chodzi że wybrzydzam...... ja chyba powinna Prezesem zostać :D albo jakąś artystką, kiedyś malowałam dużo i robiłam kartki pocztowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, podobno w klubach go-go super płacą za jeden wieczór :P mnie już tak koleżanki dogadują, bo narzekam za dużo hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani nie mam prezencji ani się dobrze nie wyginam :) ja wcale nie chcę dużo zarabiać po po prostu chcę się zajmowac czymś co by mi sprawiało przyjemność i żebym nei była obrażona i przybita bo musze iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam taki program do prowadzenia wykresu Karta (kontrola cyklu) któraś z was zdaje się ten programik podesłała tylko za cholere nie wiem jak się w nim poruszać........ :( zna się ktoś na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie już nie aktualne bo jednak nie będzie mi się chciało w to bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×