Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hope - ja cie dosonale rozumiem z tym "mechanicznym" bzyankiem. Ja przez 4 miesiace to sie tak kochałam ja w zegarku. I ja dla mnie miało to niewiele wspólnego z normalnym seksem, no bo w koncu trzeba było wszystko robic jak w zegaru, nie ma zmiłuj sie , ze bylam zmeczona. No i w piatym miesiacu sobie odpusciłam i tylko raz sie kochałam w dni płodne, no i się udało. Nie miałam wtedy kompletnie czasu, nie stresowałam sie, bo nie miałam czasu o tym myslec no i to poskutkowałao. Tobie i reszcze tez tak radze., chociaz wiem ze t o za...biście trudno sie tak wylączyc i przyestac myslec i odsterowac. Trzymam kciukasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................26............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................15...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ide dzisiaj do gina - to jutro Wam napisze jak moja córka sie sprawuje hehe. Płci nie chce znac, ale czuej ze to bedzie córa, chociaz wszyscy dookola mowi ze to syn... bo nie brzydnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Agnes najważniejsze że jesteście razem i szczęśliwi :) HupeU za Ciebie kciuki trzymam podwójnie ;) żeby się udało i żeby była dziewczynka :) Beacik jak u Ciebie? Rozumię że @ nie ma ;) więc chyba czas na teścik :) Ja cały weekend przeleżałam w łóżku i dzisiaj już lepiej się czuje, katar już dużo mniejszy i wogóle, ale dzisiaj jeszcze przesiedze w domku chociaż słoneczko tak świeci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................15...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeee wszystko mi sie skasowalo wrrrrr Powiedzcie mi bo mam dzis 15dc i test negatywny. wczoraj test byl pozytywny. wiec owu powinna byc dzis chyba dzis, bo mam 37,1 temp. czy w dniu owu testy sa negatywne??? mam nadzieje ze 13dc to nie bylo za pozno na dziewczynke. zaczyna mnie stresowac to wszystko to wyliczanie i mechanizm. dzieki wogole ze trzymacie kciuki, trzymajcie mocno za dziewczynke :-) Marta ja czuje ze bedzie coreczka, tez bym tak chciala :) Trzymajcie sie dziewczynki cieputko, mam nadzieje ze wiosna przyniesie nasze spelnienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope ja to się w ogóle nie znam na tych testach owu.... nigdy z nich nie korzystałam, więc do powiedzenia też nic nie ma na ten temat.... jedyne co mogę doradzić, to teraz powinniście szaleć :) no u mnie nadal @ brak, myślę że coś się musiało poprzesuwać, moze przez stres związany z całym tym szałem, żeby zafasolkowac.... Już sama nie wiem.... nie chcę znowu kupować niepotrzebnie testu bo i tak pewnie go zmarnuję jak ten pierwszy..... poczekam do środy. Jak @ nie przyjdzie to zrobię test w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja ci powiem jak mi się udało, w niedziele wieczorem były działania a w środę miałam owulkę (tak przypuszczam) czyli trzy dni przed owu i się udało fakt że skończyło się jak się skończyło, myśle że to w sam raz na dziewczynkę u ciebie Beacik jestem pewna że ci się udało :) a miałas już wcześniej takie sytuacje że ci się @ spoóźniał? masz nerwy ze stali, ja już bym, test zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio się mi cykl chyba poprzesuwał, bo miałam zazwyczaj @ 28, lub 29 dc. Dwa miesiące temu @ dostałam w 31dc, a miesiąc temu w 29 dc. Sama już nie wiem.... Mogę kupić dzisiaj ten test, najwyżej jak dostanę @ to zostanie do następnego razu. Ogólnie to nic nie wskazuje na ciąże, żadnych objawów. Tylko trochę podbrzusze boli. Ale jak chcecie dziewczynki to mogę zrobić jutro rano ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Beacik26.............26...............4................. . ........20.02 Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................16...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) my już w domu :) wyniki nasienia w środę powinny byc.... z tego co pamietam Beacik ma chyba 31dc.... bo wiem że była dzień przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a Twój mąż sie denerwował czy był dzielny do końca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poiedział że jak już wszedł do tego pomieszczenia to śmiać mu się chciało :) no i że ciężko było się skupic bo ciągle ktoś się kręcił i to wszystko było słychać, warunki uważam że mogłyby być bardziej intymne-chociaż jakiś pokoik gdzie nie byłoby słychac czy ktos się kręci i innych rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a to wy tez się chcecie wyprowadzić z UK jak Amerie? czy tylko taką działeczkę na 'stare lata' mieliście upatrzoną? jak nie ta to inna się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon ! A gazetki jakieś były ? :D a co do powrotu to chcielibyśmy, ja bardziej, tęsknię za rodziną, poza tym moja tutejsza praca niezbyt mnie satysfakcjonuje a na lepszą nie ma co liczyć. Dlatego chcemy kupić ziemię w PL i kiedyś wybudować "mały , biały domek" i wtedy wrócić na stałe do PL. Niestety wbrew obiegowym opiniom o rewelacyjnych zarobkach w UK , wcale tak wesoło nie jest poza tym żyjemy normalnie, jemy normalnie , wynajmujemy sami domek a to wszystko kosztuje :O Przeraza mnie wizja kredytu na 30 lat i chcielibyśmy poradzić sobie bez jego pomocy. Powoli ale bez pożyczania. Dajemy sobie na to max 10 lat. A ziemię już zaczełam szukać nową i wierzę że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................16...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacik przykro mi. Wiecie co mój M uważa ze sie udało, mówi ze tak czuje. On myśli że to takie proste. Trudno o tym nie myśleć. Wczoraj cale popołudnie coś mi jeździło w brzuchu tak na dole, i już sobie coś wkrecam nieźle co? Szybko spadne na ziemię niedługo :-o jak @ sie pojawi. Co tu tak pusto ostatnio? Banmon ja trzymam kciuki za wasze badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta i jak po wizycie? A co ci pokazuje chiński kalendarz ? Mam jeszcze pytanie do Dagus. Pisałas kiedyś ze miałaś usg polowkowe, czym sie różni od normalnego i czy tobą je zawsze? I wogóle dziewczyny robi któraś 3G albo 4 G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byłam wczoraj u gina. Dzieciaczek sie super rozwija, wazy cos 370 deko hehe. Maciopki jest, ale podobono ma tyle wazyć :-D Pewnie dlatego po mnie niewiele widac ze jestm w ciąży. Hope Ty sie dziewczyno tak nie stresuj, tylko przeczytaj co wyzej na tej stronie napisałam :-) I trzymam kciuki za Ciebie i resztę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Gope - nie zaglądałam na ten chinski kalendzarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ beacik 🌻 Ola mój M mówił ze na poczatku chciał wyjść, bo ciagle słyszał jak ktos się kręci po korytarzu ale poźniej pomyślała sobie, że specjalnie wziął wolne w pracy i że gnaliśmy tyle kilosów no i jakos dał radę ;) gazetek żadnych nie było ;) szczerze to myślałam, że chyba sobie nie poradzi bo ja bym tak nie mogła na zawołanie..... ;) Hope ale żes się napaliła na tą dziewuszkę ;) Ola a ja myślała, że to tylko Amerie chce wrocić.... wiadomo za duzo to się kasy nie odłoży, wynajem samemu domku i zycie sporo kosztuje a kurs funta jest taki że się plakać chce :( W Polszy tyle ziemi że na pewno cosik znajdziesz ;) a gdzie konkretnie chcielibyście zamieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Beacik trzymaj się! HopeU ja tez miałam usg połówkowe ;) jest to usg które jakby potwierdza dobry stan dziecka, mierzył go caluśkiego, główke, mózg, serduszko, kręgosłup... i sprawdzał czy wszystko mieści się w normach, no i określił średni wiek dziecka na popdstawie tych pomiarów, więc takie badanie trwa troche dłużej niż zwykłe usg. Pierwsze takie pomiary robił podczas usg genetycznego które miałam w 13 tygodniu. Ale dzisiaj pogoda śliczna u mnie byłą :D od razu samopoczucie lepsze jak takie słoneczko świeci i ciepełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×