Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ha, ja wiem że nie należy się zamartwiać ale to już mój 10cykl, 9 szans przepadło, a owulka była potwierdzona i nadal nic z tego, więc trochę jest powodów do zmartwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie ogóle plus test przeżywalności 24 godzinnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w badaniu ogólnym sa takie podstawowe rzeczy, niby powinno to starczyć więc nie szalelismy z dodatkowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze ze zrobiłas takie badania. Ja autentycznie mialam juz zaplanowane badanie nasienia w tym miesiacu co mi sie udało. I gdyby sie nie udałao to dla sw. spokoju bym zrobiła, poprostu zeby sie odsterowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a sprobuj chociaz w jednym cylku sobie troche odpuscic. wiem ze łatwo powiedziec, ale moze by akurat sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jedno, jak za te 2 3 lata bede planowała drugie dziecko, to bede sie kochala raz albo max. dwa razy w trakcie owu. zeby plemniki były były silne ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to miałam ze dwa takie cykle że sobie odpuściła, a jeden to tak konkretnie, nie liczyłam nie sprawdzałam dopiero po owulce się zaczełam lekko stresować ;) a tak pełen luzik ale i to nie pomogło, wariantów tez już kilka mialam e staraniami, bo raz często innym razem rzadziej co by plemniki mocy nabrały ale i tak lipa, wpływu na to zadnego nie mam, a że się wkurzam i łapię doły to raczej tak już zostanie, potrzebowałabym chyba kilku bezowocnych lat żeby się pogodzić z tym,że nic z tego nie wyjdzie, teraz jest za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę posmęciłam i pomarudziłam i wszystkie zwiały :) a mój M ma to na co dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja nie wytrzymałam i musiałam poznać płeć ;) zobaczymy czy wytrzymasz do końca ;) Banmon napisz jak po rozmowie... Ola musze się wytłumaczyć ;) nie mam zdjęcia Misia tylko dostałam płytkę z filmem z usg, a zdjęcia nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Goga jesteś usprawiedliwiona , ale po porodzie sie nie wywiniesz i bedziesz musiała wstawić fotkę maluszka :) Banmon ja po prostu byłam dzisiaj w nastroju nieprzysiadalnym, czytaj NIEoptymistycznym. Mi marudzenie nie przeszkadza specjalnie, sama nie jestem jakąs zadeklarowana optymistką. A m najwidoczniej cie kocha i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola obiecuje :) wtedy napewno fotka będzie :) Banmon marudź ile chcesz, od tego jest topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No tak Ola jakbyśmy takie dwie siadły w nastroju mało optymistycznym to by tu krucho było ;) Goga ale zdjęcia brzuszka mogłabys wkleić, bo pewnie dokumentujesz ten ciążowy okres :) Ja po rozmowie, nie wiem jak było, za dwa tygodnie ma się facet odezwać, zobaczymy.... gadaliśmy godzinę czasu, jak na razie najdłuższa moja rozmowa kwalifikacyjna a wyników z badania nasienia jeszcze nie ma, mam dzwonić po 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a może zostań w tej pracy, zajdziesz i pójdziesz na zwolnienie na 9 mcy, napewno ci gin da. W pl chociaż można iść na zwolnienie i płacą a tu nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ale ja przez 9 cykli nie mogę zajść więć nie będę siedziała w pracy z myślą że zajdę w ciążę i pójdę na zwolnienie ;) poza tym ta praca na prawdę mi do końca nie odpowiada, jeszcze dwa dni temu poszerzyli mi teren o kolejne powiaty, prawie pod Rzeszów czyli w chuj drogi a ja nie chcę tyle jeździć, dziś siedzę i próbuję stworzyć bazę klientów pod te nowe powiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nawet jeśli by mnie cudem przyjeli do tej nowej pracy to i tak dopiero od 1 kwietnia, więc mam jeszcze ten cykl żeby się udało, jeśli by cudem się udało to nie przejdę do nowej pracy ale jeśli nie uda się (co jest prawdopodobne) to przejdę do nowej pracy (mało prawdopodobne żeby jednak mnie przyjeli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon trzymam kciuki za jedno i drugie:) Ja własnie skonczyłam robić obiad,sprzatnęłam trochę i czekam na R. A tak to nudy.. Jutro wpadnie na weekend moja siostra wiec bedzie wesoło,nie bede tyle myslec o tym wszystkim...Bo pomału zaczynam tracic nadzieje. Przepraszam za pesymizm ale jak marudzę R. to on ma już czasem tego dosyć a tu przynajmniej mnie ktoś rozumie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za co tu przepraszać ;) ja robię to samo :) mój M też czasami ma dosyć a z tym badaniem nasienia to naprawdę zaczynam się niepokoić, czy oni zapomnieli czy może coś źle zrobili.... no kurde takie badanie powinno się chyba zaraz po oddaniu zrobić. fakt my mieliśmy do tego przeżywalność 24 godzinną no ale doba minęła we wtorek popołudniu.... zaczynam się wkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................16...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................5............................ ...................... co by daleko szukać nie trzeba było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spojrzałam na tabelke a tu niedługo ja mam termin...Przynajmniej teoretycznie bo żadnych objawów nie mam. Pewnie znowu sie spózni jakis tydzień jak zwykle...I bądz tu mądrym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile dlatego te testy owu są dobre bo wiadomo kiedy @ wypadnie ;) ja mam nadzieję że spóźni ci sie jakiś rok @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Pamietacie jak ostatnio pisałyśmy o swoich comiesięcznych objawach ciążowych? Otóż muszę się pochwalić bo doszedł mi całkiem nowy w tym cyklu :) Wczoraj na poprawę humoru oglądaliśmy sobie z Małżem film animowany (Planeta 51 - taki sobie) i wcinaliśmy popcorn. Aż tu nagle , całkiem niechcący oplułam się (tudzież ośliniłam ) I dostałam olśnienia - mam ślinotok :D Normalnie dumna z siebie jestem. Jak w zeszłym cyklu byłam na 100% w ciąży , to w tym już chyba na 110% :P banmon coś przeginają z tymi wynikami , a w końcu to porządna klinika Smile z checią dotrzymam ci towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola oby ten ślinotok był na dwie kreski :D :D ale powiem szczerze że ja takiego objawu nigdy nie miałam :) za to były inne bardziej ''niesmaczne'' ;) Właśnie M dzwonił do kliniki i babeczka powiedziała, że wyniki fizycznie ma i zaraz mi prześle na maila ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ten ślinotok jest taki sam jak reszta objawów : albo wyolbrzymiony albo wymyslony ;) Jak wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki są ale nie chcę ich sama interpretować są trzy rzeczy które mnie martwią, płakać mi się trochę chce i zaczynam świrować na necie nic nie mogę znaleźć, chyba umowię się jutro do lekarza z Salve i niech on to zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz jeszcze raz zadzwonić do tej kobiety,żeby powiedziała co to oznacza ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×