Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

fajny czyli bardziej pod chłopca :P mi się wydaje, że tak mały J pomieszkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wloski krecone to moze w aptece sie zapytaj ja to nie mam pojecia raczej preferuje siano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybieralam odnosnie plci tylko taki mnie urzekl:) a jak bedzie maly J to tez bede szczesliwa byle zdrowe bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ola jesteś jeszcze przed terminem więc jeszcze sie okaże... HopeU odpocznij sobie ;) Agnes fajny ten wózek :) widze że szalejesz ;) ja jeszcze nie mam upatrzonego nawet ;) Banmon nie pomoge Ci niestety bo mam włosy proste :o może by Ci w drogerii coś podpowiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja sie nie odzywam bo wczoraj z siostrą popiłam i teraz umieram:) @ sie zbliża,czuje w kościach,wiec nic z tego... Agnes super wózek:) nie dałabym rady dzisiaj na zakupach dlatego sie nie odezwałam:) ehh ale mi zle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem Cie banmon - moj tez nie chciał nic łykac. Generalnie nie znosi lekarstw. Ale nie miał wyjscia, powiedzialam mu ze jesli chce miec dziecko to musi bo musi miec silne plemniki. I to poskutkowałao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówilismy się z M że poczekamy do wizyty lekarza bo może jakieś inne specyfiki przepisze, 1,5 nas nie zbawi w sumie ;) Smile i prawidłowo w końcu weekend jest od tego, że sobie troche odpuścić i się zrelaksować ;) a że dziś byłas daleka od relaksu to już inna gadka ;) Ola pewnie już z ciumkającymi znajomymi urzęduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zaraz wychodzimy do ciumkających znajomych, ok 20 (u was 21) dla pewności żeby mały już leżakował ;) Poza tym robię za kierowcę czyli nawet nie będę mogła sie znieczulić alkoholem :P Agnes fajny wózek , ale to chyba nie ten o którym ostatnio pisałaś? Goga nie kręci cie kupowanie dziecięcych gadżetów czy nie chcesz zapeszać? Smile na kaca tylko lody waniliowe :) powaga Banmon zapytam się siory o ten preparat, ona ma krecone włosy. Ja co najwyżej moge ci prostownice polecić ;) Już nie mogę się doczekać kiedy wróci Amerie i opowie co widziała. Matra to taką małą aptekę masz w domu :) A teraz na poważnie: czemu kazałaś mężowi niektóre skłedniki (cynk. wit e) brać podwójnie? tak z ciekawosci pytam :) Małż wciaga tylko cynk ale chyba mu dorzucę też selen. A ja jadę na foliku i wiesiołku i od owulacji dołożyłam wit e i magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was niedzielnie 🖐️ wszystkie spią czy na niedzielnych spacerkach :) ? ja dopiero sniadanie zjadłam, uwielbiam weekendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon też dzisiaj długo się wylegiwaliśmy w łóżeczku i w południe jedliśmy śniadanie ;) teraz pijemy kawke a później gdzieś pojedziemy :) pogoda u nas dzisiaj super :D Ola dziecięce gadżety jak najbardziej mnie kręcą i ciągle tylko na allegro siedze i oglądam, ale chyba wcześniej jakoś nie chciałam zapeszyć bo jednak jakaś tam obawa jest do końca... ale już powoli też zaczynam kupować bo chyba juz najwyższa pora ;) a poza tym przy Agnes kompleksów dostane bo ona już tyle rzeczy ma a ja jeszcze "w lesie" ;) A jak wczorajsza wizyta u ciumkających znajonych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! A my dzisiaj wstaliśmy wcześnie , nawet lekko skacowany Małż. Zaraz jedziemy na małe zakupki , bo pogoda niestety niezbyt dzisiaj i spacerek nie za bardzo wchodzi w grę. Ciumkajacy znajomi, jakby to powiedzieć, wprosili się do nas na kawkę na dzisiejsze popołudnie. Także ciumkanie i zachwyty dzisiaj osiągna apogeum ;) Ale damy rade , jakos tak pozytywnie nastrojona dzisiaj jestem, mimo wszystko :) Goga mozna tez powiedziec że po prostu dozujesz sobe przyjemność kupowania tych fajowych , dziecięcych pierdółek :D Życzę wszystkim miłej niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jak dla mnie fajna bryczka, ale ja tu chyba słabo obiektywna jestem bo mi się generalnie takie rzeczy podobają, no i cena przystępna :) ja bym chciała miec wózek w kolorze wrzosowym lub zielonym ;) Ola pewnie ciumka sobie z gośćmi :) my się dopiero ogarneliśmy, filmik obejrzeliśmy i niedługo tzreba będzie się zabierać za robienie obiadu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie że jeszcze nie ciumkam i ciumkać nie będę ;) Przyjadą pod wieczór dopiero. Goga wózek świetny, sama bym go kupiła, ma fotelik samochodowy, klimę hehe ale cena też naprawdę spoko. Byliśmy dzisiaj w Mothercare i sobie oglądaliśmy min wózki, najtańszy 300fuli :O Chyba się jednak łudzimy że się udało bo zazwyczaj omijamy takie sklepy z daleka :) A wiecie że w UK nie wyjdziesz z noworodkiem ze szpitala jak nie przyniesiesz fotelika samochodowego? Nie wiem czy całej Anglii tak jest czy tylko tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że w całej anglii tak jest, no i prawidłowo moim zdaniem ;) kiedy planujesz się znowu testować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie dziś zrobiłam teścik owulacyjny ale jedna krecha jest, spróbuję jutro jeszcze albo we wtorek... mój M w prawdopodobnie w środę wyjeżdża na dwa dni a ja chyba będę miala wtedy owulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam zrobic teściora we wtorek rano pod warukiem że jutro rano wykażę się silną wolą ;) i opanuję moje testujące zapedy. Małż nadal wierzy że sie udało, ja jeszcze trochę też :) A wy w takim razie musicie do środy szaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak jutro zrobisz sikańca to napisz jaki wynik :) eeee u nas to i tak nie mają sensu te starania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Banmon cgyba nie łapiesz mi tu doła co? Miałaś nie liczyć , nie kombinować tylko korzystać z życia i z męża ;) A ja właśnie myślę że cały czas macie szanse tylko miałaś na 4 miesiące odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie lapie dolkow, po prostu nie bede go ekpsloatowac specjalnie ;) i tak wczoraj dzialalismy i dzis wiec nastepne staranka ewentualne we wtorek ;) nie wiem czy po tym wiesiolku czy po prostu mam taki cykl ale jakoś fajniej mi się 'przytula' ;) i chyba mam wiecej sluzu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) czesc dziewczyny!!! steskinilam sie za wami jak nic !!! przeczytalam tylko ostatnia stronke reszte nadrobie pozniej >sorki< co u mnie? wrocilam wczoraj ale bylam strasznie zmeczona wiec odpoczywalam w lozeczku ;) wyjazd ogolnie bardzo udany :D bylam u gin. mialam usg. ale bylo widac tylko pecherzyk :/ lekarz mowil ze to normalne bo jest jeszcze wczesnie to byl 5 tydz. i 6 dzien prosil pojawic sie za 2 tyg. na nastepne usg. zeby sprawdzic czy serduszko bije... powiedzialam mu ze wyjezdzam i ze bede dopiero za kilka miesiecy.... przepisal mi to samo co bierze marzenka na 3 miesiace i dal mi witaminy z kwasem foliowym a!!! i oczywiscie dal mi skierowanie na wszystkie potrzebne badania ktore wyszly ok :D we wtorek minie 7 tyg. czuje sie ok. mialam mdlosci ale do wytrzymania jak juz mowilam wszystko zniose aby tylko dzidzia byla z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie super :) a nie myślałaś żeby teraz trochę zwolic i nie katować organizm nockami w pracy? bardzo dobrze, że gin przepisał tabletki :) jeszcze trochę i będziesz mogła w uk iść na usg :) alez ten czas leci! nie mogę uwierzyć, że to już 7 tydzień, wydaje mi się jakby to wszystko było nie tak dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie ok. i ze w tym pecherzyku byla dzidzia tylko na serio bylo za wczesnie aby ja zobaczyc.... kiedy na usg zobaczylam sam pecherzyk czarne mysli przyszly mi do glowy... za duzo czytam na necie o tych wszystkich przypadkach ajc! jesli chodzi o prace to musze ich jutro poinformowac ze jestem w ciazy wtedy zmienie sobie chyba godziny na krotsze albo jakos tak w kazdym razie mam zamiar sie opierdzielac w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Smile...................22.............7................ .......???ok.1.03 Olka P.................29.............8.......................... .ok 2.03 AsiaAaK...............20............???................. ........ok.7.03 HopeU................28................................. ...........09.03 Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ........23.03 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................27............24.05.2010...... .Ch.....Michał? Dagus83...................25............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................19............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9....................6............................ ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opierdzielaj się ile wlezie ;) a jesli chodzi o pęcherzyk to wiadomo że jest tam groszek :) a jakbyś miała za dużo niepotrzebnych czarnych mysli zawsze chyba możesz sobie betkę zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie jak fajnie :) jak rodzinka? mówiliście czy to na razie top secret? Może umów się z midwife i spróbuj wymusić wcześniejsze usg? Ale mnie ciumkający wściekli. Nie przyjechali i nawet nie raczyli zadzwonić 😠 Już kiedyś zrobili podobny numer bo spóźnili się prawie 2 godziny. Nie będę do nich dzwonić ale jak ich spotkam to opierdolę, wtedy dałam sobie spokój ale teraz nie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola też mamy takich znajomych że nie informują jak nie przyjadą ale taki ich urok i już się do tego przyzwyczailismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze przyjdą jak ostatnio się spóźnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×