Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

co , a po co twój małż idzie na badanie? może i dobrze się stało, że sklep zamknięty bo jeszcze byś w tych nerwach kijowy kolor wybrała ;) a tak na spokojnie jutro se kupisz szlafrok i pewnie M też się zrehabilituje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już Ola poszła godzić się z małżem :) dobrej nocki babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie lecze kaca,bo go nie było:) Wszystko grzecznie. Macie racje dziewczyny,kobiecie to sie nigdy nie dogodzi i zawsze foch musi być..ehh Ja tak mam średnio co dwa dni;) Mój oczywiście pamiętał o naszym święcie,przyniósł w południe bukiet tulipanów,bardzo to miłe było:) A wieczorkiem jeszcze kilka szmatek upatrzylam w galerii i komplecik bielizny tez:) I tak sie zastanawiam czy to na ten dzień kobiet czy na jutrzejsze urodziny:)Bo jakoś nic na ten temat nie wspomniał:) Miłej nocki dziewczyny:* Amerie wszystko bedzie dobrze,tak czuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cxesc U mnie też były kwiaty, czekały na mnie w przedpokoju i nasze zdjęcie z ostatniego wyjazdu wydrukowane stało i świeczka zapalona, taki niby nastrój i biegał koło mnie kolacja, herbatka. Ale to pewnie dlatego ze przed praca wysłałam mu smsa takiego ze sie wyzylam i nie chodziło o dzień kobiet tylko o to że czasem nie myśli tak jak trzeba :-o Dziewczyny chyba wszystkie mamy problem z celulitem. Ja waze 54 kg a chce 52 i jak lekko przytyje to od razu robi sie bardziej widoczny. Mam kremy z Dax cosmetics te chlodzace ale nie jestem w stanie sie smarować bo jest mi strasznie zimno i tak sobie stoją. Swoją drogą ciekawa jestem jak wyglądacie. Mogłabym wrzucić swoje zdj gdzieś ale nie chce tak publicznie sie pokazywać a na nk napewno sie nie zarejestruje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) tylko na chwilke bo musze sie szykowac... odezwe sie w srode alko jakos tak bo we srode mam wizyte trzymajcie kciukasy ;) pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smile to dziś twoje urodziny? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO spełnienia wszystkich marzeń, tego wielkiego i tych mniejszych też 🌻 🌻 Hope a nie ma cie na facebook'u? Amerie wiadoma sprawa że będziemy trzymac kciuki, odezwij się do nas, przyjemnego lotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś,dziękuje Banmon🌻 Ja tez ostatnio przytyłam całe 3 kg i zle mi z tym...I cellulit też mam niestety:(Może nie tak bardzo widoczny ale jest. Boże żeby mi sie chciało isc na basen albo silowne to moze by człowiek jakos wyglądal..wiosna idzie a mnie jakas depresja bierze..naprawdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy tez jakies tam mam ale zawsze jak nowy to uzyje ze 3 razy a pózniej stoi i narzekam tylko ze nie działa..No jak ma działać po 3 razach?ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Amarie miłego lotu, dbaj o Was i czekamy na wiadomości od Ciebie 🌼 Smile wszystkiego najlepszego 🌼 czyli impreza sie szykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile fajnie że jestes na topiku bo mam do ciebie pytanie: jakie sklepu obuwnicze są w Kielcach, byłam w trzech CCC i w deichmannie ale nic mi się nie spodobało 😠 ja tym kremom to nie wierzę, może troche są w stanie pomóc ale na pewno nie same a przy akompaniamencie ćwiczeń i diety, kiedyś używałam w 3 miesiące i nic nie zauwazyłam :o zakupujesz sobie testy Smile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
czy ktoras z dziewczyn moze polecic mi jakas poradnie w warszawie zajmujaca sie zespołem policystycznych jajników ?? Bo nie wiem gdzie mam sie wybrac z ta choroba a w warszawie jestem od kilku miesiecy . POMOCY PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś tak, tylko na chwilę się zmyłam, dzwoniłam dziś trochę i umówiłam się na przyszły tydzień-mam nadzieję ze coś z tego wyjdzie ;) jutro jadę do potencjalnego klienta dosyć daleko ale nie będę sama ;) będzie ze mną facet z którym wczesniej jeździłam. W ogóle w tym tygodniu będę pracować w sobotę bo bedzie spotkanie z klientami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chociaż nie sama ;) zawsze to raźniej :) Całą sobote będziesz pracować czy tylko na chwile jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem jak to będzie dokładnie wyglądać, albo 8 godz albo 5godz.... w każdym razie ja mam nadzieję że to będzie sobota bo wiem że w niedziele też ktos bedzie potrzebny ale ja się zapisywałam na sobotę, zobaczymy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie jestem z warszawy i chyba na naszym topiku nie ma nikogo z warszawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też jakoś sobota lepiej pasuje ;) niedzieli samej w sobie nie lubię a jeszcze jakby trzeba było iść popracowac trochę , wrrrrrrr ;) Goga powiedz mi ile trwa u nas w kraju urlop macierzyński? chodzi mi o to ile najdłużej po porodzie mozna zostać z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon z tego co wiem to urlop macierzyński trwa chyba 20 tygodni, ale słyszałam że można sobie przedłużyć o 2 tygodnie, tylko trzeba napisać wniosek do pracodawcy. A później to już tylko wychowawczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
czy ktoras z dziewczyn moze polecic mi jakas poradnie w warszawie zajmujaca sie zespołem policystycznych jajników ?? Bo nie wiem gdzie mam sie wybrac z ta choroba a w warszawie jestem od kilku miesiecy . POMOCY PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wychowawczy jest płatny 100% ? jak to w ogóle wygląda, i ile trwa? ;) mogłabym poszykac na necie ale po co jak mam takie dobre źródło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko trwa ten macierzyński, wiem, ze jeszcze mnie to nie dotyczy ale na pewno smutno by mi było zostawić taką małą kruszynkę pod opieką innej osoby, w końcu tyle się człowiek stara o brzdąca to chce go sam wychowywać i patrzeć jak się rozwija z dnia na dzień, a nie ktos inny ma w tym wszystkim uczestniczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wychowawczym można być 3 lata ale nie dłużej niż do ukończenia przez dziecko czterech lat, ale jest bezpłatny niestety :( jedyne co można dostać to chyba zasiłek wychowawczy :( No bardzo krótki ten macierzyński :( a ja bym chciała być z małym przynajmniej do czasu jak skończy roczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bezsensu to dla mnie jest, moim zdaniem powinien być płatny przez 3 lata, chociaż 50% to zawsze byłoby coś i moznaby się było zastanowić.... moja znajoma postanowiła ze zaczyna się znowu starać o drugie dziecko, pierwsze ma 2 miesiące z małym hakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×