Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Bo szkoda mi będzie takiego maluch dac do żłobka :( a mamie też takiego maleństwa nie chce zostawiać na cały dzień prawie :( bo jak już skończy roczek to pewnie będe podrzucać mamie ;) dlatego do roku bym chciała z min być w domu, ale oczywiście zobaczymy jak to będzie tez finansowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żłobka to bym chyba w ostateczności dała, finanse to standardowy problem :o szkoda że wychowywanie dziecka jest luksusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą bo z jednej pensji to czasem ciężko :( a wiadomo że większość kobiet chce być z maluchem dłużej niż te 20 tygodni... Rany jak szybko!!! 2 miesiące i już chcą następne :) dobrzy są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to nazwałaś, luksusem :o bo nie każdy może sobie na to pozwolić niestety :( albo chociaż jakby ten macierzyński był dłuższy...tak do roku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ona nie chce zostawiać małego, a że chce mieć w sumie 3 dzieci to po co czekać, ma prawie 29lat więc lepiej może teraz, ja chyba też bym chciała w miarę mozliwości 'jedno po drugim' (ale o czym ja mówię !!!! ) ona pewnie będzie miała dwójkę a ja zero 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też jestem za tym żeby chociaż rok trwał.... w ogóle dziś dzwoniłam do fryzjerki i w przyszły czwartek (chyba że mi się odwidzi albo coś innego wypadnie) idę zrobić sobie kolor-jeszcze nie wiem jaki, mam nadzieję że mi babeczka doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oczywiście że będziesz miała! I nie pisz takich głupot bo po dupsku dostaniesz i po Ci to ;) Ty w czwartek masz już wizyte u lekarza... Na którą godzine jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle musze się zapytać dr czemu mnie tak podbrzusze boli juz po owulce? wczoraj w nocy mnie bolało aż się obudziłam, wczoraj wieczorem też, no i teraz mnie boli, to nawet może nie jest ból tylko tak mi się gorąco robi i czuję taki jakby permanentny skurcz, sama nie wiem jak to opisać :o mam nadzieję że lekarz mnie zrozumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zapomniałam na którą :D jutro zadzwonie i się upewnię, albo na 12 albo na 13......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaszalejesz na wiosne ;) pazurki, włosy... Mi się marzą czerwone włosy ale jeszcze się waham ;) i nie wiem czy na moich ciemnych by wyszły :o pare lat temu sama sobie zrobiłam kolor, jakiś odcień czerwieni i jak zobaczyłam rezultat to zaraz pojechałam do sklepu po czarny kolor i jeszcze tego samego dnia przefarbowałam na czarno bo tamten co mi wyszedł to jakaś porażka była :o od tego czasu już nie farbowałam wcale ale teraz znowu mnie nosi tylko juz bym do fryzjera poszła :p A Ty nad jakimś kolorem się zastanawiasz czy jeszcze wcale pomysłu nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto jak kto ale gin powienien zrozumieć ;) hahaha nie przejmuj sie tez ostatnio zapomniałam na którą mam wizyte i też dzwoniłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, ze pisałaś o tych czerwonych włosach :) najlepiej wybrać się do fryzjera szczególnie wtedy kiedy ciężko jest samemu uzyskać pożądany kolor, więc idź śmiało :) ja jeszcze nie wiem jaki kolor, tzn chyba wolałabym jakiś baleyage żeby trochę życia w tych moim kłakach było, i raczej coś w odcieniach brązu, może jakiś miodowy ..... no nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mam tak zawsze bo kiedyś nie obserwowałam tak swojego organizmu.... no od kilku dobrych cykli coś takiego u siebie zauważyła, mój gin z Kielc powiedział że się tak zdarza.... ale ja się zapytam dr może on mi to wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest inny ból niz ten przed owu. Bo jak się owu zbliża to boli mnie dosyć mocno i w zasadzie cały czas, przez dzień lub półtora, a później mam takie lekkie napady na kilka dni po owulacji..... może któraś z dziewczyn też cos takiego ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobry gin to sie zapytaj, może jest na to jakieś wytłumaczenie... Wiesz sama jestem ciekawa co Ci powie na tej wizycie... chociaż na pierwszej wizycie może niewiele powiedzieć, dopiero jak badania zrobisz to coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam nadzieję że coś niecoś powie ;) wezme ze sobą wsystkie swoje badania jakie miałam do tej pory plu wyniki badania nasienia i zobaczymy, dobrze chcociaż że pierwsza wizyta może byc na NFZ :) no i babeczka mówiła że też lekarz robi badanie ginekologiczne i usg chyba też...... ciekawa jestem :) to już pojutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno coś powie ;) i mam nadzieje że Cię chociaż troche uspokoi :) będzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na męża bo ma kupić ziemniaki po drodze bo się skończyły ;) przyjedzie głodny jak wilk a będzie musiał jeszcze troche poczekać na obiadek bo ziemniaków brakło :p mam nadzieje że zaraz przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zrobiłam sos do spagetti :) teraz tylko czekam aż M przyjedzie i makaron ugotuję :) dziś łatwo, szybko i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja tez butów nie mogę znalezc doslownie rzadnych wiec nie pomogę. Ale możesz wpaść na ul. Sienkiewicza bo bardzo możliwe ze tam coś bedzie. Ja sie własnie wybieram tam i wybrać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia z tymi butami :o tzn w daichmannie mi się podobały dwie pary ale tam są same w rozmiarach 38-41 a ja mam 36 lub 35 :o oszalec mozna, chyba rzeczywiście się przejdę na sienkiewicza-moze coś tam znajdę..... to dziś romantico kolacja na mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola szlafrok zakupiony? Małż się jakoś zrehabilitował :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dopiero wróciłam z pracy i teraz czeka na swojego Pana i Władcę z obiadkiem. W brzuchu mi już burczy i wyjadam sobie sałatkę. Małż jeszcze się nie zrehabilitował, bo widzieliśmy się tylko rano, a jak ładnie koło mnie skakał i śniadanko do pracy mi zrobił i kakao ;) A co, niech pokutuje za grzechy. Ale macierzyński w Polszy to faktycznie lipa, ale za to macie L4 i żłobki względnie tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przypomniało mi się ;) Goga chyba nie powinnas stosowac preparatów antycelulitesowych bo one zawierają kofeinę. Amerie trzymam kciuki 🌻 i odzywaj się do nas Smile STO LAT ! STO LAT ! STO LAT! 🌻 Oglądałam tą stronkę co wczoraj podałyscie i bardzo mi się podoba :) Pokazałm Małżowi co się dzieje w moim brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macierzyński w uk ile trwa? szlafrok dziś zakupujesz czy nie ? Ola ale masz fajnie :) super mieć gościa w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to w UK macierzyński trwa 10 miesiecy ( 3 miesiące 90%, potem ok 120 f/tydzień) Plus zasiłek na dziecko. I podobno jeszcze po 26 tygodniu dostaje się jednorazowo 190f na "dożywienie" czy jakoś tak . Szlefrok może kupię w piatek , bo wcześniej kończę. Teraz na chwilę spadam jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego :) no 10 m-cy to już trochę lepiej brzmi :) 3 m-ce to cholernie mało, nie wiem kto to wymyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy właśnie ze sklepu i mogę się pochwalić nowym jednoczęściowym strojem kąpielowym ;) teraz TYLKO zacząć chodzić na basen ;) :P Marzena, Beacik co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×