Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Bolą cycki , bolą...Ale tak strasznie od fiszbin to dzisiaj pierwszy raz i tak około pól godziny ale wystarczyło. Generalnie bolą mnie przy dotyku, jakby były posiniaczone. I przy schodzeniu ze schodów i jak sie w nocy przewracam na inny bok. Zresztą chyba mi się rozmiar miseczki zwiększył. Smaruje taką lekką oliwka w spreyu (nie trzeba mocno rozsmarowywać ) firmy Avent (seria Future mother - kupiłam ze względu na nazwę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bolały przy przewracaniu z boku na bok, ale chyba nie aż tak bardzo mocno jak ciebie-do tego etapu nie doszłam. Dobrze że zakupiłaś sobie taką oliwkę, lepiej się smarować co by później oszczędzić sobie rozstępów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyliczyłaś już sobie na kiedy będziesz miała datę porodu? przyszłe Boże Narodzenie spędzicie już w trójeczkę :) a ogóle jak się czujesz, jesteś bardziej zmęczona niż zazwyczaj ? z tą ginką to myślę że jak do niej się nie dodzwonisz to innego na pewno znajdziesz, teraz raczej mają sprzęt do usg dopochwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy też dziewczyny macie taki problem na zimę że wam się włosy elektryzują? mi ostatnio strasznie, tzn nie tak ostatnio bo o ponad miesiąc na pewno :o są przyklapnięte i strasznie naelektryzowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No termin powinnam mieć ok 8 listopada, czyli jedyny miesiąc w jakim nie chciałam nigdy rodzić, jedyny znak zodiaku do jakiego miałam uprzedzenia ;) Życie jest złośliwe. Ale jak się zaczęłam zastanawiaż to nie jest to taki zły okres na rodzenie. Latem będę w 2 trymestrze, czyli dużo energi i jeszcze nie będę puchnąć. Poród w listopadzie i czas tylko dla naszej 3, a w grudniu pewnie sie rodzinka zjedzie na Święta i szkraba zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie mam ok, marzą mi się czasy przedszkolne i leżakowanie :) Włosy sie ekektryzują od czapki najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cholera jasna 😠 moja gin w przyszłym tygodniu idzie na 2 tyg urlopu, szlag by to. Na szczęście podała mi na namiary na jakąś inna, podobno dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
czy ktoras z dziewczyn moze polecic mi jakas poradnie w warszawie zajmujaca sie zespołem policystycznych jajników ?? Bo nie wiem gdzie mam sie wybrac z ta choroba a w warszawie jestem od kilku miesiecy . POMOCY PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że ci namiary podała, taka mała złośliwość losu ;) Listopad to nie jest zły, trochę tylko szkoda bo niby dziecko rok do tyłu będzie miała, czyli szybciej szkoła i te sprawy no ale co tam, zresztą każdy termin jest dobry - byleby tylko był ;) a ja czapki nie noszę :o może odzywka mi nie służy.... sama nie wiem ja znam tylko jedną osobę spod tego znaku-chłopaka no i musze przyznać, ze dosyć charakterny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa poszukaj na necie opinii, może na www.nasz-bocian.pl bo z tego co wiem żadna z nas nie jest z warszawki-zresztą pisałysmy już to wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego skorpiona to sie trochę obawiam ;) A że rok do tyłu? Ja jestem z grudnia i nigdy nie narzekałam, teraz ja mam nadal 29 a kumpele już po 30 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i coś by w tym było :) ja mam siostrę z grudnia i w sumie też nie narzeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja, moja siostra jest jeszcze w gimnazjum ale pod wzgledem prezentów to troche marudzi bo mówi że jest poszkodowana przez to, że się w grudniu rodziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witan🌻 i zarazem przepraszam ale tyle sie u mnie dzialo..... dziadej j zmarl w niedziele a wczoraj byl pogrzeb. bardzo sie meczyl wiec swiec Panie nad Jego Dusza.... teraz j z tesciowa zalatwiaja sprawy popogrzebowe... ponadto zajeta bylam i nie mialam dostepu do neta jutro znowu do ginki, ciekawe jAK MOJA aNIA:p jeszvcze nie kopie i juz sie denerwuje dlaczego tak dlugo.. ale w rodzinie mnie pocieszaja ze z pierwszymi dzidziusiami tak jest A PONADTO JESALI MA BYC DZIEWUSZKA:P dzieki tak w ogogle za pamiec:) i gratuluje kolejnej mamusi:);) Olu ciesze sie z Toba!!!!!!!! za kzda inna trzymam kciuki:P moja ciocia juz urodzila maciusia, przeslicznego bobala. niancze go jak tylko mam czas... patgrzac na n iego chce juz tulic Anie!!!!!!!! jest taki cudny i slodki i obsikuje kazdego z rodziny!!!!! ja przytylam 3 kilo, ale teraz zaczynam miec wreszcvzie apetyt i boje sie co bedzie dalej.. ubranek mam sporo, ciagle je przekladam i ogladam wozek tez stoi u mamy w pokoju i mozna go podziwiac;p przesylam buziaki i lece kap[ac sie jak znajde czas to zaczne doczytywac i pisac jak kiedys mam nadzieje ze sie nie gniewacie ale roznie w zyciu bywa... papapap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes fajnie, że się odezwałaś, podobno przy pierwszej ciąży te ruchy później sie odczuwa :) ty już jesteś prawie w 18 tyg ależ to zleciało !!!! odzywaj się jak tylko znajdziesz czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................29............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................21............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010..................... daleko już była więc wklejam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej agnes! Fajnie że się odezwałaś :) Nikt na pewno nie będzie miał ci za złe tej nieobecności. A co do ruchów dziecka to też słyszałam że w pierwszej ciąży znacznie później kobiety zaczynają je odczuwać, albo prawidłowo rozpoznawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................29............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................21............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................19...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010..................... juz 19 Banmon:P zmykam na sniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z listopada i bardzo sie ciesze z tego :-) Najpozniej obchodze urodziny, wiec najdłuzej z wszystkich kolezanek jestem młoda rocznikowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o okres na rodzenie to mi sie wydaje ze najlepsza jest wiosna. No bo z reguły wiekszosc kobiet z dzieckiem spedza tylko piersze 6 miesiecy i wypadaja one wtedy na okres wiosenno - letni. Ja tak chciałam rodzic najbrdziej w kiewtniu, maju, no ale sie niestety nie udało. A listopad Olka rzeczywiscie troche kiepski miesiac na poród, no bo z maluszkiem nie bardzo bedziesz mogla wychodzic jesli bedzie zimno, no a w listopadzie zreguły juz zimno jest. Ale znakiem zodiaku sie nie przejmuj. Ja jestem skorpion, i powiem Ci ze skorpiony sa bardzo ambitne, zawsze daza do wyznaczonego celu, ale sa tez złośliwe i niesamowicie uparte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Ty sie nie przejmuj ze nie czujesz jeszcze ruchów. Rzeczywiscie w pierwszej ciazy czuje sie je pozniej. Mi gin powiedział ze kobiety szczupłe czuja ruchy szybciej. Ja pierwsze poczułam dokładnie jak miałam 3,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ola odpocznij sobie i napisz jak po wizycie jak tylko będziesz mogła :) i uważajcie na siebie 🌼 Banmon napisz jak wrócicie od gina... Agnes odzywaj się do nas jak tylko będziesz mogła :) juz niedługo napewno poczujesz swoją kruszynkę ;) a zaraz pewnie będziesz miała usg połówkowe to ją zobaczysz :) Marta ja też wcześnie poczułam pierwsze ruchy ;) a teraz to już broi na całego :D a czasami to ma czkawkę :) dzisiaj w nocy to tak kopał że mnie nawet obudził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia też myślałam że idziesz na NFZ :o prywatnie i tyle czekania no szok! Rozumie, też bym wolałam mieć to już za sobą, jak tylko możliwe to nie czekaj do maja, wtedy też może Ci coś wypaść, a poza tym sa sprawy ważne i ważniejsze ;) Daj znać co zdecydowałaś, będzie dobrze 🌼 Amarie co u Ciebie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem po wcześniejszej wizycie u gina, bo od przedwczoraj mnie brzuch pobolewa :( Na szczęście wszystko jest w porządku, niunia rośnie, już jest odwrócona tak jak trzeba, a z moją szyjką też wszystko w porządku, a te bóle to ponoć przez nerwy (ciekawi mnie to, bo ja nie czuję żebym się jakoś specjalnie denerwowała :P ) Mała jest duża, wg usg jest 31 tydzień a wg wieku ciąży 29 hehe ;) Ale tak przypuszczam, że wyjdzie wcześniej i się okaże, że będzie byk a nie bliźniak, mój tata jest bykiem i już się boję :P Agnes, nie przejmuj się że jeszcze malucha nie czujesz, już lada moment będzie cię kopać po wszystkim co popadnie. Ja pierwsze wyraźne ruchy poczułam w 17tc, a wcześniej to takie bulgotanie, teraz to jest istne szaleństwo, nieraz mój brzuch trzęsie się jak galareta jak Asia przyłoży z jednej i drugiej strony :) Ostatnio zaczęłam jej puszczać taka karuzelową melodyjkę, myślałam że ją tym uśpię, a ona jak usłyszy to jeszcze bardziej skacze i teraz nie wiem czy tak jej się podoba, że tańcuje czy wręcz przeciwnie :P Ja się bardzo cieszę, że urodzę w maju, celowaliśmy z mężem na marzec, a wyszedł maj ;) Będzie cieplutko i będziemy chodzić na spacerki do lasu i nie trzeba będzie małej tak grubo ubierać :) Miłego dnia dziewczyny :) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................29............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................29............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................21............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................19...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Banmon pisałaś o bólach brzucha po owulce, mnie to też strasznie męczy, ból jest gorszy niż przed miesiaczką... Powiedzcie mi kiedy ta zima się w końcu skończy, co słońce wyjdzie na dłużej, to snieg sie pojawia i tak w kółko... Na Boze Narodzenie sniegu nie było, to na Wielkanoc będzie, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski !!! przepraszam ze tak pozno ale wymeczona jestem. bylam u swojego gin. i wszystko jest ok. dzidzia idealnie sie rozwija jak na 8 tydzien powiedzial tez ze jesli chodzi o loty to nie jest to tragedia powiedzial zebym wyluzowala ;) slyszalam tez serduszko :) ogolnie wizyta udana ciesze sie ze tu jestem mamusia kochana o mnie dba i rezszta rodzinki tez :) i oby tak dalej najwazniejsze wytrzymac do 12 tyg. ale powiem wam ze jestem duzo spokojniejsza :) pozdrawiam was wszystkie i obiecuje ze od jutra postaram sie odzywac czesciej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie fajnie że się odezwałaś :) ciesze się że z dzidzią jest dobrze i że Ty jesteś spokojniejsza :) odpoczywajcie sobie pod opieką mamusi przed wyjazdem idziesz jeszcze do gina czy juz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga :* gin. powiedzial ze jesli bede sie dobrez czula to moge spokojnie leciec ale jesli beda jakies komplikacje to mam sie pokazac koniecznie u niego. ciagle bola mi plecy i brzuch i to doscyc czesto :/ nie wiem moze tak musi byc ola ja bym chciala zeby moja dzidzia przyszla na swiat w listopadzie to moj miesiac mysle ze skorpiony sa fajne ;) wicie co ja tak wcinam ze szok :/ i jestem glodna doslownie caly czas boje sie ze sporo mi na wadze przybedzie bo mama tak swietnie gotuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×