Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Banmon...............26...............10................ . .......ok17.03 Beacik26.............26...............5................. . ...........23.03 Smile..................23..........juz nie licze...................ok.29.03 marzena87..........23...............7.................... ..... ..ok 27.09. HopeU................28.................................. . .........ok.04.04 AsiaAaK................20...............?................ ............ok.5.04 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................29............24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................28............26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................21............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................17...........12.08.2010. ...........Ania/Gabriel marzenka_s................10.............22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................8........................... ...................... Olka P.......................5...............ok 08.11.2010.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ty już niezla bambaryłka musisz być :D jeśteś już bliżej niż dalej zobaczenia swojego skarba :) ile przytyłaś do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta stronka Ale jak to jest z tymi plemnikami- bo zawsze byłam przekonana, ze zbyt częsty seks też nie jest dobry, bo obniża jakość plemników- a tam pisze, że to mit i jest nawet wręcz na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka niby najlepiej jest się kochać co dwa dni-to tak optymalnie, codziennie niby to nie jest najlepszy pomysł, chociaż może dwa dni z rzędu można (w dni plodne) ale wtedy chyba dobrze przed tym zrobić sobie chociaż 3 dni odpoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no już niecałe 3 miesiące i powoli zaczynam odczuwać lekki dyskomfort ;) jeszcze nie jest tak źle bo chodze w bluzkach sprzed ciąży tylko takich odcinanych pod biustem i w starym płaszczu sie dopinam ;) ale pewnie zaraz mi brzuch wywali bo chyba najwyższy czas, ale jak dla mnie taki jak jest mógłby już zostać do końca ciąży bo jeszcze mi nie przeszkadza tak bardzo i ze wszystkimi czynnościami sobie radze ;) a dokładnie nie wiem ile przytyłam bo nie miałam w domu wagi od początku i karte ciąży też miałam późno ale mniej więcej niecałe 10 kg :o mam nadzieje że potem szybko to zrzuce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno szybko bo bardzo szczuplutka jesteś (na zdjęciach sprzed ciąży) więc pewnie nie będziesz miała problemów do powrotu do dawnej formy :) Goga a stosujesz jakieś maści na rozstępny, pomaga to coś? sorki że tak wypytuję ale ja to się cholernie boję rozstępów a pewna jestem że będę miała tego masę bo wiem jaką mam skórę kiepską :o pod tym względem straszna egoistka ze mnie, wizja tego że przytyję i później nie zrzucę kilogramów, rozstepy, obwisły brzuch i piersi mnie przeraża z lekka - wiem, ze nie to jest w tym wszystkim najważniejsze ale jednak w głowie mi siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon rozumie Cię bo mnie to wszystko tez przeraża :o i też panikuje... dlatego od samego początku stosuje kremy na rozstępy i jak narazie to z tym mam spokój, ale to jeszcze nie koniec więc smaruje sie cały czas :o nie udało mi się jednak uniknąć celulitu a w sumie to nie wiem czy kremy na celulit mogę używać :o piersi mi się powiększyły z miseczki B na C i mam nadzieje że na tym poziomie już pozostaną bo bez przesady :o Troche to egoistyczne ale też boje sie tych wszystkich paskudnych rzeczy, dodatkowych kilogramów i marze żeby po porodzie zmieścić się w spodnie sprzed ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś kiedyś czytałam, że celulit ciążowy nie utrzymuje się długo i po porodzie przechodzi, ja to mam normalny cellulit ;) dobrze, że rozstępy cię ominęły bo z tym to ciężko jest później wygrać :o myślę że szybko wrócisz do swojej wagi - ze względu na szczupła sylwetkę sprzed ciąży :) bo jakoś nie widać po tobie żebyś miała potencjał do tycia :) na zdjęciach to sama skóra i kości :) mi też cycki urosły z B do C i podobnie jak z cellulitem ciąża nie była mi do tego potrzebna :o o ile piersi mi się podobają to wszystko inne mogłoby u mnie zniknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno nie powinno się stosować kremow na cellulit w ciąży bo zawierają one kofeinę i coś tam jeszcze.... chyba że są jakieś specyfiki w aptece specjalnie dla kobiet w ciąży.... ale z tym cellulitem to bym się na twoim miejscu nie martwiła bo podobno on później znika także spoczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje że ten wstrętny celulit zniknie bo tak mnie wkurza że szok a rozstępy to jeszcze mogą się pojawić chociaż mam nadzieje że nie bo juz tyle zaiwestowałam w kremy bo ciągle je kupuje ;) a z tą wagą to nie takie proste bo niestety utrzymanie takiej wagi jaką miałam kosztowało troche wyrzeczeń :o zazdroszcze ludziom którzy jedzą i jedzą wszystko i nie tyją ;) ja tak nie mam niestety :o ale to że mi piersi urosły to w tym wszystkim faktycznie najlepsze ;) takie już moga zostać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się nei chce wierzyć że można jeść wszystko bezkarnie i mieć dobrą wagę, może to jest wykonalne do pewnego wieku, ja też kiedyś jadłam wszystko na co miałam ochotę i waga była niska a teraz mi skoczyło a wcale nie zmieniłam przyzwyczajen żywieniowych, po prostu w pewnym wieku trzeba zacząć dbać o siebie bo figura się wiecznie trzymać nas ne będzie-takie mam zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choćby nie wiem jaka figura była była, to zawsze się znajdzie coś do narzekania- piersi za małe, za duze, za gruba, za chuda....Ja szczupła jestem, nawet za bardzo, a cellulit usadowił sie na moich udach i jest mu tam dobrze, bo nie ma zamiaru zniknąć :/ A piersi... bez pushupa nie wychodzę :D Goga, jakiej marki kremów na rozstepy uzywasz? Bo ja też już sie zastanawiam jakie będą najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena masz trochę racji z tym narzekaniem, ale prawdą jest że przytyłam 5kg 😭 mogłabym to zrzucić tylko za leniwa jestem, a na cellulit nic mi nie działam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zazdroszcze mojemu mężowi bo on jest szczupły a potrafi zjeść bardzo dużo :o i bardzo lubi słodycze, taką czekolade to pochłania na jednym posiedzeniu ;) Marzena używałam kremu z rossmana ale nie za dobrze się wchłaniał, później jakiegoś z apteki ale nazwy nie pamiętam tylko zapach miał nienajlepszy :o , najbardziej do gustu mi przypadła Ziajka firmy Ziaja bo dobrze się wchłania i delikatnie pachnie :) a czy skuteczna to się okaże ;) co prawda jest napisane że od 4 miesiąca ciąży ale przyznam się ja ze strach przed rozstępami używałam go dużo wcześniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wszystkiego Najlepszego z okazji Naszego Święta 🌼 Goga widzę, że z wagą to lecimy podobnie, mnie póki co przybyło 9kg, brzuszek malutki, w jednych spodniach sprzed ciąży często chodzę, bo się nisko zapinają :) Rozstępów 0, niczym się nie smaruję, często o normalnym balsamie zapominam :P hehe Ale ja po rodzicach nie mam skłonności do rozstępów (mama nigdy nie miała nawet po ciąży, tata gdy mu szybko brzuch rósł, bo mu się w nim ropa zbierała też nie miał) :) Celulit jaki był taki jest... Ja to należę do tych osób co mogą jeść wszystko i nie tyją, ale za to chudną w zastraszającym tempie, a to też nie jest dobre, bo wystarczy drobny stres i waga myk w dół, a wierzcie mi przy ciągłej niedowadze to jest problem :( Zawsze chciałam ważyć 60kg, a teraz ważę nawet 67kg :D hehe I wszystko poszło w brzuch :P Asia coraz mocniej skacze, szczególnie wieczorami jak ja odpoczywam. Ale niech skacze, już niedługo nie będzie miała tyle miejsca. Do lekarza idę dopiero 1 kwietnia :( U Nas remont pełną parą...Jest duża szansa, że na święta Wielkanocne wprowadzimy się do nowego mieszkanka :) Już się nie mogę doczekać. Panowie fachowcy kafelkują i gładziują nam ściany, potem malowanie, montowanie mebli i wprowadzka :) Mąż mnie na mieszkanie nie wpuszcza, mam zobaczyć efekt końcowy, jak już wszystko będzie zrobione :P Amerie, jak dolecisz do PL to się odezwij do Nas, bo się martwić będziemy :) Napewno wszystko będzie ok. Musisz być dobrej myśli. Ciekawe co u Agnes? Alem się rozpisała :P hehe Uciekam coś zjeść. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam ostatnio, ze najlepiej od samego początku stosować jakies kremy na rozstępy, tylko w pierwszych miesiącach delikatnie nakładać a nie wklepywać ani wmasowywac w brzuch Mnie się wydaje, ze łatwiej schudnąć niż przytyc- ja bezskutecznie staram się przytyc już od nie wiem kiedy i nic... wskazówka drgnie o kilogram do przodu, i spada do znowu 50... Jem wszystko na co mam ochote i jedynym skutkiem jest podwyższony cholesterol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś ale fajnie macie z tą przeprowadzką :) ja swego czasu też szybciej chudłam niz tyłam - a dokładniej tycie mi się nie zdarzyło ale teraz jest inaczej :) ważę 57kg a chce 53kg :) może jak się w końcu wybiorę na basen to cos to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam kisielek jesm i musze konczyc sie pakowac :/ banoman ja wiem ze chcecie dobrze dla mnie i fajnie ze mam takie osoby tutaj ktore sie martwia chociaz tylko przez net ale mimo to wiem ze mozna na was liczyc takiego wsparcia to ja tutaj od znajomych nie dostane w zyciu dzieki wam za to :* jesli chodzi o moj wyjazd bo mowilas zebym sie zastanowila... juz jest za pozno na zastanawianie sie myslalm tyle o tym i sie stresowalam dopiero ta mysl ze moge pojechac do domu uspokoila mnie. nie moge tak tylko wyczekiwac tego 22 bo i tak wiem ze odesla mnie z kwitem i powiedza ze to jest normalne a jesli to jest jakas glopia infekcja albo czegos mi brak nie wiem jesli jest tak ze jeszcze da sie cos zrobic to moze warto zaryzykowac tutaj nie dostane nic.... powidza mi tylko czekac ja juz to znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wage to najlepiej czulam sie przy wadze 50kg taka lekka i plaski brzuszek :) teraz mam chyba 55 u mnie tak skacze z 55-53-50 wcinam co wlezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę że cię uspokoi pobyt w Polsce :) tylko sie martwię tym lotem, ale ja jestem po prostu niezdrową panikarą, nawet sobie myślałam że jakby mi się cudem udało zajść w ciąże do końca maja to mocno zastanawiałabym się czy lecieć na to wesele czy nie :D z lekka berecik mam zryty :D :D ale najważneijszy jest twój spokój bo jak tobie będzie dobrze to groszkowi tez :) ja też się dobrze czułam przy wadze 50kg no ale tak ostatecznie mogłabym mieć 53kg, też wcinam co mi się podoba a późneij tylko marudzę :D ach u mnie to te czasy jak brzuszek był płaski chyba nie wrócą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie raczej tez niestety... ale wiesz banoman moj maz woli mnie przy wadze 55 nawet wiecej :) ja tez panikuje a najgorsze jest to ze lece sama :( bede straszliwie tesknila za mezem :/ nie wiem kiedy ostatnio bylismy gdzies osobno... czytalam na necie ze jedna babka w pierwszych 3 miesiacach latala do azji czy gdzies tam kurde 3 razy a to loty po 8h masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to jest z tymi lotami, jedni mówią ze spoko można latać inni są zdania żeby lepiej się wstrzymać, a moja mama zawsze powtarza że jak ciąża ma się utrzymać to choćby nie wiem co się robiło to się utrzyma a jak nie ma nic tego wyjść to można dmuchać i chuchać a i tak się nie uda, więc najlepiej robić wszystko zgodnie ze swoim suminiem i tak żeby nam było dobrze, bo jak mama jest zadowolona to brzdąc też :) za to jak wrócisz to miłość wybuchnie na nowo ze zdwojoną siłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wez wytrzymaj te 2 tyg. to bedzie tak jak kiedys... jak ja bylam jeszcze w LO a maz wyjechal tutaj jejku ale czas leci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymasz :) my też zyliśmy tak na odległość 3 lata bo ja byłam na studiach i widywalismy się co 1,5 m-ca pamietam że jak M wyjeżdżał to myślałam że to koniec bo nie wytrzymamy tyle czasu w rozjazdach a jednak się udało :) ale i tak zostało mi male skrzywienie z tego powodu bo teraz nawet dwóch dni nie mogę spedzić osobno ;) ale dasz radę Amerie - może M zrobi neispodziankę i przyleci do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wszystkiego dobrego :) z okazji naszego święta !!! Życzę nam mnóstwa ciąż i zdrowych dzidziusiów :0 Byłam u gin w ty m-cu zabiegu nie będę miała, już nie ma miejsc :( mam się odezwać jak tylko dostanę następny okres..a chciałam już mieć z głowy , trudno poczekam....poza tym u mnie nic ciekawego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ale mnie wkurza ten nasz kraj, pałacimy wcale nie małe składki co miesiąc i nawet nie można korzystać z opieki medycznej kiedy się tego chce 😡 no wkurza mnie to na maksa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wszystkiego naj w dniu Naszego Święta 🌻 Przed chwila wrócił Małż i uwaga czyste szleństwo !!! Z okazji Dnia Kobiet dostałam buzi . Li i jedynie :O No to walnęłam focha i jeszcze sie poryczałam ( zwalam to na hormony) i powiedziałam mu że tak nie traktuje się żony, jeszcze do tego ciężarnej zony! I nawet nie chodzi o jakiś prezent tylko żeby spróbował sprawic mi przyjemność, zaprosił gdzieś , zabrał na spacer, zrobił kolację , cokolwiek. zeby musiał chociaż przez chwilę wysilić szare komórki 😠 Zaraz idę do M&S poprawić sobie humor, a co mi tam. I tak muszę sobie kupić sportowy stanik bo oszaleję. Amerie trzymam kciuki i wierzę że wszystko będzie dobrze :) Hope, AsiaAk przykro mi... Banmon faceci czasem to faktycznie jak dzieciaki. Daguś to będziecie mieć pierwsze Świeta w nowym domu, a chwilę potem pojawi sie nowy lokator :) Goga jak zaczniesz biegać wokół szkraba to celulit sam zniknie :) Joasia po prostu ręce opadaja jak się słyszy o polskiej służbie zdrowia, trzymaj się 🌻 Agnes gdzie jesteś? Smile pewnie jeszcze kaca leczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola o tej porze do sklepu, nie za późno? może M ma specjalny prezent na późny wieczór :D ;) faceci są rzeczywiście czasami ciężkimi istotami do zrozumienia mi mój dziś przyniósł wrzosowego tulipanka :) ładny jest, musze zdjęcie cyknąć na pamiatkę ;) nie mogę uwierzyć, ze w czwartek już do lekarza jedziemy......ciekawe jakie badania trzeba będzie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zdążyłam do sklepu. Małżowi jest głupio teraz i dobrze mu tak , nawet krzywego goździka nie dostałam. No Bnamon wy macie wizytę a Małż idzie swoje skarby do badania oddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×