Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Jest nowy strój to i zapał się znajdzie :) Dostałam od Małża bukiet tulipanów i chciał jechać do M&S ale powiedziałam że w piątek. Muszę jeszcze kupić szalik i czapkę, bo mimo że podobno Anglię w tym roku zasypało, to jakoś się nie odczułam potrzeby noszenia tych części garderoby ;) Ale teraz nie powinnam się przeziębiać a w Polszy zima hula. Już nie moge się doczekać wyjazdu i wizyty u gina, której zreszta do tej pory nie umówiłam :O Jutro zadzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra nikogo nie ma to ja też spadam do wyrka. Jeszcze tylko 3 dni i urlop :D ( a w zasadzie 2,5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja chyba zapomniałam że ty już wyjeżdżasz, trochę się pobyczycie w domku :) zdaj relację z wizyty u gina-możę chociaż ty jedna zdjęcie wrzucisz :) kiedy macie wylot? oj, pewna nie jestem czy się zapał znajdzie ale z raz to raczej pójdziemy bo głupio by mi było przed M, ze strój kupiłam i na tym się skończyło ;) dobrej nocki laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bnamon brawo :D teraz musisz się wybrać na basen żeby nowy strój wypróbować :) a później może Wam się spodoba i będziecie chodzić częściej ;) Ola fajnie że przylatujesz do Polszy :) odpoczniesz sobie :) kiedy macie wylot i na jak długo lecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon gratuluję przełamania:) Chyba też se strój nowy kupię:D Tak szczerze to mi sie marzy jakiś taniec...albo kurs tańca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic nam spadł na 2 stronę,to niedopuszczalne dziewczyny:) Wczoraj jednak zamówiliśmy pizze bo znajomi wpadli. A kolacja bedzie może dziś. Musze chyba zaczac sie normalnie odżywiać bo same śmieci jem:/ Właśnie R przywiozł tone marchewek jablek i owoców i spróbujemy odpalić sokowirówkę;)(co prawda sprzed chyba 20 lat ale moze zadziała;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle czesto slysze o róznego rodzaju detoksach polecanych na wiosnę,moze trzeba by jakiś zastosować?Podobno samopoczucie o niebo lepsze.A ja sie tak ciezko wlasnie czuje,chocbym nie wiem co robiła to i tak zawsze przybywa mi zimą pare kg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sobie uświadomiłam ze dziś 10 dzień cyklu a ja testów nie zakupiłam.Chyba musze sie przespacerowac do apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też myślałam nad kursem tańca-kiedyś, ale M jakos specjalnie ochoczy do tego ne jest ;) z basenem to jest tak, ze ja uwielbiam pływać, swego czasu co tydzień latałam a nawet jak byłam dzieckiem to namawiałam rodziców żeby mnie do szkoły nurkowania zapisali - no ale wychowywanie się nad morzem zobowiązuje :) :) a teraz rozleniwiłam się i tyłka mi sie nie chce ruszyć, bo jak juz się wybiorę to zadowolona jestem :) myśle jednak że M mnie będzie naciskal - to dobrze :) jednak w sobotę nie pracuję, tylko w niedzielę !!!! 😠 😡 tak to jest jak się jest młodym pracownikiem :o Smile zakup testy bo to dobra sprawa :) Amerie co u ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. sorki ze nie psze nic,ale jestem chora;( leze w lozku...na szczescie nie mam goraczki ale sam kaszel straszny od ktoregojuzmnie wszystkie miesnie bola;( jutro ide z powrotem do lekarza bo nicmi nie pomaga a ja juz nie mam sil kaszlec:( Bylam na usg z dzidzia wszystko ok,serduszko bije;) i nawet mialam niespodzianke po podniosl raczke i widzialam jego palce:):):) normalnie nam pomachal,ajne przezycie,a na koncu sie odwrocil tylem i gin sie smiala sie ze chyba zawstydzil:) no nic ide dalej lezec bo ledwo zyje.pozdrawiam:* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka kuruj się, wygrzewaj i leż w łózku. Super, że słyszałaś serduszko groszka, jak przeczytałam o tych jego akcjach to aż się roześmiałam :) dziewczyny dziś zmierzyłam tempkę rano, i miałam niecałe 36,6 i tak sobie pomyślałam że na bank nie jestem w ciąży bo niby jak się jest w ciąży to temp ma się utrzymywac powyżej 37, więc tak sobie zmierzyć tempkę to wychodzi na to, ze jest to najszybszy, najtańszy sposób :) jutro mam wizytę koło 13 ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się babeczki podziałyście? hmmmm Amerie odezwij się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy :: Smile wszystkiego dobrego z okazji urodzin, spóźnione,ale są. Widzę że obruszyło was to że muszę czekać na zabieg do następnego miesiąca, najlepsze jest to że na ten zabieg czekam w prywatnej klinice i zabule za niego 1000 zł :( , a myślałam że prywatnie to wszystko od ręki....a następny m-c w pracy mam taki że w ogóle mi to nie pasuje..kontrola :( i jak mam to zrobić, wolne wtedy niemile widziane, nie mówiłam szefowej..chcę uniknąć wścibskich pytań , zastanawiam się czy darować sobie kwiecień i iść w maju, ale znowu jak najprędzej chciałabym mieć to za sobą... Ach te dorosłe życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coooo, no to teraz mnie zadziwiłaś, prywatnie i mówią, że nie zrobią-no chyba im się w dupach poprzewracało wszystkim ja też na twoim miejscu wolałabym jak najszybciej miec to za sobą trzymaj się Joasia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie chciałaś iść na NFZ? 1000zł to sporo kasy, chociaż spojrzałam na stronkę w Łodzi no i tam mają drożej, także nie jest źle, mam nadzieję, że klinika którą wybrałaś jest dobra i nie mają przedmiotowego podejścia do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiatek [ kwiat ] tylko nie robisz spacji 🌻, zła minka [ zly ] -też bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No i mam szlafroczek i do tego piżamkę. Pewnie sie przestraszył że go myszy zjedzą ;) ale najważniejsze kupiłam sobie stanik bez fiszbin, będę się musiała przyzwyczaić bo dzisiaj myślałam że umrę w pracy , wrażenie jakby mi ktoś cycki nożem kroił. Joasia byłam pewna że ty musisz czekać bo to z NFZ. Marzenka wracaj szybko do zdrowia 🌻 Banmon do Polszy lecimy w sobotę , na tydzień :) Zdjęcie na pewno wkleję tylko coś się do mojej ginki dodzwonić nie mogę, a jeszcze nie jestem umówiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam 2 razy w swoim życiu u gin na NFZ i o 2 za dużo...więcej nie pójdę, wolę już odbidować ten tysiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wspomnę że na NFZ poszłam do gin na początku mojej przygody z torbielą to na tym swoim super sprzęcie nic nie znaleźli....jeżeli chodzi o gin na NFZ w moim przypadku nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie tak sie zastanawiałam czy którakolwiek z Was chodzi do państwowego gina czy wszystkie prywatnie. Obejrzałam sobie mamazone i tam pani ginekolog powiedziała że PTG zaleca pierwsze usg po 11 tyg ciąży (czyli w sumie tak samo jak w UK). Różnica polega na tym że w Polszy większość chodzi prywatnie stąd to usg dopochwowe na samym początku ciąży. Czyli nie ma co tak narzekać na NHS, po prostu trzymają się odgórnych wytycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja idę się myć, i do wyrka, bo czeka na mnie "historia Edgara" , you can dance...i mężuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kwiatuszek mi nie wyszedł hahahaha proszę się tylko ze mnie nie śmiać...ale sama z siebie boki zrywam..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, trzeba uważać na jakich oni sprzętach pracują, nie raz rzeczywiście lepeij odżałować, ale czasami też mozna się na prywatne kliniki nadziać, ale mam nadzieję ze dobrze zbadałaś teren :) Ola no suuuper, ja też chcę szlafrok a jeszcze bardziej chcę być w ciąży, na przestrzeni dwóch dni dowiedziałam się że dwie znajome w ciąże, jedna z baaaardzo pokaźnym brzuszkiem, a druga obstawiam tak 5 m-ce, to ostatnia młodsza ode mnie o 3 lata 😭 😭 To jeszcze tylko 1,5 dnia w pracy i urrrrlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszedł, wiekszy i ładniejszy :) Ola ja też uważam, ze w gruncie rzeczy nie ma co narzekać na służbę zdrowia w uk, a zazwyczaj mają jednak o niebo lepszy sprzęt i lepsze poejscie do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam młodsza to chodziłam do ginki z przychodni, bo tak mi było wygodnie, o nic nie pytała, nie badała, tylko wypisywała recepty na tabsy. Jaka oszczędność czasu :) Ale jak po 2 latach powiedziałam jej że chciałabym się przebadać, to się zapytała po co, czy coś się dzieje? Jak powiedziałam że chciałabym to sprawdzić , no to się zgodziła bez entuzjazmu zresztą. A cyto miałam raz, jak inna ginka była w zastepstwie mojej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cycki na prawdę tak bardzo bolą ? trochę przegrane, a smarujesz się już jakimś balsamem czy oliwką co by skóra była bardziej elastyczna, szczególnie na piersiach? mam nadzieję, że u Amerie wszystko ok, i nie odzywa się z braku czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam tylko raz państwowo u gina, szkoda słów, generalnie zlewka na maksa, ale tak jest z prawie każdym specjalistom na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×