Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

eh nie mogłam sie w końcu doczekać kiedy to przeczytam :D 🌻 MOJE GRATULACJE GOGA 🌻 👄 Agnes mi wysłała smska kilka dni temu ale zakazała mówić więc siedziałam cicho ;) jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE wspaniała wiadomosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga, GRATULACJE!!! :D Pierwsza rozpakowana ze staraczkowatych :D Fajnie, że Misiu już jest poza inkubatorem i się dobrze czujecie :) Ja się ciągle kulam :/ Mam już dość, chciałabym urodzić, ale pomimo odejścia czopa, skurczy (i to bolesnych), ale nieregularnych, Asi ani widu ani słychu po tej stronie :( Ciągle czekam na rozpoczęcie akcji, mój mężo też. Uciekam spać, bo zmęczona jestem po wyjściu do kina, a jutro rano muszę wstać o 4:40, bo mąż mnie zawozi przed pracą do rodziców,żebym w razie czego sama w domu nie była... Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zaglądam sobie z rana sprawdzić co nowego u Was słychać a tu takie wieści :D Goga serdeczne gratulacje!!! Jak już sobie odpoczniecie to napisz koniecznie jak było , no i czekamy na obiecane fotki Misia :) Kurcze nawet nie wyobrażasz sobie jak mi poniedziałkowy (czyli niejako z urzędu spartolony) humor poprawiłaś ;) Daguś co to za obijanie? Byłam pewna że to ty będziesz pierwsza :) Agnes odpoczywaj sobie i wykorzystaj sobie ten czas na relax i nic poza tym. Amerie te 4 kilo to chyba jeszcze nie tak źle? Ja między 8 a 13 tyg nie przytyłam nawet grama, no ale na początku raczej się nie tyje. Wszystko zaczyna się w II trymestrze ;) Banmon , Smile ta zmiana usposobienia to chyba normalne, niezbyt fajne ale normalne :O Ja zaczynałam się nawet bać czy Małż to wytrzyma. Pozdrowienia dla Wszystkich i miłego tygodnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga wielkie wielkie gratulacje. Jak juz bedziesz miała troszke wiecej czsasu to napisz wszystko jak to przebiegało :-) Tryzmajcie sie :-D Ja myslałam, ze OLka pierwsza urodzi... Amerie nie martw sie wage - ja w mniej wiecej 4-5 miesiacu miałam masakryczny apetyt, jadłam duzo ale w zasadzie same zdrowe rzeczy. Buzia dosłownie mi sie nie zamykała. Lekarz ostatnio mi powiedziała ze tyje za duzo, chociaz u mnie tego naprawde nie widac. A teraz od 2tyg. jem duzo mnie. Czuje jakby dziecko mi uciskało na załądek i czuje to tak jakbym miała mniejsza pojemnosc załodka, dlateo jem cnie przesadzajac połowe tego co ostatnio. Waga mi stoi w miejscu. Jest to troche dziwen, bo akurat teraz jest taki czas ze powinno mi duzo przybywac na wadze. Ale co poradzic. Moze i ty tez tak bedziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87...........23................10................. ........ok.19.05 Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................37...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................37...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................30...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................27...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14...........22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................17........................... ...................... Olka P........................14..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................8..............ok.16.12.201 0 ......?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus jaki wozek zamowiłas? Ja nadal sie nie moge zdecydowac na wozek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga GRATULACJE!!!:):):) pierwszy topikowy dzidzius:) zdrowka dla Was i wytrwalosci dla nowych rodziciow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No qrcze i dalej nic :/ A w nocy już myślałam, że się zaczyna, miałam skurcze co 10min, ale po godzinie się skończyły...wrrrrr Chodzę dziś jak zombie, niewiele spałam i jestem nieprzytomna. Marta, my zamówiliśmy wózek Baby Merc Q7 Exclusive, nie był drogi 840zł, ze skrętnymi niskoprofilowymi pompowanymi kółkami, gongolą wyścielaną polarkiem, itp. W tym tygodniu ma przyjść, może będzie już jutro :) No to kończymy kolejny tc ;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87...........23................10................. ........ok.19.05 Smile..................23................................ .............ok.30.05 HopeU................28.................................. . .........ok.01.06 Joasia1982............28................11............... .............03.06 Banmon...............26..................13.............. .. ... .......ok04.06 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię -=Goga=-..................37...........24.05.2010...... .Ch.....Michał Dagus83...................38...........26.05.2010. .........D ....Joanna Marta82...................30...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19....................27...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s................14...........22.09.2010 ..........?........... amerie9.....................17........................... ...................... Olka P........................14..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK.......................8..............ok.16.12.201 0 ......?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiadomości :-D Goga wielkie gratulacje! 🌻 a jednak wyprzedzilas Dagus :) Czekamy na relację i zdjęcia :)))) Dziewczyny bez dołów , damy radę !!!! Oglądałam ostatnio wózki i podoba mi sie Baradura z coneco. A kupię chyba mura3 maxi cosi mam nadzieję ze już niedługo. Dagus powodzenia i daj znać od razu. Goga czekamy na zdjęcia :) Agnes lez i nie rób nic 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gratulacje :D ale fajna wiadomosc jestem zaskoczona ;) tak jak marta myslalam ze kolejnosc troche inna bedzie hehe super super dagus to czekamy teraz na dobre wiesci od ciebie ;) co do mojej wagi to wcale nie w 2 trymestrze mi tak przybylo tylko ogolnie od samego poczatku przybieralam po trochu :/ wydaje mi sie ze w 2 trymestrze to brzucho szybciej rosnie zdecydowanie widze zmiany ;) a co do wagi to musze sie sprawdzic bo jakies 3 tyg. temu sie wazylam ostatnio.... az strach :/ marta ciebie to chociaz do zdrowego jedzenia ciagnie a mnie to szkoda gadac :/ musze jakos przystopowac goga mam nadzieje ze opowiesz nam jak bylo czekam na relacje ;) hope dobre nastawienie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wozek to Barracuda z Coneco wklejam linka http://www.allegro.pl/item1026724466_3w1_coneco_barracuda_fotelik_niania.html a moj wymarzony to Mura3 ale cena tez jest piekna. powiem wam ze u mnie ten wozek kosztuje polowe taniej niz w polsce bo nie dalabym tyle kasy za niego w pl. http://www.allegro.pl/item1019218225_maxi_cosi_mura3_tango_red_gondola_cabriofix.html a najwazniejsze zeby byla dzidzia a ja tu wozki ogladam :) A jesli uwierzysz, ze masz te sile, co daje nadzieje twym snom... A jesli uwierzysz, ze masz te sile, co daje nadzieje twym snom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Goga, gratuluję! I jak reszta czekam z niecierpliwością na "sprawozdanie" ze zdjęciami ;) Ja ten miesiąc mogę już odpisać, bo kochaliśmy się w 10 dc, a później miałam za dużo stresów i nie było mowy o żadnych przytulankach... wybieram się w czwartek do ginekologa, bo wczoraj nam się wzięło na amory i w trakcie zaczęłam krwawić, normalnie aż mi się słabo zrobiło jak to zobaczyłam :( dzisiaj mam już "tylko" plamienia...Ech, zawsze coś... Chociaż muszę się zmusić żeby zrobić te badania, dzwoniłam do gin.zapytać czy są one zależne od dnia cyklu, ale powiedział mi, że nie... Więc chyba zrobię je teraz a w czwartek pójdę, szkoda ze dopiero wtedy przyjmuje, bo wolałabym mieć to już za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope fajne wozki ten pierwszy chyba bardziej mi sie podoba i jakie fajne kolorki sa :D ja ogladalam wozki z Mamas & Papas kiedys mieli lepsze ale ogolnie zawsze cos fajnego mozna tam wybrac :D szczerze to troche sie przy okazji jakis tam zakupkow rozgladam za ciuszkami dla dziecka ale jeszcze nic ani nic nie zostalo kupione chyba poczekam do nastepnego scanu ;) hope zawsze mozna ogladac i wybierac co ci sie podoba pozniej latwiej bedzie wybrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już po pracy.... na reszcie bo cholery dostaję jak mam do niej iść Hope wózki całkiem fajne chociaż mi się podoba kolor wrzosowy a takiego w tych linkach nie ma więc nie dla mnie ;) ja na razie nie oglądam nic co jest związane z dziećmi, bo nawet jesli bym miała dziecko to trochę czasu minie i moda się zmieni i gust mi tez ;) Marzenka ciekawa jestem co to za krwawienie.... dobrze że idziesz do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman tak myslalam o tym co napisalas wczesniej ze masz taki humorek anie inny moze to od tych tabletek co bralas.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie :) to nie od tabletek :) to był antybiotyk zwykły tyle tylko że dopochwowy i skutkiem ubocznym stany depresyjne nie są ;) to po prostu tak samo z siebie mnie wszystko przygniata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalam ze to cos hormonalnego czy jakos tak :/ bedzie dobrze banoman ;) jakos damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio się napatrzyłam na te dziecięce ciuszki, bo znajomej się urodziła córeczka i byłam coś kupić małej... Ja bym w takim sklepie mogła spędzić cały dzień, ledwie się powstrzymałam zeby nie kupić czegoś "na zapas" dla siebie :D Jestem z siebie dumna, ze sie zebrałam i zrobię w końcu badania ;) tyle że do czwartku naprawdę zwariuję... Może to od nadżerki te krwawienia, albo coś z tymi torbielami na jajnikach, zresztą sama nie wiem, już sobie wymyślam wszelkie możliwe choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena to może być wszytko i nic więc najlepiej poczekać w miarę spokojnie do wizyty i nie starać się zastanawiać za bardzo ;) a jakie badania planujesz porobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te, które mam na skierowaniu, skróty mi nic nie mówią, ale chyba je tutaj już kiedyś podawałam, na pewno prolaktynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja sie orientuje to dzien cyklu ma znaczenie przy badaniu hormonów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam właśnie że pisałyście nawet tutaj o tym, że badania trezba robić w konkretnym dniu cyklu, pytałam w laboratorium, ale powiedziano mi, że to zależy od ginekologa i żeby jego pytać, dlatego zadzwoniłam do niego, a on mi powiedział, że spokojnie mogę zrobić teraz te badania i to nie ma wpływu... I bądź tu mądrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze razem z wynikim podane normy dla poszczególnej fazy cyklu wiec lek na pewno powinien to umiec zinterpretować. ja też się raczej spotykałam z tym ze badania sie robi w konkretnych dniach cyklu ale widać twoj gin preferuje inaczej, najwazniejsze żeby wiedział co robi i po co ;) to jutro się wybierasz na pobranie krwi? pamietaj że przy prolaktyne trzeba być na czczo i podobno najlepiej sa zrobić po przespanej spokojnie nocy, nie uprawiać seksu i przed samych badaniem wyciszyć się chociaz z 10min.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdam się na niego, mam nadzieję, że wie co robi ;) Badania zrobię dopiero w czwartek, bo mam też zrobić prolaktynę po obciążeniu(coś w tym stylu), a ze właśnie na badanie mam przyjść rano, "wyspana, wypoczęta i zrelaksowana" jak mi powiedziala jedna z pań z laboratorium, później odczekać godzinkę to pasuje mi właśnie tylko w czwartek, bo i tak muszę wziąć wolne od praktyk... Mam tylko nadzieję, że wyniki na pewno będą tego samego dnia po południu, bo inaczej z wizytą u ginekologa będę musiała poczekać do kolejnego poniedziałku... A co do powstrzymania się od seksu, to nie będzie z tym problemu, bo się nieźle wystraszyłam i chyba na dłużej o tym mogę zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli babeczka mowiła że wyniki tego samego dnia to pewnie tak będzie i wyrobisz się przed ginem ;) a z tym sexem nie przesadzaj jestem pewna ze szybko strach przejdzie :P :D a może to się jajeczko zagnieżdżało...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że gdyby jajeczko się zagnieżdżało, to nie krwawiłabym tak mocno i nie akurat podczas stosunku, bolałby mnie brzuch albo co... Dzisiaj mnie boli, ale to moja psychika na pewno już działa ;) poza tym jak już pisałam w tym miesiącu nie ma szans na dzidziusia... Kurde, przy moim wpadaniu w panikę z byle powodu i przejmowaniem sie wszystkim tak naprawde nie wyobrażam sobie ciąży... Już nawet mój R. mi powiedział, ze skoro mam iść zrelaksowana na te badania to nie pójdę nigdy, bo ja się wiecznie czymś stresuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak ja, też się wiecznie stresuję ;) ale z drugiej strony to jest dobre bo jak tylko się cos dzieje to zawsze lecę do lekarza i nie czekam na poprawę... szczególnie okazało się to dobre jak leciutko zabrudziłam bieliznę jak byłam w ciąży i bardzo dobrze że poleciałam do szpitala bo inaczej to do 12 tyg czyli do pierwszego usg zyłabym sobie pewnie w błogiej swiadomości że jestem w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to wcale nie jest dobrze... Bo przejmujesz się praktycznie 24 na dobe, siedem dni w tygodniu, a taka sytuacja zdarza się wyjątkowo.... I przez większość czasu stresuje sie człowiek niepotrzebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ alez dziś ruch na topiku..... fiu fiu ;) no laski wychodzić z ukrycia :) Smile mam nadzieję że nas podczytujesz i że twój luby znajdzie chwilke czasu i przyjedzie do ciebie na majsterkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×