Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Dobrze Hope że zmieniłaś zdanie na temat tego planowania i staracie się ile wlezie ;) mam nadzieję że zatrybisz w tym cyklu 🌻 a ja mam w planach dziś zrobić sobie test owu i ciekawe co wyjdzie :D mój biedny M się przyłamał na maksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................37...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................32...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............26...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850 czyli skoro marzena sobie teraz darowała staranka to bedziemy czekac na twój wynik Hope :) ciekawe kiedy Andzia ma termin @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................11.................. ..........16.06 HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................37...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................32...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............27...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................23...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................18..........ok 07.11.2010..................... AsiaAaK....................13..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................7...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 4 9..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie do konca odpuscilam. Mam nadzieję że będzie dziewczynka, musi być :) Mam nadzieję że w tym mcu sie uda. Najgorzej te dwa tyg po staraniach to wtedy sie bardziej nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. znowu zawitalam na forum ,jestem ponownie u mamy do konca tygodnia takze bede zagladac:) Witaj Agnes:):)): ucieszylam sie jak przeczytlama ze u ciebie ok...lepiej trzymaj Gabrysia w brzuszku jak najdluzej;) Na ta chwile nie moge za duzo pisac bo jade na zakupy z mama ale odezwe sie jak wroce. Buziaczki dla wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marzenka :) Hope a robisz jeszcze testy owu? najważniejsze ze nie przestajecie przed owulką starań tylko działacie do końca :) dzieki temu teraz na pewno masz większe szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope jesli chodzi o te serum- olejek z palmersa to super pachnie ale raczej polecam ten balsam co marta ma zamiast olejka w moim przypadku okazal sie duzo lepszy.... a do tego jest tanczy ;) dziewczyny u mnie taka piekna pogoda a ja musze siedziec w chacie :/ zamowilam juz w pracy wakacje przegadalam z szefem co i jak o powrocie tez troche gadalismy no i poki co jestem zadowolona a!!! powiedzial mi tez ze moge isc na 9 miesiecy a jesli bede musiala lub chciala zostac dluzej to mozna tyle tylko ze juz pozniej jest bez kaski.... ale fajnie gadal bo widac bylo ze decyzja calkowicie nalezy do mnie jesli rozumiecie o co mi chodzi ;) ola kiedy jedziesz do polski ?? ja sie wybieram w przyszlym tyg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie to to wszystko się ładnie układa :) widzisz jak to szybko zleci do tego wolnego :) nim sie obejrzysz bedziesz zwolniania z obiowiązku pracy :) ty wy z Ola sie chyba zgracie z tym wyjazdem.... bo mi się wydaje że Ola też niedługo jedzie .... albo to może z toba mi sie pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh znowu samopoczucie jakieś dziwne...taka oslabiona sie czuje.. Hope wlaśnie dlatego ze nie liczysz kiedy zaczac a kiedy przestac szanse sie zwiekszaja i ja trzymam mocno kciuki. Marzenka napisz czy zakupy sie udały:) Agnes ja tez mam perfecte mama,smaruje od pierwszych dni ale zamierzam kupić coś innego,na pewno mustele i znalazłam jakiś ciekawy specyfik,ponoc najlepszy w rankingu na rozstępy. R. obiecał mi zamówić. Banmon a planujecie urlop w Polsce czy gdzies dalej? A moze jeszcze sie nie zastanawialście. Moj cos tam zaczyna wspominać znowu o jakimś wyjezdzie ale nie wiem czy to dobry pomysl. No zobaczy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś robiłam test owu i ta droga kreska wyszła już bladziutka, ciekawe kiedy bedę miała @, mam nadzieję że faza lutealna jest u mnie prawidłowej długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim:P zabieram sie za mycie i heja do ginki:) dzis usg napewno nie bede miala ale zobaczymy co tam slychac😘 ale krocze nadal boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę Smile, że jesli gin nie bedzie miał nic przeciwko to wyjazd jest jak najbardzeiej dobrym pomysłem, zrelaksujesz się, nie będziesz duzo zastanawiać to i maluszkowi bedzie lepiej.... Dziś wieczorem podejmiemy decyzje z M kiedy brać urlop a później bedę musiała napisac maila do kierownika jakie to dni i mam nadzieje ze to będzie tylko formalnościa i kierownik się zgodzi... a jak spędzimy te dwa tygodnie to musimy sie jeszcze zastanowić, ja najchetniej pojechałabym do rodzinnego miasta :) w końcu tam tez mam morze i piasek :) no i najważniejsze mam tam znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi tez sie wydaje ze ola jedzie jakos mniej wiecej w tym samym czasie :) mam nadzieje ze zleci szybko tak jak mowisz banoman w sumie najgorsze w pracy juz przeszlam to byly pierwsze 3 miesiace kiedy ciagle chodzilam zmeczona i te mdlosci feeeee teraz tylko jak sie zginam to ciezko na brzuszku ale jakos dotrzymam do konca lipca tym bardziej ze juz za kilka dni jade do polski :D :D :D chyba nawet bede musiala sie spakowac w sobote bo pozniej az do wyjazdu pracuje.... a jutro jade szukac kiecki moja ostatnia szansa :/ zawsze myslalam ze za granica kobiety w ciazy chodza piekniee ubrane bo tu jest tyle super sklepow a teraz jak sama patrze to masakra !!! wlasnie banoman a wy gdzie sie wybieracie?? osobiscie mysle tak ja reszta dziewczyn teraz to do piero prawdziwe staranka u hope ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile wspolczuje ci ciezkie sa pierwsze 3 miesiace jak teraz patrze za siebie... a jeszcze jak jest goraco to juz calkiem kiszka :/ ale szybko zleci zobaczysz popatrz na mnie i na ole no i na reszte kobietek oczywiscie ;) tylko ze one juz do rodzenia prawie sie szykuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż tu taka cisza.... Joasia, Andziula, Marzena87, Goga odzywac sie babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooooooooooo juz jestem:d normalnie w rpacy jaks maskara nie ma jak zerkan do was :), ja mam 9 dc w piatek ide na monitoring moich pęcherzyków:D no i myłse ze akcja :) nie wiem tylko ile teraz bedzie trwał mój cykl 28 dni, czy wróci do normy 31? hmmmm no nie wiem , widze dziewczeta ,że ostro walczycie z rozstepami - nom niestety taka przypadłosc ja nie mialma rozstepów do 7 miesiaca a i oczywiscie wcierałam w siebie wszytko co znlazłam w aptece na tamten czAs:D ale jak nagle ''przywaliło'' na wadze to kremiki nie pomogły :( na pocztaku byłam podłamana ale potem dalej smarowąłm i wyblakały na dzien dziesiejszy tj. po 12 latach nie rpzjemuje sie nimi kompletnie:) Kurde wiem ze ciekawosc to peirwszy stopien do piekła ale jestem ciekawa czy Hope udłao sie!!!! trzymam mocno kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ale sie rozpisałyście :D Agnes wreszcie masz neta i sie odezwałaś na topiku :) napiszjak po wizycie Hope no wreszcie zrobiliście takie pożądne staranka ;) Banmon no urlipik i odpoczynek to Ci sie chyba przyda :) Marta ja w 37 tygodniu urodziłam ;) więc dobrze że sie już spakowałaś :) A ja ostatnio nie miałam czasu na topik, mąż mi sie rozchorował i poszedł spać do drugiego pokoju żeby nas nie zarazić, ja z maluchem sama 24 h na dobe sie zajmuje, w sumie to jakby dwoje dzieci w domu bo facet chory to same wiecie... :o jeszcze wczoraj mi sie Misiu zbuntował i od 3 w nocy do 16 postanowił nie spać, nawet na spacerku nie spał tylko podziwiał krajobrazy... byłam wykończona ale dzisiaj w nocy maleństwo sie zlitowało nad mamą i pozwolił mi pospać więcej ;) więc już lepiej :) dzisiaj odsypia to mam czas coś zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia ciekawe ile ci tam pęcherzyków się naprodukowało :) oby całkiem sporo i niech w końcu któryś się okaże się być tym szczęśliwym :) ja też jestem ciekawa co tam Hope zmajstrowała :) ale jeszcze w zasadzie półtora tygodnia i się dowiemy :) szybko zleci Goga oj, oj chory facet w domu to poważna sprawa :o rzeczywiście dwójka dzieci ;) dobrze, że Michaś okazał się dziś łaskawy dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a Twoje rodzinne miasto to które? :) Bo już mi się tam podoba bo jest plaża i morze :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga chyba nie wiem czy chcę tutaj pisac na forum ale na nk jak wejdziesz do mnie na profil to sama zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOM 1,5 tyg powinno szybko zlecieć:) Banmon a ty gdzei urlopik? ja z moim M na budowie:( a tak mi sie marzyło morze..... Agnes pewno u lekarza...Goga nom fakt chory facet to drugie małe dziecko mój M ma alergie i ostanio fuczła na mnei ze kupił mu amertil a nie te z pszczółką hihhiih ubaw mialm po pachy jak mały chłopiec :) czas pakowac sie do domku :) banmon ty jutro przywitasz swiat pracy. musze nastroic uszy bo moj nastolatek wraca z dwudniowej wycieczki - a zapewne sie działo :) mam nadzije ze net bvedzie mi działał w domku to napewno sie odezwe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja urlop na budowie naszego gniazka mogłabym spedzić :) nastawiaj uszy, nastawiaj może się z czymś niechcący zdradzi młody :) już się nie mogę doczekać kiedy M wróci z pracy :) nom jutro do pracy idę, ale to bedzie taki dziwny dzień bo firma organizuje bal dla klientów i prawdopodobnie bedę uczestniczyła w ostatnich przygotowaniach a od 19 do 3 w nocy ma być ten bal i cholera jasno będę musiała siedzieć 😡 nie uśmiecha mi się to wcale, mogliby chociaż jeden dzień wolny za to dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wlazłam na Twój profil i już wiem ;) super :) tam napewno odpoczniecie :) Andziula ale się uśmiałam z tej pszczółki :D sprawdza się że facet to duży chłopiec ;) tylko zabawki ma inne :p chociaż jak mój Misiu dostał ostatnio takiego małego pluszowego pieska to mój R stwierdził że mały sie jeszcze min bawił nie będzie to on go sobie weźmie i powiesi w samochodzie bo tak mu sie podoba ;) a podejrzewam że kiedyś będzie sie z ochotą bawił z maluchem jego zabawkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no nie gadaj że będziesz musiała siedzieć tam do 3 a nocy a potem na rano do pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga na pewno M bedzie się z małym bawił i to bez narażania na śmieszność że nie wypada w tym wieku :D z tą maskotką to niezłe jajca :D może kup mu drugą taką samą żeby mu smutno nie było jak Michasiowi będzie oddawał ;) ach ci faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie będę musiała siedzieć bo planowo jest do 3 w nocy impreza a nie wiadomo czy sie trochę nie przeciągnie....ech 😠 jutro konkretny dzień mnie czeka. Jak dla mnie to jest bezsensu że bedę musiała tam siedzieć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu nam zapowiedzieli żebysmy pamietali, że jesteśmy tam w pracy i żeby żadnego alkoholu nie było (akurat to nawet nie mam ochoty). Powiedziałam do dziewczyny która zajmuje sie organizacją że jak w pracy to niech mi strój służbowy dadzą :D 😡 bo nie zamierzam inwestować w ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie nocka Banmon twoja, nie zazdroszcze ja ostatnio byłam na szkoleniu dwa dni nasz firma oragizowała katastrofa nogi mi z tyłka o 18 jzu prawie wyleciłay a zabawa trwała do jedynej 4 rano - aczkowliek nie ukrywam ze od 12 było juz fajnie:D moej dziecko tak zmeczone ze nawet nie wiele opowiada , ale ma zaraz zdjecia pokazac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Ola pamietam, ze kiedyś podawałaś przepis na swoją mrożoną kawkę :) mogłabyś go jeszcze raz napisać ??? andziula mnie takie zabawy po godzinach denerwują 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×