Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Marzena ja wyszlam na balkon wywiesić pranie(w cieniu) i myslałam ze padne...normalnie sie leje ze mnie...Juz mnie tak to denerwuje ze nie macie pojecia jak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dopiero zjechaliśmy do domku, nic nie pisałam bo nie miałam dost,ępu do netu bo cała kase na komórce wypstrykałam :( w pon mam gina więc zobaczymy co będzie, jestem teraz w stanie totalnego zobojętnienia..... beta niby przyrosła ae nie dwukrotnie ale doczytałam że już później nie musi podono..... w poniedziałaek miałam 26406 a w środę 34777 niby odpowiada to wieku ciąży ale w czwartek poleciaam do giniki (nic się niei znała na wet na normach bey) prebadała mnie ginekologocznie bo usg nie miałam i pwoiedziaa że jakaś brązowa nitka jeszcze jest i ze macica jest 'dziwny' tzn sa miejsca że ejst napieta a powinna być mięciutka...... także nie wiem co z tego będzie. Czekam do poiedziałku ale nie nastawiam się na radosne wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon bedzie dobrze! 🌻 Ja sie w przyszłym tyg wybieram na samo usg..Tak z czystej ciekawości..od wczoraj mnie brzuch pobolewa..mam nadzieje ze to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wreszcie komp wrocil do mnie... pozdrawiam wszystkie:P ja nadal w dwupaku i szpitalu... juz nie wytrzymuje... mam dosyc leze i rycze non stop.. Gabrys waeiuje na calego, mamusia az czasami krzyknie i pogrozi brzuszkowi:) nie chca mnie rozpakowac choc juz mamy 2 kg, dostaje kroplowki na udozylnienie lozyska, a i zlapalam bakterie jakas i mam antybiotyk... psychicznie siadlam... jestem jak wrak... nie wypuszcza mnie bo chca dotrwac do 38 tyg wiem ze to dla dobra dziecka ale ja padam... mam depresje... leze i gapie sie w sciane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman trzymam kciuki mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze pamietaj ze ja tez mialam takie "nitki".... i to nie raz sporo tego bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon nareszcie się odezwałaś :)Trzymam kciuki disiejszą wizytę, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze i zobaczysz już swojego szkraba. Smile ustaliliście datę? Pochwal się :) Marzena kotek wrócił? AsiaAk miłego wypoczynku :D Stawiam na chłopaka ;) Amerie jaj ja ci zazdroszczę tych 2 tygodni :P ja jeszcze 6 (chociaż w tym tyg mam 3 dni wolnego) a potem tydzień zaległego urlopu i nareszcie koniec :D Agnes dasz radę wytrzymać, pomyśl że to dla Gabrysia. Bo 2 kg to wcale nie tak dużo , 2,5 brzmi znacznie lepiej ;) Pozdrawiam Was wszystkie 🌻 a teraz spadam do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Date ustalimy jak przyniesiemy papiery z USC..na razie tyle ciekawego nam powiedziano. Agnes nie martw sie..to wszystko dla małego robisz i dla jego zdrowka lepiej bedzie jak poleżysz jeszcze troszke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo nom Banom to ta ginka jas walnieta rzeczywiscie, czekamy na dziejesze wiadomsoci. w koncu nei am upałow:) ja jeszcze ten tydzien i urlop:) a rano to z bieda wstałam do pracy po weekndzie bardzij zmeczona niz po pracy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis bez kroplowki, troche lepiej mi... j mnie przytulil i jakos leci... ,a,liczyc ruchy i dwa razy dziennnie zapisy... dr pytala sie kiedy wypada 37 tydzien, we czwartek ale reszte zobzczymy.. Banmon czekamy na wiesci, dzis tez Marzenka mawizyte ciekawe jak tam i ile wazy Krzys??? kimne sie bo pogoda do dupy aposzlam spac po 2 a na ktg juz mnie obudzili o 6 i tak nie spie... Wlasnie wszamalam bulke z jagodami wiec Gabrys poszedl spac:P buziaki dla reszty jak j bedzie mial chwile to wam wrzuce zdjecie gabrysia w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...............41...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................36...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................27...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................18..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU.......................7..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Czesc wszystkim Nie mam za duzo czasu. banmon mysl pozytywnie!!!!! ciekawe czy Marta juz w szpitalu? musze leciec bo czas czas czas...... muli mnie jak cholera i ciagle czuje pusty zoladek, nastroj znow do d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon byłaś już u gina? Napisz jak będziesz już po wizycie 🌼 Marzena koteczek sie znalazł? Agnes ostatnie chwile z brzuszkiem ;) niedługo już będziesz tulić Gabrysia :) bądź dzielna w szpitalu 🌼 i nie marudź ;) nie moge sie doczekać jak wrzucisz tu fotke Gabrysia poza brzuszkiem :) Ja mam dzisiaj lenia i większość dnia wylegujemy sie z Misiakiem w łóżku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. Ja tylko na momencik. Dzisiaj wyszłam ze spzitala z synkiem :-) Jutro si odezwe i napisze wiecej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejciu :D normalnie padne prawie sami chlopcy ;) marta gartulacje :* ciekawe jak bedzie sie nazywal.... banoman daj znac jak po wizycie pozdrowionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta GRATULACJE 🌻 ale się uśmiałam, że jednak synek :D to ci niespodzianka :D Agnes wreszcie się jakiegos zdjęcia doczekaliśmy :) brzusiu sliczny. A ty leż cierpliwie bo to wszystko dla dobra maleństwa. Ja po usg, beczałam jak osioł bo zobaczyłam małego groszka 0,92cm i bijące serduszko 145 uderzeń :D mój M miał łzy w oczach ale się i tak dzielnie trzymał :) Luteinę mam brać nadal, zero seksu nadal. No i mam karte ciąży. Mam adzieje ze już wszystko będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta GRATULACJE 🌻 ale się uśmiałam, że jednak synek :D to ci niespodzianka :D Agnes wreszcie się jakiegos zdjęcia doczekaliśmy :) brzusiu sliczny. A ty leż cierpliwie bo to wszystko dla dobra maleństwa. Ja po usg, beczałam jak osioł bo zobaczyłam małego groszka 0,92cm i bijące serduszko 145 uderzeń :D mój M miał łzy w oczach ale się i tak dzielnie trzymał :) Luteinę mam brać nadal, zero seksu nadal. No i mam karte ciąży. Mam adzieje ze już wszystko będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta GRATULACJE 🌻 ale się uśmiałam, że jednak synek :D to ci niespodzianka :D Agnes wreszcie się jakiegos zdjęcia doczekaliśmy :) brzusiu sliczny. A ty leż cierpliwie bo to wszystko dla dobra maleństwa. Ja po usg, beczałam jak osioł bo zobaczyłam małego groszka 0,92cm i bijące serduszko 145 uderzeń :D mój M miał łzy w oczach ale się i tak dzielnie trzymał :) Luteinę mam brać nadal, zero seksu nadal. No i mam karte ciąży. Mam adzieje ze już wszystko będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta GRATULACJE 🌻 ale się uśmiałam, że jednak synek :D to ci niespodzianka :D Agnes wreszcie się jakiegos zdjęcia doczekaliśmy :) brzusiu sliczny. A ty leż cierpliwie bo to wszystko dla dobra maleństwa. Ja po usg, beczałam jak osioł bo zobaczyłam małego groszka 0,92cm i bijące serduszko 145 uderzeń :D mój M miał łzy w oczach ale się i tak dzielnie trzymał :) Luteinę mam brać nadal, zero seksu nadal. No i mam karte ciąży. Mam adzieje ze już wszystko będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman bardzo sie ciesze :D :D :D :D :D i teraz odstaw stresy na bok musisz byc spokojna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon serdeczne gratulacje.Z calego serca Ci kibicuje i zawsze sprawdzam co u Ciebie!!Będzie dobrze kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta GRATULACJE 🌻 ale się uśmiałam, że jednak synek :D to ci niespodzianka :D Agnes wreszcie się jakiegos zdjęcia doczekaliśmy :) brzusiu sliczny. A ty leż cierpliwie bo to wszystko dla dobra maleństwa. Ja po usg, beczałam jak osioł bo zobaczyłam małego groszka 0,92cm i bijące serduszko 145 uderzeń :D mój M miał łzy w oczach ale się i tak dzielnie trzymał :) Luteinę mam brać nadal, zero seksu nadal. No i mam karte ciąży. Mam adzieje ze już wszystko będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta GRATULACJE 🌻 ale się uśmiałam, że jednak synek :D to ci niespodzianka :D Agnes wreszcie się jakiegos zdjęcia doczekaliśmy :) brzusiu sliczny. A ty leż cierpliwie bo to wszystko dla dobra maleństwa. Ja po usg, beczałam jak osioł bo zobaczyłam małego groszka 0,92cm i bijące serduszko 145 uderzeń :D mój M miał łzy w oczach ale się i tak dzielnie trzymał :) Luteinę mam brać nadal, zero seksu nadal. No i mam karte ciąży. Mam adzieje ze już wszystko będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ciesze sie bardzo że wszystko jest dobrze z Waszą kruszynką 🌼 w takiej odrobince bije już malutkie serduszko :) normalnie wzruszają mnie takie rzeczy ;) no to teraz napisz jak było na wakacjach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×