Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej laski. Juz dzisiaj ze mną lepiej. Chyba hormony zaczynaj sie stabilizowac :-) No i ja juz nie rycze jak głupia i powoli przyzwyczajam sie do innego trybu zycia ( wywroconego do góry nogami ) Jesli chodzi o porod - to ja tez nie bardzo o tym myślałam, za to bałam sie połogu. No a okazało sie na odwrót - poród to piekło , a połog jest prawie ze ok. Gdyby nie to ze dopadło mnie zapalenie piersi :-( Boli jak diabli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope moim planem tez bylo przytyc malo heheh ale lepiej przestac robic takie plany bo pozniej mozesz byc bardzo rozczarowana ja wcale nie objadam sie a przytylam do tej pory wiecej niz chcialam waze wiecej niz chcialam tym miesiacu ciazy ale co zrobisz.... ;) minie ci to z zjedzeniem.... te napady takie ;) ale lepiej zabieraj do pracy jakies swoje jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................28...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................18..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................7..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........????????..........16.07.2010........... ..55...........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... U mnie też upał, chociaż zbiera sie na jakąś burzę, znowu byłam na mieście i znowu pot się ze mnie lał... Ale jest jedno co mnie cieszy- jeżdżę autem!!! Sama!!! :) Siostra wyjechała zagranicę i dała na ten czas samochód, pierwszy raz odkąd zdałam prawko jeżdżę po mieście bez trzęsących się rak i panicznego strachu, to jedyna rzecz od dłuższego czasu z której jestem zadowolona :) Póki co nie idę do tego ginekologa- nie mam sił, nie chce mi się już :( Pójdę jak plamienia się pogorszą... Wczoraj sie pokłóciliśmy z moim R. o tą kolonoskopię, twierdzi że nie pójdzie i koniec! I nie przemówię mu do rozsądku nawet moimi sposobami- no, w sumie został jeszcze płacz ;) Nagle mu wszystko przeszło, nic go nie boli, badanie niepotrzebne Robił jeszcze badania na jakieś przeciwciała i bakterie, paradoksalnie mam nadzieję, ze wyjdą nie tak, bo będzie znana przyczyna i kolonoskopia nie będzie potrzebna... Agnes- łatwo Ci pisać, ze każda z nas się doczeka, bo Tobie czekania już niewiele zostało, cwaniara :P daj znać po usg... Hope- nie żałuj sobie, raz kiedyś możesz zjeść za dwóch :D Goga, jak tam Twój przystojniaczek? :) Banmon, Smile-widzę, że uzupełniacie się ze swoimi zachciankami i ich odwrotnościami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a ja się właśnie dziś zastanwiałam czy juz zaczynasz się przyzwyczajać do nowej sytuacji, dobrze ze powoli zaczynacie się rozumieć :) a imię już wybrane? Smile a mi żołądek pomidorów nie przyjmuje chociaż mam na nie smaka to co z tego jak później zwrotki mam :o no i musze sie powstrzymywac dziewczyny czy Espumisan można bez obawy brać w ciąży? Amerie ile jeszcze ci do zwolnienia zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ale mam nadzieję że auto z klimą ;) nie ma to jak swoja bryczka, nie nie ? ;) teraz to gościówa jesteś :) mam nadzieję ze to badanei ejdnak nie będzie potrzebne twojemu partnerowi ale gdyby jednak okazało się inaczej to musisz go jakoś namowić. Wiesz co mi zostało sporo Bromka bo tylko parę tabletek wybrałam wiec mogłabym ci przesłać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon espumisan na pewno można brać w ciąży...Ja sobie zycia bez niego nie wyobrażam teraz:/ Brzuch to mi sie robi jak zjem coś straszny...Rano płasko a pózniej masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Banmon, ale nie chodzi o to, że nie mam bromka, ale o to że powinno być teraz i bez niego ok, a domyślam się że nie bedzie, skoro nawet jeśli go jeszcze biorę to nie jest zupełnie dobrze... Mojego nie przekonam, uparł sie jak już dawno na nic sie nie upierał...Juz mu mówię, że przecież są placówki, gdzie wykonuje sie zabieg w znieczuleniu ogólnym, a on dalej nie... Co do auta-klima jest, jak sobie szyby otworzę :D stara fiesta, ale mam na czym sie podszkolić, bo do tej pory naprawdę każdy wyjazd ze mna jako kierowcą sprawiał, że dostawałam palpitacji, nie myślałam, ze można kierować samochodem i nie obgryzać paznokci ze strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta myslalas juz nad imionami ??? banoman kiedy masz nastepna wizyte u gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie no to już z górki :) SUPER :) wizyte mam 18sierpnia i boje sie czy wszystko bedzie dobrze. marzena to ja cię źle zrozumiałam bo myslalam ze ci sie bromek konczy..... smile a ja to mam przec całą dobę brzuchol wywalony, tylko wieczorami dodatkowo mnei boli :o no i musze ten espumisan se zapodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon takie uroki ciąży,same sie na to pisałyśmy:) Mam nadzieje ze to z czasem przechodzi..bo dyskomfort jest straszny..nic nie przytyłam a brzuch rośnie:/ Marzena ja ostatnio mało jezdze,praktycznie wcale i mam nadzieje ze nie zapomne jak sie jezdzi:) Mamy w planach drugie auto,ale nie w tym roku na pewno...Kiedyś jezdziłam bardzo duzo i troche mi tego brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z kalkulatorów wyliczył mi że powinnam przytyć ok 16 kg! Ta jasne..juz to widze! :):) Marzy mi się ósemeczka:) Chyba kazdej z nas sie marzy zeby to była jak najmniejsza aczkolwiek zdrowa liczba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon- dobrze zrozumiałaś ;) kończy mi sie bromek, ale gin. kazał mi brac tylko to jedno opakowanie przez dwa miesiace...A później przyjść, ale nigdzie sie nie wybieram póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman normalka ze stres jest ale bedzie dobrze ;) zobaczysz szybko ten najgorszy czas zleci smile mi tak samo wyszlo z ta waga i mysle ze malo bedzie sie mylila w moim przypadku :/ kiedys bym pewnie lamentowala z tego powodu ale teraz jakos zaczyna byc mi to obojetne szczegolnie kiedy widze ze nie obroslam tluszczem mam tylko spory brzuszek i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po burzy, nawet nie było tak źle :p Banmon można espumisan, sama brałam na początku ciąży ;) Marzena ale masz uparciucha ;) jak go przyciśnie to może pójdzie. Ale fajnie że śmigasz autkiem :) ja swój sprzedałam prawie rok temu po ślubie ale widze że jednak by sie teraz przydał bo jak R jest w pracy cały dzień to nie mam autka... Marta będzie coraz lepiej ;) Amarie to jesteś już praktycznie na wolnym :) te pare dni to już pikuś ;) Misiu dzisiaj rozleniwiony jakiś bo prawie cały czas śpi :D A to dodatek ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ac2efcdcaefb40f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga Misiu to juz główke chce podnosić chyba:) Ale zlecialo:) Amerie co prawda to prawda,bo tylko nadmiar tłuszczu jest niepożadany w ciąży i po ciązy też:) Ja tez sie staram uwazać z jedzeniem..zwłaszcza ze na slodycze nie patrze a to bardzo dobrze w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile Misiu to już główke wysoko podnosi jak leży na brzuszku ;) na tej fotce akurat nie ale ogólnie to podnosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo tak na poczatku ze slodycze odstawilam na bok calkowicie jadlam zdrowo a teraz mam czasami ochote na slodkosci ale nie objadam sie ;) tylko moja ogolna dieta sie pogorszyla :( musze znow troche zdrowiej jesc uciekam spac dziewczyny goga sliczny ten twoj maly mezczyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta;) ja juz po wczasach, bylo super:) no i pochwale sie ze na tym usg w pon prawdopodobnie pokazala sie nam coreczka:) lekarz powiedzial ze na 99% dziewczynka bedzie:) Marta gratulacje!:) pokaz fotke synka:) milego dnia zycze i uciekam porzadki po wyjezdzie robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................28...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................19..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................7..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........????????..........16.07.2010........... ..55...........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta Asiak ale fajnie, teraz w dół tabelki proszę same dziewczynki :) mój M mówi że na 100% będzie dziewczynka. Oby miał racje :) Smile mam identycznie jak ty rano brzuch normalny a jak coś zjem to masakra, jak murzynskie dziecko. Wieczorem czuję sie pełna, za dużo jem później mi niedobrze. Muszę ograniczyć to bo zle sie czuję. Jestem w pracy i mnie muli. Miłego weekendu. Ja mam 2 tyg wolne z drugiej pracy, będę chodzić tylko rano 5 dni w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaak gratuluję córki, myślicie już nad jakims imieniem? Hope- dobrze, ze odpoczniesz sobie chociaż od jednej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaak gratuluje coreczki :) mi się M przyznał że cos czuje ze u nas bedzie chlopak .... no ciekawe czy ma racje, ja też chyba tak czuje ale sama do końca pewna nie jestem..... i tak losy się już roztrzygnęły w momencie zapłodnienia :D Smile mam do ciebie pytanie odnośnie Espumisanu, jak ty go przyjmujesz tzn rano, popołudniu czy wieczorem? przed posiłkiem czy po? ja sobie wczoraj kupilam taki rozpuszczalny Hope mam nadzieję ze przeczucie twojego M się sprawdzi :) dobrze że masz dwa tyg wolnego troche odsapniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że jednak będzie dziewczynka bo jak chodzę po sklepach to interesują mnie tylko dziewczynkowe rzeczy. Marta pochwal sie synusiem. Wybraliście już imię?? Amerie nie znam stron z mebelkami dla dzieci. Ja oglądam w Argosie i na ebayu, jest jeszcze Mothercare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze typy imion to Lena, Gabrysia albo Zuzia;) ale prawdopodobnie zostanie Lenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×