Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Asiaak fajne imiona :) nam dla dziewczynki podoba się Zuza albo Amelia a dla chłopca Nikodem albo Jeremi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ smile ja jadlam bulke bo po niej mam dobry cukier i od czasu do czasu jem:P ja dzis mialam koszmarny dzien ryczalam jak glupia ale mama przyjechala i j i wyJ dzis kupil naszemu synkowi pluszowy samochodzik i rozek i J mial szczescie byc podczas badania ktg:P patrzyl czy nie mam skurczy i nawet raz przycismnal za mnie przycisk podczas ruc how dziecka bo bardzo chcial😘 ponadto w domu pomalowal na scianie krajobraz dla synka i zaplamil caly pokoj i ma malowac go od nowa:P Gabrys dzis wypchnal tatusiowi pupe:) hihihi!!! Asia gratuluje coreczki😍 jutro bedzie moja ginka na dyzurze i mam nadzieje ze rozwiazemy w koncu problem ciecia:P maly ma 2200g i moze sie rodzic a ostatnio tak mnie glowka pcha sie w dol ze boliii... Ale juz niedlugo:P Marzenka ja czekalam na 2 kreseczki 17 miesiecy wiec wiem jak to jest czekac bezskuyecznie... zmykam do wyrka bo jak siedzxe to maly chce wyjsc przez zebra bo mu ciasno:) w pon dam znac wam bo jutro j bierze laptopa ale w pon napisze papapapapap:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- wiec wiesz, ze każdy miesiac boli coraz bardziej.... :( ja już nie mam sił, naprawde załuje, ze procedury adopcyjne są tak skomplikowane, bo chętnie bym przygarnęła jakieś maleństwo :( przecież ja zwariuję.... jeszcze dzisiaj była "szwagierka" i znowu głupie teksty... Dziewczyny, ja mam dość, jeszcze mój R. z tą kolonoskopią wymyślił sobie bezinwazyjną- kolejne prześwietlenia, on chyba naprawde nie chce mieć dziecka 😭 Agnes- trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja biore jedną kapsułke przed jedzeniem,czasem na kolacje zapominam ale rano i do obiadu zawsze biore. A miałam raz ten w saszetkach i myslałam,że go zwróce..wogóle nie podchodzi mi smak tych granulek. Nie pisałam wczoraj bo siostra jest u mnie i jakoś tak nie było kiedy... Kocica ta młodsza nam zginęła...:( Od wczoraj jej nie ma,musiała uciec przez balkon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim w niedzielne popołudnie. Wczoraj spałam od 15 jak dziecko. Wieczorem mnie mulilo czekałam tylko kiedy zwrócę wszystko. Mam uczucie że wszystko co zjem cofa mi sie do gardła. Po coli mi trochę lepiej, ograniczam ja ale musi być w domu :-o Ogólnie słodycze mi nie podchodzą, ciągnie mnie do kwaśnych rzeczy i slonych, wcinam ogórki konserwowe :) ehhhh Marzena po dupce chcesz. Co ty z adopcja wyskakujesz. Ja mysle że powinnaś zmienić lekarza skoro ciągle masz te plamienia. Co lekarz to inne metody. Albo zapiszcie sie do kliniki i goa napewno poradzą. Oglądam na ebayu rzeczy dla dzieci. Goga Dagus powiedzcie czy na takie maleństwo mialyscie dużo rzeczy chodzi mi o nowonarodzone. Bo dziecko szybko rośnie i co później z tym zrobić. Ja to jestem praktyczna nie chce wydawać niepotrzebnie kasy ma ubranka których mogę nie założyć. A zaczynam kupować już może za wcześnie ale wiem ze ten czas zleci i nie chce później wszystkiego naraz. A najlepsze jest to ze wiecie co kupuje- Dla dziewczynki :) chyba powinnam dostać w lebek :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope z tego co ja widze u kolezanki swojej ktora ma dzididzusia tydzien to najwiecej potrzebne sa spioszki body z ubranek ja tez juz kupilam kilka rzeczy :D staram sie z umiarem bo widzialam wlasnie jak kolezanka kupywala super ciuszki ktore teraz leza i wydaje mi sie ze beda lezaly juz do konca... hope mam nadzieje ze spelnia sie twoje marzenia i bedzie to dziewczynka jednak na twoim miejscu albo bym poczekala az lekarz wam powie czy te marzenie na bank sie spelni bo przeciez bez sensu wydawac kase na same ubranka dla dziewczynki gdy nie ma sie pewnosci... jesli chcesz byc praktyczna to rozgladaj sie za czyms co moze pasowac dla kobietki i mazczyzny ;) asia gratuluje dziewczynki :D fajne imionka wybralas ja lenke tez mialam w swojej ulubionej 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyżej wyśle paczkę komuś kto będzie miał dziewczynkę :) w sumie to ja nie lubię za bardzo różowych ubranek więc są w miarę unisex, powiedzmy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko kiedys tak bylo ze dla dziewczynek kupywalo sie rozowe a dla czlopczyka niebieskie ubranka dla mnie osobiscie tez podobaja sie kolorowe bo sa zywsze :D hope nawet jesli bedzie chlopiec to przeciez bedziesz mogla odlozyc sobie te dziewczece ubranka na pozniej to tez jakies wyjscie mimo wszystko trzymam kciuki za dziewczynke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje;) ale to jeszcze nie na 100% dziewczynka ale mam nadzieje ze zostanie cora:) moj to sie tak ucieszyl jak dowiedzial sie ze to babeczka bo zawsze powtarzal ze pierwsza chce dziewczynke:) no i pewnie bedzie mial he hei czuje juz chyba ruchy malucha:D dobra uciekam do mezusia, dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo 🖐️ wreszcie sie chlodno zrobilo :) ostatnio jakoś mniej pisze ale przez większość czasu czuję się fatalnie, jakbym cały czas była zatruta. Czasami mam zwrotki innym razem tylko mnie muli i nic nie pomaga. Czuję się jak zdechły kot. Ale na szczeście zadarzają się dni - no moze nie cały dzień ale chociaż z pół dnia że jest ok i wtedy mogę nadrobić z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki - u mnie juz znacznie lepiej. Baby blues mija. Hormony sie stabilizują. Przynajmniej juz nie rycze od chyba 2 dni :-) Jest coraz lepiej :-) Niunius zaczyna spac, zaczyna mu sie "normowac" dzien i noc tak wiec jest ok. Ja tez jestem duzo spokojniejsza niz byłam, a tym samym synek tez, bo to wyczuwa. Generalnie jest dobrze Hope - ja nie chce nic mowic, ale ja na poczatku ciazy tez miałam straszne smaki na kiszone, na ogóraski, kapuste. I odepchało mnie od słodkiego. Słodkie nagle zaczełam jesc w 5 miesiacu. Wiecie laski - ubrałam dzisiaj z ciekawosci dzinsy sprzecd ciazy i sie zmiesciłam. Wiecie jak to radocha ! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie - a co do ubranek - to powiem ci ze mi "idzie" ich bardzo duzo. Całe szczescie ze maiałam nakupowanych sporo, ale np. teraz w te upałay to mi zaczeło spioszkow brakowac i musiałam czesto prac. Kurcze to tak jest ze tez nie uchwyci sie co kupic bo nigdy nie wiadomo jaka bedzie pogoda. No chyba ze dziecko urodzi sie w zimie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................28...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................19..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................7..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie juz jest dla synka, narazie tylko pierwsze - Emilian. Wolałabym Emil bo mi sie zawsze bradzo podobało ale synek ma krótkie nazwisko po tacie wiec zeby ladniej brzmiało bedzie Emilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta to tylko pozazdrościć takiej figury :) dobrze że złe samopoczucie mija :) Emilian fane imię :) i tak wszyscy pewnie będą Emil na niego mówić ;) a jak tam zapalenie sutka? słyszałam ze to bardzo nieprzyjemne i bolesne doświadczenie. Mija już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................28...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................19..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................7..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. ja jak zwykle na chwilke,bo akurat jestem u mamy. Gratulacje wszystkim nowo zaciazonym -nasza tabeleczka wyglada pieknie:) Marta gratuluje synka;* Ja dzis mialam usg bo mialam lekkie skurcze i parcia w dol,ale wszystko jest ok;) maly popostu odwrocil sie do porodu i uwiera jak cholera;) jest zdrowy,wazy 1 kg 700g takze jak na ten tydzien spoczko;) Chodzic juz prawie nie umie bo tak mi ciezko...a to dopiero 32 tydzien....ale damy rade;) buziaczki dla wszystki.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta zazdroszcze Ci tak szybkiego powrotu do figurki:) I super,że jest coraz lepiej..wszystko trzeba przezyc:) Banmon ja długo sie czułam jak zdechły kot;) Ale wszystko powoli mija..jest coraz lepiej,bo dziś czuje sie świetnie:) W ta sobote mamy wesele znajomych i myslałam,że bede musiała coś specjalnie kupować ze wzgledu na brzuch a nadal jest płaski wiec super..nawet lepszy niz przed ciąża bo schudłam 2 kilo i smaruje kremami po których naprawde póki co jest super:) No i myśle,ze to przez zmiane odżywiania,jem regularnie,duzo owoców,zero slodyczy,tylko ciemny chleb...Bo ani razu nie wymiotowałam a wiem ze na poczatku chudnie sie glównie przez to. Własnie konczy mi sie w tym tyg 3 miesiąc ciąży:) Wiec pewnie dlatego i zmeczenie mija..dzisiaj normalnie gotuje obiad bez narzekania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...teraz doczytalam jeszcze o porodzie Marty...az sie przestraszylam...powiem wam szczerze ze do mnie juz powoli dociera ten strach przed porodem,boje sie nieziemsko...nie dlugo przenosze sie do mamy na oczekiwanie na porod takze bede z wami na biezaco. Dzisiaj na usg wzielam mame...i tak sie poplakala ze nie wiedzialam co sie z nia dzieje...ale milo bylo.... Dobra teraz juz zmykam na obiad i do domu jade spac,bop ledwo zyje dzis.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no marzenka Babcia sie wzruszyła :D Smile kurde już 3 miesiąc :) a ja dopiero do końca 2 dobijam :o dobrze że ju,ż jest ci lepiej, ja też sie dzisiaj dobrze czuję ale akurat wiem że to nie musi być na długo :o ja też wcinam sporo owoców bo w zasadzie po nich mi jeszcze jako tako, tzn nigdy zwrotki nie miałam...... Hope ty już za ciuszkami się rozgladasz :) pamięatm ze w pierwszej ciązy też tak szybko rozglądałam sie za rzeczami :) a teraz jak na razie w ogóle nie czuję takiej potrzeby, nawet mnie to nie kręci za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zaczne rozglądać za ubrankami jak bede znała płeć..teraz nie ma mowy. I czekam na kolejne USG..jakoś mam jeszcze obawy przed kupowaniem czegokolwiek...Asia wozek ładny..ja nie myśle jeszcze az tak w przyszlość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaak całkie fajne te wózki no i wybor ogromny. Ja podobnie jak ty Smile na razie czekam na kolejne usg..... myślę że może w październiku zacznę się rozglądać, ale prawdopodobnie poczekam jak bedzie już znana płeć ;) na razie chcę tylko żeby było wszystko ok a jakaś obawa jest jednak, w ogóle to troche dziwne ale wcale nie dociera do mnie że jestem w ciąży tak jakby to było gdzieś koło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oj i następny kotek zgonął :( dziewczyny odnalazły sie Wam koteczki? Banmon to normalne że narazie Ci się nie wydaje że jesteś w ciąży :) poczekaj jak brzuszek urośnie i mały będzie kopał ;) Marta dobrze że już lepiej :) ja tez byłam w siódmym niebie jak po porodzie ubrałam dżiny sprzed ciąży :D pochwal sie Emilkiem i wrzuć fotke :p Hope mój synek był malutki więc te małe ubranka wychodził, dopiero teraz zaczełam mu ubierać na 62 a tak to długo było 56 i nawet teraz kaftaniki 56 są na niego jeszcze dobre bo śpioszki to już takie w sam raz więc ubieram na 62 żeby miał troche luzu. A miałam pare kompletów bo czasem jak mu sie uleje czy coś to ze 2 a nawet 3 razy w ciągu dnia trzeba przebrać, a piore tak co drugi dzień jego ubranka. Więc u mnie sie przydały a teraz to jest ciepło i najwięcej chodzi w body z krótkim rękawem :) Asia ładne imiona :) wózek fajny :) ja szukałam czegoś tańszego i mam taki: http://allegro.pl/item1146176682_raf_pol_wozek_wielofunkcyjny_king_fotelik_tacka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja mam taki wozek jak masz w linku,ale czy sie sprawdzi nie wiem...jeszcze nie ma dzidzi wiec trudno mi powiedziec... Co do ciuszkow i tych wszystkich akcesriow to ja dopiero teraz zaczelama kupywac,a tak jakos sie wstrzymywalam...teraz juz praktycznie mam wszystko,jeszcze tylko recznik,kocyk i podpaski poporodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello a ja o 13 poszlam spac i dopiero wstalam. pogoda jak zwykle do bani, taka jak u was tylko ze tu jest tak caly czas i teskni mi sie za ciepelem. Dziewczyny ja nie wierze juz w te zachcianki ciazowe ze kwasne to na chlopca a slodkie na dziewczynke. w sumie zawsze lubilam kwasne i ogorki tez. nie chce sie nastawiac na dziewczynke bo boje sie rozczarowania, tak sobie tylko marze... ciuszkow juz sporo mialam od dawna a teraz kupuje jak cos jest w promocji, takie unisex i najmniejszy rozm. bo pewnie bede miec mala dzidzie. ja bylam mala 2800 i moj M tez wiec dzidzia nie ma po kim byc 4kg klocem :-) Banmon a ja nie dopouszczam mysli ze cos bedzie nie tak, nie ma takiej opcji. Marta bardzo ladne imie Emilek :) Pochwal sie synkiem i jaki wozek kupiliscie bo pamietam ze czekalas do konca. Ja tez juz sie rozgladam za wozkami, i mam swoj typ ale jest drogi. z tanszych ewentualnie kupie Barracuda z Coneco http://allegro.pl/item1156872464_coneco_barracuda_mega_gratisy_wys_0_zl.html Odezwe sie pozniej bo musze odebrac auto. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotrzymuje Ci marzena towarzystwa, dotrzymuje tylko cos dola mam, kolejny miesiac i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię agnes19...................37...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............32...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................28...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................19..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................8..............ok.08.03.2011.. ................. HopeU.......................8..............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 Siestka ty sie nie zalamuj dopiero 3 cykl staran. ja tez tak marudzilam tutaj i od razu podeszlam ze mi sie nie uda a udalo sie za 3 razem. i ty sie doczekasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - zapalenie piersi to naprawde bardzo nieprzyjemna sprawa. Boli jak diabli. Do tego dochodzi goraczka i dreszcze. Najgorsze ze czuje ze chyba znowu bede to miała i to na tej samej piersi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×