Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej, pewnie zadnej z Was nie ma, a ja siedzę sama z reddsikiem i odstresowuję się po imieninach siostry mojego R. ;) on już śpi, bo zaszalał dzisiaj ze szwagrem ;) Malutka- fajny ten "tygrysek", juz widzę swojego maluszka w nim heh... U nas też sie pokazały mrówki, dzisiaj zauważyłam, mam nadzieję że to były pojedyncze sztuki :o Goga- nie mam zdjecia, żadnego... ale postaram się coś zrobić, tylko to już na przyszły weekend może, jak sie doprowadze w miarę do porządku ;) Ola- dzięki za życzenia, oby się spełniły szybko, dobrze, że Ktosia ładnie rośnie, a poród jakoś przeżyjesz nawet jak będzie spora...Moja siostra jest baaardzo szczupła, Wiktoria była dość duża- przeszło cztery kilo, a poród odbył się raczej szybko i nie było podobno tak źle :) Hope, ja w ciąży nie jestem i też wieczorami i nocami jestem głodna, ba, wtedy wszystko lepiej smakuje, boję się pomyśleć co będzie jak zajdę :D dobrze, że mniej Cię muli Banmon- Tobie też w końcu przejdzie, jak nie w najblizszym czasie, to za jakieś 7 miesiecy na pewno :P :P Dzisiaj na tych imieninach było pełno maluszków :( jak patrzyłam na tych maleńkich chłopców, na te małe rączki i łobuzerskie uśmiechy, jak sie przytulali do swoich mam, to aż mi sie płakać chciało 😭 no nie umiem wyluzować, nie wiem czy przez cały dzień jest chociaż pół godziny w której nie myślę o dzieciach, ciąży i tak dalej, ech... No nie ma... Z takim podejściem nigdy nie zajdę, ale nie umiem inaczej! Teraz taka moja dalsza znajoma, 19 lat, też zaszła w ciążę, nie powiem, ze nie czuje zazdrości... Ale ona też sie podobno parę miesiecy starała i wariowała na tym punkcie, więc niech wszystko będzie ok... Tak ostatnio czytałam, że palenie papierosów zmniejsza płodność kobiety dość znacznie- przy paczce dziennie o 20 %... Ja i tak już ograniczyłam, ale palę... Moze to też dlatego... Juz się czułam dobrze po wczorajszym "ataku" , a dzisiaj po tych imieninach znowu mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te spioszki;) dziewczyny ktore prosily o maila z adresem nk-wysle Wam tylko nie chce mi sie juz dzis zaraz zmykam spac;) Ola zakladaj drugie konto-nam mozesz codziennie pokazywac brzuszek;) jutro mamy roczek chrzesniaczki mojego meza wiec pewnie odezwe sie dopiero w pon... dobranoc, buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widze niedziele "wieje" pustka:) Wszystkie delektuja sie rodzinka pewnie:) Ja rano pichcilam do wszystkich obiadek bo mama caly dzien w pracy,potem obejzelismy film "Kac Vegas"-usmialam sie strasznie,az oczy mam splakane ze smiechu hehh:) Teraz moj K drzemie a ja wole nie klasc sie bo w nocy bede chodzila.... Mielismy isc na spacerek ale od rana ulewa i grzmoty...moze sie wypogodzi do wieczora to wieczorkiem pospacerujemy. Kurcze...dzisiaj tak przy obiadku rozmawialismy z K a synku naszym,do kogo bedzie podobny itp...i sie tak rozmarzylam ze nie wiem jak wytrzymie jeszcze te 5 tyg w oczekiwaniu... Agnes sliczne zdjatka Gabrysia,przeslodki cukiereczek:) Banmon szybko Ci wybilo brzucholek,ja pamietam ze bylam w 4 miesiacu i nie mialam,martwilam sie ze jest cos nie tak...a teraz...beben jak nie wiem co.... Malutka spioszki przesliczne,zastanawiam sie czy nie zamowic ale...juz mam kategorycznie zabronione kupywanie bo mam tego wszystkiego taaakkk duzo ze szafek mi brakuje a dzieciaczki syzbko rosna,ale moze na takie spioszki jeden wyjatek zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nowe konto założone, zaproszenia też już wysłane ;) Ale się dzisiaj strachu najadłam. Wychodząc ze sklepu przewróciłam się :O Na szczęście spadłam na 4 kończyny, dziura w spodniach, krew się leje z kolana aja tylko myślę że Ktosia miała porządny wstrząs jak taka masa walnęła o glebę. Później tylko czekaliśmy jak na szpilkach żeby zaczęła kopać. Już kopie więc chyba wszystko jest ok. Muszę bardziej uważać co robię bo ja wiecznie rozkojarzona jestem. Poza tym niedziela upłynęła nam w błogiej plażowej atmosferze i cały czas sobie myślę że to juz ostatnie niedzielne popołudnie zepsute myślą o poniedziałku w pracy :D Jeszcze tylko ten tydzień i wolne!!! Hurra!!! Marzena możesz śmiało marudzić, zreszta jak się cofniesz na topiku o kilka miesięcy to sama zobaczysz że wszystkie przeżywałyśmy to samo i pisałyśmy dokładnie to samo. Dziewczyny bardzo fajne te śpioszki i jedne i drugie :) Ja co prawda obiecałam sobie ze już więcej nie kupuję (już sama się pogubiłam co mam) ale dzisiaj znowu wróciłam z car boot z reklamówką ciuszków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WSZYSTKIM i Bejbikom i Brzucholkom :D Olu zdjęcia masz prześliczne, też już bym takie chciała :) A co do upadku, to się nie przejmuj za bardzo, moja siostra w 6, czy 7 miesiącu w domu spadła ze schodów i też tak jak Ty czekała to na akcję, to na ruchy małego, jednak wszystko skończyło się na strachu i urodziła w terminie :) Teraz mały ma 2 lata i jest niezłym rozrabiaką :) TYLKO PROSZĘ NA SIEBIE UWAŻAĆ!!! :) Marzenko_s mi się te śpioszki też strasznie podobają i mojemu kochanemu S także, a z Nim to ciężko cokolwiek wybrać, ponieważ jest straszecznie wybredny ;) Marzenko87 nie jesteś sama, ja też ciągle patrzę na małe dzieciaczki, na te prześliczne uśmiechy i po prostu... zamieram... Gdyby wszystko potoczyło się tak jak miało być, to teraz moje skarby miałyby po 8 miesięcy... ale jeszcze wszystko przed Nami!!! :) My nie staraliśmy się długo, bo raptem 6 miesięcy (to było raczej jak zabawa bez zabezpieczeń), a następne 2 były takie "ostre", później poszłam do pracy i okazało się wówczas (w 3 cyklu), że jestem w ciąży... Zatem Kochana spokojnie i nie stresuj się, odpuść troszeczkę, a zajdziesz szybciej niż myślisz!!! :D P.S. Spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe, abyś jak najszybciej została MAMĄ!!! :D Asiu ja prosiłam o maila z namiarami, JA!!! :D Buziam słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja mialam dokladnie 3 tyg temu taka sytuacje,pisalam Agnes wetedy smsa o moim wypadku...Przechodzilam przez ulice i byly tory tramwajowe,padalo...w reku parasol w drugiej reklamowka i potknelam sie o tory i polecialam jak dlugaaa...taka babeczka wyskoczyla ze sklepu mi pomoc a ja poplakana tak ze szok...wrocilam do domu i tez tlko czekalam czy aby nie bede krwawic czy nic nie boli i czy maly kopie...ale maly aktywny byl bardzo nic nie bolalo,wiec uspokoilam sie....Potem czytlama w ksiazce "W oczekiwaniu na dziecko" ze upadki nie zagrazaja dziecku gdyz jest chronione bardzo dobrze wodami ,urazu moze dostac w przypadku gdy bylby to bardzooo powazny wypadek. -Ale mimo to musimy uwazac:* U mnie dzis zar z nieba niesamowity,nigdzie nie wychodze...Byl u mnie brat z coreczka swoja i chcieli wyciaganac mnei na spacer ale nic z tego nie dalabym rady chodzic po takim sloncu,moze pod wieczor wyjde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, Sisetka jak sie bawiłyście na weselu? Ola ale masz fajne to brzucho :) uważaj na siebie i nie biegaj ;) Malutka śliczne te pajacyki :) chyba sie skusze ;) już widze mojego malucha w takim tygrysku :D U nas wczoraj cały dzień deszcz i burza :o za to dzisiaj słoneczna pogoda więc szykuje sie spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile.w nocy z sob na niedz mialam bardzo silne krwawienie i wyladowalam w szpitalu.babel okazalo sie ze zyje a ja mam krwiaka.jutro kolejne usg.....jak to doktor powiedzial:"wszystko w rekach boga"ja mam ciagle lezec.wolalabym w domu.jutro sadny dzien.zobaczymy czy babel zyje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny na weselu nawet ok, ale wodka zupelnie mi nie wchodzila a wino bylo tylko wytrawne wiec nie pilam i wrocilismy sobie samochodem w sobote bylismy na koncercie, na "męskim graniu" - super bylo :) no i wlasciwie to tyle dalej sie staramy, nie wiem juz kiedy mam plodne, kiedy nie plodne, nie wiem czy ten pecherzyk pekł, pojde moze jutro na usg zeby sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dzieki za zaproszonko, super masz ten brzuszek i do twarzy Ci z nim;) Malutka wyslalam Ci maila;) komus jeszcze mialam wyslac??:P a nasza Lenka juz rozrabia niezle;) a tak poza tym to czuje sie dobrze, urodzinki malutkiej udaly sie a tak w ogole to jest taka slodka;) to milego dnia dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej banmon:* trzymaj sie kochana wszystko bedzie dobrze:):* dacie rade z maluszkiem:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon :* duuuuużo zdrówka dla Was! Musi być dobrze, trzymaj sie dzielnie 🌼 buziaki dla Ciebie i Bąbla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..Trzymam mocno kciuki!🌻 Jej nawet sobie nie wyobrazam jak sie musiałaś przestraszyć.. Wesele bardzo udane mimo,że nie piłam:D Wrócilśmy ok 4 rano a wczoraj odsypialiśmy prawie cały dzień.. Ide robić obiad,moze sie odezwe pozniej..ale stos papierów do zrobienia wiec czeka mnie duzo pracy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon Kochana nie martw się, bo wszystko musi być dobrze!!! Moja koleżanka w ciąży też miała krwawienie, bo miała krwiaka i teraz w lipcu urodziła ślicznego chłopczyka :) Krwiaki często się zdarzają w ciąży, ale przy tym trzeba duuuuużo wypoczywać i leżeć, by się wchłonęły... Myśl pozytywnie, a na pewno będzie z Bąblem i z Tobą wszystko dobrze!!! :) Trzymam mocno za Was kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................30...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................28..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................22..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................11..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................10..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Banmon wierzę ze będzie dobrze, już prawie koniec 1 trymestru, trzymaj się. Ja mam usg za tydzień w czwartek dopiero. Zmykam dalej do pracy, zmęczona jestem po tyg dwóch prac :-o Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY Banmon lezec lezec i jeszcze raz lezec:) babel musi byc teraz silny:) ja w srode udaje sie do sowjego gina niestety termin do innego ktorego wybrałm za 3 tyg:( a ja jakos dziwnie czuje ze cos nie tak pobolewa mnie jajnik w najmniej oczekiwanych momentach oczywiscie moiw tu o okresie poza owu. no nic w srode mam wizyte. no nic nei chce sie domyłśac buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................4............... ...............24.08 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................30...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................28..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................22..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................14.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................11..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU......................11..............ok.06.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Banmon trzymam za Was kciuki. Będzie dobrze, musi być...Z tego co pamietam to Goga też miała krwiaka a teraz ma ślicznego Misia, także jeszcze wszystko będzie dobrze, zobaczysz. MArzenka dzięki za pocieszenie, też czytałam tą książkę, ale wiesz jak jest, strach jest zawsze w takich sytuacjach. Zreszta jutro idę do midwife i wszystko jej opowiem, zobaczymy co mi powie. A linak nie wysyła bo już mnie sama znalazłaś ;) AsiaAk twój brzuszek też już niczego sobie ;) i Lenka rozrabia :) niesamowite uczucie nie? Malutka dzięki za miłe słowa :) Obiecuję już na siebie bardziej uważać. Goga to brzuch to z dnia na dzień robi się większe, bez żadnego opamiętania ;) Hope staraj się troche oszczędzać, a maternity leave to chyba najszybciej jak się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula a za te 3 tygodnie też idziesz tak? No ciekawe od czego te bóle... Sisetka koniecznie idź jutro sprawdź co z pęcherzykiem :) Ola brzucho rośnie bo mała kobietka potrzebuje dużo miejsca :D aaaaa ja mam mięśniaka nie krwiaka ;) a o krwiakach słyszałam że przeważnie się wchłaniają tylko trzeba duuuuuuuuużo leżeć. Mam nadzieje że u Banmon jest ok i że się to dziadostwo wchłonie. To dzielna kobietka i napewno jak będzie trzeba to będzie leżeć plackiem cały dzień żeby tylko to znikło i nie przeszkadzało Bąblowi 🌼 Rany u mnie znowu burza i ciemno jak w dupie to już staje sie normą że rano jest ładna pogoda a po południu pada deszcz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( u mnie tak samo leje,grzmi,ciemno...W tym najwiekszym deszczu musialam isc do piekarni po chleb i bulki bo by K nie mial na rao do pracy...a on nie zdazylby kupic bo jest gdzies na awarii i bedzie pozno....ale spoczko doszlam jakos:) Ola fajny masz ten brzusio no i fajniusie zdjatka:) Moj maly jest dzis w miare spokojny...wlozyl nozke pod zebra i zadowolony spi:) hihi A tak w ogole dzisiaj dowiedzialam sie ze moja babcia byla na USG i okazalo sie ze ma raka na watrabie,mama wlasnie do niej poszla dowiedziec sie czegos wiecej no i czekam na jakies wiesci.... I po co tu chodzic w takim wieku (78 lat) po tych wszystkich lekarzach...oni potem wynajduja wszystkie choroby a wiadomo to jest taki wiek ze powinna siedziec i cieszyc sie ze jest z nami tak dlugo a teraz juz tylko sie zalamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak Ola zgadzam sie,super uczucie:) banmon trzymam kciuki:* jejku pogoda jest okropna;/ jak ja juz bym chciala zime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon napisz koniecznie dobre wieści.. Ja juz sie stresuje jutrzejszą wizyta u gina,ale dopiero o 18 wiec jeszcze dzis i caaały dzień jutro czekania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon co u Was? mam nadzieje że wszystko dobrze 🌼 Marzenka współczuje babci :( wszystkiego dobrego dla Niej! Sisetka jak pęcherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena fakt z babciami id ziadkami włąsnei tak jest wynajudja im chodoby :( wasza bliskosc napewno jej pomoze:) Goga ide tez za te 3 tyg do innego, i sma nie wiem na co liczyc z jendej strony chialabym cos wiecej sie dowiedizec a zdrugiej jak postawi inna diagnoze? to chyab zwarjuje Ola a ty pwoli tam spaceruj :D Malutak pwiedz mi czy tak całkeim przez 6 miesicey ''luzu'' w staraniach da sie zapomniec? ja niby sie starm ale awsze gdziec mi przmennie przez mojua głowke ta mała iskeirka nadzieji u mnie na budowie jakosa awantura miedzy star dewota wiejska( jej córka ma dom koło naszego) razem z wnukim rzucła kamieniami do auta robotników dz...ka jak ja dorwie to nie wiem co jej zrobei dobrze ze dzis w pracy bez auta bo jzu bym tam była, dobrze ze moj M jest bardzije opanowany a tego gówniarza to bym sprała na kwasne jabłko !!!!!!!! norlamnie cisnienie 500/900 a własnie powód jaki bo kieronik od naszych robotników dwoma kołami najechał na ich miedze !!!!!!!!!!!!! NIE POPROSTU RECE OPADAJ CYCKI WIEDNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×