Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ja jak pracowałam sezonowo w uk to miałam zawsze 30min przerwy i 2x10min albo 15 juz nie pamietam, więc wydaje mi się ze ty Hope powinnas miec wiecj, dokładnie tak jak pisze amerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja normalna,że tak powiem waga to 48,ale wcale wychudzona nie jestem,naprawde...Dużo mi brakuje do tego..Mogłoby to w cycki iść a nie tak:)W ogóle to która nie ma kompleksów? Wg mnie każda.. banmon nawet sie pan pytal na jaki kolor to zmienić..bo tam jest tapeta w tym dziecinnym pokoju i on chciał nakleić juz inną..Ja mówię,że wszystkie kolory mogą być,ale nie różowy:) Naprawde jest fajne i dlatego nie chce sie nakrecać..juz mi sie sniło dzisiaj:D A tutaj mamy do listopada włacznie...Ale ono jest na sprzedaż i moze nawet sie okaże ze tej naszej bedzie to na reke..Inaczej nie wynajmiemy dwóch naraz..A tamto wydaje mi sie że zejdzie..bo mnostwo fajnych z 2 z przodu juz zeszło i nie ma w ogłoszeniach:( Mówie o takich nowoczesnych w nowych blokach i ok 60-70metrów. A ci państwo mają sie wprowadzać do nowego domu dlatego chcą to wynająć i im nie zależy jaki kolor zrobimy gdziekolwiek..Kiedyś pamietam to mieszkanie było na sprzedaż za kupe kasy..Dopiero nie dawno zmienili na wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm to rzeczywiscie musicie pogdać bo moze wczesniej będzie mozna zerwać umowę a trzeba przyznac że nowe mieszkanko jest świetne :) Smile a ciebie przez cały czas bolą piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bolą..widać zyłki dość duże i są takie jakby troszke napuchniete..Ale co to za różnica z małego A na duże A? Odkładam na jakąś operacje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon juz cicho z tym mieszkaniem! Niepotrzebnie sie nakrecam...Dodam tylko,że na żywo jest duuuuzo ładniejsze..wielu szczegółów nie pokazali na zdjęciach...np drugi TV w sypialni albo oprócz pralki jescze suszarka..jakieś bajery w kuchni..ehhh..nie myśle juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazienka nawet ba zdjeciach wydawała się spora .... bo mnie piersi tez tak słabo bola a czasami jakby wcale i oczywiscie sobie wkrecam :o tez mam nabrzmiałe i zyłki widać, w ogóle to sa dosyc brzydkie bo sutki mam tez strasznie nabrzmiałe i to jest obrzydliwe. Wiadomo troche urosły ale nie sa jakies imponujace my przedwczoraj jedlismy pizze a dziś to nie wiem co M zrobi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom tak nie bede plakala po 13 kilogramach bo do konca ciazy jeszcze troche zostalo i na wadze przybiore na bank bo przeciez teraz maly najwiecej tyje wiec poplacze pod koniec 9 miesiaca ;) smile mojej kolezance malo na piersiach przybylo przez 9 miesiecy a po porodzie masakra takie sie zrobily wiec czekaj spokojnie a no i lepiej jest jak tak stopniowo sie powiekszaja przynajmniej nie bedziesz miala rozstepow u mnie szybko sie powiekszyly do DD w pierwszych miesiacach i teraz mam takie zajebiste rozstepy ze szok :/ ale juz sie do nich przyzwyczailam i nie wygladaja tak strasznie jak na poczatku a mi piersi juz dawno nie bola a myslalam ze przez cala ciaze beda bolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki o to tymi moimi pieriami dziecka nie wykarmie bo bedzie miał chyba większą głowe niż ta moja pierś :D Amerie DD no szacun ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie zawsze to jakieś pocieszenie:) ja mam od zawsze małe wiec już sie przyzwyczaiłam..Tylko to niesprawiedliwe,bo siostra jest duzo szczuplejsza a ma ogromne D jak nie lepiej:/ ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie rozbawilas :D zobaczysz banoman ze nawet jesli piersi nic ci nie podrosna teraz to po porodzie beda wieksze jak pokarm przybedzie ;) lepiej zeby mialy mial wieksza glowke niz zeby piersi go miazdzyly ;) hehehhe obecnie mam F banoman bo z DD to mi piersi delikatnie wyplywaly ale nie ma czym sie cieszyc mowie ci moim zdaniem zgrabniej wygladaja kobiety z mniejszym biustem i bez rostepow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile a swoja droga to fajnie ze zmienicie mieszkanie z dzidziusiem w nowe miejsce tylko nie zostawiajcie tego na sama koncowke ciazy bo bedziesz sie meczyla z przeprowadzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie to chyba z F twój M zadowolony :) mój chyba by się spłoszył i nie wiedział co z tym fantem począć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam moj maz bardzo zadowolony z moich rozmiarow ogolnie mowil juz na poczatku ciazy ze bardziej mu sie podobam taka okragla ;) dzwonila wlasnie do mnie babka i bede miala w koncu te 190f :D z czego bardzo sie ciesze bo czekalam tak dlugo zdecydowanie za dlugo banoman jak tam twoja nowa gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpakowałam jeszcze, czekam z tym do powrotu m bo wiem, że on lubi takie rzeczy ;) no nareszcie ci dali tą kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat piersi się wkręcił :) Smile nic się nie przejmuj, ja od zawsze miałam A, a teraz mieszczę się w duże B albo małe C, a jak Asia się urodziła to mój cyc był większy od jej główki :D hehe Fajny widok był. Jestem ciekawa co mi z nich zostanie jak skończę karmić. A karmić planuje min do końca roku, lubię to, a po drugie jaka wygoda w nocy, Asię daję tylko na bok i je, a ja dalej kimam :) Ile razy się budziłam z cycem na wierzchu i dzieckiem odpadniętym od niego :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na temat piersi to ja się nie wypowiadam, bo mój R. to po ciemku może pomylić moją klatkę piersiową z plecami, różnicy większej nie ma :D nie no, może trochę przesadzam, ale tylko trochę ;) Banmon- jak tam odwiedziny gości? :) Agnes- nie zazdroszcze :o ale jak ktoś pisał ważne że masz dwóch kochanych mężczyzn przy sobie ;) Smile- musisz się pochwalić sukienką jaką wybierzesz... co do ślubu, to moja siostra też nam wypaliła niedawno że biorą kościelny... Na początku miało być małe jednodniowe przyjęcie, ale z dnia na dzień dowiaduję się o czymś nowym, niedługo się okaże, że biorą ślub w Las Vegas :P a ja mam juz jedno wesele, do tego obrona, spłukana jestem, i kolejne wydatki :o amerie- Twój Małż ma rację, takie filmiki to sobie zostaw na później, po porodzie będziesz oglądać i mówić: "tak się bałam, a nie było czego" :D Ola- butelki, smoczki i pieluszki też na kocie próbujecie? :P Goga, Sisetka, Marzenka, Asia, Hope, Daguś, Marta - 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to z tymi badaniami mojego R. dalej nic nie wychodzi, mieliśmy jechać w tym tygodniu, ale oczywiście były ważniejsze sprawy- musiał wziąć wolne i kupić auto, "bo taka okazja...", a teraz kolejnego wolnego dnia mu niby szef nie da ... Ja miałam dzisiaj iść jednak do innego ginka, ale nie poszłam- po co, ja będę się szlajać od jednego do drugiego, badania robić, a on ma to w dupie, bo wszystko jest ważniejsze... Tak samo jest z seksem- sugerowałam mu ostatnio delikatnie, że można by spróbować, ale on był zmęczony/ nie miał ochoty/ był zajęty, a później ja musiałam jechać do rodziców i do pracy...Mam go dość ostatnio, nawet nie mam ochoty tutaj przyjeżdzać, a już nie mogę tego zgonić na pms :o Jak już jestem, to staram się go unikać, bo mnie po prostu drażni, nawet rozmawiać mi się już z nim nie chce, paranoja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................33...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................27..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................17.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................14..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................13.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................34...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................27..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................17.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................14..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................13.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ładne to mieszkanko :) Marzena trudno czasem zrozumieć facetów :o zamiast unikać siebie i tematu to musicie chyba poważnie porozmawiać, mam nadzieje że się dogadacie 🌼 Banmon jak wizyta gości? Jak się czujesz? U mnie wreszcie lepsza pogoda, tzn. nie pada narazie więć biore małego i idziemy na spacer bo cały tydzień nie byliśmy przez ten deszczor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................14.................. ..........ok. 18.09. sisetka...............29.................5............... ...............30.09 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s...............35...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................34...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................30..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................27..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................19.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................14..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................13.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 Marzena przypomniało mi sie jak własnie na naukach przedmałż. mówiono o przypadkach par,ktore rozeszły sie,bo....zbyt bardzo chcieli mieć dziecko..Historie były przedstawiane z różnych perspektyw i jak tak tego słuchałam to widziałam dokładnie SIEBIE,dokładnie NAS te pare miesiecy temu...Było mi tak cholernie głupio...Obiecałam sobie,że jesli juz zdecydujemy sie na drugie dziecko nie bede juz rozchisteryzowaną ,,staraczką''...Mimo,że baardzo chciałam mieć dziecko czasem zachowywałam sie okropnie i oczywiście tez nie rozumiałam jak R. był zmeczony a to trzeba bylo działać JUZ! Jest mi wstyd za to:( Marzena jak ma sie udać to sie stanie to w najmniej spodziewanym momencie,uwierz mi..Uwierz starej ,,staraczce'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jak juz wspomniałaś o mieszkaniu to dodam tylko,że sprzatnięto nam sprzed nosa wczoraj...Mówi sie trudno. No i nasza sie zgodziła wczesniej rozwiazać umowę i teraz musimy szukać od 1.10 czegoś. Czyli juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ja sobie zdaję sprawę, że nie mam łatwego charakteru, a do tego te starania mi też dają popalić... Ale ciężko mi z tym, że ja coś działam, a on nic, rozumiem już że nie musi ze mna beczeć jak dostaję @, że nie musi mi liczyć dni płodnych i niepłodnych, że nie musi histeryzować jak ja żebym wiedziała że też chce dziecka...:P Ale trułam mu dupę za przeproszeniem już tyle czasu o te badania, więc mógłby się domyślić że to dla mnie ważne, nawet nie domyślić, bo mówiłam mu o tym wprost... Tak dużo od niego wymagam? Staram się trochę odpuścić, nastawić bardziej pozytywnie, dlatego nie chcę poruszać z nim tego tematu teraz, bo to grozi wybuchem ;) ale swoje myślę... Nic, muszę się postarać bardziej :) Smile- kiedy ten ślub? Masz już sukienkę? Goga u nas też dzisiaj ładnie, ale ostatnie dni mi dały popalić- NIENAWIDZĘ JESIENI, a pogoda była typowo jessienna, co na pewno miało też wpływ na moje samopoczucie A jutro idę na panieński :P oj się będzie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile szkoda ze wyszlo z tym mieszkaniem tak jak wyszlo :/ marzenka to sie zabawisz na tym panienskim oj jak ja sobie przypomne co sie na moim dzialo :D goga wyspacerowlas sie ? ja to tez bym sie z checia przeszla ale chyba dopiero zaczne spacerowac jak maly bedzie na swiecie bo teraz to nie mam sily :( chyba mnie ten caly remont przytlacza wydaje mi sie ze teraz wlasnie powinnam juz tylko kolekcjonowac wyprawke i sie relaxowac a ja tylko sie stresuje ze wszystko sie przeciaga moj maz tak samo :/ banoman ma gosci to tutaj cisza ;) banoman mam nadzieje ze sobie radzisz jakos a moze goscie byli tak mili ze sami sie toba zaopiekowali ;) ? ola a ty co na zwolnieniu jestes ale od pracy nie od nas ;) mareznka daj znac juz coraz blizej masz do rozwiazania cala reszte pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×