Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Smile to ci się upiekło z tym dźwiganiem ;) Jeszcze tylko ciuchy i możesz się cieszyć w pełni nowym gniazdkiem. Amerie ja z tego samego powodu chciałabym urodzić przed 23 :P Banmon ja mam Kenwooda i jestem baaaardzo zadowolona, później sprawdzę model i prześlę ci linka :) Goga mały bardzo marudzi? Straszne to ząbkowanie :O Dziewczyny trzymajcie kciuki zaraz jedziemy na zakupy, moja pierwsza jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga link dodałam do ulubionych, czekam teraz na Ole :) Jak tam Ola śmigasz nowym autkiem, dobrze się jeździ? mi tak się nudzi, że zwariować mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ola skorpiony nie sa takie zle ja np. bardzo fajna jestem ;) a jesli chodzi o jazde to wiadomo ze dasz rade mi tez taki wynalazek sie przyda banoman mama mowila ze jak przyjedzie to mi zakupi w prezencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jaką masz dobrą mamę :) my coraz bardziej się skłaniamy ku kupnie czegoś takiego tym bardziej jak Babel się pojawi na świecie to takie urządzenie jak znalazł. Ja to sobie wyobrażam że tylko będę wrzucała obrane warzywka albo składniki na ciasto, wcisnę guzik i tyle z mojej pracy będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie to fajny prezent dostaniecie od mamy :) Ola jak się śmiga nową furą? ;) Mały bardzo nie marudzi, tylko czasami, dosyć dzielnie znosi to ząbkowanie ale widze jak go to męczy np. ze złością gryzie swoje rączkii wszystko co mu w nie wpadnie :( nie chce sie już tak bawić bo go to jednak wkurza :( a jak popatrzy na mnie smutno tymi ślicznymi oczkami i wkłada rączke do buzi i ją gryzie to aż mi sie coś robi :( tak jak by mi chciał pokazać gdzie go boli :( dzisiaj i tak jest lepiej więc może te środki które mu daje działają... wogóle to mniej je i więcej śpi przez to... kiedy wreszcie zobacze tego pierwszego ząbka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja sie zarejestr w housingu tak z głupa 2 lata temu i teraz donioslam list że jestem w ciąży i udało sie :) w końcu będziemy robić po swojemu i opłaty za wynajem małe bo 53f tygodniowo plus oczywiście tax i media. Banmon nie kaze ci naciskać brzucha tylko delikatnie pukać. Moja dzidzia jest bardziej aktywna wieczorem o w nocy a już najbardziej szalała w samolocie jak wracalismy. Teraz jak długo nie czuję to trochę ja "potyrpe" i zaraz odpukuje, jestem wtedy spokojniejsza. Smile fajnie ze już jestescie na swoim, jak ja pomyślę co mnie czeka i na dodatek musimy kupić odrazu pralkę, lodówkę i kuchenkę no i łóżko plus pierdoły niektóre kuchenne, resztę mamy. Dochodzą do tego jeszcze rzeczy dla dzidzi więc same wydatki. Moja mama dziś zaszalala i dzwonię do niej a ona kupiła już czapeczki kaftaniki gruszkę do nosa, pieluchy tetrowe chciała i kupiła dwie sukieneczki. Więc same widzicie musibyc corcia bo babcia też chce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga biedny ten twój Misiu :( mam nadzieję że niedlugo mu ząbek wyjdzie a nastepne przywitacie już w umiarkowanym spokoju .... :) Hope super że się przeprowazacie, wydatek bedzie duzy no ale to jednak na swoje juz :) my własnie jesli cos kupimy to dosłownie wszystko będziemy musieli kupować. Czyli babcia się cieszy :) w takim razie córeczka musi byc i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) U mnie w sumie nic nowego... pracy dalej jak nie było, tak nie ma :( Z Grubym też ostatnio ciągle się kłócimy... :( Ehhh... tylko usiąść i płakać :( A co do robotów kuchennych, to ja mam osobno i sokowirówkę i blender :) Do tego mam jeszcze taki ręczny blender, ale u mnie to kwestia zboczenia zawodowego ;) Jutro jedziemy do Córuni kuzyna mojego Małża, urodziła się 14 września, ale kawał z Niej Babeczki, bo urodziła się 62cm długa i 4700g ważyła :D Ogólnie jadę się pozapatrywać na małe dzidziusiątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka jak ja sobie przypomne swoje poszukiwania pracy to tez rece opadają ale mam nadzieję że w koncu ktos się do ciebie odezwie bo przecież ileż mozna..... Kiedy bedzie wiadomo czy macie zielone swiatło na starania? trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no cisza niestety :( w weekendy to tu już w ogóle nikogo nie ma :o Ola jak tam autko się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Furką śmiga się bardzo przyjemnie :) tylko jak zawsze problem z parkowaniem. Ale ja zawsze mam z tym problem :O Malutka nie wiem co Tobie napisać :( , chyba tylko tyle że mam nadzieję że los w końcu się odwróci. BAnmon podaję linka do mojego robota, wg życzenia wrzucasz wszystko i masz gotowe ciasto, niestety jest bez funkcji pieczenia ;) tego masz kilka dodatków (od góry dołączasz blender i food procesor) , możesz dokupić też maszynkę do mięsa. Bez problemu zagniata ciasto drożdżowe i na pierogi :) Minus jest taki że nie jest mały, musisz gdzieś trzymać dodatkowe pojemniki (np blender) Ale ogólnie polecam :) http://www.kenwoodworld.com/pl-pl/Produkty/Miksery/Seria-Prospero/KM266---Prospero/ Goga biedny twój Misio, ale podobno pierwsze ząbki są najgorsze. Amerie pewnie już gości wyczekujesz ? Hope jak babcia przekonana że będzie dziewczynka , to nie ma już innego wyjścia :) Moja mama też była na 100% że bedzie dziewczynka. W ogóle muszę Wam powiedzieć że nie wytrzymałam i obejrzałam sobie kilka filmików z porodu na you tube :O i zdecydowanie nie wygląda to zachęcająco brrrrrrr...... Ale i tak te w wodzie wyglądały lepiej niż ten na łóżku. Az się wczoraj poryczałam i powiedziałam MAłżowi że zmieniam zdanie i nie będę rodzić i już! [url=http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=33&dzien=27&miesiac=1&rok=2010&bg=000.]http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2010/1/27/33.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj ola mowilam ze to nic ciekawego te filmiki :/ widzisz ja juz troche o nich zapomnialam... ;) w koncu kazda z nas jest inna i kazdy porod jest inny ja czytalam wiele relacji z porodow i nie wszystki byly takie straszne moze bedzie akurat tak ze ci wszystko szybko pojdzie... chyba trzeba sie pogodzic z bolem to najlepsze rozwiazanie.... bo przeciez nie bedziemy zaciskaly nozek przez cale zycie ;) a malenstwo tez w koncu chce zobaczyc swoja mamusie :D ja dziewczyny zabieram sie za sprzatanie bo tak jak ola napisala wyczekuje gosci juz coraz blizej :D :D :D a jutro skladanie mebelek :D no i scan mama nadzieje ze z malenstwem wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!!! parkowanie w uk to totalna maskra !!! ogolnie tutaj na drogach straszny scisk :/ dlatego ja mialam male auto ;) ola ale troche cwiczen i bedziesz wprawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola robot jesli chodzi o wygląd podoba mi się baaardzo :) a jakbym np chciała zetrzeć ziemniaki albo marchewke to też to zrobi ? z parkowaniem to często trudno sprawa szczegolnie jak samochod długi, trzeba po prostu ćwiczyć z czasem będzie lepiej i ogarniesz gabaryty auta :) Ola tymi filmikami to ty się tak nie przejmuj, porod wiadomo ze boli i trzeba się z tym pogodzić, najwazniejsze żeby był on 'standardowy' wiesz bez żadnych komplikacji itp, ja sie głównie tego obawiam, a ból.... raczej być musi. Powiem wam szczerze że ja się najbardziej boję połogu i tych paru dni zaraz po porodzie to mnie przeraża na maksa.... Amerie ty już niedlugo bedziesz miala maleństwo po tej stronie brzuszka :) super trzymam kciuki, żeby na usg wszytko dobrze wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bedę miała 18 pażdziernika czyli dłuuuuuuugo jeszcze :o najchętniej poszłabym w tym tygodniu :) jakies dziwne mysli mnie dopadaja czasami że cos jest nie tak.... zauwazyłam że jeszcze tak do 3tyg po usg jest ze mną ok a później im blizej nastepnego badania to nerwy jakies łapię. Mam miec tez od razu cytologie zrobioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest ok banoman normalnie prze panikujesz ja mialam tak samo mowilam nawet mezowi ze czekam na usg a juz po bede spokojniejsza ale i tak po jakims czasie mialam znowu czarne mysli i znowu mowilam ze jak na nastepnym usg wszystko bedzie ok bede spokojniejsza ;) i tak do konca... koncze 9 miesiac a i tak sie stresuje przed jutrem szybko minie do 18 zobaczysz !!! to pewnie dowiecie sie czy to chlopczyk czy dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................5............... ...............30.09 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................38...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................35..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................31..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................18..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................18.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 Czesc wszystkim Ale mam dzis lenia, nie chce mi sie nic, chcialabym juz byc na macierzynskim i siedziec w domku. Nawet pisac mi sie nie chce. Robie obiadek i na 14 do pracy, mysle ze do konca roku popracuje. Mam nadzieje ze niedlugo sie przeprowadzamy, za tydzien bedziemy ogladac mieszkanie, m tam szybko porobi podlogi i sciany a reszte bedziemy juz pomalu robic. Nie moge sie doczekac scanu juz za 2 tyg w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam w piękny, słoneczny dzień, w końcu :) a że i tak zimno jak cholera, to juz inna sprawa ;) Ola- Tobie to trzeba do porodu zablokować wszystkie strony oprócz kafeterii, bo się naoglądasz i tylko stresujesz sie później ;) Co za książki kupiłaś? Kurde ja to kiedyś byłam uzależniona od książek, a teraz... Malutka- patrz się na małą (w tym przypadku to przenośnia ;) )i ucz się, przyda Ci sie w przyszłości :D Hope- a jak będzie jednak synek to co z sukienkami? Będziesz musiała szybko myśleć o rodzeństwie, zeby sie nie zmarnowały :P Amerie- jak to zleciało, co z imieniem, myśleliście już? Moze pisałaś, ale mi umknęło Smile- wicie nowego gniazdka już skończone? ;) Banmon- męża wyszkol, a nie bedziesz pieniadze tracić na robot wielofunkcyjny :P :P Goga- dobrze, ze chociaż te środki działają, zawsze to jakaś ulga dla małego Ja od jutra idę na staż, ale przyznali tylko na 3 miesiace, nie może być zbyt pięknie :o ale dobre i to...Chociaż też trochę się stresuje- jak to ja ;) Wesele było udane, najważniejsze że przetrwałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon tez chce kupic taki robot co trze np ziemniaki bo w sobote mnie wzielo na placki i M zagonilam do tarcia bo nie cierpie tego. to pierwsza bedziesz wiedziala co masz ja dopiero w czwartek sie dowiem na scanie a najbardziej mnie przeraza ze to juz bedzie ostatni scan, bede musiala isc prywatnie albo polece do Pl amerie wszystko bedzie dobrze, maly wyskoczy z ciebie i juz niedlugo bedzie w domku :) dziewczyny mamusie ile sie dochodzi do siebie po porodzie? , tzn ile trwa dojscie narzadow do normy bez bolu i tego dziadostwa calego bo tez sie tego boje najbardziej, szwow i szycia i ciecia bleeee, porod i tak bedzie bolal ale te rany. banmon za 2 tyg mamy juz polowke, ten czas tak leci ze nie moge uwierzyc a za rok nasze dzieci o tej porze beda mialy ok 7 mcy :) inne juz roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że jesli Babel się dobrze odwroci to zobaczymy co ma miedzy nogami ale może być tak, że sie będzie chował :) i wtedy nic się nie dowiemy ;) ale powiem ci ze tak srednio będę ufała temu usg bo dwie znane mi osoby na etapie usg połówkowego zostały wprowadzone w błąd co do płci.... i ja nie uwierzę póki nie zobaczę ;) Hope ale planowałaś iść jeszcze na usg z mamą o ile dobrze pamietam.... my zakup robota wielofunkcyjnego odkładalismy sobie od jakiegoś roku ale teraz jak ma się Bąbel pojawić to myślę ze takie urządzenie bedzie akuratne :) bo nie zamierzam się przemeczać w kuchni :D marzena dobre i 3m-ce, pewnie później zaproponuja ci jeszcze pare miesiecy dodatkowych albo już jakis etacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................15.................. ..........ok. 13.10. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię amerie9....................38...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................35..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................31..............ok.2.12.2010 ...Lenka(?) Smile........................21.............ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................18..............ok.08.03.2011. . ................. HopeU.......................18.............ok.07.03.2011. .. .................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ 55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O etaciku to moge zapomnieć, bo z tego co zauważyłam, to w tym przedszkolu jest tylko sama dyrektorka, i od od baaardzo dawna, i tylko sie wspomaga stażystkami ;) bo nie chcą jej dać nikogo, za mało dzieci podobno... a ja nie wiem jak ona sobie radzi sama z 26 maluchami :o Ale zawsze to jakieś doświadczenie, w międzyczasie mam nadzieję skończę licencjat, dalej w tym roku już nie pójdę, znowu rok w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płci, to pamietam, ze moja mama do końca nie mogła uwierzyć, że będzie chłopiec, chociaż lekarz mówił jej, że jest tego pewien... A ze wcześniej miała trzy córki, to jak się brat urodził, to pierwsze o co zapytała, to nie o to czy zdrowe, ale czy chłopiec czy dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet jak nie będzie etatu to chociaz doświadczenie złapiesz i wpis rozsądny w CV a to trochę daję, zawsze to inaczej się patrzy jak ktoś ma zerowe doświadczenie a inaczej jak ktoś ma chociaz jakiś staż.... ja się nie dziwię twojej mamie jak same córy miała dookoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon tez chce kupic taki robot co trze np ziemniaki bo w sobote mnie wzielo na placki i M zagonilam do tarcia bo nie cierpie tego. to pierwsza bedziesz wiedziala co masz ja dopiero w czwartek sie dowiem na scanie a najbardziej mnie przeraza ze to juz bedzie ostatni scan, bede musiala isc prywatnie albo polece do Pl amerie wszystko bedzie dobrze, maly wyskoczy z ciebie i juz niedlugo bedzie w domku. dziewczyny mamusie ile sie dochodzi do siebie po porodzie? , tzn ile trwa dojscie narzadow do normy bez bolu i tego dziadostwa calego bo tez sie tego boje najbardziej, szwow i szycia i ciecia bleeee, porod i tak bedzie bolal ale te rany. banmon za 2 tyg mamy juz polowke, ten czas tak leci ze nie moge uwierzyc a za rok nasze dzieci o tej porze beda mialy ok 7 mcy :) inne juz roczek. marzena dobre i 3 miesiace zawsze jakies zajecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wyslalo dwa razy ja dzis sprawdzam wage i juz 59kg a obwod brzucha 88 cm na wysokosci pepka :-o najbardziej mnie waga przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no dajże spokoj a co zlego w tej twojej wadze ? :) w jaki sposób mierzysz obwod brzuch? bo ja np na wysokości pepka mam mniejszy obwód niż trochę pod pępkiem - jesli wiesz o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×