Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hope mi też gin nie zmierzył ani nie zważył, wazyc się nie opłaca teraz a mierzyć się nie dało, tylko pomiar kościu udowej zrobił..... no to ci powiedzieli 50/50 hehe tyle to i bez tego wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na to zdj co niby widać płeć powiedzmy to wygląda to na stopkę podkurczona. Oczywiście pani mówi żeby sie nie nastawiac ale niezłego tego siusiaka musiałby mieć :-p Nie chce zeswirowac ale nie mogę w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czym jak z czym ale ze stopa, nogą czy pepowiną to raczej nei można pomylić :D szkoda że się tak średnio ustawił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to dalej wiesz tyle co wcześniej :o pójdziesz prywatnie? ale z dzickiem wszystkom ok i to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miała byc dziewczynka to pewnie będzie :) idź najwyżej prywatnie jak bardzo ci zależy, no chyba że do polszy się wybierasz to i taniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kość udową zmierzyła ? w ogóle jakieś pomiary robiła ? mi gin patrzył na kość udową, żołądek, pęcherz moczowy (a może nerki), serduszko no i na usg 4d jeszcze ogladał twarz dokładnie i na poczatku właśnie chyba od pasa w dół tylko my gapy myslelismy, że on ostrość łapie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i łożysko oglądał i nie wiem co jeszcze bo na poczatku cicho siedział, pewnie nie wszystko mówił Hope najważniejsze ze dzidzia zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mierzyla główkę serce i resztę, wszystko ok. O lozysku nic nie mówiła ale to zdj jest z profilu i tj dziecko pokazało stopkę z profilu i paluszki są na wysokości krocza. Pewnie że najważniejsze żeby było zdrowe, ale 50/50 to nie potwierdzenie. Pójdę na 4d może w pl. Zbieram sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli się wybierasz do polszy to właśnie najlepiej na 4d tam już raczej nie ma wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, dobrze, że dzidzia zdrowa...Chociaż nie dziwię Ci się, że jesteś zawiedziona- równie dobrze mogłaś iść do wróżki, może wiecej by Ci powiedziała :) Ja już pulpeciki zrobiłam, mi smakują bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki :) niezła pizgawica u nas, pewnie zimno na dworze :o ale przynajmniej jak na razie nie zanosi się na deszcz. My dziś do mojej mamy wybywamy :) na weekend ;) przymierzę tą jej kurtke i zobaczymy czy bedzie pasować no i ciśnieniomierz wezme bo nie wiem czy pisałam ale gin powiedział żebym mierzyła sobie cisnienie bo spotykamy się tylko raz na m-c a ciśnienie w ciąży bardzo ważne i trzeba kontrolować.... no to zacznę se mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakiegos dola i czuję że będzie chłopak. Zastanawiam sie nad usg w pl ale teraz już się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope kobito nie ważne co bedzie byleby zdrowe było :) nie powinnas się dołowac z powodu płci a poza tym nic nie wiadomo jeszcze, zrób sobie usg w Polszy bo inaczej przez całą ciąże będziesz z przygaszona miną chodzić a to nie czas na to :) trzymam kciuki za dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy planujesz po polszy zjechać ? najlepiej iść na 4d, moja znajoma jak była i mała się akurat źle ustawiała to gin powiedział zeby sobie wyszła na pół godzinki i wróciła spowrotem no i juz zobaczyli wszystko co chcieli - w końcu jak sie płaci nie małe pieniadze to jako taka cie potraktuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Hope nie dziwię się że masz nerwa, ale przynajmniej wiesz że z dzidzią wszystko w porządku, no i masz małego/ą psotnika/czkę w brzuszku. Ale chyba lepiej jakbyś jednak poszła na to usg bo jak później się rozczarujesz i do tego dojdzie baby blues to może być nieciekawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100% z Ola No a ty Ola jak się czujesz ? zwarci i gotowi do akcji ? Ola a jakiej firmy teraz fotelik kupiliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my już gotowi, wczoraj po raz kolejny przepakowałam torbę do szpitala ;) baterie do aparatu też naładowane . Teraz czekamy, no i to jest najgorsze :O Kupiliśmy z Mamas & Papas plus baza (nie pamiętam nazwy) A jak twój M zareagował na wiadomość że będzie dziewczynka. Bo Małż niedawno mi się przyznał że był jednak trochę rozczarowany, w końcu był na 100% pewny chłopca. Ale teraz jest szczęśliwy i nie może się doczekać córeczki. U mnie w rodzinie wszyscy się po cichu śmieją że to będzie prawdziwa córeczka tatusia, bo już oszalał na jej punkcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bardzo podobnie to twojego męża zareagował ;) to wlasnie tez przez to że i on i ja bylismy pewni że to chłopak będzie ;) bedą cyrki jak się za miesiąc diagnoza nam zmieni :D:D:D Ola czekanie rzeczywiście najgorsze ale ja ci daje jeszcze tydzień albo i półtora ;) a sprawdzałas ten fotelik w jaki,s testach bezpieczeństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o 12 listopada ale może być pozamykane bo 11 jest święto. Mama mi ma pisprawdzac. M mówi ze to dziewczynka na 100%. Wiem że zdrowie jest ważniejsze. W sumie pani mi nie powiedziała ze tak to jest chłopiec tylko że może to być ale nie do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope prywatnie to powinno byc czynne, mama na pewno cos znajdzie :) pójdziesz i się uspokoisz :) trzymam kciuki żebyscie mieli dobre przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o płeć to ona ci nic nie powiedziała bo 50/50 to żadna nowina :) więc nie nastawiaj się od razu że to chłopak, nie myśl o tym a w listopadzie się dowiesz kto tam buszuje w brzuszku :) Miała byc dziewczynka i na pewno jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nic nie jest jescze przesądzone. A wiesz jaki jest pogląd na temat tego czy kobieta bedzie miała dziewczynkę czy cłopca? Podobno mam jak w ciaży brzydnie to bedzie córka, bo odbiera urodzę, a jak bedzie chłopiec to mama ładnie wygląda. U mnie się to sprawdziło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to takich zabobonów to i więcej jest :) ale nie sugerowałabym się tym :D mojej kuzynce wszystki znaki na ziemi i niebie wskazywały że bedzie dziewczynka a byl chłopiec :D a u mojej kolezanki miał byc chłopiec - według babć, cioć itp a była dziewczynka :D czasami coś sie sprawdzi ale to czysty przypadek. Podobno po kształcie brzucha mozna, po tym w jakich partiach ciała się tyje, co się je, jak włosy rosną itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a sprawdzałaś ceny usg tam u was? Ja pamiętam że dostaliśmy tutaj list że jest promocja cenowa i wtedy wychodziło to nawet taniej niż w Pl. A poza tym nie przejmuj się, moja siostra tez była strasznie nastawiona na dziewczynkę (jeszcze jej teściowa "dokładała do pieca" bo jej niespełnione marzenie to córka) , jak się okazało że będzie chłopczyk, to miała niezłą załamkę a do tego jeszcze wszystkich za to przepraszała i nie docierało jak moja mama jej mówiła że dla nich to nieważne. A teraz wszyscy szaleją za małym Jasiem i siostra twierdzi że jakby miała mieć drugie dziecko to tylko i wyłącznie chłopca :) A poza tym tak jak powiedziała Banmon nic nie jest przesądzone, 50/50 - i nawet ja jestem wróżką ;) Banmon sprawdzałam w tych testach co podałaś i dostał 3, czyli nie najgorzej bo poprzedniego nawet tam nie było. No i myślę że ta baza jeszcze coś daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie minimalnie powinien miec 3 czyli jest spoko :) mysle że dobrze takie testy własnie posprawdzać... artykuł nie wydaje mi się sponsorowany więc chyba jest wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, zrobiłam sobie ten test :D W sumie tam są chyba wszystkie możliwe przesądy zawarte. Wyszło mi na 65% dziewczynka. A teraz Hope najgłupsze wskazówki dla ciebie: śpij z głową na południe, twoja mama musi koniecznie pofarbować włosy, nie podnoś kubka za ucho no i tata musi koniecznie być na diecie. co za bzdury, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo :D no i Hope koniecznie jedz owoce i slodycze, a brzuch musi rosnąć 'na górze', tyc możesz tylko w biodrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×