Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ola Wielkie Gratki to musi być niesamowite 🌻 🌻 Czekamy na szczegóły i fotkę :) Ale ci zazdroszczę :) Banmon mam pyt czy jak ci brzuch twardnieje to boli cię? Bo ja mam coś takiego od soboty boli trochę jakbym miała pęknąć i twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz asiak niech sie odezwie i Smile twoja kolej a pozniej ja i banmon. Ale to leci a dopiero test robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratulacje:):) Ja jestem w 21 dc i ten tydzień będzie wielkim oczekiwaniem.. Sobota, niedziela lub poniedziałek powinien przyjść ... Może tym razem nie przyjdzie... Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla szczęśliwych rodziców i dzielnej mamy :) Witamy Kluskę po tej stronie brzuszka i czekamy na fotki 🌻 :) Hope po prostu ten brzuch wydaje sie taki ciężki i twardy jak kamień.... jesli na prawde długo chodze to rzeczywiście czasami boli. Wtedy tylko marze o tym żeby sie połozyć na wyrko ;) Gzela trzymamy kciuki !!!! :) mam nadzieję że dołączysz do marzeny Marzena za dzisiejszą betke ;) no i przedew wszystkim za piekny przyrost nastepnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie uczucie że mi brzuch eksploduje to miaam już kilkakrotnie. Musisz wtedy troche zwolnic tempo bo nie ma co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon czy ja powinnam juz coś czuć?? Bo ja tak napawdę to nic nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie to jeszcze za wczesnie żeby cos czuć, czasami w tych pierwszych tygodniach ciąży się nic szczgólnego nie czuje. Trzeba czekać i zaciskań kciukki - jeszcze tydzień więc kupa czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola GRATULACJE wielkie! Ale sie Kluseczce nie spieszyło;) Jakoś tyle w weekend mieliśmy spraw,że nawet na topic nie miałam czasu..Ciagle coś albo gdzieś jechalismy..Ale o Oli myślałam czesto🌻 Dziewczyny mnie tez brzuch twardnieje,dosyc czesto..nie boli to ale dziwne uczucie..gin kazał na to no spe jeść i po niej troche pomaga. Ale w piatek zaczal mnie boleć brzuch jak na okres i malo brakło a pojechalibysmy do szpitala..tyle,że wzielam paracetamol i ustało..Od tamtej pory jest spokoj ale musze dzisiaj o tym wspomniec na wizycie..tyle sie słyszy o skracających szyjkach i w ogóle...Może to zwykle rozciąganie macicy,ale kto wie..Nawet sie poryczałam,bo se zaczełam wyobrazac ze bede rodzić i mały bedzie musiał leżeć w inkubatorze..ehh Niech chociaż jeszcze miesiąc poczeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile o której masz dzisiaj wizytę ? trzymam kciuki, może to te skurcze przepowiadajace były ? lekarzowi na pewno trzeba powiedziec. A jak tam wyniki z glukozy, wszystko dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela ja nic nie czułam, jedynie miałam jakieś zylki na piersiach, brzuch mnie nie bolał. Dopiero później w 6 tc jakieś tam jazdy sie zaczęły. Każda inaczej odczuwa ciążę więc głowa do góry. No Ola szczęśliwa napewno, fajnie ze już mała jest. Nie mogę sie doczekać zdjęcia. Smile co u ciebie? Mnie trochę pobolewa brzuch, nie wiem czy iść do położnej. Chyba mi sie rozrasta wszystko bo normalnie mi sie ulewa, wszystko z żołądka sie podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nawet bolał jak leżałam. Nie wiem co z tym zrobić. Dziwne uczucie. Czytałam ze magnez można brac i nospe właśnie. Bo skurcze łydek też mam więc brak magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jesli boli cię brzuch to wex sobie nospe a jak nie pomaga to jesli masz taką mozliwośc to może rzeczywiście to połoznej idź... Bo ty za dużo dziewczyno pracujesz jak na moje. Powinnas trochę zwolnic. Kurde ciekawe co tam u Asiaaak..... Niedługo mu Hope będziemy w kolejce ;) brrrrr ;) tylko Smile musi się rozpakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mnie tez czasai boli jak leżę, tzn takie dziwne uczucie, to nie jest taki ból że musze się wspomagac tabsami ale jednak jakis dyskomfort czasami.... magnez jak najbardziej łykaj sobie, jesli masz kurcze łydek to tez potas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej to już bym zrobiła test ale wiem, że jeszcze z wczesnie, zresztą boję sie kolejnego rozczaowania.. Te nerwy i oczekiwanie mnie kiedyś wykończą... Muszę się uspokoić i tak sie nie stresować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby sie teraz udało to byłby wspaniały prezent na Święta:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie boli mnie brzuch tylko leciutko czasem. Idę dziś sie zapytać o macierzyński i mam nadzieję ze do końca roku i koniec. Może w styczniu zostanę w jednej pracy. Banmon tak naprawdę nie licząc listopada mamy 3 miesiące. Kurde ale zlecialo a ja mam wrażenie ze jestem w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem w konkretnym lesie :) no to dobrze jak nie boli brzuchol :) A to nie możesz z dwóch prac zrezygnowac po nowym roku ? do porodu chyba nie będziesz chodziła do pracy.... Gzela nawet nie myśl o zadnym teście !!! stanowczo za wczesnie, szkoda nerwów, kasy i czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki miał mi rano R. odebrać..mam nadzieje,ze nie zapomniał;) Ale nic jeszcze nie wiem,bo nie dzwonił. A wizyta o 16.15 Wy dziewczyny jesteście w lesie,bo macie cały miesiąc zapasu ode mnie:) A ja? Kompletnie nic nie mam,ale juz nie długo gdzieś wyruszymy...Żeby sie tylko nie okazało,że bede musiała do konca lezeć,bo sie wściekne,że wczesniej nie zaczełam kompletowac rzeczy...No różne se rzeczy wkręcam:/ Od piatku właśnie przez ten brzuch,bo wczesniej nigdy mnie az tak nie bolał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile na pewno wszystko ejst dobrze, pewnie to są normalne objawy i wacle nie bedziesz musiała leżeć. Ze wszystkim się wyrobicie, kwestia dobrej listy z zakupami i dwa dni gora wszystko będzie załatwione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile zawsze możesz wykorzystac swojego R.:) Zrobisz mu ładna liste i napewno sobie świetnie da radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie patrzyłam na laktator ręczy i wychodzi że 80zł plus koszt przesyłki trzeba szykowac, mam nadzieję ze ten reczny mi starczy. W sumie nie planuję długo karmic ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu -może mi się odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile najlepiej to sie tak nie denerwuj, tym bardziej, że nic nie wiadomo a przez te nerwy to i mały sie denerwuje i pewnie brzuszek też dodatkowo sie napina i może bolec. Do wizyty już niedługo i n apewno wszytsko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem laktatory reczne sa o wiele lepsze od tych elektrycznych. Moja szwagierka miła elektryczny, wydała kupe kasy a i tak nie zdał egzaminu więc musiała kupic drugi reczny i była bardzo zadowolona. (polecam firme AVENT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to wlasnie laktatory reczne sa lepsze niz te elektryczne. Moja szwagierka miała elektryczny i byla bardzo niezadowolona, stracila kase bo musiala kupic nowy- wlasnie reczny (polecam firme AVENT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×