Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

oj bidulko, teraz to uwazac trzeba ja tez musze iśc do sklepu i mam nadzieję ze gleby nie zalicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już musisz wyjść to uważaj bo ślisko jak cholera wszystko oblodzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już byłam, szłam jak na szczudłach nawet sobie pomyślałam ze jak tak sztywno ide to może jeszcze większe szanse że glebę zaliczę.... ale szłam bardzo wolno i starałam się uważac, u nas lodu nie ma ale ślisko jest w tych fragmentach gdzie snieg topnije (bo jakas rura pewni ebiegnie) i się ciapka robi no i wtedy noga mi się slizgała. A wczoraj moja koleżanka która jest w końcówce 8m-ca spadła se schodów razem ze swoim syniekm bo go na rękach miała !!! normalnie uwazać trzeba wszedzie - ona w domu tak fiknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 46 dzień od ostatniej miesiączki Goga - może jak na początku zimy zaliczyłaś glebę, to później obejdzie się już bez fikołków ;) Ja tez będę musiała uważać, bo ze mnie to nieraz taka gapa, zawsze bardzo roztargniona byłam, ile razy bym pod samochód weszła to nie zliczę, ale teraz staram się pilnować Smile - audi tt mi też się bardzo podoba, chociaż obejrzalam sobie teraz tę z4 no i też rzeczywiście świetny samochód, jaki rodzinny :P Żeby ta płeć wróżona ze smaków się sprawdziła, to byłoby super :) ale i tak obstawiam dziewczynkę, nie chcę się później rozczarować, szczerze mówiąc i psychicznie przygotować na małą księżniczkę, pokocham jak swoją :D Banmon - ja to zupy lubię, a mój nie - dla mnie samej nie chce mi się gotować, dlatego częściej też jest tylko drugie danie U mnei też padać zaczął śnieg, tyle było z mojej nauki, że usnęłam podczas czytania ;) a jak się obudziłam, to pada i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to myślę, ze smiało możesz w przyszłym tygodniu iść do gina :) uważajcie brzuchatki na siebie żeby żadnej gleby nie zaliczyc no to żeś się wyuczyła marzena :) a co u naszym młodych mam słychać? Assiaak, Olka, Amerie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlode mamy mają teraz ważniejsze sprawy niż siedzenie na kafeterii ;) Jak mnie taka pogoda przymula to coś strasznego... Żeby się tak dało zapaść w sen zimowy i obudzić na wiosnę :P Albo przenieść na Majorkę albo inną Teneryfę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mam nadzieje że koleżance nic sie nie stało, szok :o Marzena masz tak jak ja :) w tantym roku na początku ciąży też uczyłam się do obrony i co wziełam papiery do ręki to zasypiałam :D mój R się bał że nie obronie tej pracy bo zamiast się uczyć to ja spałam :D co wchodził do pokoju żeby zobaczyć czy sie ucze to ja spałam :p ale obroniłam sie na 5 :p jakim cudem nie wiem... więc Ty też dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stare mamy siędzą na kafe :p moja mała gaduła śpi :) pokazywałam mu dzisiaj przez okno jak śnieg sypie :D i chyba nie zrobiło to na nim narazie wrażenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wróciłam,bylismy w sphinksie i lekko zjadłam jak nigdy,bo tylko sałatkę hawajską:D No ale trza uwazać na wage:D Jeju sypie strasznie...juz mi sie włosy napuszyły i tyle z prostowania:D Goga ostrożnie tam!:) Strasznie trzeba uważać.. Banmon na zakupy mysle,że w przyszły weekend sie wybierzemy...dzisiaj R. ma zamykać sklep i juz go nie ma,wiec do wieczora jestem sama..siostra z uczelni wróci tez jakoś pozno. No jeszcze jutro możemy gdzieś podjechać..ale w niedziele to nie wiem co moze być otwarte...na pewno smyk i ten dzieciecy obok reala.. Chciałabym mieć juz wszystko gotowe i na pewno przed Świetami to zalatwimy.. Marzena noo rodzinna z4 jak nie wiem co:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga, to mam nadzieję, że u mnie będzie to samo, pocieszyłaś mnie trochę :) Najważniejsze, ze już się zebrałam w końcu do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie taka pogodę :) Wczoraj z nia pisałam i mowiła że czuje mała ale jednak poradziłam zeby mimo tego skontaktowała sie ze swoją ginką, w sumi enie wiem co wyszło bo teraz weekend i nie ma jej na gg ale myslę że wszystko dobrze. Ale masakra niezła strach pomyslec jakie mogłoby to miec skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu tłumaczyłam do brzucha,że śnieg sypie,ale tez nie zrobilo to na nim wrażenia:D Marzena tylko nie na wyspy,bo tam zawsze wieje:D Gdyby nie ciąża to pewnie planowalibysmy znowu jakiś Egipt.A tak to trzeba sie wstrzymać od wojaży...R sie śmieje,że akurat odłożymy na Malediwy za rok:D:D Tam to dopiero jest raj na ziemi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga jestem pewna że na Misiu choinka zrobi wrażenie :D Smile ja ostatnio też w shinksie tylko sałatki jem i to mi starczy jako obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba jednak dopiero w styczniu zaczniemy cos kupować.... jak M znajdzie czas bo mu to się nie spieszy za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży nie trudno o upadek..ja zauważyłam,że jak chodze to sie kołysze:D A wstając z łóżka to sie normalnie turlam:D Ehh.. Ale dziwne,bo zmierzyłam brzuch i mi wyszło po sniadaniu 93cm..a chyba było wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz miesiąc zapasu,wiec spokojnie mozecie kupować w styczniu...Ja nie chce dłuzej zwlekać,bo poprostu juz nie dla mnie takie wyprawy zakupowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile no rodzinne, Ty i maluch się zmieścicie, to najważniejsze, a Twój małżonek ma przecież swoj samochód to co się będzie do Twojego pchać :D Banmon to dobrze, że Twojej koleżance i jej dziecku nic się nie stało, w sumie to wszędzie nietrudno o wypadek, nawet w domu, gdzie powinno być najbezpieczniej... Goga- Mikołaj pewnie zrobi wrażenie, a raczej prezenty od niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest duży,ale juz przeszkadza.. np. do depilacji to juz musze tylko kremu uzywać bo golarką to na czuja bym musiała:D Moja mama to w szoku jest,ze 8 miesiac juz a brzuch mały...Ja to sie boje,że nagle sie powiekszy i rozstepy wyjdą...:( Najważniejsze ze mały sobie prawidłowo rośnie... No ale 10 kg gdzieś jest,wiec wcale nie mało przytyłam...i to doslownie 8kg w ciagu 2 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście musi być malutki ten brzuch :) mi tez się źle goli ale nauczyłam się 'na czuja' :) zobaczymy jak będzie dalej bo może bęben będzie juz mi konkretnie przeszkadzał ..... :D kurde mi niby ciężko jest skarpeki ubierać ale ostatnio noge do zlewu zadarłam bo mi się ubrudziła i musiałam szybko zmyć, M jak o tym usłyszał to mu włosy stanęły że ja taka mądra jestem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Smile hurtownia na zagnanskiej chyba jest otwarta:P moj maluszek dzis byl na spacerku na sniegu pierwszy raz ale usnal i nawet sypiacy snieg na jego nosek nie obudzil go a sypalo porzadnie:P jutro tez wybywamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola właśnie widziałam zdjęcie waszej małej i musze powiedziec ze jak na razie czysty tatuś :) istna córeczka tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mam do ciebie pytanko, pamietam ze ty robiłas pierniki w zeszłym roku, ja chyba się zdecyduje zrobic teraz i nie wiem kiedy trzeba je dekorowac lukrem ? od razu po upieczeniu czy przed samym podaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas slinotok i swedzenie na calego:( Marta mam pytanko? u Was tez juz sie zaczelo??? a jak tak to jak Maluszek reaguje? pomagasz mu w jakis sposob? a Gogunia- nie wiem czemu ale znowu nasze eski nie dochodza:( nie wiem czemu:( ide odpoczac bo noc dluga... buziaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo :) ja dziś od 6 nie spię :o nie wiem co się ze mną dzieje.... nawet w sklepie już byłam i chyba zrobię dziś te pierniki bo dzień dłuuuuugi mi sie szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Mi humorek sie juz poprawił:0 Mąż przez cały weekend był dla mnie nadzwyczaj dobry i caly czas mnie pocieszał... Obiecał że pod choinke da mi prezent w postaci "fasolki":) trzymam go za slowo:) nie wiem jak bym to zniosla gdyby nie on:) Także jestem pelna optymizmu i nadzieji:):) Tym razem sie uda:):) Więc czekam na "Mikolaja":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela jeśli wierzyć twojej mamie to w styczniu najpóźniej będziesz w ciąży :) i tego sie trzeba trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon innej opcji nie biore pod uwagę:) Mam nadzieję, ze przepowiednie mamy sie sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×