Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ja właśnie też nie mam problemów z oddychaniem więc może zauważe że ten brzuch jest nisko albo mój M będzie spostrzegawczy, no i może wtedy przestanie mnie ten odcinek pod piersiami bolec... Hope ja po łóżeczko, wózek i fotelik jadę po 23 stycznia bo 22 przyejżdza do nas moja ciocia na dwa dni no wole to kupic po jej wyjeździe i juz przygotowac pokój, poprac ciuszki i dokupic jeszcze to czego mi brak STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................32...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................32.........ok.07.03.2011..... chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............13.............ok. 21.07.2011..........???........ marzenka_s..............6............12.09.2011.......??? ???...?????? MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka to ty lepiej jedz cos bo na 7daysie to się długo nie pociągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy sobie jakies kanapki, jogurt i owoce bierz :) pamietam ze Goga tez cos slabo w pracy jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jaka pamięć :p Sisetka słuchaj Banmon i bierz coś do jedzenie do pracy :) daj coś do jedzonka maluszkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapamietałam sobie bo ty taka chudzinka jesteś :) spylam na miasto ;) już się nie moge doczekac kiedy wrócimy i zjem obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale konwersacja SZOK!!! dziewczyny fajnie by bylo miec jakas wlasna stronke na pogaduchy.... ola mach chlopaka dla twojej kluseczki ;) ona taka sliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vojagere
Uderz w stół...i tak dalej.... Smile twoje ironizowanie jest w tym przypadku żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vojagere
No wybacz, sisetka, ale to ironizowanie ani śmieszne , ani zabawne nie jest.. Powiedziałabym raczej, że żałosne i świadczące o nieco niskim poziomie.. Bo nikt tu sobie z ciąży żartów nie robi, chyba. I nikt nie sugeruje, aby popadać ze skrajności w skrajność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto ci to czytac kaze? voja coś tam.. Kurcze nie lubie jak ktos daje głupie rady i tyle. I od kiedy to ironia swiadczy o niskim poziomie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vojagere
Dla mnie od zawsze..nieumiejętne jej stosowanie odnosi odwrotny skutek, a to chyba nie jest odpowiedni moment na tego typu żarty , ironie. No jeśli rada totalnego odrzucenia alkoholu i fajek w ciąży jest głupia..to..bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale klikacie dziewuszki:P ja dzis do tylu jestem...:( a i J nie przyjedzie... po prostu zalamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vojagere
Bo lubię. mam do tego prawo, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vojagere
w takim razie po co wy, mimo iż dyskusja zakonczona, nadal ciagniecie ten temat, ironizując ? Skoro uważacie, ze moje rady są głupie, po prostu to olejcie. Nie potraficie, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, a dlaczego nie przyjedzie? :o Na pewno da rade w innym terminie, chociaż szkoda bo się już nastawiłaś niepotrzebnie... Mnie jednak ten brzuch znowu boli :( Albo w pachwinach, albo na dole, czasem zakłuje, ale przeważnie to takie rwanie jakby na miesiączkę I nie wiem co robić, czy iść do lekarza, czy to normalne... Nie plamię, sprawdzam co chwilę, nie jest to też taki ból mocny, że np muszę wziąć tabletkę ale jest Przecież to zwariować idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena mi tez bolal brzuch i troszke plamilam balam jak ty tym bardziej ze wczesniej u mnie ciaza obumarla :( pojechalam specjalnie do polski na usg i okazalo sie ze jest ok wiec nie zawsze bol oznacza cos zlego badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena w pachwinie bolec moze to normalka :) z czasem przejdzie ;) agnes a moze w innym terminie bedzie mógł przyjechać ? tez jakims bliskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o pieniadze, musi zostac i nie wiem kiedy bedzie mogl przyjechac... mial zarabiac wiecej a tu wyszlo calkiem cos innego... az sobie poplakalam wczoraj!! marzena bolec powinno bo macica sie rozszerza, zobaczysz dopiero jak boli jak sie obkurcza:P wiec sie nie martw, tzn ze dzidzius rosnie, a Twoja macica mu robi przytulne gniazdko:) chcialabys zeby babelek tam ciasno mial?🌼 mnie bolalo przez cala ciaze na poczatku non stop pootem w terminy miesiaczek a ostatni trymestr to juz mnie wszystko bolalo:P hihi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja bym bez Was zrobiła :) 🌼 Mnie po prostu jakis czas brzuch już praktycznie nie bolał, dopiero od kilku dni właśnie znowu zaczął i dlatego tak się boję...Ale na razie przeczekam, pewnie macie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes musicie dac sobie troche czasu, J i tak tam jeszcze krótko jest, poczekac otrzepie się z ta całłą sytuacja, unormuja mu sie sprawy finansowe i zawodowe i wtedy spokojnie bedzie mógł przyjechac. Na poczatku to tak trudno to wszystko ogarnąć no i kasa.... zawsz jej w tych pierwszych miesiącach brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze termin miesiaczki ci sie zbliza? policz sobie🌼 ja ogladam housa i mi sie zacina mendziarz jeden!! a tak go lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety... ale mnie tez moj brat wkurzyl, tez jest za granica i jest mi winny pieniadze sporo nawet i pokupowal sobie juz co chcial i prosilam zeby mi oddal po wyplacie.. to nie przytocze tego co napisal, ale zawiodl mnie i kazalam mu trzymac sie ode mnie z daleka... tak sie nie postepuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to sie czasami na rodzinie wychodzi :o mam nadzieję ze odda ci ta kasę a nastepnym razem po prostu mu nie pozyczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jasio pyta babcię: - Babciu czy byłaś szczepiona na choroby zakaźne? - Byłam, a dlaczego pytasz? - Bo ile razy do nas przychodzisz tato mówi: "Znów tę cholerę do nas przyniosło!" "W sądzie: - Dlaczego uderzył pan teściowa nogą od stołu kuchennego? - Wysoki sądzie, nie miałem siły żeby podnieść cały stół" musialam😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes własnie o tej porze w nocy nie spałam..mogłam z Tobą popisać:D Koszmarna ta noc była..:/ Ja nie wiem dlaczego nie moge spać... I bardzo mi przykro,że J nie przyjedzie..przytulam Cie🌻 Pewnie bedzie w innym terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny :) Widziałam serducho :) Wcisnełam się między Marzenki :) Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.. STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................37...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................32...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................32.........ok.07.03.2011..... chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............13.............ok. 21.07.2011..........???........ Joasia1982.................8.............ok.23.08.2011..........????...... marzenka_s..............6............12.09.2011.......??? ???...?????? MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no właśnie teraz wypadałaby mi miesiaczka, od czwartku... Co do brata to tak wlaśnie jest często z rodziną - a bliskie osoby potrafią bardziej zranić, zdenerwować i dokopać niż obcy Ale widzę masz sposób na poprawę humoru :P Smile - cierpliwości, naprawde masz już z górki :D Joasia - gratuluję 🌼 Jak się czujesz? Teraz jeszcze tylko pora na Sisetkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie czuję się dobrze, piersi mnie tylko bolą, mdłości mam rano i wieczorem, ale to bardzo miłe przypadłości, a i jestem zmęczona, dużo w ciągu dnia leżakuje..a Ty Marzena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×