Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

tak, tak a kochaniem trzeba się dobrze zająć ;) :) ja rozbierac też nie lubię-nikt u mnie w domu nie lubi i zawsze choinka dosyć długo u nas stoi ;) choroba chyba znowu mnie bierze :( myślałam, że juz mi przeszło i wczoraj nie wziełam żadnych lekarstwa dziś czuję że znowu wraca i chyba wieczorem sobie fervex zapodam, teraz zrobiłam mleczko z czosnkiem, miodem i masełkiem :) dla M i dla siebie bo on też jakiś taki pociągający jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita trzymam kciuki żeby to jednak nie była spóźniona @ ;) jakoś tak mam przeczucie, że ci się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 HopeU................27..........przerwa.............ok.07.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię kasiaaaamala8...........39.......15.12.2009.. .......Ch....Bartosz xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................16...........28.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................16............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................8............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel Czesc laski Witam nowe kolezanki :) U mnie @ od dzisiaj i znow cykl krotszy 26 dni. A napiecie mialam juz chyba od tygodnia, brzuch mnie bolal od 3 dni, masakra. nie rozumie jus swojego organizmu. Dagus super ze wszystko ok :) Tez mi sie podoba Asia Agnes mowie ci ze bedzie Ania :) Ciekawe co u Marty mam nadzieje ze nas znajdzie :-o Ale jestem dzis do kitu, siedze przed kompem i szukam sama nie wiem czego a moj poszedl spac bo zmeczony jest i jutro musi isc do pracy. kupilam sobie dzis sztuczny snieg w sprayu i mysle co wymodzic, chyba sobie cos na szybie skrobne :) sniezynke moze :-p a co tam ehhh ide sie napic lampke winka w koncu weekend jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mamusia w 2010
Witaski! Jestem tu nowa. W 2010 roku pragniemy mieć dzidziusia;), bo to chyba ostatni dzwonek-skończe 30 lat;) Na razie rzuciłam palenie kilka miesięcy temu. Biorę folik, byłam na badaniach moczu i krwi-takich ogólnych,wszystko w środku normy. Zęby raczej oki;)Wybieram się po nowym roku do cipologa na badania. Cykle mam regularne, wiem kiedy mam dni płodne, tylko niepokoję się tym,że w szczytowych dniach płodnych,mój śluz zawsze był jak białko kurze, ale teraz jest silne podbarwiony krwią-musze nosić wkładkę. A wy robiłyście jakieś badania przed, i w jakich dniach najlepiej się kochać (wiadomo,że płodne),żeby poskutkowało. Przez cały okres płodny?Pytam,bo jestem nie cierpliwa;)Co do ciąży mam mnóstwo obaw-taka młodziutka na 1 dziecko nie jestem.Powiem krócej-boję się czy bedzie oki,czy dam radę pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:P ja wstałam niedawno!!! Trzymam kciuki za kolejne ciaze zmykam, bo senna jestem;*( do uslyszonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hope ja za swoim cyklem i za objawami zbliżającej się @ też trafić nie mogę jeśli cię to pocieszy ;) doszłam do wniosku, że każdy cykl jest inny i objawia się innymi przypadłościami, najlepiej chyba nie zwracać na to wielkiej uwagi Mamusia w 2010..... najlepiej jest się chyba starać co drugi dzień w okresie dni płodnych ;) krwawienie w okresie owulacji podobno się zdarza, jeśli chodzi o cierpliwość to chyba żadna z nas na tym forum nie może się tą cnotą pochwalić ;) u nas znowu śnieg prószy ;) katar nie przeszedł mi i chyba jeszcze dziś pojadę na tabsach.... ogólnie lenia mam w tyłku, wczorajszy dzień był kompletnie do niczego, chodziłam do tyłu przez cały czas :( i bardzo szybko poszłam spać, nie chce mi się jutro zasuwać do pracy :( :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po obiedzie, niestety bez J... nie wytzymalam i jak wroci zje sam;( Ale ta niedziela sie mi dluzy i dluzy!! Nudy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Może mamusia - no to mnie pocieszyłaś :P czas ci się kończy he he Ja też w 2010 kończę 30 lat ;) Banmon ostatnio sie zamartwiałaś że najdłużej sie teraz starasz, a nieprawda bo to też mój 7 cykl :P Dagus super ci sie zapowiada ten 2010 rok :) A my byliśmy wczoraj pierwszy raz w UK w kinie, w małym miasteczku. W Polsce chodzimy do Multikina albo Cinemacity (reszta kin nie wytrzymała konkurencji) a tutaj mała salka no ok 60 miejsc , czerwone pluszowe rozkładane siedzenia, rewelacja :) Powrót do przeszłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29..................................ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię kasiaaaamala8...........39.......15.12.2009.. .......Ch....Bartosz xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................16...........28.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................16............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................8............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel A poza tym postanowiliśmy że to będzie nasz ostatni planowany cykl starań, z pilnowaniem dni płodnych , planem itp Damy szansę lewemu jajnikowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola my też raz byliśmy w kinie w UK i dokładnie taki sam klimat, mi to się skojarzyło z salką do wyświetlania filmów XXX ;) czerwone zamszowe obicia krzeseł, tak przytulnie i kameralnie :D mam nadzieję, że będziesz Ola potrafiła zapomnieć o dniach płodnych :) ja nie umiem jak dla mnie niedziela może się baaaardzo dłużyć bo nie chcę poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci Banmon że coś jest w tym skojarzeniu :D Przeszła nam nawet niegrzeczna myśl przez głowę ,bo na początku bylismy tam kompletnie sami :P no ale @... A co do dni płodnych to pewnie nie zapomne i będę kombinować, ale nie będziemy o tym gadać ani planować wszystkiego ;) postaramy sie trochę wyluzować i nie mysleć tylko o tym.Przede wszystkim przyjemność :D Poza tym folik będę brać też sporadycznie albo nawet wcale. Muszę pozbyć się tej ciążowej presji, przecież jeszcze rok temu nie mieliśmy dziecka, nie byliśmy w ciąży i było bardzo przyjemnie :) Agnes teraz musisz sobie dogadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i racja Ola :) ja folik też biorę od czasu do czasu, bo jakos mi się zapomina, natomiast o dniach płodnych zapomnieć jak na złość nie mogę 😠 mam nadzieję, że niebawem się nam uda i wtedy nie będzie już o czym myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja folika nie biore bo ma skleroze i jak poczelismy dzidzie to tez nie bralam ani przed ani po, a wczesniej codziennie!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzis moj 33dc, @ nadal nie ma, ale lada dzien bedzie, bo piersi mnie juz bola coraz mniej. I teraz jeszcze wrazliwe jajniki, pobolewaja mnie minimalnie, jak siadam(ale juz tak kiedys mialam )- daja o sobie znac. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Nudna ta niedziela i wkurzająca.. Dopiero co nowa pralka a coś z nią nie tak. Telebocze sie jak cholera, dosłownie wyłazi spod blatu. Ależ sie zdenerwowałam! R. musiał zawiezc pranie do swojej mamy właśnie...ehh złośliwość rzeczy martwych. A ja chyba @ dostanę bo ciągle tylko żrę,śpię,wkurzam się i tak w kółko.Ehhh...po co kobietom te hormony, które czasem tak wariują:( Jak chodzi o folik to biore jak sobie przypomne, teraz mi przypomniałyście to wzięłam a tak to nie bardzo:/ Jakoś dziwnie się czuje...tak jakoś znajomo,ale to nie możliwe...przecież w tym cyklu uważaliśmy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita zrób teściora:) Tak dla spokoju:) Ja chyba też dla pewności zrobię, bo naprawdę dziwnie się czuję a całe winko białe sie do mnie uśmiecha od wczoraj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej tyle sie testow narobilam,ze mam do nich obrzydzenie. Nawet nie mogę, bo mój M. mowi,ze to strata pieniedzy, musze czekac jeszcze 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile i jak zrobiłaś test? ja już się pogubiłam ale to ma być twoja pierwsza @ ....? może rzeczywiście się wam udało, skoro masz takie przeczucie :) a z tym uważaniem to różnie bywa :P :) Monita ależ ciekawa jestem kiedy ty ten teścik zrobisz :) no mi się wydaje na 100% że ci się udało :) mam nadzieję, że się nie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon- ja wiem,ze dostane napewno. Juz raz mie chiala ta paskudna @ przechytrzyć. Gdyby mi sie udalo, piersi nadal bolalay ,a bolą mnie juz duzo mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon chyba jutro zrobię,ale nie wiem czy jest sens. Takie dziwne uczucie, nie umiem tego opisać:/ Albo to tak przed @, nie wiem. Nie bardzo mi się chce wychodzić w taką zimnicę ale może jeszcze wieczorkiem wyjdziemy na miasto. Tak to pierwsza @ po poronieniu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wczoraj mój R. umyślał sobie drugiego kota:/ Zawsze chcieliśmy mieć dwie kotki ale ja mówiłam że dopóki mieszkamy w mieszkaniu to nie ma mowy. A ten wczoraj znalazł ogłoszenie,że jakaś pani chce sprzedać swoją kotkę rosyjską,2-letnia bo ma alergie. Jak ją zobaczył to już maila wysłał i był gotowy jechać dzisiaj po nią do Warszawy! Ale ta pani nie podała tel. i musimy czekać na odp maila. Ja wiedziałam że on lubi zwierzeta,ale bez przesady! tylko 200 zł za rosyjską to mało,tak mi się wydaję. (Swoją drogą to przeurocza kicia!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smila rosyjski kociak to była pierwsza rasa która mnie zauroczyła, w zasadzie od momentu jak zobaczyłam takiego kociaka zaczełam łaskawszym okiem patrzeć na te zwierzaki ;) było to ładnych pare latek temu, jeszcze w liceum byłam, nasza sąsiadka miała rosyjską kotkę i czasami ta spryciula przychodziła do nas balkonem ;) mi nadal ochota na kotka nie przeszła, a nawet się nasila ;) codziennie przeglądam ogłoszenia ale nic nei mogę znaleźć :( Smile poczekaj może chociaż do jutra rana z tym testem.... a potrafiłabyś powiedzieć kiedy miałam w tym cyklu owulkę.... bo to by dużo wyjaśniało ;) Monita mimo wszystko trzymam kciuki :) i pewna jestem, że ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ty miałaś owiulkę oczywiście :P a ja sobie reddsika otworzyłam :) a co tam!!! znowu mam kiepski humor ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę a ja mam ochotę na wino i koniec! Też się napiję:) Owu miałam jakoś ok 2 tyg temu na pewno. Bo tak czułam,że mam a ja zawsze wiem kiedy ona jest. Mnie w tym ogłoszeniu przekonuje fakt ze to juz dorosła kotka. Nie wiem czemu ale wolę kotki jak juz są duże a nie małe głupiutkie:) Fakt,że rasa śliczna, raczej droga a tu taka okazja..ehh powariowalismy już kompletnie. Dwa koty w mieszkaniu toż to trochę nie bardzo:) Może odpisze na maila a jak np. to nie wyjdzie to napaliłam sie na łobuzarskiego syjama:) Zabiję tego R.! Teraz nic nie robie tylko na ogłoszeniach siedzę:)Nawet tapete z rosyjskim mam na pulpicie:) Haha:) Banmon a co myslisz o takim syjamku? Podobają Ci się w ogóle? Cenowo tez nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×