Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Chciałbym Goga :) A tak mi sie marzyly Świeta z pokaźnym brzuchem, później na Święta miałam mieć pierwsze usg a teraz sie okazało że na Święta będę miała owulkę :O Życie trochę zmienia nasze plany. Tak strasznie chciałam w tym cyklu zafasolkowac bo wymarzylam sobie ze pojde na macierzynski 2 miesiace przed porodem , czyli lipiec i sierpien, bo moja mama moze przyjechac na caly miesiac ale tylko w lipcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ginka mi przepisała na 6 miesięcy. Biorę od 16dc do 25 dc. Przez 6 cykli @ sie zjawiał w 28dc,a wcześniej przychodził kiedy chciał odkąd zaczęłam sie starać. Wiem,że w ciąże nie jest tak łatwo zajść jak sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita to może się udało teraz :) Ola kto wie czy ty już z groszkiem nie chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje monita :) A pamietam jak pierwszy raz kochalismy sie bez zadnych zabezpieczen i byłam pewna ze będę w ciąży :D Naiwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślałam, ze sprawa będzie banalnie prosta, no najwyżej dawałam sobie dwa cykle starań..... a tu proszę.....7 leci.... pierwszym razem udało nam się cudem jakimś.... pamiętam dokładnie, w niedziele wieczorem bzykanie a w środę miałam owulkę.... no i się udało.... i chlera wie jak, więc obydwoje bylismy pewnie, że i teraz się uda bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita a nie kusi cie zeby zrobic ten test ? Ja bym nie wytrzymała ;) Banmon nie jestem, pamietam jak było poprzednim razem i nic z tego tym razem :O co nie znaczy oczywiscie ze gdzies w środku jeszce się łudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka.P- wogóle sie na tym nie skupiam.... nie biore tego pod uwage, jakby do @ bylo jeszcze troche... tskie teraz mam podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita my chyba barzdiej sie niecierpliwimy niz ty :) chyba powinnas zrobic ten test dla naszego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Olka.P Monita my chyba barzdiej sie niecierpliwimy niz ty chyba powinnas zrobic ten test dla naszego spokoju " chyba masz racje, zrozumiecie mnie jak długo nie bedzie wam wychodzic. Ale zycze,zeby kazdej udalo sie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :D Nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie, jednak ja Was doskonale!!! :D Otóż u mnie bez większych zmian... staranek na razie ZERO - muszę odczekać rok od skończenia chemii i ciągle biorę tabletki anty :O Zaczęłam zaocznie studia magisterskie w Poznaniu i teraz odbywam staż w Centrum Badań Jakości na stanowisku laborantki :) Czuję się w miarę dobrze, choć dokuczają mi czasami skutki uboczne chemii, ale staram się o tym nie myśleć... Cieszę się bardzo, że tyle FASOLINEK się tutaj posypało, aczkolwiek wyczytałam także te smutniejsze wieści... Laseczki na pewno dacie radę - wiem doskonale przez co teraz przechodzicie... Buziakole i ściskam Was WSZYSTKIE mocno!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka oczywiscie że cię pamiętamy, muszę się przyznać też że od czasu do czasu podczytuje topik jedno marzenie ..... trzymaj się 🌻 Oki laseczki ja smigam do wyrka do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka nie uwirzysz ale myślałam ostatnio o tobie i o Guzi, nawet m opowiadałam :) Cieszę się że zaczyna ci się układać :D Mam nadzieje że już niedługo wszystko będzie ok i dostaniecie zielone swiatło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś może w październiku przyszłego roku mój ginekolog pozwoli mi odstawić tabsy i później 3 miesiące muszę po nich odczekać, zatem może grudzień 2010 będzie się równać początkowi naszych kolejnych staranek??? ;) Najpóźniej (ja sobie tak zakładam) styczeń 2011 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.ja juz na nózkach,musze sie szykowac i na uczelnieuciekac. zajrze do was jak wróce. U mnie sie nic nie zmieniło, @ nadal nie ma i piersi nadal bolą. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita, to chyba będzie to :) Ja bym nie wytrzymała i test zrobiła :D To już 4 dzień opóźnienia więc powinien wyjść wiarygodny :) Mnie po 2 dniach wyszła wyraźna druga kreska :) Wpadnę do Was wieczorem i zdam relację z USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie chyba wlasnie sie zaczelo...czekam na meza dlatego musialam sie czyms zajac zeby mnie nerwy nie zzarly...zaraz jedziemy do szpitala...odezwe sie jak juz bede mogla, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki:P kasia trzymamy kciuki aby Bartus szybko Ci wyszedł z brzuszka i zeby wszystko było ok:) Banmon fajnie ze zrobi Ci monitoring:P ja i tam zostaje przy swoim ze w sylwesrta dostane od Ciebie eska z dobra nowinka:P Goga Ty pogadaj sobie z mama, rozluznij sie no i kupta te firanki:P Dagus!!! czekam na zeznanjia po powrocie od gina:P buziaki dla reszty!!!! Ja wczoraj plackiem lezalam po tym sptzataniu srodowym:) jakos nie mialam sily wylazic z lozka, wiec caly dzien praktycznie przespalam:) wiem- len ze mnie:P ja dzis nie ide do gina bo j musial jechac na balice na lotnisko, wiec dopiero we wtorek:P moze to lepiej bo bedzie juz wtedy 6 tydzien bez dnia:) ja nadal miewam to ciagniecie sie w podbrzuszu, raz mocniej raz delikatnie... wczoraj j zabral mnie na pizze bo nawet nic nie jadlam i wazilismy po smyku:P chcial mnie wziac doi kina ale ja chcialam do domu i poszlismy w kimono po 20, a dzis wstalismy przed 11 i musze poukladac rzec zy bo nie zdarzylismy w srode wiec mam rozzpiernicz w pokoju!!! Wiec zmykam!!!!! napisze jak cos zrobie chyba ze usne, bo jakas senna jestem..... papapapa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to juz rutyna jak mi sie @ spóżnia nie przywiazue do tego wiekszej uwagi,a piersi tez czasem mnie bola przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz w domku. na uczelni dzis bylo strasznie nudno, wiec nie poszlam na 2 wyklady. kasiaaamala88- wiec zycze spokojnego rozwiazaania. Niec porod mija szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×