Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Kasiamala powodzenia ! trzymam kciuki :) Monita @ spóźnia sie 4 dni i cycki cie bolą...hmmmm :P A mnie dzisiaj rozpiera energia, właśnie myję okna ;) a potem poprasuje i posprzątam chatę. A powinnam siedzieć i płakać bo brzuch i krzyż boli i chyba nawet juz dzisiaj pojawi się @. Jakaś porąbana chyba jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zobaczyłam że mam brunatny sluz :( czyli @ dzisiaj wieczorem albo jutro rano. Chyba dzisiaj zajrzę do barku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malutka wreszcie sie odezwałaś :) dobrze że u Ciebie ok a roczek szybko zleci ;) Agnes no trudno poczekamy do wtorku ;) Daguś napisz jak po usg :) widzę że już wybraliście imię dla małej ;) Kasia aż mnie coś zabolało ze strachu :o ale fajnie już niedługo przytulisz maluszka :) powodzenia i jak będziesz juz mogła to napisz :) Monita i tak trzymam kciuki za Ciebie bo przeciez wkońcu musi sie udać ;) Ola nie smuć się 🌼 Ja właśnie wróciłam od mamy :) firanki zakupione :) Znowu czuje fajne delikatne smyranie w brzuchu :) dzidzia sie wierci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze ta Fasolinka Cie smyra:) viekawe jak to bedzie pozniej, co niue Goga??😘 Ja widzac kiedys nozke synka mojej znajomej to sie az wystraszylam:P Ale to trza przezyc!!!!! Oby juz niedlugo dla kazdej.. ja stanelam na koncowym etapie sprzatania bo jakos senna jestem ale nie przysypiam tylko leze i czytam gazete bede mama:) zbieralam to od tamtego roku i mam sporo choc we wrzesniu zaprzestałam- teraz zaczne znowu:P J ma mi dzis kupic ciekawe czy nie zapomni??? mnie brzch pobolewa:( ale wszystko musi sie rozciagnac!!! musze sie zmuszac do jedzenia bo nie mam apetytu.... fajnie ze masz nowe fieranki Goga:P ja za Ciebie Monita tez trzyumam kciuki!!!! Ola sluz brunatny to nie od razu okres!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Pewnie trzymac możecie, ale nie chce zebyscie sie przesilaly. :P Piersi tez bola na @... Kiedys ginek mowil,że @ ma prawo sie spoznic do 7 dni. Olka.P- póki nie pojawi sie normalny @ nadzieja jest :) -=Goga=- wierci i daje o sobie znac... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! jejku jak ja przeczytalam ze nam tutaj kobietka jedna rodzic zaczyna to mnie ciary przeszly wow!!! :D ola czy ty jestes na facebooku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tak bardzo kocham to dzieciatko ze sama nie umiem tego opisac:P Dzidzia i J sa moim całym swiatem i juz sie nie moge doczekac🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie agnes pozytywnie nastawiona do swiata i ooczenia :D bedzie dobrze mala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita a moze ty cos zechcesz napisac o sobie ? fajne bedzie dowiedziec sie czegos wiecej o tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes znam to uczucie wkurzajace co :/ fajnie bylo jak sie powiekszaly ale do pewnego momentu hehe ja bym chyba z takimi nie wytrzymala do konca ciazy :/ najgorsze jak sie pracuje w ruchu caly czas ajc!!! bolesne doswiadczenia to dla mnie byly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola nie lap stresow bo mam najblizej z nasz wszystkich do ciebie i jak mowie ze sie pojawie i zrobie z toba porzadek to nie zartuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko u mnie ten problem ze moj wlasny rozmiar to e a w ciazy????:( Bede je za soba czolgala..:P No i chodze jak narazie bez stanika bo musze kupic ten ciazowy bo te co mam strasznie mi sciskaja sutki ktore ciagle stoja i oikropni boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes no to Bozia ci nie zalowala ;) tego i tamtego ;) kobieto kup jak najszybciej ten staniczek bo jak bedziesz chodzila bez to wiesz... ja tez chce juz na kolacyjce siedziec z rodzinka :d ale zwalona jestem dzisiaj szok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos o sobie tylko, co?? hihih Ok, mam 22 lata. Jestem z dolnego slaska. Studiuje dziennie pedagogike. Raem z moim M. staramy sie o dzieciatko 10 miesiecy. Cóż jeszcze mogę napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie:) Ale szybko dopisujecie te kolejne strony:) Ja jeszcze czekam na dni owu i zabieramy sie z moim do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola w zasadzie póki tylko jest brązowe plamienie to jeszcze teoretycznie jest szansa..... w sumie z dwojga złego lepiej jak ta cholerna @ przychodzi wczesniej albo o czasie niż się ma spóźniać i niepotrzebnie nadzieję dawać...... Monita a ja czuję że w ciąży jesteś :) Amerie dzisiaj masz wolne czy do pracy pomykasz? ja dziś zmęczona jestem strasznie, dopiero po 20 w domu byłam :( MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w sumie jeszcze nowa jestem:)Nazywam się Paulina, mam 20 lat, ucze się , jestem z dolnego śląska. Staramy sie o dzidziusia od dopiero paru miesiecy ale mamy nadzieje , ze moze teraz w grudniu nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy! Agnes a brunatny śluz i krew to już @ ? :P Amerie a wiesz że ja mieszkam na tzw końcu anglii? Od ciebie to tez niezły kawałek? ;) A poza tym kot mnie obroni :P Mam troche doła ale nie az tak jak ostatnio, może dlatego że już od tygodnia wiedziałam że nic z tego, cycki nie takie jak powinny. A propos cycków, ja pamietam że wcześniej nawet prysznic bolał ;) Ale i tak bym to przezyła za wiecie co ...:) Przed chwilą wróciliśmy z zakupków , kupiłam troszkę świątecznych gadżetów i teraz siedzę i przywiązuję sznureczki do bombek (sorry chińskiej tandety, kiedyś to były bombki ehhh) Robię sobie świąteczny nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! W końcu was znalazłam, a już zaczęłam się tęsknić i martwić, że już was więcej nie zobaczę. Hello :) Jeszcze do was zajrzę, ale nie dzisiaj, zmykam spać, padam na twarz. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie nie ma mnie na facebook ;) Sa pewne plusy tego że @ przyszła : * w pracy mam teraz niezły zap... no i nie wiadomo czy coś by się nie stało * w Święta i Sylwka alkohol bez ograniczeń :P * w Święta wypiję kawkę bez wyrzutów sumienia ze ślicznego kompleciku, który trzymam na ta okazję * mogę sobie teraz popijać winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×