Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon i jak dzisiaj buzka? Zawsze chciałam sobie zrobić jakiś zabieg na twarz ale nie moge sie zebrać... Ja nie pisze bo mnie kafe wkurza, co napisze to mi kasuje i pozniej juz mi sie nie chce:( A ja nadal @ nie mam,ale również nie czuje żadnych dolegliwości:typu piersi czy brzuch. Czyli ciąża tez wykluczona. Coś mi się chyba poprzestawialo w organizmie...a gin dopiero 6 stycznia... Agnes koniecznie zdaj relację z wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ruch rzeczywiście duży na topiku. Wszystkie zabiegane:) Ja postanowiłam jechac we wtorek do mojego rodzinnego domu i pomóc przed świętami. R. dołączy w Wigilię i po wrócimy już do nas:) I Święta też juz spędzimy razem:) Wilk syty i owca cała:) I u rodziny bede i razem rownież sie sobą nacieszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ten mróz kielecki to nie mam ochoty nigdzie wychodzić...a nic nie kupiłam mojemu pod choinkę.. W sumie nawet choinki jeszcze nie mamy:/ Normalnie nie można się zebrać..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buźka dochodzi do siebie ;) ja mam bardzo wrazliwą skórę i zaczerwienienie jeszcze troche widać ale generalnie jest gładziutka jak aksamit, mam ochotę się ciągle po niej dotykać ;) mróz jest okropny i xle się autem jeździ :o czyli Swieta masz elegancko rozplanowane ;) a ile już czasu minęlo od zabiegu.... ja właśnie nie bardzo pamietam kiedy ja miałam @ ale chyba trochę na niego czekałam.... chociaż napewno nie dłużej niż 35dni ja wszystkie potrzebne zakupy na Święta zostawiłam na ten weekend :o już mi się słabo robi na samą myśł o tym ile czasu spędzimy jutro jeżdżąc po sklepach i ile kasy pójdzie - szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zaraz zamarzne...:( tak zimno w tym domu, wygaslo j dopiero jedzie mi sie drzewo skonczylo....' musze pod kocem siedziec bo normalnie katastrofa, mam nadzieje ze zdarze do gina..... za ile ten moj wyrodny maz bedzie....::::::::( spadam pod koc... wiesza sie kafe... cholera.... lepiej juz mi gg chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes koniecznie zdaj relację z wizyty :) i zdjęcie nam pokaż bo pewnie dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal pustki :o dziś PIĄTEK :D wole :D jak ja się nie mogłam doczekać tego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski sorki ze tak milcze ale zamieszanie totalne :/ w pracy wdomu w glowie :/ jejku!!! kocham swieta ale zeby tak odpoczac sobie a nie latac :/ chyba bede lezala plackiem caly urlop ;) tutaj snieg pada ;( normalnie masakra nie wiem jak dojade do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie własnie oglądałam w faktach że wyspę zasypało ;) w Kielcach mamy -15 stopni, w ciągu dnia nawet w aucie mi pokazywało -15,5, teraz jest wieczór to pewnie jeszcze zimniej, brrrrrr, zima pełną parą ruszyła ale podobno na Wigilię ma przyjść ocieplenie.... mi to się w ogóle taki urlop z prawdziwego zdarzenia marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita uszy do góry 🌻 ja skończyłam robic listę zakupową, aż się boję iść do sklepu!!!! chyba się nie wypłacę, niby nic takiego nie robimy a kupa kasy pójdzie..... nie chce mi się iść na sklepy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monita nie teraz to innym razem ;) Własnie skończyłam robić uszka :) i wyszło mi ich w sumie 266 sztuk :o musze to gdzieś upchac w zamrażalce... Banmon też się wybieram na zakupy ale jakoś nie mam ochoty i nie wiem czy znowu nie przełoży sie to do jutra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam uszka i postanowiłam się poświęcić dzisiaj i zrobić, teraz zamroże i będe miała na jakiś czas :) Jutro i tak musze się wybrać na zakupy bo jednak idziemy na Sylwestra ze znajomymi i musze sobie cos kupić bo nie ma sie w co ubrac na taka okazje bo przez ostatnie dwa tygodnie brzuch mi troche urósł i się za bardzo nie wcisne w to co mam :o A dzisiaj jeszcze jade do siostry na torta bo miała wczoraj urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga fajnie, ze na Sylwka idziecie :) my jednak do sklepu poszlismy, M dostał wyrzutów sumienia ;) mamy już przystrojona choinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie już pakowanie?? mnie kafe też ostatnio wkurzała, ciągle jakieś problemy były :o ale jak na razie jest ok :) dzięki tej choince i paru pierdółkom powoli czuję Świeta ;) bo wcześniej nawet śnieg mnie nie nastrajał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pakowanie bo do wyjazdu bede pracowala :/ cala jedna walizka zawalona prezentami :/ nie wiem czy wszystko mi wlezie... ja chyba poczuje dopiero swieta jak wysiade z samolotu i zobacze swoja rodzine :D w polsce to sa dopiero swieta!!! :D banoman a ty winkujesz dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie winkuje ale reddsika sobie sączę ;) winko to teraz dopiero na pierwszy dzień Świąt będzie ;) amerie obyś dużego nadbagażu nie miała... a ja ciagle nic jeszcze mamie nie kupiłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman masz jeszcze troszke czasu to cos znajdziesz ;) jakos nie moge spac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. W sumie nie wiem co pisać :-o ja jeszcze zakupów nie mam zrobionych, jadę do pracy teraz a później na lotnisko i jeszcze w jedno miejsce. Jeszcze 2 dni i później tylko pracuje w niektóre śni po kilka. Godz i chyba 1 ego też rano. Zima u mnie trochę się daje we znaki ale -15 to masakra w polsce. Trzymajcie się dziewczyny. Żebyś święta moznabylo odpocząć :-o jak nie przygotowania to ciągle coś. Ja nie wiem kiedy to wszystko zrobię i ogarne dom i siebie, bo włosy muszę zrobić wypadałoby na solarium iść i kupić sobie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hope dwa dni szybciutko zlecą ;) mam nadzieję że do kolacji Wigilijnej wszystkie zasiądziemy zrelaksowane i odszykowane i nie będziemy wtedy pamietać o tych wszystkich przygotowaniach i bieganinie przedświątecznej ;) ja jutro mam kolejne spotkanie obowiązkowe, zła jestem strasznie bo przewidują że może ono potrwać do 20 😠 wkurzona jestem ponieważ każą człowiekowi obowiązkowo siedzieć a kiedy do domu się wróci to już ich to nie interesuje 😡 a ja mam godzinę drogi samochodem!! chociaż w taką pogodę to podróż zajmuje mi 1h20min 😠 no wkurzona jestem na maksa i co sobie pomyślę o poniedziałku to mnie krew zalewa 😡 i to jeszcze wymyslili głupie spotkanie [rzed samymi Świętami kiedy człowiek ma co robić 😠 kurczę dziewczyny nie mogę się napatrzeć na naszą choinkę ;) nie żebym się chwaliła, że niby jakaś piękna jest ale to takie przyjemne uczucie jak sobie myślę, że to nasze pierwsze wspólne drzewko, i że to będą po raz pierwszy takie prawdziwe wspólne Święta w 'naszym' mieszkaniu ......... ileż ja razy o tym marzyłam :) jednak czasami marzenia się spełniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! MAM CHOINKĘ !!! :D Jest piękna, duża i pachnąca :) Tylko muszę kupić lampki choinkowe, wczoraj zapomniałam ;) głupek. Wczoraj ozdabiałam pierniczki, oczywiście zapomniałam o czekoladzie na polewę więc połowa nadal czeka na ozdobienie , głupek do potęgi. Ale i tak strasznie się cieszę :) To będą nasze pierwsze wspólne Święta i mimo wszystko będzie wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym u nas świeci słoneczko i jest ok 5 stopni ;) mało świąteczna pogoda. Dzisiaj pojedziemy na wieczorną wycieczkę po wioskach porobić zdjecia świątecznym dekoracjom :) Kumplowi urodził się synek o czym szybko dowiedzieliśmy sie dzieki nk oczywiście. Troche ścisnęło za gardło ale jakoś trzeba to przeżyć. W styczniu rodzi "ukochana szwagierka", potem dwie kuzynki ehhhhh innym to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajnie, że takie rzeczy potrafią sprawić tyle radości :) u nas minus ileś - dokładnie nie wiem ile bo tylko w aucie mam termometr ;) ale zimno jak cholera, śnieżek sobie delikatnie prószy i nawet jest ładnie :) sprawa bobasów jest nadal dla mnie drażliwa ale powoli zaczynam się zatracać w tych całych przygotowaniach świątecznych że nawet nie wkurzają mnie tak mocno zdjęcia bobasów i kolejne wiadomości że następna koleżanka jest w ciąży...... chociaż lekkie ukłucie w serducho jest :o ja jednak pierników nie robię, mój M nie przepada specjalnie za piernikiem, tak samo moja mama i siostra więc stwierdziłam, że nie będę się wysilać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie pierniczki są niezbędne podczas Świąt, przede wszystkim za zapach :) Zresztą pamietam jak byłyśmy małe i ozdabiałyśmy pierniczki, ile to było frajdy :D i chciałabym ta tradycję zaszczepić własnym dzieciom, szczególnie teraz gdy wszystko można kupić gotowe. Moja siostra z synkiem tez pieką i dekorują pierniczki i widziałam ile radości mu to sprawia :) Jak już z nimi skończę to wrzucę fotkę zeby pokazać wam efekt ;) A propos pogody z tego co wiem w innych częściach UK mocno pada, ale nie u nas , zreszta jak by wyglądały palmy przysypane śniegiem :P Amerie orientowalaś się jak tam twoje lotnisko, bo wiem że część jest zamknięta? Ja teraz spadam kupić te lampki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola koniecznie daj zdjatko-bo ciekawa ejstem strasznie :) ja chciałam zrobić zdjęcie choinki ale jakoś zdjęcie nie oddaje tego jak ja widzę nasze drzewko-chyba aparat nie jest za dobry :o albo musiałabym się w picasie pobawić ale na razie mi się nie chce ;) udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku również to będa nasze pierwsze wspolne świeta i pierwsza wspolna choinka:) Dziś po obiadku jedziemy kupić ozdoby i choinkę właśnie. Może wtedy chociaz troszke poczuję świeta...bo bez choinki w domu nie ma świat ani tej calej atmosfery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupiliśmy w leclercu choinkę i ozdóbki wszystkie, najgorsze jest to że te wszystkie rzeczy dużo kosztują :o ale pocieszam się tym, że jest to wydatek raz na całe zycie ;) - no może z drobnymi poprawkami kiedyś ;) ostatecznie kupiliśmy choinkę 1,50 i doszliśmy do wniosku, że taka jest w sam raz ;) no i na większą potrzeba więcej ozdób ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×