Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

a ja w Święta nie będę mogła pić :( no chyba żeby @ wcześniej przyszła ale nie przyjdzie..... bo to by było dużo za wcześnie ależ dziś padnięta jestem :( chyba zaraz do wyrka wskoczę bo jutro rano trzeba wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Melduje,ze @ nadal nie ma, piersi nie dawaly mi troszke spac. Jak nie dostane okresy do 3 dni zrobie ten test,ale i tak uwazam,ze to jest wyzucani pieniedzy. oki, zycze miłego dnia i uciekam na małe zakupki sw. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, piałam do Was już wczoraj, ale w momencie wysyłania posta, kafe nawaliła i całe moje wypociny poszły...A potem już się niechciała włączyć więc piszę dzisiaj :) No i wczoraj na usg wyszło...że to na 100% baba :D Czyli wszystko się sprawdziło, moje przeczucia, objawy, przypuszczenia. Będzie Asia :) Malutka jest już duża. Pomimo, że to było najszybsze usg jakie dotąd miałam, to trochę jej zobaczyliśmy. Lekarz poza sprawdzeniem płci, na szybko popatrzył czy wszystko z nią ok. Widzieliśmy rączki, nóżki, paluszki, kręgosłup, nosek i to jak otwiera i zamyka buzie i jak kurzy :P Tak lekarz określił to, że trzyma paluszka w buzi ;) Mamy dwa nowe zdjęcia do kolekcji :) W przyszłym tygodniu mam wizytę u mojej gin, pewnie zrobi mi usg :) Następny wyjazd do tego lekarza, u którego byłam wczoraj jest 8 stycznia, jedziemy na usg połówkowe :) Agnes, brzuchol może Cię boleć...Mnie dość solidnie bolał na początku, teraz czasem też mnie pobolewa, ale to normalne, bo wszystko rośnie i się rozciąga. A piersi, hmmm, koniecznie kup sobie solidny stanik. Natura ładnie Cię obdarzyła, więc musisz o swoje maleństwa dbać :) A boleć powinny Cię przestać ok 12tygodnia, tak było u mnie. Już mnie nie bolą :) Wczoraj sprzedaliśmy nasze stare mieszkanie, 28 grudnia się wyprowadzamy do teściów i po Nowym Roku zaczynamy remont naszego nowego gniazdka :) Tak w okolicach lutego-marca powinniśmy się tam już wprowadzić :) Dobra uciekam na jakieś zakupki, trzeba coś na obiad kupić. Spokojnej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Monita jeśli ostatnio miałaś regularne cykle to czemu sobie wmawiasz że to na pewno nie ciąża? w końcu @ ci się już bardzo dużo spóźnia Dagus fajnie, że niedługo będziecie na swoim :) gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Monita ja jednak jestem dobrej myśli ;) ostatnie cykle miałaś regularne tak? Właśnie wróciłam z małych zakupów :) teraz dokończe sprzątanie i musze pomyśleć nad obiadkiem. U mnie śnieg posypuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:P Ja w domku sobie siedze i powoli koncze sprzatanie:P Niestey juz mio sie zaczely wymioty!! Ale dam rade dla dzidziolka, jak to mowi J "Anio"😘 Faajnieusnie Dagus ze wszystko ok i ze sie potwierdzilo ze babeczka:P moj J ujest swiecie przekonany ze to Ania:) A u7 Ciebie Asia:) ladne imie!! Jak ten czas leci...!!! Juz swieta tuz truz a ja jakos nie mam sily na gotowanie, sprztanie itd. Ciagle bym spala... Ale pokoj mam z glowy, mama mi okna pomyje i firanki pozawiesza:P jeszcze kuchnia i apogeum.. czyli lazienka!!! Zwerbuje J bo lenioa mam na 1o2!!:classic_cool: Chcialabym zeby juz byl luty!! Wtedy ma mi s8ie zaczac 3 m-ac:) wtedy bede bardziej spokojna:P Mam nadzieje ze ten len mi przejdzie.... Ja na Twoim miejscu Monita zrobilabym test tym bardziej ze ida swieta i cuda sie zdarzaja:) a czemu Marta sie nie odzywa??? U niej juz chyba 9 tydzien:P Wczoraj mialam wene na gotowanie i gazu mi braklo... a J wrocil pozno i musielismy jechac i cos zjesc bo nie mielismy klucza.. Po przemeblowaniu mam wiecej miejsca w pokoju:p-P Dzis Banmon mialas miec monitoring, tak????? Goga jak tam Fasolinka dajhe czadu??? Ola, co nas nmie zabije to wzmocni- ja w Ciebie wierze bo Ty dobra dziewczynmka jestes i na kazdego przyjdzie kolej:P A poczatek nowego roku zawsze zaskakuje!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 HopeU.................27..............................ok .13.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię kasiaaaamala8...........39.......15.12.2009.. .......Ch....Bartosz xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................16...........28.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................16............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................8............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2009. ........./......../ Ciekawe czy Kasia juz wyplula Bartosza???🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 HopeU.................27..............................ok .13.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię kasiaaaamala8...........39.......15.12.2009.. .......Ch....Bartosz xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................16...........28.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................16............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................8............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................5.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel Widzialyscie??? Napisalam sobie na rok obecny termin!!! Mosiek ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dziś monitoring, przez to jestem nieprzytomna, oczy mi się kleją i ogólnie zdechła się czuję, spać mi się chce strasznie..... od razu od gina pojechaliśmy do sklepu nazakupy, spożywka no i kupiłam prezent dla mojej siostry cała sobota do dupy za przeproszeniem przez te ranne wstawanie :( pęcherzyk sobie rośnie w poniedziałek mam następną wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile juz urosł??? I co jeszcze powiedział gin??? I głowka do góry:P Jutro bedzie lepiej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na pewno będzie lepiej bo się wyśpię :P teraz ma chyba 17,6mm we wtorek powinna być owulka, ale zobaczymy jak w poniedziałek urośnie bo może i w poniedziałek już będzie, w czwartek pęcherzyk miał wielkość 14,2mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech rosnie dalej:P musi sie przygotowac!!:) Alez glodna jestem, lodowka pusta czekam na J jak wroci z zakupami!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wiem i bez monitoringu że mam owulki :) no ale skoro lekarz chce to niech robi, i tak mi się nie spieszy do badania na drożność, do końca lutego mam umowę podpisaną i do tego czasu nie pójdę i tak na żaden zabieg bo nie mam wolnego, tylko M wyślę na badanie nasienia, ciekawa jestem w jakim ma stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tak bez niczego wypadła ???? to chyba musiała się był baaardzo słabiutka... aż dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zeby do dypy ze tak powiem bo w wieku 7 lat wybilam je i naruszylam dziasla i to ostro dlatego leczenie u mnie nie dziala bo znieczulen to chyba z e 6 powinnam dostac bo po 3 mdleje:( moj dentysta poradzil poradnie specjalistyczna z usypianiem ale nie mam jak narazie ani glowy ani kasy bo w kielcach chyba nawet nie ma tekowej.. z reszta zeby mnie i tak bola czy je lecze czy nie!! Jestem beznadziejny przypadek pod tym wzgledem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o joj to niedobrze, podobno w ciąży zęby jeszcze bardziej się sypią dlatego lekarze radzą aby przed ciążą sobie wyleczyć ząbki żebyś pod koniec ciąży z szufladą nie chodziła :P żartuje ;) mam nadzieję, że na zębach się mocno nie odznaczy twój stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, zamulaszcza u nas snieg co jakiś czas sypie.... ale nie cieszy mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez jakos nie..:( jak zacznie sypac i juz choinke ubierzemy to wtedy nastroj zrobi swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze tutaj nie bedzie padala cala zime bo jak bedzie to sie porycze chyba :/ a w polsce to moze sypac bo chce biale swieta wybaczcie kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę białych Świąt, jak w Święta nie ma śniegu to mam nastrój depresyjny generalnie lubię jak prószy śnieżek tylko dzisiaj jakoś wyjatkowo mnie to nie cieszy ale też nei denerwuje, zmęczona jestem i łepek mi pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zmeczona jestes dlatego Banmon:( odpoczniesz i inaczej bedzie, humorek wroci!!:P Ja sie nie moge doczekac ubierania choinki- uwielbiam to robic!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :) tylko jeszcze nei wiem kiedy się po nią wybiorę ale wiem że jak choinka już stanie to wtedy dopiero się świąteczny nastrój zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No:P A jaka w koncu kupujesz:)? Ja sie nie moge opanowac zeby mojej juz dzis nie ubrac, ale nie mam lampek i lancuchow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam chinke w tamtym roku i wszystki ozdoby :D sliczne to wszystko >nie to ze sie chwale< ale chyba nie bede ubierala tutaj choiny bo i tak zjezdzamy do polski a jak juz wroce to zaraz trzeba bedzie rozbierac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a ja bym ubrała ;) niech chociaż przez chwilę zagości świąteczna atmosfera ;) zawsze to nawet milej będzie wrócić ja kupuję taka 1,80 większa nam nie potrzebna wiecie co przeczytałam na necie, że w okolicach owulki dobrze jest się napić czerwonego wina (w rozsądnych ilościach) tak maksymalnie lampkę dziennie ;) bo to sprzyja rozrostowi endometrium a wiadomo, że grubość endometrium ma wpływ na możliwość zagnieżdżenia się zarodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. I już po zakupach, po prostu padam, markety przeludnione. Ale cześć zakupów zrobiona. Od 31.sierpnia zaczęłam przyjmować luteinę. Więc tak, może napisze jak @ występował: 1. wrzesien- 26 dc 2. pazdziernik- 36dc 3.listopad- 27dc 4.grudzien - jeszcze nie przyszedł Dzis mam 32dc. Dlatego wykluczam ciaze. Wasnie po tym jak przychodził @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita ja Cie rozumiem u mnie nie tak dawno cykl trwal ponad 40 dni i nie bylam w ciazy.... ale oczywiscie zycze ci odwrotnosci :D banoman wlasnie nie wiem moze ubiore ale jak pomysle ze mam to wszystko sciagac ze strychu :/ a pozniej zdejmowac po swietach te wszystkie ozdoby :/ ja uwielbiam ubierac ale nie rozbierac :/ ide chyba sie "wyszorowac" ;) odzwe sie pewnie dopiero w pon. lub wtorek bo moje kochanie wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×