Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fickander

Kobiety, napiszcie mi jakie macie zainteresowania

Polecane posty

Gość Szklana pułapka
Pilka nozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuka sztuka i jeszcze raz sztuka! zwlaszcza manieryzm i ewentualnie jakis performance i instalacje, a takze zwiedzanie-kocham muzea! i jezyk francuski! moja milosc-udzielam korkow i uwielbiam literature francuska! poza tym ciuchy-szycie skracanie zwezanie tworzenie wlasnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale te kobiety sa obłudne
Piszą to co jest politycznie poprawne a w głowach jedna myśl - kasa , kasa, kasa,...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obła danuta
matematyka architektura stolarka druga wojna światowa militaria historia myśli europejskiej, a zwłaszcza nurty konserwatywne tzw. muzyka współczesna i sound art kosmetyki, ciuszki i ploteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historia i filozofia sztuki
rysunek i malarstwo literatura faktu polityka ochrona srodowiska florystyka zoologia kultury swiata majsterkowanie, wyposazanie wnetrz medycyna komputery historia dziłalnosc spoleczna taniec towarzyski i wiele innych, tak naprawde latwoej by m było wymienic to, czym sie NIE interesuje: motoryzacją ,sportami ekstremalnymi , żeglarstwem i baletem klasycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja24 rzeźbiarstwo, pływanie, rysunek, malarstwo, dekoracja wnętrz, języki obce" to teraz uściślijmy :D rzezbiarstwo - psiapsióła chodzi do liceum plastycznego ,stad zainteresowanie ta formą sztuki :P pływanie - no byłam 2 miesiące temu , bo akurat wpadł mi w łapy brat a darmowy karnet na basen ;) rysunek - no mazgrałam wczoraj z chrześniakiem troche kredkami świecowymi malarstwo - tata kupił obraz "jeleń na rykowisku" na pobliskim targu ...wciągnęła mnie ta sztuka dekoracja wnętrz - ktoś mi podrzucił pod drzwi ulotke "IKEA 2010 " spodobało mi sie języki obce - fak de mada faka , ostatnio używam bardzo często tego zwrotu ,wiec i językami sie interesuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat a piti
Regres chcial sie przypodobac i popisac dowcipem. Szkoda, ze nie wyszlo - jak zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kater_ka
krótko zwięźle i na temat: sport-głównie siatkówka, medycyna, muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres chcial sie przypodobac i popisac dowcipem. Szkoda, ze nie wyszlo - jak zwykle! jak zwykle to tylko jest pełno pasji :) Jak przychodzi co do czego to okazuje sie że jedynym hobby okazuje sie gromadzenie ciuchów i cieniów do powiek :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szydełkowanie;D i inne prace manualne(rysowanie, itd) leniuchowanie rower - jak jest ciepło wycieczki w góry (od wiosny do jesieni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kater_ka
wypraszam sobie;p jak tylko mogę staram się jeździć na mecze siatkówki, i uwielbiam muzykę na żywo, dlatego koncerty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak... po sklepach też lubię chodzić i oglądać ciuszki bo kasy ni ma a promocji trzeba szukać (albo szmateksów;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat a piti
I po co odpowiadasz Regresie? Silisz sie na ironie. To naprawde bezcelowe. Nie masz nic wartosciowego do powiedzenia ;) Aloha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ameryka południowa i środkowa...tzn ze środkowej to Kuba;) mam na jej punkcie fioła;) włacznie z jej historią, gospodarka i polityką:D szczególnie interesuje mnie okres rewolucji kubańskiej..a z postaci historycznych che Guevara...( jesli kto ma mi zamiar prawic morały ze to byl morderca moze sobioe darowac;) ) marze o wyprawie do ameryki poludniowej, niekoniecznie do dzungli ale nie chce tez opierac sie na ofertachj biur podrozy;d chociaz do jednego kraju ale chwilo mnie nie stac:D😭 bardzo lubie tez jezyki obce ale to głownie dlatego ze wybitnie łatwo wchodza mi do głowy.... yyyyyyy chyba ttyyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci- odkrywanie ich psychiki, rozgryzanie wnętrza, a potem okręcanie ich wokół palca medycyna- stomatologia dokładnie, z racji kierunku studiów Generalnie antropocentryzm. Wszystko w moim życiu kręci się wokół człowieka i jego psyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak. Jak facet ineresuje się samochodami (cokolwiek to znaczy, nie ma przeciez tych wszystkich modeli, które go tak interesują) to to jest OK. A jak kobieta interesuje sie np. kosmetyką, to to już nie jest OK. Puknijcie się w czoło, chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak. Jak facet ineresuje się samochodami (cokolwiek to znaczy, nie ma przeciez tych wszystkich modeli, które go tak interesują) to to jest OK. No niekoniecznie. Mnie strasznie wkurzają faceci co interesują się samochodami, piłką nożną i polityką. Podobnie jak baby, co interesują się modą, lalkami Barbie, i ich marzeniem jest zostać modelką.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regres gromadzenie ciuchow
i cieni to nie pasja tylko ponury czasem obowiązek, bo wy chlopy uwazacie ze mamy byc zawsze piekne i modne.Wam wystarcza 2 pary spodni, sweter i marynara. Do tego samo przez sie, ze baba ma miec porzadek w domu i umiec dobrze gotowac ( a facet moze powiedzic,ze gotowanie to jego pasja i ok, bo robi to od wielkiego dzwonu, albo za pieniądze ew. sławę). A pasje mamy inne ( jesli nam czasu i sil na nie starcza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probujesz udowodnic ze intereswoanie sie polityka jest na tym samym poziomie co interesowanie sie kosmetykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak samo banalne. BO interesowanie się kosmetykami nie musi być na "złym poziomie", zwłaszcza jesli ktoś jest naprawdę ekspertem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z Kafeterii
Informatyka, a wszczególności programowanie obiektowe w ABAP4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej byc ekspertem w sprawie
kosmetyków niz mądrzacym sie cieniasem w polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwol ze sie nie zgodze. polityka wymaga wiecej intelektu niz wybieranie cieni do powiek. oczywiscie jesli poglady polityczne ida w parze z wiedza , bo wiekszosc mezczyzn nietety ma wiedze ktora jest bardzo powieszchowna i niekompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurwaaaaa
LICHTBRINGER satanizm, magia ich will leben...... wenn ich sterbe... to zes dojebala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z Kafeterii
powieSzchowna - a cóż to za głęboka znajomość ortografii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×