Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nienawidzę mojego życia

Mówi że kocha a żal mu kasy na mnie na inną nie było mu szkoda..co o tym myslec?

Polecane posty

Gość Nienawidz mojego zycia
z testem ciązowym też była taka historia : - kiedyś to robiliśmy - on kupił prezerwatywy ( w sumie około 15 zł) ja kupiłam test ciązowy (ok 13 zł) a następnie on mi wypominał że ile to wydał na prezerwatywy!! że jego kumpel od którego wziął powiedział mu żebym to ja kupowała!! a ja mu powiedziałam że kupiłam test a on że test to dziewczyna ma kupować ...jeszcze póxniej mu wygarnęłam "wiesz co i tak masz mnie za darmo a na głupie kondomy ci żal bo tak ci kolega powiedział a na samochód ci nie żal, skoro to nie jest przyjemnosc dla ciebie to juz skonczmy to raz na zawsze" wtedy przyznal mi racje przeprosił, pozniej znowu była akcja , wzial ode mni 8 zl na gumki które uwgaa!! wydał te 8 zł na paliwo by pojechać na wyscigi :/ :O a przysięgał że kupi. teraz znowu kupiłam test za 16 zł ( chciałam za 5 zł ale on powiedział że to za tani) a on gumki za 12 zł których nie użyliśmy ale pewnie będzie zaraz wypominał że to on zapłacił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidz mojego zycia
Wredniaku co masz na myśli?? co powinnam zrobić? :( jakbym tylko miała lepszego na oku...póki co to jedyna taka partia ( chodzi o to że w miarę porządny, przystojny...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazwyczaj skapy to len

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjj
ale co konkretnie was boli ? to ze musicie za siebie placic ? bo jezeli tak to jestescie zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było podobnie! i wiek chyba gdzie tkwi problem. Jego była zgrywała ofiarę, całą wypłatę wydawała na kosmetyki i ciuchy, a potem mój ex jej kase dawał na miesiąc bo beczała że nie ma! a ja jestem bardzo samodzielna, nie lubię za bardzo przyjmować, nawet nie potrafię prosić. widział, że sobie radzę, to nie stawiał. kwiatka w doniczce też dostałam, taniocha z kauflandu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaa86
wlos sie na glowie jezy jak czytam jaka waga przywiazujecie do pieniedzy, potem dziwicie sie ze faceci mowia na nas materialistki.. same potwierdzcie ze nimi jestescie, chyba nie wiecie czym jest zwiazek bo dla was zwiazek to czerpanie korzysci finansowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidz mojego zycia
to prawda. jest leniem... a co do gum i testów- on woli mieć pewność , kiedyś nawet dał mi tabletke 72 po ( włąasciwie to zmusił a potem mówi "sama chciałaś " oczywiscie musiałam mu też oddać kase za tabletke (polowe) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidz mojego zycia
WY NIEKTÓRZY NAPRAWDĘ NIE UMIECIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!!!! Podajemy tu przykłady nie materializmu a chamstwa facetów --- powiedziałam że coś kupię oddam mu kasę ale on musiał mi jeszcze dogryźć o to chodzi i o to że oni brali kasę od nas!!! dobrze że mi napisałyście co niektóre bo naprawdę zaczęłam się zastanawiać nad wspolna przyszłoością...bo może być tak że mnie zostawi z niczym albo z długami do spłacenia :/ w końcu ma 19 lat i już wziął kredyt :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleo
nie ktore wypowiedzi naprawde dobre a najlepsza sa w stylu ale on jest skapy przez caly zwiazek musialam za siebie placic :D toz to normalnie SKANDAL jestem kobieta wiec trzeba mnie sponsorowac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleo
no jak przeciez tematem przewodnim tematu bylo to, ze nie chce ci sponsorowac wyczieczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan a Twoi miejscu po jakiejkolwiek akcji odpuscila sobie chlopaka.. lepiej byc samemu nic z takim gnojem no sory co to za podejcie? jestes jego jawna "sponsorka" ja mialam faceta podobnego z zachowaniem do Twojego i odpuscilam sobie wolalam byc sama serio sami nigdzie nei jechalismy bo to tak glupio a do kina to tylko z jego kolegami.. a co to jeden facet naswiecie jest? mi tez bylo ciezk oale sie na maxa wkur i powiedizalm mu co mysle ze zrywam i wyszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjj
"WY NIEKTÓRZY NAPRAWDĘ NIE UMIECIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!!!! Podajemy tu przykłady nie materializmu a chamstwa facetów" chyba ty masz problemy czytania ze zrozumieniem bo ja tu widze co innego, chyba ze dla was chamstwem jest gdy musicie palcic za SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaczka123
a moj były wszytsko stawiał i kupował, nwet terz jak nie mamy kontaktu chce mi kase na konto tak o sobie przelać hehe, moze ,ysli ze wtedy sie z nim spotkam debil, miłosci sie kupiać nie da, ale skąd on ma wiedzieć ze ma ją za darmo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze mojego zycia
czy wy nie widzicie różnicy między " nie kupuje mi nic" a " wykorzystuje mnie" ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
no nie, żenada... wypominanie kasy na gumki mnie rozwaliło :D:D:D w ogóle co to ma być jakieś "składanie" się z facetem na pierdoły. typu tabletki, masakra!!! to już nawet nie jest wykorzystywanie, ci faceci W OGÓLE NIE MAJĄ JAJ!!! i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidz mojego zycia
no właśnie mi każdych 10zł żałuje a tamtej flądrze fundował wyjazd na weekend ( albo i nie jeden) ciągle jakies wyjscia i co więcej NIE BRAŁ NIC OD NIEJ w ciagu pół roku przespał sie z nią raz a mnie ma kiedy chce ( pewnie jakbym miała innego na boku też bym go nie potrzebowała, szkoda że go kocham) i NIE WYPOMINAŁ a ode mnie nie dość że BIERZE to jeszcze WYPOMINA ... przestanę być już taka dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaaaaaaaa
Sluchaj.Wiem ze to co napisze nie bedzie mile ale wydaje mi sie ze on nie traktuje Cie powaznie. Samo to ze ma takie cisnienie na ewentualna wpadke ze Ci kaze co chwile robic testy mimo ze sie zabezpieczacie wyglada dosc wymownie..Widocznie nie zalezy mu na Tobie az tak.Widzi ze sie starasz mimo tego ze jest chamski wiec nie ma motywacji do tego zeby dac cokolwiek od siebie. A co do osob ktore juz zaczynaja wyzywac od materialistek- nikt nie pisze ze facet ma ciagle stawiac. Ale po tym co pisze autorka widac ewidentnie ze facet jest cwaniakiem.Rozumiem ze facet nie jest dojna krowa i nie ma obowiazku utrzymywac swojej dziewczyny.Ale sytuacja kiedy facet wypomina kazda najmniejsza pierdole,ma weza w kieszeni i rzuca chamskimi tekstami przy swiadkach wykracza daleko poza granice rownouprawnienia.Kazdy czlowiek chce czuc sie wazny i doceniony.I ja rozumiem autorke bo tu nie chodzi o jakies drogie prezenty tylko o pamiec,poswiecony czas,o to ze o niej pomyslal i cos dla niej zrobil.Niestety moim zdaniem Twoj facet jest cwanym egoista,dobrze sobie wszystko wykalkulowal,wie ze Ty i tak nic nie zrobisz wiec sobie pozwala.Zrob cos z tym,pokaz mu ze nie jestes pierwsza naiwna i nie dasz sie wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjj
"no nie, żenada... wypominanie kasy na gumki mnie rozwaliło w ogóle co to ma być jakieś "składanie" się z facetem na pierdoły. typu tabletki, masakra!!! to już nawet nie jest wykorzystywanie, ci faceci W OGÓLE NIE MAJĄ JAJ!!! i tyle." aha czyli wypominanie kasy za gumki cie rozwalilo ale branie kasy od faceta na tabletki juz jest spoko ? a na podpaski tez facet ma dawac ? :D coz za hipokrycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm taka tam
przeciez z nia sypia to oczywiste chyba ze placi za polowe ceny tabletek? z choinki sie urwalas? no tak swieta ida to mozliwe... facet autorki to zwyczajny cwaniaczek a Ty sie jej czepiasz? moze sie naucz czytac ze zrozumieniem, bo gdzies ominelas ze pozycza od niej kase i nawet nie oddaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidz mojego zycia
aha czyli wypominanie kasy za gumki cie rozwalilo ale branie kasy od faceta na tabletki juz jest spoko ? a na podpaski tez facet ma dawac ? coz za hipokrycja JESTEŚ OSOBĄ NIENORMALNĄ zapewne FACETEM gumki + tabletki = seks prawda?? jak bylam sama nie potrzebowałam ich, no nie? podpasek używałam będąc sama. zresztą mój jest na tyle skąpy że używamy gumek nie tabletek, chociaż on twierdzi że chodzi o moje zdrowie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
ja pierdzielę ludzie!!! nie mówię na co ma dawać a na co nie... po prostu są pewne granice przyzwoitości które ten facet autorki ewidentnie przekroczył!!! pomijając że jak ktoś wcześniej napisał przecież z nią sypia... ale jak ktoś tego nie rozumie, to NIE MA JAJ i tyle, nie chce mi się z takim gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidz mojego zycia
malutkaaaaaaaaaaaa -- to nie jest niemiłe :) powiem tak, najgorsze rzeczy w życiu jakie usłyszałam to od mojego ojca i od tego chłopaka. widac mam pecha do facetów, a z drugiej strony czuję się dzięki temu silniejsza, chociaż czasem drobna krytyka potrafi doprowadzić mnie na skraj załamania. Dziękuję za uświadomienie - fakt - ja się staram on jest zły czyli zero motywacja, jego ex- wyniosła księżniczka więc latał koło niej :) albo stanę się z dnia na dzień wredną suką :) albo odejdę bo inaczej nie dam rady, na pewno nie pozwolę żeby ktoś na mnie żerował . a co najgorsze mieliśmy od nowego roku zamieszkać razem :o ale jak ? ja mu nawet nie ufam...po tym jak mi kiedyś powiedział że sprzedał pewną pożczyną własność jego przyjaciela a jemu wcisnął że nigdy czegoś takiego nie pożyczał :/ :( BOże dlaczego tak późno to do mnie dotarło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjj
"JESTEŚ OSOBĄ NIENORMALNĄ zapewne FACETEM gumki + tabletki = seks prawda?? jak bylam sama nie potrzebowałam ich, no nie? podpasek używałam będąc sama. " antykoncepcja to sprawa OBOJGA partnerow ale mentalnosc: daje ci dupy a ty plac za antykoncepcje "ja pierdzielę ludzie!!! nie mówię na co ma dawać a na co nie... po prostu są pewne granice przyzwoitości które ten facet autorki ewidentnie przekroczył!!! pomijając że jak ktoś wcześniej napisał przecież z nią sypia... ale jak ktoś tego nie rozumie, to NIE MA JAJ i tyle, nie chce mi się z takim gadać." wystarczy byc inteligentnym zeby dojrzec w sprawie drugie dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
słuchaj autorko, dla twojego dobra zastanów się czy chcesz żyć z takim facetem... wiem, kochasz go, ale zrozum, on cię nie szanuje, nie traktuje poważnie, oszukuje i wykorzystuje, nie tylko materialnie ale i psychicznie, do tego ma "darmowy" seks (no prawie darmowy, bo w sumie wydał całe 12 zł na gumki... :D ) co gorsza, on się nie zmieni, a raczej - będzie się to pogłębiać i na każdym kroku będziesz czuła się jak portfel, do tego upokarzana i poniżana... to taki typ faceta, BEZJAJOWIEC po prostu... smutne to ale tak jest... decyzja należy do Ciebie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidz mojego zycia
bjj --- jest różnica między parą niesypiająca razem , zawsze myslałam że gdy dwoje ludzi jest bliżej to facet musi być lepszy , ale wiecie pomyliłam się -- przedtem on woził mnie ciągle to tu to tam, był cudowny miły, pożyczyłam mu wtedy kasę , on wziął zażenowany powiedział że na pewno odda, mi nie było to potrzebne, ale wszystko było inne. Wtedy on po mnie przyjeżdzał odwoził chociaż nie było takiej potrzeby, bo miałam bilet , było jasno i ciepło, ale...ZALEŻAŁO MU!!!! mówił " nie pozwole Ci tłuc sie autobusem" a teraz?? nie chce mu sie na przystanek ruszyc, brał kase na paliwo nawet chcoiaż nie korzystam z jego auta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
bjj - widać że nie masz nic do powiedzenia poza wymądrzaniem się.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidz mojego zycia
własciwie to nawet już nie kocham, ale po prostu się boję że lepszego nie znajde . on przynajmniej jest wierny, mniej więcej posłuszny...sam na impreze nie pójdzie...raczej liczy sie z moim zdaniem, szczery...może aż nadto... :( napewno nie jest brudasem jak większosc facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×